Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 175
Dołączył: Jul 2021
Post: #172
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
EVENo napisał(a):Na bruku zaśpiewam zawsze
Icon_lolIcon_lolIcon_lol
To mój nr 1.
Może dlatego, że po raz pierwszy usłyszałam ją w niestandardowych okolicznościach?
Były wakacje. Z jednym z moich braci wybraliśmy się w podróż autostopową do Łeby z lubuskiego miasteczka.
Bez zamówionego noclegu, bez nawet namiotów, a tylko z 1 śpiworem na dwoje Icon_razz
I jak dotarliśmy na plażę w Łebie, to z plażowego radiowęzła na nasze przywitanie poleciało "Na bruku" (podobnie jak Sundrajta długo nie wiedziałam, że to nosi taki tytuł). I mimo, że tak to do nas pasowało właściwie negatywnie, bo nie czekała na nas lodówka ani ciepłe łózko, to była w tym taka moc, a w nas radość, ze dotarliśmy do celu, że skakaliśmy po plaży ze szczęścia nie mając właściwie nic ...

W Twoim rankingu brakuje mi Garażu Icon_rolleyes a może nie widzę? Dla mnie równie energetycznego i surowego zarazem, jednego z pierwszych numerów nagrywanych przeze mnie z LP3 (w wersji '86, bo jakoś tak wtedy zaczęłam słuchać) ...

W pojedynku płyt PN liczę na finał Wychowania z Pociskiem miłości (choć z obserwacji dotychczasowego głosowania wynika, że pewnie będzie coś innego).

EDIT: Znalazłam Garaż. I tu zgodzę się z kajmanem - zdecydowanie za nisko! Icon_evilIcon_twisted
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.09.2021 11:11 AM przez gioconda2.)
03.09.2021 09:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie - gioconda2 - 03.09.2021 09:24 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Każda Piosenka Dire Straits Oceniona Przeze Mnie EVENo 59 1 990 11.04.2021 01:14 PM
Ostatni post: kajman
  Każda Piosenka Foo Fighters Oceniona Przeze Mnie EVENo 23 1 595 02.03.2021 12:46 PM
Ostatni post: ku3a
  Każda Piosenka Bon Jovi Oceniona Przeze Mnie EVENo 32 2 262 09.12.2019 11:36 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości