Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022)
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #301
RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022)
thestranglers napisał(a):Przykładasz rękę do szachrajstw swoim głosem.
Proszę bez takich określeń, wypraszam sobie.

WOLNE MEDIA!!!
30.03.2022 03:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #302
RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022)
Nikt inny, tylko Ty byłeś oburzony przekazywaniem mi punktów, teraz sam jesteś za tym, tłumacząc to jak tłumacząc. Wybacz, ale teraz to tylko tak mogę podsumować Twoje głosowanie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.03.2022 03:51 PM przez thestranglers.)
30.03.2022 03:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 510
Dołączył: Aug 2008
Post: #303
RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022)
Zgadzam się, że przekazywanie punktów jest jednym ze sposobów "obchodzenia systemu".

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
30.03.2022 03:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #304
RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022)
Nie ma co czekać:
pytanie 1 - A (tak)
jeżeli ta opcja nie przejdzie, to cała ankieta będzie psu na budę! Icon_twisted
pytanie 2 - A (tak)
pytanie 3 - A (tak)
pytanie 4 - A (tak)

po odpadnięciu opcji z obcinaniem 100 oczek, lepiej niech ta premia zostanie (czyli zmieniam wcześniejsze zdanie), bo może się okazać że te 50% będzie niewystarczające, żeby nowicjusze szybciej przedostali się na górę tabeli!

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
30.03.2022 04:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #305
RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022)
AKT! napisał(a):nie robiłem jakiejś dokładnej analizy zbieżności głosów na ww listy
Ja robiłem i wyniki są specyficzne. Nie będę się rozpisywał, bo nie o to chodzi, ale wygląda na to, że około 10 osób manipuluje wynikami głosowanie. Dwie z nich to osoby głosujące na ankietę na Sebastosie, przy czym chyba tylko jedna z tych, których głosy odrzucono.
neo01 napisał(a):Proszę bardzo, jak dla mnie możesz robić.
A na jakich podstawach? Domysłów? Zadziwiającej zgodności? Nota bene jest jeszcze inna jeszcze bardziej zadowalająca zgodność dotycząca głównie klasyka.
30.03.2022 05:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #306
RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022)
(30.03.2022 03:50 PM)thestranglers napisał(a):  Nikt inny, tylko Ty byłeś oburzony przekazywaniem mi punktów, teraz sam jesteś za tym, tłumacząc to jak tłumacząc. Wybacz, ale teraz to tylko tak mogę podsumować Twoje głosowanie.
A co Ty masz do mojego głosowania? Co to, jakieś naciski? Oburzony byłem przekazywaniem punktów tym, którzy już nie raz wybierali, a zawsze wspierałem pomaganie tym, którzy jeszcze nie wybierali. Robił to AKT, przrulez, sam przekazałem punkty, które dostałem od forowicza rezygnującego z tej "zabawy" observovi i uważam, że bardzo dobrze, że miałem taką możliwość.
I jak punkt z traceniem po wyborze 50% punktów nie przejdzie, to dobrze, że choć w ten sposób będzie można ich wspomóc.
Po raz kolejny - dla mnie jedyny sens tej ankiety jest taki, aby wspomóc jeszcze nie wybierających, żeby trochę więcej sprawiedliwości było. Właściwie nic innego mnie nie interesuje, tym bardziej że jest raczej mała szansa, że wrócą "machlojki".

WOLNE MEDIA!!!
31.03.2022 09:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #307
RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022)
ja jeszcze nigdy nie wybierałem...
i jako taka osoba zdecydowanie wolałbym uniknąć machlojek związanych z przekazywaniem punktów niż zezwolić na przekazywanie, bo a nuż co któryś przypadek nie będzie budził wątpliwości.
31.03.2022 06:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #308
RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022)
Rozumiem, ale może są tu osoby, którym bardziej zależy na wyborze, a naprawdę cholernie trudno im się teraz dopchać do "żłobu", a poza tym patrząc na ogół sytuacji na pewno nie wyciągałbym takich wniosków - do machlojek typu wykorzystywanie martwych dusz dochodziło jednak już dość dawno, od dłuższego czasu właściwie nie ma takiego problemu, więc nie wiem właściwie o co ten cały hałas.

WOLNE MEDIA!!!
31.03.2022 07:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wwas Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Nov 2019
Post: #309
RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022)
1. A
2. A
3. A
4. wstrzymuję się
01.04.2022 10:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 156
Dołączył: Jul 2021
Post: #310
RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022)
Pytanie 1. A

Pytanie 2. A
Mimo, że jestem z tych nowych, to uważam, że każdy powinien sam pracować na swój rachunek.
Nie chciałabym pójść śladami mistrza, który z 5 pkt pomnożył darowiznami dorobek do 200 pkt.

Pytanie 3.
Tu stanowczo jestem na nie, ale skoro taka opcja nie przeszła, a żaden z wariantów na tak mi nie odpowiada, to wstrzymuję się od głosu.


Pytanie 4. A
01.04.2022 10:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 156
Dołączył: Jul 2021
Post: #311
RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022)
Również udzielam Ci błogosławieństwa na podjęcie działań prostujących i byłabym chętna przyłączyć się do Ciebie, tylko
kajman napisał(a):A na jakich podstawach? Domysłów? Zadziwiającej zgodności?
no właśnie... na jakich?
01.04.2022 10:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #312
RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022)
Takie pytanie mi się nasunęło, co będzie w przypadku remisu?

WOLNE MEDIA!!!
01.04.2022 11:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal_paszcza Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 332
Dołączył: Mar 2021
Post: #313
RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022)
Wybaczcie mi, ale przeczytałem pieczołowicie ostatnie kilka stron tego wątku i… nie mam siły. Nie wiem, dlaczego co poniektórzy tu darzą zamiłowaniem tworzenie teorii spiskowych, szukanie manipulacji, czy jakichś potajemnych związków. Rozumiem, że emocje budzi wspieranie przeze mnie i kolegów konkretnych piosenek w zabawach - ciężko tego nie wywnioskować z kontekstu i tego co tutaj się pisze... A prawda jest taka, że chyba nigdy nie kryliśmy na forum, że się znamy. Ja, parzymiech, Klemens, Dziobas - współtworzymy Club Chart, wymieniamy się nowościami, dyskutujemy poza forum (m.in. z Moniką), dlatego mamy bardzo podobne gusta i często wspólnych faworytów w głosowaniach. Dwójka z nas nawet razem mieszka…. Tak samo jak licznych tutaj fanów LP3 na pewno łączy wielu ulubionych wykonawców znanych z anteny radia. Ja nikomu nie zarzucam znajomości. To normalna sprawa. Icon_wink A tymczasem szukacie tu "machlojek", spisków, kajman traktuje nas jak forumowiczów drugiej kategorii tworząc jakieś alternatywne zestawienia (co swoją drogą zauważyłem po 2 czy 3 opublikowaniu takiego zestawienia, bo sam na początku nie wiedziałem o co chodzi z wykluczeniem konkretnych nagrań). W pewnym momencie się z tego bardziej śmiałem niż dziwiłem, ale taka atmosfera przestaje być fajna wobec tego co dzieje się w tym wątku, więc uznałem, że muszę to napisać, aby ukrócić te szemrania. Myślę, że moi koledzy się ze mną zgodzą.

A co do prowadzenia tej ankiety przez Dyfeomorfizm, to uważam podobnie jak Marcin, że to jest dopiero przekłamanie, którą tłumaczyć ma jakiś „szacunek dla twórców ankiety” a inni to wspierają, bo uwierzyli w spiski… Nie wiem kim są inni ludzie z drugiego forum, których głosy zostały nieuznane i nie mogą teraz głosować nawet, ale zajrzałem tam i np. użytkownik violaturat, jak dobrze pamiętam, udzielał się na śp. forum MiastaMuzyki. A jak zrozumiałem jego głos też był uznany za niepewny.

Nie chcę się o nic wykłócać, ale tylko informuję o mojej perspektywie, bo myślałem, że ankieta będzie zabawą, ale wielu traktuje ją ZA BARDZO serio.
01.04.2022 07:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #314
RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022)
michal_paszcza napisał(a):kajman traktuje nas jak forumowiczów drugiej kategorii tworząc jakieś alternatywne zestawienia
To co widzę w wynikach ja i z tego co wiem nie tylko ja wygląda tak potwornie że czasem trzeba pokazać jakąś alternatywę.
michal_paszcza napisał(a):taka atmosfera przestaje być fajna
Dla niektórych osób atmosfera na mct30 i (w mniejszym stopniu) mcct classic od dawna nie jest fajna.
michal_paszcza napisał(a):Tak samo jak licznych tutaj fanów LP3 na pewno łączy wielu ulubionych wykonawców znanych z anteny radia.
Tylko u fanów LP3 jest zdecydowanie większy rozrzut głosów. Taka zbieżność xgustów jaka w tej grupie panuje jest po prostu szokująca
michal_paszcza napisał(a):chyba nigdy nie kryliśmy na forum, że się znamy
To fakt i sam o tym wspominałem.
michal_paszcza napisał(a):A co do prowadzenia tej ankiety przez Dyfeomorfizm, to uważam podobnie jak Marcin, że to jest dopiero przekłamanie
Z tym zgadzam się całkowicie. Niezależnie od tego, czy to była machlojka czy nie to dopóki nie ma dowodów wyniki powinny być uznane.
01.04.2022 08:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #315
RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022)
michal_paszcza napisał(a):szukacie tu "machlojek", spisków
A co powiesz na maile w imieniu jakiejś grupy do giocondy? I jak myślisz, co my mamy o tym sądzić? To już twardy dowód, że ktoś tu bardzo nieczysto gra - to najłagodniejsze określenie, jakie przychodzi mi do głowy. Ja np. czuję się z tym fatalnie, wiedząc, że ktoś, kto najprawdopodobniej bierze udział w topach i jest tutejszym forowiczem robi takie rzeczy. Piszesz o psuciu atmosfery, a takie zachowanie to już nie wiem jak można nazwać...

WOLNE MEDIA!!!
01.04.2022 08:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #316
RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022)
Ale nie masz żadnych podstaw podejrzewania kogoś konkretnego.
01.04.2022 09:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #317
RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022)
1A
2A
3A
4A
01.04.2022 09:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #318
RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022)
(01.04.2022 09:04 PM)kajman napisał(a):  Ale nie masz żadnych podstaw podejrzewania kogoś konkretnego.
Powiedzmy, że nie mam podstaw. Wiadomo natomiast, że jest to ktoś mocno przeciwny zmianom. Więc jak czytam o psuciu atmosfery to mi się trochę ciśnienie podnosi jednak.

WOLNE MEDIA!!!
01.04.2022 09:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #319
RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022)
michal_paszcza napisał(a):Nie wiem kim są inni ludzie z drugiego forum,
i vice v. z ich (mojej) perspektywy.
to pokrótce. dla mnie niedopuszczalne jest pominięcie tych głosów, bez względu na to od kiedy nastąpił ich login, ile postów zostało przez nich zarejestrowanych, itp itd.
Samo podważanie legalnie zarejestrowanych forumowiczów jest szkodliwe dla tego forum.
01.04.2022 10:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #320
RE: Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022)
Chodzi raczej o to, że są to osoby nie mające nic wspólnego z topami, a jeszcze, o dziwo, głosujące przeciw zmianom mającym ułatwić życie nowicjuszom. Fakt, że nic nie udowodniono, jednak powiedzieć, że to podejrzane, to nic nie powiedzieć. Dla mnie dopuszczenie takich głosów byłoby ostateczną degrengoladą tej "zabawy" i też odbiłoby się negatywnie na reputacji forum jak dla mnie.

WOLNE MEDIA!!!
01.04.2022 10:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) thestranglers 1 470 85 989 22.04.2024 02:38 PM
Ostatni post: thestranglers
  Czwarta ankieta dot. PLMT (kwiecień 2021) thestranglers 148 4 857 27.04.2021 11:56 AM
Ostatni post: Dyfeomorfizm
  PLMT - trzecia ankieta do głosowania (marzec 2021) thestranglers 53 2 060 29.03.2021 09:50 AM
Ostatni post: thestranglers
  PLMT - druga ankieta do głosowania thestranglers 201 10 531 26.08.2019 06:45 PM
Ostatni post: kajman
  Ranking do PLMT thestranglers 2 1 959 08.08.2019 08:19 AM
Ostatni post: neo01
  PLMT - druga ankieta do głosowania - wyniki thestranglers 0 687 01.10.2018 08:06 PM
Ostatni post: thestranglers
  PLMT - Ankieta do głosowania thestranglers 13 2 563 05.11.2017 03:47 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości