Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 026
Dołączył: Sep 2017
Post: #28
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
Przyszła pora na Bonus, na który osobiście czekałem najbardziej. Teledyski przez większą część kariery zespołu były nieodłącznym i bardzo ważnym elementem, a ja, w odróżnieniu od rankingu piosenek, nie mam pojęcia jaki jest mój ulubiony. Najwyższy czas się dowiedzieć!

Ranking teledysków będzie najbardziej rozbudowany ze wszystkich. O videoklipach można zawsze powiedzieć więcej, niż o samych piosenkach, a zamieszczonymi linkami postaram się zachęcić Was do ich obejrzenia (również tych, które okażą się najsłabsze). Moje ocenianie na pewno nie będzie ułatwione przez różnorodność tych obrazów. Wiele z nich zostało stworzonych dla żartu, inne niosą przekaz. Jedne zostały zrobione po kosztach, inne nie. To daje szeroki wachlarz kryterium oceniania, więc dłuższe komentarze uzasadniające moją ocenę są tutaj wskazane.

W tym tygodniu, od poniedziałku do piątku, wieczory będę spędzał gapiąc się w ekran i notując w zeszycie co mi się na tym ekranie podoba, a co nie. Później, przez weekend, po wklepaniu zapisanych danych do arkusza kalkulacyjnego, postaram się wszystko przeanalizować i wyciągnąć końcowy wynik Icon_wink W plebiscycie wezmą udział 43 piosenki, materiały do 32 z nich mam na płycie T.Lovevideo, pozostałe będę musiał obejrzeć na YouTube. Powiem Wam szczerze, że strasznie się jaram, bo teledyski oglądam rzadko, a niektóre z nich widziałem może tylko raz. Jestem przekonany, że to będzie fantastyczny seans Icon_biggrin

Każdy Teledysk T.Love Oceniony Przeze Mnie powered by KiczTV

Lista kandydatów: (kolejność wydania)
Wychowanie
Warszawa
Prawdziwi kochankowie
King
Stany
Motorniczy
I Love You
To nie jest miłość
Bóg
Wakacje
1996
Klaps
Jak żądło
Dzień
Olej
Chłopaki nie płaczą
Jest super
Stokrotka
Zero
Banalny
Piosenka
Jazda
Ajrisz
Moje pieniądze
Luźny Yanek
Polish Boyfriend
Gnijący świat
Jazz nad Wisłą
Czarnuch
Love Love Love
Prawdziwe życie
Polskie mięso
Stadion
Poeci umierają
Lucy Phere
Frontline
Italia
Pielgrzym
Marsz
Warszawa Gdańska
Siedem
Blada
Kwartyrnik

Radio Epsilon
03.08.2020 06:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie - EVENo - 03.08.2020 06:50 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Każda Piosenka Dire Straits Oceniona Przeze Mnie EVENo 59 2 002 11.04.2021 01:14 PM
Ostatni post: kajman
  Każda Piosenka Foo Fighters Oceniona Przeze Mnie EVENo 23 1 595 02.03.2021 12:46 PM
Ostatni post: ku3a
  Każda Piosenka Bon Jovi Oceniona Przeze Mnie EVENo 32 2 269 09.12.2019 11:36 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości