Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Każda Piosenka Foo Fighters Oceniona Przeze Mnie
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 027
Dołączył: Sep 2017
Post: #1
Każda Piosenka Foo Fighters Oceniona Przeze Mnie
Mam nadzieję, że jeśli założę ten temat to będę miał większą motywację, żeby w ogóle rozpocząć ten projekt Icon_razz2 Chciałem najpierw zrobić Soundgarden, ale w przyszłym roku ma być ich re-Top, więc poczeka (podobnie jak Pearl Jam). A FF swój re-Top już miało, więc trzeba nadrobić Icon_wink

W odróżnieniu od T.Love i Bon Jovi nie mam już takiego fioła na punkcie żadnej kapeli, aby doszukiwać się dosłownie wszystkiego, również nieoficjalnego, więc w tym i każdym następnym przypadku mogą pojawić się pewne braki. Materiału i tak jest sporo - dziesięć albumów studyjnych (w tym jeden nadchodzący) i jeszcze kilka odrzutów wydanych w tzw. Foo Files. Nawet jeśli ograniczę się tylko do tego, to i tak będzie dużo.

A co mi tam, mały quiz Icon_wink

1. Jaki utwór wygra?
2. Jaki utwór przegra?
3. Podaj procent utworów, które dostaną ocenę powyżej 50/100.


Interpretację "wygra/przegra" pozostawiam Wam Icon_wink

Radio Epsilon
18.01.2021 12:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Każda Piosenka Foo Fighters Oceniona Przeze Mnie - EVENo - 18.01.2021 12:03 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie EVENo 176 9 432 04.09.2021 12:48 AM
Ostatni post: Miszon
  Każda Piosenka Dire Straits Oceniona Przeze Mnie EVENo 59 2 042 11.04.2021 01:14 PM
Ostatni post: kajman
  Każda Piosenka Bon Jovi Oceniona Przeze Mnie EVENo 32 2 293 09.12.2019 11:36 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości