Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 026
Dołączył: Sep 2017
Post: #32
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
Icon_exclaim W sumie to chyba warto nadmienić, że wersje, które umieszczam tutaj, mogą różnić się od tych na DVD. Nie będę tego specjalnie sprawdzał, ale miejcie to na uwadze.

Warszawa (1991)


Zrobiony już z nieco większym rozmachem i z użyciem wielu teatralnych akcesoriów obraz do Warszawy... też nie zestarzał się najlepiej. Wiadomo, tutaj już był jakiś z góry założony plan, nie wygląda to jak improwizacja, ale momentami trzymanie się tego planu było przesadzone. I nie mam tu na myśli wyłącznie Hitlera i Stalina, którzy pojawiają się na ekranie za każdym razem, gdy wokalista przywoła ich do tablicy. Zabrakło dobrych ujęć, co również można zapewne usprawiedliwić rokiem produkcji. Był za to konkretny pomysł i słodko-gorzki przekaz, który zgrywa się z tekstem piosenki. No i Muniek po raz pierwszy sięga po butelkę na wizji. Od tej pory będzie to robił dosyć często Icon_wink

Ocena: 40
Kicz TV: TAK

Radio Epsilon
03.08.2020 08:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie - EVENo - 03.08.2020 08:37 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Każda Piosenka Dire Straits Oceniona Przeze Mnie EVENo 59 2 034 11.04.2021 01:14 PM
Ostatni post: kajman
  Każda Piosenka Foo Fighters Oceniona Przeze Mnie EVENo 23 1 595 02.03.2021 12:46 PM
Ostatni post: ku3a
  Każda Piosenka Bon Jovi Oceniona Przeze Mnie EVENo 32 2 275 09.12.2019 11:36 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości