Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 026
Dołączył: Sep 2017
Post: #106
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
Przed kolejną porcją mała informacja dotycząca precyzyjności w wystawianiu ocen. Dolna półka, czyli piosenki, które oceniłem poniżej 50/100 nie doczekały się konkretnej selekcji tego, co jest minimalnie lepsze, a co minimalnie gorsze. Nie ma to sensu w przypadku utworów, które sklasyfikowane zostały w czwartej ćwiartce rankingu. Stąd taki duży remis chociażby poniżej.

Nie myślcie jednak, że w przypadku piosenek, które dostały ocenę powyżej 50/100 byłem równie leniwy. O nie, nie - tam udało mi się oddzielić piosenki w najbardziej precyzyjny sposób, czyli różnicą jednego punktu. Póki co kolejność jest więc alfabetyczna, ale już wkrótce wyżej będą utwory, które faktycznie powinny być wyżej. Z resztą, sami to zauważycie na podstawie liczby punktów.

35 Don’t Go Paul
35 Dziewczyny i chłopaki
35 Ewa
35 Gorączka
35 Kumplowi…
35 Marta Joanna od aniołów
35 Nie ma takiego numeru
35 Olej
35 Orwell Or Not Well
35 Ostatni gasi światło
35 Polish Boyfriend
35 The Best


Chciałoby się powiedzieć, że oto kolejny zestaw nieudanych utworów T.Love, ale... W grupie tej znalazły się m.in. Olej, Ostatni gasi światło oraz Polish Boyfriend. Z tymi piosenkami miałem największy problem w kwestii oceny. Nie można bowiem powiedzieć, że piosenki te są nieudane, wręcz przeciwnie, dokładnie takie miały być i spełniają swoją komediową rolę wręcz idealnie. Trudno jednak doceniać je czysto muzycznie, więc po prostu nie mogłem dać im takiej samej oceny, co "zwyczajnym" piosenkom, choć te trzy kocham nie mniej, niż największe przeboje grupy. Z muzycznego punktu widzenia musiały jednak znaleźć się tutaj.

Więc gdyby to był Filmweb, to dałbym im trzy gwiazdki na dziesięć, ale z serduszkiem Icon_wink

Radio Epsilon
27.08.2020 06:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie - EVENo - 27.08.2020 06:04 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Każda Piosenka Dire Straits Oceniona Przeze Mnie EVENo 59 1 994 11.04.2021 01:14 PM
Ostatni post: kajman
  Każda Piosenka Foo Fighters Oceniona Przeze Mnie EVENo 23 1 595 02.03.2021 12:46 PM
Ostatni post: ku3a
  Każda Piosenka Bon Jovi Oceniona Przeze Mnie EVENo 32 2 266 09.12.2019 11:36 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości