Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bo Życie To Muzyka
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Bo Życie To Muzyka
[center]BO ŻYCIE TO MUZYKA <<< Beznadziejny Blog Pawła >>> ODC. 1 - 13.03.09
[/center]Witam!

W tym temacie będę starał się pisać własne felietony muzyczne (chociaż też nie zawsze). W tej dziedzinie mam o tyle lepiej, że nie będą one musiały się ukazywać regularnie. Tzn. zakładam, że mniej więcej dawać je będę w piątki, ale to jest raczej w przeciwieństwie do listy luźna reguła. Liczę na to, że po takich felietonach rozrośnie tu się jakaś ciekawa dyskusja na wybrany temat.

Przed chwilą dowiedziałem się, że 24-25 czerwca szykuje się jakaś impreza w Szczecinie. Gośćmi mają być m.in.: Happysad, Coma, Izrael, Limp Bizkit, Kaiser Chiefs, Faith No More, Chris Cornell. Zaskoczyło mnie to... jest to informacja nieoficjalna, ale bardzo prawdopodobna. Ale jestem pozytywnie zaskoczony, chociaż przyznam, że chętnie bym pojechał.
Natomiast poważnie myślę nad wyjazdem na koncert U2 do Chorzowa, który odbędzie się w sierpniu. Moja mama ostatnio kupiła płytę "NLOTH 2" (oczywiście za moją namową Icon_razz ) i teraz nie daje mi żyć bez przerwy to puszczając. Icon_wink2
Generalnie nagraniem, które najbardziej podoba mi się z płyty to "Magnificent". Ale przyznam, że nawet dosyć znienawidzone szybko Booty na płycie brzmią znakomicie.

Pozdrawiam!
13.03.2009 06:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
Paweł napisał(a):Chris Kornell

kto :?: Icon_razz
13.03.2009 06:19 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #3
 
Poprawione. Icon_wink2
13.03.2009 06:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #4
 
Paweł napisał(a):Natomiast poważnie myślę nad wyjazdem na koncert U2 do Chorzowa, który odbędzie się w sierpniu.
wbijaj, wbijaj. Icon_wink2 i nie zapomnij o białym/czerwonym kawałku materiału Icon_mrgreen
Paweł napisał(a):płytę "NLOTH 2"
wow Icon_eek2 a czyje to? i czemu jeszcze tej płyty nie znam? Icon_eek2
Icon_mrgreen
Paweł napisał(a):i teraz nie daje mi żyć bez przerwy to puszczając.
fajna mama... :roll:

fajnie, że będziesz pisał felietony. wpisuję się na listę czytelników. Icon_wink2
13.03.2009 06:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
FAITH NO MORE!? No bez jaj. To chyba jakieś żarty...Nie wierzę w to raczej.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.03.2009 06:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #6
 
saferłel napisał(a):FAITH NO MORE!? No bez jaj. To chyba jakieś żarty...Nie wierzę w to raczej.
A czemu nie wierzysz?
14.03.2009 10:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Bo Faith No More Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.03.2009 10:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #8
 
A mógłbyś jakoś jaśniej? :/
15.03.2009 09:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Nie skapowałeś widzę Icon_razz2

Nie wierzę bo FAITH NO MORE - zabawa słowna z nazwą zespołu, która oznacza mniej więcej Nigdy więcej wiary, koniec z wiarą itp...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.03.2009 09:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Jeśli chcesz pisać felietony, to powinieneś trochę popracować nad stylem. Pomimo że tekst jest krótki, bardzo ciężko jest przez niego przebrnąć bez zniesmaczenia.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
16.03.2009 12:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #11
 
saferłel napisał(a):Nie skapowałeś widzę Icon_razz2
Nie no to akurat skapowałem. Nie rozumiem tej Twojej niewiary. Icon_wink2 Wyczytałem to przekazuję, a Twoja wiara to już akurat. Icon_razz
Cytat:Jeśli chcesz pisać felietony, to powinieneś trochę popracować nad stylem. Pomimo że tekst jest krótki, bardzo ciężko jest przez niego przebrnąć bez zniesmaczenia.
1. A co powoduje to zniesmaczenie?
2. Cóż.. uczę się.. jestem w klasie dziennikarskiej. Icon_wink2
3. Chętnie wysłucham Twoich wskazówek wobec tego.
16.03.2009 12:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Paweł napisał(a):3. Chętnie wysłucham Twoich wskazówek wobec tego.
Nie mam żadnych wskazówek. Po prostu składając zdania zawsze warto się dobrze zastanowić, czy sformułowania których chcesz użyć mają logiczny sens.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
16.03.2009 12:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #13
 
Paweł napisał(a):Liczę na to, że po takich felietonach rozrośnie tu się jakaś ciekawa dyskusja na wybrany temat.

jakie będą felietony, taka będzie później dyskusja Icon_wink2
16.03.2009 12:22 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #14
 
Dzięki... chciałeś mi dogryźć to Ci się udało. Żegnam.
16.03.2009 12:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #15
 
ja wcale nie dogryzam. może mrsap, bo ja nie.
ja liczę, że staniesz na wysokości zadania, zatem pisz pisz młody dziennikarzu Icon_wink2
16.03.2009 12:33 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
ciekaw jestem Twoich felietonów. być może właśnie tego typu kontakt z muzyką będzie tym, w czym się będziesz spełniał.

(a w tekście naprawdę są błędy... Nie tylko w tytule płyty)
16.03.2009 08:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #17
 
Bo ja ten 'felieton' potraktowałem tak, że wróciłem ze szkoły, wszedłem, napisałem co myślę o muzyce i wyłączyłem forum.
Wy to potraktowaliście to jakbyście czytali Muzyka.Onet.pl i felieton jakiegoś znanego muzyka. Icon_eek2
Miałem nadzieję, że rozmowa się jakoś rozwinie w kierunku muzycznym, a nie tym, na jakim poziomie są felietony. To jest mój chyba pierwszy czy drugi w życiu felieton i nie wymagajcie ode mnie nie wiadomo czego. :roll:

Zresztą... teraz już nie ważne.
16.03.2009 08:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #18
 
to to był już felieton? Icon_eek2

ja myślałem, że to dopiero wstęp.. a felietony będą wkrótce Icon_wink2
16.03.2009 08:44 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #19
 
Listoholik napisał(a):to to był już felieton? Icon_eek2
ja też nie widziałem Icon_eek2
16.03.2009 08:54 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #20
 
Przerażacie mnie... Icon_eek2
16.03.2009 09:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy dzisiejsza muzyka traci emocje? prz_rulez 60 7 519 11.09.2019 12:23 PM
Ostatni post: Miszon
  Muzyka z wokalem, czy bez wokalu ? Lombthorne 8 2 350 21.09.2018 11:36 AM
Ostatni post: dziobaseczek
  Trochę inna muzyka z byłej Jugosławii prz_rulez 12 3 332 07.01.2015 07:09 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Muzyka wczoraj a dziś - czyli o kondycji dzisiejszej muzyki prz_rulez 118 20 077 14.12.2008 12:48 PM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości