Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #1
Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
T.Love, T.Love, T.Love, T.Love,
T.Love, T.Love, T.Love, T.Love,
T.Love, T.Love, T.Love, T.Love,
T.Love, T.Love, T.Love, T.Love


- T.Love

   

WYNIKI: (aktualizowane na bieżąco)

Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie (Click to View)
Bonus: Muniek Staszczyk (Click to View)
Bonus: Janek Pęczak (Click to View)
Bonus: Sidney Polak (Click to View)
Bonus: Teledyski (Click to View)
Bonus: Koncerty (Click to View)
Bonus: Albumy (Click to View)
---

Ten temat prędzej, czy później i tak musiał powstać, a że akurat dzisiaj i jutro mam sesję z moim ulubionym zespołem, to postanowiłem też przy okazji oznajmić, że szykuję ranking pod tytułem Każda Piosenka Ti Law Oceniona Przeze Mnie. Lista utworów prawdopodobnie przekroczy 200 pozycji, bo na ten moment mam spisanych 187, ale już widzę, że nie ma tam kompozycji zamieszczonych na bonusowym CD "Polskie mięso" oraz edycji specjalnej "I Hate Rock N Roll", a piosenki te będą niezwykle potrzebne, bo z tego co pamiętam, są cholernie słabe.

No właśnie, więc czemu będą potrzebne? Ano temu, że ten ranking będzie znacząco różnił się od tego z Bon Jovi, gdzie mieliśmy całą paletę ocen. Tutaj piosenek ocenionych poniżej 50/100 nie będzie zbyt wiele. Od zawsze powtarzam, że nie jestem fanem, a fanatykiem Muńka Icon_wink

Kilka spraw organizacyjnych. Po pierwsze, jest to coś, co tworzę z myślą o Mychartsowym Topie. Wybaczcie, że zdradzam już teraz mój (zbliżający się większymi krokami, niż myślałem) wybór, ale już poprzednio Was zaskoczyłem, że nie był to T.Love. Teraz niespodzianki nie będzie - to na pewno będzie T.Love.

Po drugie - covery. Muniek i spółka mają ich co nieco w dorobku, ale nie wszystkie się tu znajdą. Na początku myślałem, aby w ogóle ich nie było, ale niektóre są zawarte jako normalne piosenki na albumach studyjnych, więc bez nich płyty brzmiałyby inaczej. W rankingu zawarte więc będą covery oficjalnie wydane (zabraknie za to tych nieoficjalnych, jak Radio Badziewie).

Po trzecie - bonusy. Kolekcję jak widać mam sporą... choć wciąż niepełną! Brakuje mi m.in. nagrania z cyklu Najmniejszy Koncert Świata i, co zadziwia mnie samego, live'a z Przystanku Woodstock 2004. Ten drugi został jednak zamówiony gdy pisałem te słowa, bo naprawdę sam nie wierzę, że jeszcze tego nie mam. Wracając do kwestii "bonusów"... czymże są owe bonusy? To po prostu... więcej rankingów! W planach jest ocena dyskografii zespołu, solowych utworów Muńka, Janka Pęczaka i Sidneya Polaka oraz to, czego najbardziej nie mogę się doczekać - ranking teledysków grupy! A może jeszcze coś, zobaczymy, co wpadnie mi do głowy Icon_wink A więc koniec końców to coś więcej, niż Każda Piosenka Ti Law Oceniona Przeze Mnie. To Rozbieranie Ti Law I Wszystkiego Co Z Nim Związane Na Czynniki Pierwsze Przeze Mnie.

Na rezultaty moich prac przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać. Zakładam ten temat, aby zmotywować się do roboty, bo trochę tego jest. No, ale jak doskonale wiemy, najlepsze miesiące to kwiecień, czerwiec, maj Icon_wink

Do przeczytania wkrótce!

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.09.2021 12:40 PM przez EVENo.)
12.04.2020 08:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 396
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
No to może być ciekawe dla mnie przez porównanie z moim topem. No i z utworami, które poznałem później, a bardzo cenię.
12.04.2020 08:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #3
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
Przyznam, że T. Love są na mojej wishliście, więc będę wyczekiwał Twojego wyboru z niecierpliwością.
12.04.2020 09:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #4
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
Fajnie, na pewno będę tu zaglądał Icon_smile
A z Twojej kolekcji mam właściwie tylko sam środek, czyli składankę, ale za to jest tam kilka takich mało dostępnych perełek i w ogóle świetnie się tego słucha.
No i miałem kiedyś Ziemniaka, ale spiraconego Icon_razz2
Co do T.Love Alternative natomiast to mogę się pochwalić, że byłem na ich pożegnalnym koncercie (z którego ponoć powstało potem dvd) ładnych parę lat temu w Cieszanowie.

WOLNE MEDIA!!!
12.04.2020 09:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #5
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
neo01 napisał(a):A z Twojej kolekcji mam właściwie tylko sam środek, czyli składankę, ale za to jest tam kilka takich mało dostępnych perełek i w ogóle świetnie się tego słucha.
Nigdy bym nie zaczął słuchać Ti Lawu, gdyby nie ta składanka. Męczyłem ją niemiłosiernie przez dobry rok i dopiero po tym czasie zorientowałem się, że w sumie to chyba warto posłuchać więcej Icon_lol Tam faktycznie niczego nie brakuje, cała przygoda od początku do końca. Swój egzemplarz zakupiłem dopiero po zebraniu kolekcji. Na początku myślałem sobie "Po co? Przecież wszystko mam" (bonusy z obu Best Ofów są dołożone na płytach T.Live w wersji T.Lovestory, więc pomyślano nawet o tym tworząc ten bokset), ale później zorientowałem się jak wiele zawdzięczam tej składance i jak bardzo zasługuje ona na honorowe miejsce na mojej półce. Album mojego życia, bez dwóch zdań.

Radio Epsilon
12.04.2020 10:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #6
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
Oni nagrali kilkaset utworów, więc będziesz miał co robić przez wiele miesięcy Icon_cool

Ja w sumie ich bardzo lubię. Nie wszystkie piosenki, ale na pewno większość szanuję i uważam, że zawsze trzymali poziom.
Z chęcią przypomnę sobie te mniej znane utwory.
13.04.2020 04:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #7
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
EVENo napisał(a):to coś, co tworzę z myślą o Mychartsowym Topie. Wybaczcie, że zdradzam już teraz mój (zbliżający się większymi krokami, niż myślałem) wybór
trochę go opóźnię, wybacz... planuję bowiem na 27 lipca piąty specjalny top, a potem można by było wybrać przebój 100 topów, więc suma sumarum początek topu T.Love wyszedłby dopiero najwcześniej 24 sierpnia
13.04.2020 05:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #8
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
thestranglers napisał(a):trochę go opóźnię, wybacz...
Ależ nic nie szkodzi, przecież czas działa na moją korzyść Icon_razz2 I tak dzięki Re-Topom będzie zdecydowanie szybciej, niż się spodziewałem. To znaczy, tak myślę, bo przede mną na liście jest kilka osób, które gdyby chciały, to mogłyby ten proces opóźnić o kilka miesięcy Icon_razz2

Ja jeszcze parę słów o powstawaniu rankingu. Jak to zwykle bywa, wstępnie oceniam utwory od 1 do 10 i dodaję zero na końcu. Najpierw robię to z pamięci, po odsłuchu dokonuję ewentualnej korekty. Dzięki temu powstanie 10 (konkretniej jedenaście, bo są jeszcze piosenki 11/10) grup, gdzie dokonam szczegółowej oceny. Czyli jeden utwór, który początkowo dostał 3/10 skończy z oceną 31/100, a inny z oceną 39/100. No właśnie, w przypadku Bon Jovi robiłem tylko parzyste oceny szczegółowe, ale tutaj to nie przejdzie, bo jak wspomniałem, znakomita większość utworów będzie w górnej połowie skali.

A wchodząc już bardzo w drobiazgi, to najpierw rozdzielę każdą grupę na 3 osobne (33, 36 i 39 na 100), a później każdą z tych grup znów na trzy (31, 32 i 33 na 100). Wydaje się zagmatwane, ale uwierzcie mi, że jak będę miał tytuły piosenek przed oczami, to bez problemu ustalę który lubię bardziej, a który mniej Icon_razz2

Problem będą sprawiać mi tylko utwory, które powstały w różnych wersjach. Takowych we wczesnej karierze zespołu jest bardzo dużo. "Fank" z Bubelonu i "Fank!" z Wychowania dostały ode mnie oceny różniące się od siebie 20 punktami! Liczyć będę jednak te "bardziej oficjalne" i nagrane bardziej w studiu Icon_wink

Radio Epsilon
13.04.2020 06:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #9
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
Zacząłem się zastanawiać jakie wstępne oceny wystawiłem piosenkom typu "komentarz polityczny" ten miesiąc temu, a jakie wystawiłbym teraz, ale różnica okazała się praktycznie żadna. Najwyraźniej nie zapominam, że one są wiecznie aktualne Icon_wink

Nadrabiam zaległości, bo trochę mnie przytrzymało i jestem dopiero na Chłopaki nie płaczą. Do tej pory moje oceny po odsłuchu są wyjątkowo zgodne z tymi robionymi "z pamięci", choć zdarzają się pojedyncze różnice sięgające 20 punktów, zarówno na korzyść, jak i niekorzyść. Jeszcze dużo roboty przede mną Icon_eek

Radio Epsilon
19.05.2020 07:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #10
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
Jak już wspominałem przy PLMT wielce prawdopodobne, że jeszcze do lipca będziesz mógł zarządzić top T. Love.
19.05.2020 07:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #11
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
Powoli zmierzam do końca, a przynajmniej tak mi się wydaje Icon_razz2 Końca podstawowego topu, bo bonusy to chyba będę do końca roku układał. Tak czy siak, płyty wysłuchane i każdy utwór został co najmniej dwukrotnie oceniony. A ja już teraz mam pierwsze wnioski.

Choć w zasadzie można ten wniosek streścić w kilku słowach: jestem fanatykiem T.Love Icon_mrgreen

To nie jest tak, że każdą piosenkę oceniłem pozytywnie. Tych z notą poniżej 50/100 jest więcej, niż się spodziewałem. Nie zmienia to jednak faktu, że nawet te, które dostały 10 punktów... znam na pamięć. Każdy dźwięk, każde słowo. I śpiewam je od deski do deski, zupełnie jakby to były moje ulubione utwory Icon_biggrin Dosyć nieadekwatne mogą się więc okazać te oceny w dolnej części rankingu. No ja nie wiem, co ja z nimi mam, że nawet jak grają jakiś ewidentnie słaby utwór, to ja go po prostu uwielbiam Icon_razz2

Tutaj też pojawił się największy problem w wystawianiu not - tak zwane piosenki-żarty. Już pal licho Chłopaki nie płaczą, bo to całkiem porządny utwór. Ale jak ocenić taki Olej? Polish Boyfriend? Ostatni gasi światło? Te piosenki nie mają prawa się podobać... a jednak mi się podobają Icon_razz2

Co za tym idzie, jakikolwiek autorski komentarz będzie tutaj bez sensu. Przy Bon Jovi sprawiało mi radość mieszanie z błotem ich najgorszych kompozycji i chwalenie tych najlepszych. Tutaj wszystko mi się podoba... i już. Cośtam pewnie napiszę, ale główną rolę odgrywać będą tu cyferki.

Szykowanie ostatnich szlifów może okazać się bardziej czasochłonne, niż myślę, ale plan jest taki, aby rozpocząć prezentację wraz z zamknięciem przyjmowania zgłoszeń do Topu, a zakończyć zaraz po nim. Będzie to wersja pierwsza, bo przyznaję sobie prawo do stworzenia wersji drugiej, poprawionej. Nie będzie ona rzecz jasna rewolucyjna, ale przy układaniu bonusów coś może mi się trafić, coś może mi się zmienić. Rozważam dołączenie do rankingu piosenek spoza albumów, coverów i tym podobnych. Tego jednak nie będzie w wersji pierwotnej, przygotowywanej na Mychartsowy Top.

Do bonusowych rankingów dołączam ranking koncertów. Będzie to mieszanka występów, na których byłem oraz tych, które mam na płycie lub słuchałem w Trójce. A więc połowa z pamięci, połowa z odtworzenia Icon_wink Mam nadzieję, że domyślacie się która połowa ma w tej walce ewidentną przewagę Icon_wink A jeśli nie, to mała podpowiedź - ja mam bardzo dobrą pamięć Icon_lol

Radio Epsilon
03.06.2020 09:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #12
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
BONUS NR 1
Każda Piosenka Muńka Staszczyka Oceniona Przeze Mnie

No dobra, w tym wypadku nie każda. Ominąłem projekty poboczne, typu Albo Inaczej, dylan.pl i gościnne występy u innych artystów. Powody są dwa. Pierwszy, mógłbym coś pominąć, bo trochę tego było, a zebranie tego wszystkiego nie jest łatwe, bo za każdy utwór odpowiedzialny był ktoś inny. Po drugie, to często covery lub piosenki skomponowane przez kogoś innego. Wiecie, taki misz-masz. Wszystko i nic. Trudno byłoby to wpasować w solowy dorobek Zygmunta. Nie wykluczam jednak, że pojawi się wersja druga, poprawiona tego rankingu Icon_biggrin

Na razie jednak wersja pierwsza - 21 utworów z dwóch płyt studyjnych. Najpierw odsłona z piosenkami ocenionymi poniżej 5/10 (50/100). I niestety sporo tego, ale tego należało się spodziewać. Pierwszy album był taki sobie, a ten najnowszy jest po prostu fatalny. A szczególnie pierwsza jego połowa.

45 Szwy
40 Ring Dong
40 Gan
40 Edith Piaf (Artyści muszą…)
40 Kłamstwo
35 Nobody’s Perfect
35 Ta piosenka nie jest dla Ciebie
30 Wszyscy umarli
10 Krajobraz z wilgą i ludzie

Radio Epsilon
25.06.2020 09:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #13
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
Skoro piąteczek, to teraz piąteczki. I szósteczki przy okazji też.

60 Kain i Abel
60 Ołów
55 Hot Hot Hot
50 Dzieje Grzechu
50 Zakurzone tynki w Petersburgu
50 Bo życie jest…


O Hot Hot Hot raczej zapominam i nie wymieniam tego utworu w gronie tych udanych z płyty Muniek. Ba, nawet teraz nie potrafię z pamięci zanucić jak to w ogóle szło (a większość piosenek niżej ocenionych potrafię), więc śmiało mogę uznać ten utwór jako najmniej przeze mnie dowartościowany. A to faktycznie fajna, radosna melodia.

Przeceniłem za to Kaina i Abla. To wciąż dobra piosenka, ale dawniej wydawała mi się dużo lepsza, niż teraz. Również tekst wydawał mi się lepszy, choć ten rzecz jasna nadal ma w sobie pewną mądrość. Obstawiałem ocenę w okolicach 70, skończyło się dziesięć oczek niżej.

Za to jak słucham teraz tych dwóch piosenek z "Syna Miasta", co dostały ode mnie 50 punktów, to chyba dostały je z litości. To jest tak dalekie od poziomu T.Love'u, że aż ciężko w to uwierzyć. Również Dzieje Grzechu rozczarowują, same zwrotki dają olbrzymią nadzieję na coś bardzo ładnego, ale refren psuje efekt. A nawet jeśli wybaczy się tę zmianę klimatu w refrenie, to i tak nadchodzi gwóźdź do trumny w postaci "la la la la la la" w ostatnim wersie. Zanadto to drażniące.

Ołów z kolei ma fajny klimat i tekst, no i po wielu tygodniach spędzonych w mojej poczekalni w końcu przekonał mnie na tyle, że trafił na wyższe miejsca. Jego ocena uwypukla jednak słabość drugiego albumu Muńka. Taka piosenka powinna być, może nie zapychaczem, ale po prostu utworem w środku tracklisty, który utrzymuje równy poziom wydawnictwa. Na pewno nie powinna być singlem i jednym z najmocniejszych punktów na płycie.

Radio Epsilon
26.06.2020 05:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #14
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
Wchodzimy nareszcie na poziom T.Love Icon_biggrin

70 Tina
70 Georgie Brown
65 Njutella Marcella

Radio Epsilon
26.06.2020 09:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 396
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
EVENo napisał(a):10 Krajobraz z wilgą i ludzie
Tutaj zgoda, bo skopał tego Grechutę niemiłosiernie.
EVENo napisał(a):40 Kłamstwo
60 Ołów
Dla mnie to zdecydowanie dwa najlepsze utwory, które Muniek nagrał solo (przynajmniej z tego co znam, bo nie mam pewności czy pierwszą płytę słyszałem w całości).
27.06.2020 11:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #16
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
100 Święty
90 Pola
80 Stary Boy


Że Święty jest jedną z piosenek, przy której kiedyś się prawie popłakałem to mnie nie dziwi. Ale, że o Poli mogę powiedzieć praktycznie to samo jest już sporym zaskoczeniem. Stary Boy natomiast to po prostu fajna, imprezowa piosenka Icon_cool

BONUS NR 1
Każda Piosenka Muńka Staszczyka Oceniona Przeze Mnie (Click to View)

Radio Epsilon
27.06.2020 03:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 396
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
Boja nie kojarzę, ale Pola i święty to dla mnie słabizny pod względem muzycznym (ale texty też chyba takie sobie).
27.06.2020 05:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #18
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
EVENo napisał(a):Również Dzieje Grzechu rozczarowują, same zwrotki dają olbrzymią nadzieję na coś bardzo ładnego, ale refren psuje efekt. A nawet jeśli wybaczy się tę zmianę klimatu w refrenie, to i tak nadchodzi gwóźdź do trumny w postaci "la la la la la la" w ostatnim wersie. Zanadto to drażniące.
a ja miło wspominam ten duet. Anna Maria Jopek ładnie dopełniła ten utwór. U mnie na pewno byłby wyżej w takim zestawieniu.
27.06.2020 08:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #19
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
O krok od tragedii... Icon_wink

Wczoraj, dopiero wczoraj, przypomniałem sobie o istnieniu jeszcze trzech utworów T.Love. Planeta, która pojawiła się na specjalnym projekcie Jana Borysewicza "Być wolnym" oraz dwie piosenki stworzone na potrzeby filmu "Superprodukcja". Kompletnie zapomniałem o tych utworach i o ile Planetę jeszcze jako tako kojarzę, tak Luźny Yanek i Bang Bang Bang są mi kompletnie obce (słyszałem je chyba tylko raz).

No właśnie, a skoro o Janku mowa, to...

BONUS NR 2
Każda Piosenka Janka Pęczaka Oceniona Przeze Mnie

Tutaj na raz, bo to przecież tylko jedna płyta.

90 Płynę
85 Wędrowcy przestrzeni
70 Szedłem do Ciebie
65 Światło
60 Wszechświat o tym mówi
60 Chcę usłyszeć serce muzy
50 Jestem
50 Hello
50 Wie ten kto czuje
40 Muzyka po co jest
30 Changing Karma

Radio Epsilon
29.06.2020 06:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #20
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
BONUS NR 3
Każda Piosenka Sidneya Polaka Oceniona Przeze Mnie

Przeprawa przez pierwszą płytę była... mało zachęcająca. Oddać Jarkowi trzeba, że trzyma równy poziom. Niski, ale równy Icon_razz2 Styl debiutanckiego albumu mocno się zestarzał (przede wszystkim znudził do potęgi), a teksty tylko i wyłącznie o chlaniu nie pomagają w odbiorze. Musiałem więc wziąć kilka głębokich wdechów, zanim sięgnąłem po Cyfrowy Styl i... płytka okazała się być znacznie lepsza od poprzedniczki. Całe szczęście, bo już myślałem, że Otwieram Wino wyląduje na podium z oceną 55. A na którym wylądowało ostatecznie? Przekonamy się wkrótce. Na razie pierwsza porcja - piosenki słabe lub bardzo słabe.

30 Inny wymiar
30 Siedem grzechów popkultury
30 Pozwól, że nadam Ci imię
25 Wkładam łyżkę w szklankę
20 Butelki
20 Radio Warszawa
20 Dom praca dom siłownia
10 Ragga-Rap
10 Sport

Radio Epsilon
05.07.2020 05:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Każda Piosenka Dire Straits Oceniona Przeze Mnie EVENo 59 1 786 11.04.2021 01:14 PM
Ostatni post: kajman
  Każda Piosenka Foo Fighters Oceniona Przeze Mnie EVENo 23 1 484 02.03.2021 12:46 PM
Ostatni post: ku3a
  Każda Piosenka Bon Jovi Oceniona Przeze Mnie EVENo 32 2 191 09.12.2019 11:36 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości