Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 026
Dołączył: Sep 2017
Post: #139
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
neo01 napisał(a):Absolutnie to nie jest piosenka o niczym!
To kawałek o szaleństwie polskiego szołbizu, w którym autor tekstu nie chce uczestniczyć.
No tak, da się to wywnioskować, wszak słowa piosenki nie są absolutnie losowe, ale trudno uznać, że piosenka jest o czymś, skoro nie ma w niej choćby jednego złożonego zdania Icon_lol Bardziej przypomina to śmietnik, jaki z umysłu może zrobić sobie osoba przełączająca kanały w telewizorze. Wydaje mi się, że ten tekst umyślnie jest bezwartościowy i nazwanie go inaczej (paradoksalnie) oznacza, że się go nie rozumie. W szczególności wers "Kościół atakka Jerzy Urbana, ekoprotesta wegetariana" brzmi typowo jak skrót wieczornych wiadomości Icon_lol

Miejsce 18.
92 Banalny

Największy nieobecny Mychartsowego Topu. Piosenka, która niby była przebojem, ale dziś wydaje się być najbardziej zapomnianym singlem z najbardziej zapomnianej płyty. Wielka szkoda, bo to ładny, pozytywnie nastawiony numer, w którym co prawda niewiele się dzieje, ale za to tak łatwo wpada w ucho, że już po kilku odsłuchaniach piosenka sama się śpiewa. W moich oczach Banalny w ogóle się nie zestarzał i gdybym usłyszał go dzisiaj w radiu po raz pierwszy, pomyślałbym, że to nowość.

Radio Epsilon
10.09.2020 09:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie - EVENo - 10.09.2020 09:53 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Każda Piosenka Dire Straits Oceniona Przeze Mnie EVENo 59 2 026 11.04.2021 01:14 PM
Ostatni post: kajman
  Każda Piosenka Foo Fighters Oceniona Przeze Mnie EVENo 23 1 595 02.03.2021 12:46 PM
Ostatni post: ku3a
  Każda Piosenka Bon Jovi Oceniona Przeze Mnie EVENo 32 2 272 09.12.2019 11:36 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości