Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 026
Dołączył: Sep 2017
Post: #11
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
Powoli zmierzam do końca, a przynajmniej tak mi się wydaje Icon_razz2 Końca podstawowego topu, bo bonusy to chyba będę do końca roku układał. Tak czy siak, płyty wysłuchane i każdy utwór został co najmniej dwukrotnie oceniony. A ja już teraz mam pierwsze wnioski.

Choć w zasadzie można ten wniosek streścić w kilku słowach: jestem fanatykiem T.Love Icon_mrgreen

To nie jest tak, że każdą piosenkę oceniłem pozytywnie. Tych z notą poniżej 50/100 jest więcej, niż się spodziewałem. Nie zmienia to jednak faktu, że nawet te, które dostały 10 punktów... znam na pamięć. Każdy dźwięk, każde słowo. I śpiewam je od deski do deski, zupełnie jakby to były moje ulubione utwory Icon_biggrin Dosyć nieadekwatne mogą się więc okazać te oceny w dolnej części rankingu. No ja nie wiem, co ja z nimi mam, że nawet jak grają jakiś ewidentnie słaby utwór, to ja go po prostu uwielbiam Icon_razz2

Tutaj też pojawił się największy problem w wystawianiu not - tak zwane piosenki-żarty. Już pal licho Chłopaki nie płaczą, bo to całkiem porządny utwór. Ale jak ocenić taki Olej? Polish Boyfriend? Ostatni gasi światło? Te piosenki nie mają prawa się podobać... a jednak mi się podobają Icon_razz2

Co za tym idzie, jakikolwiek autorski komentarz będzie tutaj bez sensu. Przy Bon Jovi sprawiało mi radość mieszanie z błotem ich najgorszych kompozycji i chwalenie tych najlepszych. Tutaj wszystko mi się podoba... i już. Cośtam pewnie napiszę, ale główną rolę odgrywać będą tu cyferki.

Szykowanie ostatnich szlifów może okazać się bardziej czasochłonne, niż myślę, ale plan jest taki, aby rozpocząć prezentację wraz z zamknięciem przyjmowania zgłoszeń do Topu, a zakończyć zaraz po nim. Będzie to wersja pierwsza, bo przyznaję sobie prawo do stworzenia wersji drugiej, poprawionej. Nie będzie ona rzecz jasna rewolucyjna, ale przy układaniu bonusów coś może mi się trafić, coś może mi się zmienić. Rozważam dołączenie do rankingu piosenek spoza albumów, coverów i tym podobnych. Tego jednak nie będzie w wersji pierwotnej, przygotowywanej na Mychartsowy Top.

Do bonusowych rankingów dołączam ranking koncertów. Będzie to mieszanka występów, na których byłem oraz tych, które mam na płycie lub słuchałem w Trójce. A więc połowa z pamięci, połowa z odtworzenia Icon_wink Mam nadzieję, że domyślacie się która połowa ma w tej walce ewidentną przewagę Icon_wink A jeśli nie, to mała podpowiedź - ja mam bardzo dobrą pamięć Icon_lol

Radio Epsilon
03.06.2020 09:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie - EVENo - 03.06.2020 09:12 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Każda Piosenka Dire Straits Oceniona Przeze Mnie EVENo 59 2 016 11.04.2021 01:14 PM
Ostatni post: kajman
  Każda Piosenka Foo Fighters Oceniona Przeze Mnie EVENo 23 1 595 02.03.2021 12:46 PM
Ostatni post: ku3a
  Każda Piosenka Bon Jovi Oceniona Przeze Mnie EVENo 32 2 270 09.12.2019 11:36 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości