Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 026
Dołączył: Sep 2017
Post: #82
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
Stadion (2012)


Tutaj mam problem, bo teledysk sam w sobie zły nie jest, ale nie umiem uwolnić się od myśli, że promuje on coś, co i tak jest strasznie przereklamowane. Dobrze, że chociaż nie ma żadnego lokowania produktu (takowe jest z Prawdziwym Życiu, ale przemilczałem to, bo jest naprawdę niewielkie i nie narzucające się). Nie wiem, czy tak wyszło po prostu, czy stała za tym jakaś grubsza współpraca. Wizerunkowo T.Love na pewno wyszedł z tego obronną ręką, ale sam fakt mocno narusza alternatywny charakter zespołu.

Odkładając jednak te aspekty na bok, jest to całkiem zgrabny klip z fajnymi ujęciami i dobrym pomysłem, aby połowę nagrać przy pustych, a połowę przy pełnych trybunach (no dobra, Podsiadło miał pewnie pełniejsze). Do tego trochę materiału z backstage'u i wygląda to jak profesjonalny teledysk dla profesjonalnego zespołu. Może być.

Ocena: 60
Kicz TV: NIE

Radio Epsilon
20.08.2020 11:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie - EVENo - 20.08.2020 11:02 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Każda Piosenka Dire Straits Oceniona Przeze Mnie EVENo 59 2 017 11.04.2021 01:14 PM
Ostatni post: kajman
  Każda Piosenka Foo Fighters Oceniona Przeze Mnie EVENo 23 1 595 02.03.2021 12:46 PM
Ostatni post: ku3a
  Każda Piosenka Bon Jovi Oceniona Przeze Mnie EVENo 32 2 270 09.12.2019 11:36 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości