Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLMT - druga ankieta do głosowania
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 127
Dołączył: Dec 2014
Post: #141
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
prz_rulez napisał(a):A jednym idiotą naprawdę nie warto się przejmować i przez to skreślać całe forum.
mieli swoją szansę, a teraz już bym nie ogarnął kolejnego forum Icon_rolleyes

Yacy - jak zwykle w punkt, podpisuję się pod tym co piszesz.
20.08.2019 10:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 015
Dołączył: Sep 2017
Post: #142
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
W sumie chciałem o tym napisać już wcześniej, ale gdzieś w emocjach zapomniałem Icon_razz2 Generalnie rzuciłem pomysł retopów, ale wydaje mi się, że na nie jeszcze za wcześnie. Bądź, co bądź, te topy nie były aż tak dawno temu.

Co do aktualizacji starych topów - odniosłem wrażenie, że chcecie je wszystkie naraz otworzyć ponownie. A co jeśli zrobimy to cyklicznie? I nie "na zawsze", a np. na 2 tygodnie. Będzie to po prostu druga tura głosów. Pierwszy top się zamknie po raz drugi, kolejny się otworzy.

W innym wypadku może być mały chaos, jak ja na przykład zacznę odrabiać punkty w lojalce to strach się bać Icon_razz2

Radio Epsilon
20.08.2019 10:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #143
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
thestranglers napisał(a):A kto powiedział, że ma być?
Wydawało mi się, że ta opcja ma przewagę.
thestranglers napisał(a):teraz już bym nie ogarnął kolejnego forum
Nie musisz ogarniać całego forum. Możesz wybrać interesujące Ciebie tematy.
20.08.2019 10:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 127
Dołączył: Dec 2014
Post: #144
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
kajman napisał(a):Wydawało mi się, że ta opcja ma przewagę.
nie odniosłem takiego wrażenia

Jeśli faktycznie mamy tyle siły i chęci na to, żeby jakiekolwiek powszechne topy były częściej to pomyślmy o nowych wykonawcach, że powtórzę po Jacku. Ktoś mógłby organizować je równolegle do tych pierwszych, zresztą była kiedyś rzucona taka opcja.
20.08.2019 10:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #145
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
neo01 napisał(a):niestety (pewnie spora w tym zasługa tego wyżej wspomnianego osobnika)
A dobra, już nie róbmy z FOXD sprawcy całego zła na świecie.
thestranglers napisał(a):mieli swoją szansę, a teraz już bym nie ogarnął kolejnego forum Icon_rolleyes
Nie wierzysz w siebie Icon_lol
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.08.2019 10:51 PM przez prz_rulez.)
20.08.2019 10:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #146
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
thestranglers napisał(a):jakiekolwiek powszechne topy
Ale kto tu pisze o powszechnych topach. Po prostu jak zwykle będziemy zgłaszali po dwa utwory i przeprowadzali top. Tylko najpierw trzeba byłoby wybrać i ten pomysł z plebiscytem byłby sensowny po modyfikacjach.
prz_rulez napisał(a):nie róbmy z FOXD sprawcy całego zła na świecie
Całego i na świecie nie. Ale na forum trochę namieszał (i nadal potrafi mieszać). No i byli inni, ale niekoniecznie są nadal.
20.08.2019 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 127
Dołączył: Dec 2014
Post: #147
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
kajman napisał(a):Po prostu jak zwykle będziemy zgłaszali po dwa utwory i przeprowadzali top. Tylko najpierw trzeba byłoby wybrać i ten pomysł z plebiscytem byłby sensowny po modyfikacjach.
Jeszcze raz Madonny, FM, czy Maryli bo Ty tak chcesz? Nie, dziękuję, postoję.
20.08.2019 10:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 086
Dołączył: Dec 2009
Post: #148
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
EVENo napisał(a):Co do aktualizacji starych topów - odniosłem wrażenie, że chcecie je wszystkie naraz otworzyć ponownie. A co jeśli zrobimy to cyklicznie? I nie "na zawsze", a np. na 2 tygodnie. Będzie to po prostu druga tura głosów. Pierwszy top się zamknie po raz drugi, kolejny się otworzy.
Myślę że to całkiem sensowne. Kto jest za, proszę o kciuka w górę Icon_wink

WOLNE MEDIA!!!
20.08.2019 11:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #149
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
thestranglers napisał(a):bo Ty tak chcesz?
Ależ ja tego nie chcę. Tylko że padła koncepcja robienia re-topów z poprzedzającym je plebiscytem. Potem padły wypowiedzi, z których wynikało, że re-top byłby w praktyce aktualizacją zwykłego topu. Myślę, że trzeba uporządkować pomysły i zrobić ankietę.
EVENo napisał(a):Będzie to po prostu druga tura głosów.
A za kolejne kilka lat trzecia?
Mam pytanie do prowadzącego. Czy masz zapisy przeprowadzonych topów? Bo gdyby była aktualizacja to niezależnie kto by ją przeprowadzał to zdecydowanie łatwiej by mu się przeprowadzało na już istniejących ładnie uporządkowanych danych. Po prostu dorzucałoby się głosy i wyniki by same wyskakiwały. A jeżeli by istniała możliwość wprowadzania poprawek to już w ogóle.
21.08.2019 07:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 127
Dołączył: Dec 2014
Post: #150
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
No ok, miałem wrażenie, że właśnie Tobie najbardziej ze wszystkich zależało na wprowadzeniu ulubionych utworów do zeszłych topów. Jestem przeciwko temu z prostej racji, że nasze topy są wyjątkowe, są zabawą, a nie rzeczywistym miernikiem działalności artysty. Niestety sam byłem ofiarą tego systemu, bo lista propozycji The Stranglers jest masakrycznie słaba, przy Dead Can Dance zresztą brakuje też multum arcydzieł.
Więc tak, co do kuchni topów to nie mam niczego na kompie, pracuję chałupniczo, jak za króla Ćwieczka z tym co widzicie. Dopisywać głosy nie byłoby chyba najtrudniej, gorzej chyba z poprawianiem ich w przypadku powtórnego głosowania wcześniej już biorących udział. Kwestia jeszcze czy na to pozwolimy sobie.
21.08.2019 10:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #151
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
thestranglers, nie wiem czy zwykle, ale dziękuję za dobre słowo Icon_smile2

ostatni raz napiszę, chyba że pojawi się ankieta.

dajmy szansę chętnym, którzy nie brali udziału w danych topach, nieważne z jakiego powodu.
ale tylko (chociaż wg mnie AŻ) na oddanie głosów na utwory z zestawów, które są.
nie róbmy re-topów, tylko aktualizację. dla nowo głosujących.

tak w ogóle jestem ciekawy ile osób będzie chętnych Icon_wink2


sam z radością zagłosowałbym na pierwsze notowanie LP3!!!
może napisać do MN? Icon_razz

na fb jest profil gdzie można oddać głosy na stare notowania Icon_wink2
obecnie zbliżamy się do not. nr 100 Icon_smile2
ale nawet tam nie udało mi się zagłosować na pierwsze notowanie...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.08.2019 10:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 127
Dołączył: Dec 2014
Post: #152
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
A proszę, powiem więcej: utwierdzasz mnie jeszcze bardziej w opinii. Icon_smile2
A co do LP3 to mam nadzieję, że numeru 1 byś nie zmienił. Icon_razz
21.08.2019 10:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #153
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
też jestem za pierwotną propozycją tzn. opcją możliwości dodania nowych głosów do istniejących topów w zamian za dwa punkty, bez możliwości dodawania nowych propozycji i bez możliwości zmian głosów przez użytkowników, którzy już w danym topie głosowali (taka furtka była kiedyś w topłycie, wykorzystywano ją rzadko, a zmiana głosów zawsze nastręczała problemów); dodatkowo od siebie zaproponuję, żeby aktualizacja tabeli wyników spoczywała na osobie, która dodaje swoje głosy; tomek jedynie by dopisywał punkty do tabeli, a poprawność doliczonych głosów, tak jak w topłycie, kontrolowalibyśmy wspólnie Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.08.2019 11:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 127
Dołączył: Dec 2014
Post: #154
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
Nie ma problemu. Też jakoś nie obstaję mocno za tym, bym mógł głosować na nowo. Cieszyć mnie za to będzie zainteresowanie archiwalnymi topami przez naszych nowych forumowiczów. Icon_smile2
21.08.2019 11:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 086
Dołączył: Dec 2009
Post: #155
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
To chyba mamy mniej więcej ustalone co i jak.
Jeszcze kwestia rozmachu całego przedsięwzięcia. Idziemy po kolei otwierając np. raz w m-cu opcję głosowania na dawne topy, jak proponował Artur (to raczej nie głupie rozwiązanie, "uchroniłoby" przed zbytnim wzbogaceniem w punkty Icon_razz2 no i nie będzie chaosu z ich doliczaniem) czy idziemy na całość i dajemy wolną rękę w całym procederze? Icon_smile
AKT! napisał(a):żeby aktualizacja tabeli wyników spoczywała na osobie, która dodaje swoje głosy
Może być, ale tylko przy 2 wariancie rozwiązania powyższej kwestii. Jak pójdziemy drogą systematycznych aktualizacji, to raczej Tomek powinien na koniec opublikować wyniki.

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.08.2019 12:17 PM przez neo01.)
21.08.2019 12:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #156
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
Yacy, wiem, ze off-topuc, ale moglbys podac ten link do alternatywnej LP3?
21.08.2019 01:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 127
Dołączył: Dec 2014
Post: #157
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
Jestem przeciw daniu wolnej ręki i pójściu na całość. Wtedy dopiero by były dość zaskakujące i w gruncie rzeczy nikomu niepotrzebne ruchy w PLMT. A otwierać można kolejne aktualizacje przynajmniej co trzy tygodnie.
21.08.2019 01:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 086
Dołączył: Dec 2009
Post: #158
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
No to chyba mamy jasność. Rozumiem, że Ty będziesz podsumowywał wyniki wobec tego. Czyli 3 tygodnie na głosowanie i ruszmy z następnym topem, czy 2 na głosowanie i tydzień przerwy. No i kiedy ruszamy - w poniedziałek? Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
21.08.2019 01:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #159
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
to też ma sens Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.08.2019 01:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #160
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
(21.08.2019 01:03 PM)prz_rulez napisał(a):  Yacy, wiem, ze off-topuc, ale moglbys podac ten link do alternatywnej LP3?
Miłośnicy LP3
tylko, że tu się ocenia całą pulę punktami 0,1,3,5,7,10.
zdaje się, że nawet jest prezentowane kilka pozycji (top 20?)
kiedyś było w radiu teraz jest na yt.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.08.2019 02:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) thestranglers 1 470 86 411 22.04.2024 02:38 PM
Ostatni post: thestranglers
  Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022) Dyfeomorfizm 355 8 159 06.04.2022 05:49 PM
Ostatni post: kajman
  Czwarta ankieta dot. PLMT (kwiecień 2021) thestranglers 148 4 876 27.04.2021 11:56 AM
Ostatni post: Dyfeomorfizm
  PLMT - trzecia ankieta do głosowania (marzec 2021) thestranglers 53 2 076 29.03.2021 09:50 AM
Ostatni post: thestranglers
  Ranking do PLMT thestranglers 2 1 963 08.08.2019 08:19 AM
Ostatni post: neo01
  PLMT - druga ankieta do głosowania - wyniki thestranglers 0 689 01.10.2018 08:06 PM
Ostatni post: thestranglers
  PLMT - Ankieta do głosowania thestranglers 13 2 582 05.11.2017 03:47 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości