Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy dzisiejsza muzyka traci emocje?
Tomekk Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 10,733
Reputacja: 2
RE: Czy dzisiejsza muzyka traci emocje?
kajman napisał(a):Ale chyba mówisz o typowej komercji, która stanowi nikły procent nagrywanej muzyki.
No tak, tak. Z tym, że kiedyś w komercji znajdowaliśmy gitary, żywe intrumenty - teraz tego nie ma.

kajman napisał(a):Ale i wcześniej tego typu utworów było sporo.
Owszem, ale teraz jest to ok. 90%.

kajman napisał(a):Dawniej też w większości nie miały.
Ale przynajmniej miały jakiś sens.
Nie były tak nachalne i wulgarne.
14.01.2018 03:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 14,498
Reputacja: 3
Wiesz, tylko przejście przez to wszystko, to jest jakaś totalna masakra... I to jest niestety jak szukanie na oślep. A niby powinniśmy się cieszyć, że tyyyyyle tej muzyki w sieci... Tylko co z tego.

Pan Kiełbasa Plebs.
14.01.2018 03:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 937
Reputacja: 0
(14.01.2018 02:55 PM)kajman napisał(a):  Chyba co innego rozumiemy pod pojęciem experymentowanie
Dla mnie eksperymentowanie to próba stworzenia czegoś nowego, czego dany artysta nie próbował - całkowicie inna stylizacja, próba stworzenia nowego nurtu w muzyce. "Filthy" to idealny przykład, bo Justin próbuje połączyć trochę alternatywną elektronikę z funkiem, r'n'b i stworzyć coś, co nie brzmi jak pierwszy lepszy kawałek z radia.
A co ty rozumiesz pod pojęciem eksperymentowania?
14.01.2018 03:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 13,015
Reputacja: 11
Tomekk napisał(a):Ale przynajmniej miały jakiś sens.
Nie były tak nachalne i wulgarne.
Ja na szczęście w zagramanicznej muzyce textów nie panimaju.
prz_rulez napisał(a):przejście przez to wszystko, to jest jakaś totalna masakra...
To akurat prawda. Bywały tygodnie, gdzie słuchałem fragmentów dwustu płyt. Oczywiście rzadko kiedy więcej niż wyrywkowo jeden utwór z płyty, to tylko jeżeli na tym pierwszym zaczepiłem ucho. A mogłem trafić na najgorszy czy chociażby na płycie była jedna perełka, której siłą rzeczy nie dostrzegłem. Ale próbuję. Stąd takie egzotyczne rzeczy na mojej liście.
Gaspard napisał(a):czego dany artysta nie próbował
To znaczy jakby Lady Gaga nagrała coś w stylu Epitaph, Paranoid czy Don't worry be happy to byłby experyment?
Gaspard napisał(a):próba stworzenia nowego nurtu w muzyce
No ale tego o Filthy na pewno powiedzieć nie można. Brzmi totalnie sztampowo. Przynajmniej dla mnie.
Gaspard napisał(a):A co ty rozumiesz pod pojęciem eksperymentowania?
Teraz? Musiałbym pomyśleć. A ze starszych rzeczy:

A z nowszych to może to:

14.01.2018 04:24 PM
prz_rulez Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 14,498
Reputacja: 3
Kajmana eksperymentami muzycznymi nie zagniesz Icon_lol

Pan Kiełbasa Plebs.
14.01.2018 04:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec

Liczba postów: 13,015
Reputacja: 11
Ostatnio mało takich rzeczy trafiam. A z tego co mógłbym wrzucić to większości na tubie nie ma.
14.01.2018 04:30 PM
Odpowiedz