Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Igrzyska Olimpijskie Beijing 2022
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 017
Dołączył: Sep 2017
Post: #1
Igrzyska Olimpijskie Beijing 2022
Tak, wiem, cała Europa nazywa to miasto Pekinem. Ale sami organizatorzy chyba wolą Beijing Icon_wink

Niepostrzeżenie do Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2022 zostało już tylko kilka dni. Odnoszę wrażenie, że mało nagłośniony jest ten fakt w mediach, bo skoro nawet ja prawie o nich zapomniałem i tak jakoś mało się nimi jaram, to coś jest nie tak Icon_rolleyes Nie zmienia to jednak faktu, że impreza zbliża się wielkimi krokami. I nie ma dla mnie znaczenia gdzie się odbywa i w jakich warunkach. Ja po prostu chcę zobaczyć najlepszych sportowców w akcji Icon_wink

Co nie oznacza, że będzie mi to dane. Marita Kramer uzyskała dziś pozytywny wynik na wirusa. Tak, to ta sama Marita Kramer, która rok temu przegrała Puchar Świata, bo bezobjawowo przechodziła covida. Teraz z tego samego powodu jej wyjazd na Igrzyska stanął pod dużym znakiem zapytania. Bez komentarza.

Najbardziej jaram się jak zwykle bobslejami. I choć idiotyzmem byłoby nie stawiać na Francesco Friedricha, zarówno w dwójkach, jak i czwórkach, to dosłownie w ostatnich zawodach PŚ przegrał on z Oskarem Ķibermanisem, Łotyszem, który cały sezon jeździł wręcz fatalnie. I nagle obudził się tuż przed Igrzyskami Icon_lol Nie ukrywam, że to właśnie jemu będę kibicował.

Liczę też na hokejową ucztę. Klasyk czeka nas już w fazie grupowej, gdzie Kanada spotka się z USA. Czy będzie to jednak mecz na szczycie, przekonamy się niebawem.

Na największą biało-czerwoną szansę medalową teoretycznie urosła nam Maryna Gąsienica-Daniel. Pamiętajmy jednak, że z szóstego do trzeciego wciąż daleka droga. I właśnie dlatego wydaje mi się, że jeżeli jakiś Polak ma wywieźć z Pekinu jakikolwiek medal, to najprędzej będzie to cudownie odrodzony skoczek. Nigdy nie wiadomo.

Na ten moment jednak nawet nie wiem, czy w Chinach w ogóle jest śnieg. To będą kolejne dziwne Igrzyska...

Radio Epsilon
30.01.2022 07:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Igrzyska Olimpijskie Beijing 2022 - EVENo - 30.01.2022 07:38 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Igrzyska Olimpijskie Tokyo 2020 (2021) EVENo 132 4 181 08.08.2021 11:21 PM
Ostatni post: Dyfeomorfizm
  Zimowe Igrzyska w Soczi, 2014 prz_rulez 21 3 180 23.02.2014 10:29 PM
Ostatni post: michal91d
  Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 NordicBoy 47 14 809 13.08.2012 10:14 PM
Ostatni post: kolej_grzesiek
  Vancouver 2010 - Zimowe Igrzyska Olimpijskie saferłel 229 46 963 14.03.2010 01:38 AM
Ostatni post: Miszon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości