Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 17 Listy (24.05.2008)
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #1
Notowanie 17 Listy (24.05.2008)
No i ku zdziwieniu nawet mojemu własnemu zrobiło się bardzo romantycznie. Spokojnie. Powolnie. Leniwie płynąco [tylko ten Lao został porwany przez bardzo silny prąd rzeki i poniekąd psuje całokształt Icon_smile2. a na dodatek jakieś westernowe okrzyki przemyca do tego muzycznego filmu. to coś nowego tutaj. podobnie jak jeszcze trzy inne piosenki. jednej obecność była już przewidziana, i to, że przyjechała na koniach, jak najbardziej pasuje do obrazu tego Dzikiego Zachodu. ale druga z nich wdarła się tu całkowicie z zaskoczenia - niedawno nawet miałam napisać, że ta wersja ma się nijak do oryginału... - no ale jak już powiedziałam zrobiło się nagle romantycznie i w związku z tym moje uszy się zakochały. a tym samym piosenka zabrała mnie właśnie tam, gdzie tylko miała ochotę. ot, nad brzeg rzeki, gdzie nie można było nie zacząć szukać złota (wszakże to okolice dzikich prerii Icon_smile2). i znalazłam! chociaż nie powiem, żeby mnie to nie zafrapowało. bo cóż z nim zrobić? pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że jego ciężar nie przeszkodzi tej najniższej nowości w odbyciu przez ten tydzień podróży w górę, zamiast w dół Icon_smile2]. No i mówiłam, że życie nie powiedziało jeszcze... jeszcze... The End. Więc może znów tylko na chwilę, ale dzisiejszy odcinek ma na końcu napis Happy. A uczucia przeciwne niestety pospadały...

***

No a ja w tym poczuciu szczęścia postanowiłam kawałki swojej Listy podedykować zaglądającym tu gościom Icon_smile2.
Ponieważ JacekM ostatnio oglądał moje notowania od końca, ułatwiłam mu zadanie i układ dzisiejszego jest specjalnie dla Niego Icon_smile2.
Dla Sebastiana dedykowana jest najniższa nowość - z tej płyty chyba ta piosenka mogłaby Ci się spodobać najbardziej, chociaż pewności nigdy nie ma Icon_smile2. polecam bardzo!
Kuba dostaje coś z podium wraz z przekierowaniem do chomika jotemowego Icon_smile2 - jakoś tak nieżyczliwie podchodzisz do pana Reevesa Icon_wink2, a ja chciałam tak tylko napomknąć, że cała płytka kojarzy mi się z Jamesem Bluntem [pomieszanym może trochę z Johnem Mayerem], a on u Ciebie w dyszce się kręcił ze swoją płytą, więc może... Icon_smile2
Dla Yacego coś spoza Listy... a dokładniej coś, co na niej się zapewne znajdzie za tydzień, a co w tej chwili jest tuż za tym co widać. James wznowił działalność, wydał płytę i jest na niej dużo trąbki - kogo więc może przywodzić na myśl, jeśli nie Yacego? Icon_smile2. Na moim chomiku oprócz nowości czeka też i on z piosenką 'Bubbles'. Zapraszam!
Dla Martyrki nowość prawie najwyższa - toż to prawie jak Anarchia Icon_wink2.
Aro - dla Ciebie zmieniłam w tym tygodniu nazwę zespołu z 1 miejsca Icon_smile2.
A wszystkim innym gościom dedykuję ich ulubione utwory z mojej Listy Icon_wink2.
[EDIT: zapomniałam dodać, że mój chomik też działa za free Icon_smile2 ]

Notowanie 17:
wypadły:
25 23 30 03 I Don't Care - Apocalyptica & Adam Gontier
27 18 18 09 Run - Amy Macdonald
28 27 26 06 Statues - Foo Fighters
29 30 23 16 Assassin - Muse

-----------------------------------------------------------------------

30 20 19 10 Miłość - Aga Zaryan
29 24 20 14 Yahweh - U2
28 NN -- 01 Clowns - Goldfrapp
27 NN -- 01 Czarne kowboje - Lao Che

26 23 25 17 Taka historia - happysad
25 19 15 17 Sudden Inspiration - Jim Brickman
24 16 17 05 Schizophrenic Prayer - Riverside
23 26 29 09 Bóg zapłać - Lao Che
22 17 14 11 Idź swoją drogą - Raz, Dwa, Trzy
21 21 21 17 Map Of The Problematique - Muse

20 30 NN 02 Nagle zapomnieć wszystko - Cool Kids Of Death
19 NN -- 01 Zabiorę cię - Tomasz Karolak
18 NN -- 01 Window Blues - Band Of Horses

17 18 26 03 Ballada dla śpiącej królewny - Anita Lipnicka
16 13 13 04 Dziewczyny z podwórka, chłopaki z mojej ulicy - Pudelsi
15 14 11 12 Entwined - Jason Reeves
14 22 NN 02 (You Want To) Make A Memory - Bon Jovi
13 10 07 12 Długa droga w dół - happysad
12 04 02 08 Wszystko jedno - happysad
11 09 09 07 Nobody's Got The Gun - Mark Knopfler

10 07 05 17 Our Shangri-La - Mark Knopfler
09 12 16 04 Violet Hill - Coldplay
08 08 08 17 Ostatnie wspólne zdjęcie - Tomek Makowiecki
07 15 22 03 Rise Above This - Seether
06 11 12 09 Hydropiekłowstąpienie - Lao Che
05 05 04 17 True Love Will Never Fade - Mark Knopfler
04 03 06 06 Walking After You - Foo Fighters
03 06 10 05 The End - Jason Reeves
02 01 01 08 Jeszcze, jeszcze - happysad
01 02 03 06 Akt miłosny albo życie - StAro Dobre Małżeństwo

legenda:
miejsce w tym tygodniu, miejsce w zeszłym tygodniu, miejsce dwa tygodnie temu, ilość tygodni na liście.

TeksTop 13:
1. The End - Jason Reeves
2. Thank You For Listening - Hurt
3. A Night In Summer Long Ago - Mark Knopfler
4. Jeszcze, jeszcze - happysad
5. Your Sweet Voice - The Reindeer Section
6. Entwined - Jason Reeves
7. Finally I Found Someone - Barbra Streisand & Bryan Adams
8. I Love You (That's All That Really Matters) - Diana Ross
9. Warning Sign - Coldplay
10. Do syna Józefa Cieślaka - Lao Che

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
25.05.2008 04:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #2
 
4:49, ciekawa pora na wrzucenie listy Icon_wink2 (myślę, że 5:30 byłaby najodpowiedniejsza)
Z nowości wybieram Czarne Kowboje
i szkoda, że Riverside już spada.

.
25.05.2008 10:19 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #3
 
neon.ka napisał(a):Aro - dla Ciebie zmieniłam w tym tygodniu nazwę zespołu z 1 miejsca Icon_smile2
01 02 03 06 Akt miłosny albo życie - StAro Dobre Małżeństwo
Icon_wink2 Icon_biggrin3 Icon_mrgreen R.E.W.E.L.A.CY.J.N.Y NUMER JEDEN Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
No wreszcie. Trzy, dwa, jeden.... Po sześciu tygodniach AKT osiąga szczyt Icon_wink2
Niezmiernie sie cieszę , jestem bardzo szczęsliwy i zaspokojony Icon_lol Icon_mrgreen
Ogromnie sie ciesze także z faktu , iż Mark Knopfler dzielnie trzyma się w TOP 5 . Seether zaczyna i mnie przekonywać Icon_smile2 Wow , jak miło widziec debiutujący Band of Horses Icon_smile2 do tego Muse ustrzelił potrójne oczko Icon_wink2 Icon_wink2 Icon_wink2 Nie no ....niesamowita jest Twoja lista Icon_biggrin3
25.05.2008 11:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #4
 
neon.ka napisał(a):Dla Sebastiana dedykowana jest najniższa nowość - z tej płyty chyba ta piosenka mogłaby Ci się spodobać najbardziej, chociaż pewności nigdy nie ma Icon_smile2 . polecam bardzo!
Dzięki bardzo! Icon_smile2 Sprawdziłem [czy spełnia moje zasady]. Znalazłem [album]. Trafiłem na Happy Hours. Icon_wink2 Zobaczę co z tego będzie. Icon_smile2
Ale pięknie sobie poczyna sobie Lao Che na Twojej liście! Icon_biggrin3
Przez ten prezent dla Jacka nie mogę się odnaleźć na liście. Icon_wink2
Interesująco wygląda królewna obok dziewczyn z podwórka. Icon_wink2
Amy bardzo szybko wybiegła z trzydziestki...
neon.ka napisał(a):5. Your Sweet Voice - The Reindeer Section
Nazwa zespołu nic mi nie mówi. <szuka> Okładka płyty dość nietypowa i na tym chyba zakończę, bo pochodzi z 2002 roku...
neon.ka napisał(a):8. I Love You (That's All That Really Matters) - Diana Ross
Letki soczek... A ja ciągle nie mam tego na mp3. :roll: EDIT: [No i już mam. Icon_wink2]
25.05.2008 11:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #5
Re: Notowanie 17 Listy (24.05.2008)
Świetny komentarz Icon_smile2

neon.ka napisał(a):Dla Martyrki nowość prawie najwyższa - toż to prawie jak Anarchia Icon_wink2.
tak, dobrze trafiłaś Icon_mrgreen
dzięki! Icon_biggrin3 fajny pomysł z tymi dedykacjami. Miło mi niezmiernie, ze na mnie trafiło "Zabiorę Cię" Icon_smile2
Neon.ko, nie lubisz Lilian? Czy po prostu wolisz Martyr? Icon_wink2

P.S. na razie tak krótko. O liście jeszcze napisze..
25.05.2008 08:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #6
Re: Notowanie 17 Listy (24.05.2008)
neon.ka napisał(a):Ponieważ JacekM ostatnio oglądał moje notowania od końca, ułatwiłam mu zadanie i układ dzisiejszego jest specjalnie dla Niego Icon_smile2
DZIĘKI WIELKIE Icon_biggrin3 Niezmiernie mi miło, że ułatwiłaś mi "troszkę" zadanie. [Tylko nie wiem czym zasłużyłem... ?] Troszkę, bo jedno Ci umknęło... Ale o tym później Icon_wink2
Czas na przyjemności, czyli komentarz do Twojej Listy, świetnej Listy, i aż korci mnie być dziś lekko przewrotnym Icon_wink2 Ale nie zrobię Ci tego, więc tradycyjnie...
Amy szybkim krokiem wybiegła poza Listę. Pomachajmy jej więc na pożegnanie.
Za to na koniach pojawiły się laoczańskie kowboje, w dodatku czarne.
Dla happysad to notowanie raczej SAD. Wszystkie utwory wybrały drogę w dół. Ale może nie wszystko jeszcze stracone, i może przynajmniej jeden z nich jeszcze powędruje na powrót ku górze [ale oby nie ten spod samego szczytu Icon_wink2 ]
Trzydzieści dziewięć i pół już za nami [poczekamy troszkę na następne odcinki], ale pozostanie z nami jeszcze przez czas jakiś to nagranie [plus oczywiście Anarchia Icon_wink2 ]. Zabiorę Cię pojawia się już na trzeciej Liście. To nie przypadek. To nie może być słabe nagranie. To jest dobre nagranie. I wykonanie również Icon_smile2
Jason, ten od Reevesów - raz w górę, raz w dół. Entwined lekko zniżkuje, ale za to The End już na najniższym stopniu pudła. GRATULACJE. I za tydzień znów liczę na wyżej [ale nie więcej niż o jedno oczko!! Icon_wink2 ] [a propos JR. szukam jego płytki w namacalnej formie, i już jestem tuż tuż...]
Ostatnie wspólne zdjęcie zawisło na miejscu ósmym i wcale nie chcą się z tego miejsca odczepić Icon_wink2 Czy masz może jeszcze jakieś zdjęcie Tomka, które mogło by się pojawić w tej muzycznej galerii? Bo to zdjęcie poczyna sobie bardzo dobrze!
W drugiego przedstawiciela drużyny kowbojów - Ptysia Miętowego wstąpiły nienazwane siły i aż o pięć szczebli wspiął się ku górze, ku szczytowi. A na szczycie...

Komentarz mój mógłby się zacząć i skończyć na drugim miejscu pierwszym... Ostatnio napisałem przez omyłkę, że gdy zamknę oczy widzę ciemność. Na szczęście nie była to pomyłka prorocza i jaśniejsze promienie zawitały tutaj i wprowadziły Akt na prawie, że sam szczyt. I pewnie zostały tam wprowadzone przez... [dotyk??]. Nic dodać, nic ująć. Wspólny numer jeden i powinno być po komentarzu Icon_wink2

I na koniec - pierwsze miejsce pierwsze. Brakuje mi w nim, jak i w całej Liście jednego bardzo westernowego akcentu - Kukiełek. Ale może jeszcze nie czas na nie, może jeszcze nie wyszły z cienia, może trafią do drugiego odcinka? [Czy już zdjęcia rozpoczęte?]

Kolejne świetne notowania dobiegło końca. I czy tydzień musi tak długo trwać, by móc doczekać się na kolejną odsłonę w tym jakże znakomitym teatrze wyobraźni. Ale na pewno będzie warto czekać. Do za-tydzień więc Icon_smile2
25.05.2008 09:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
I znów jest nr 1 Icon_mrgreen Icon_smile2Icon_smile2
neon.ka napisał(a):Dla Yacego coś spoza Listy... a dokładniej coś, co na niej się zapewne znajdzie za tydzień, a co w tej chwili jest tuż za tym co widać
a ja i tak podziękuję Ci za to co jest w tym nowtowaniu widoczne:
1. oczywiście "nr 1" Icon_smile2 Komentarz pozwoliłem sobie przeczytac dwa razy, a i tak pewnie do niego wróce Icon_wink2

2. nowość z miejsca nr 18. Zaskoczenie ogromne!!!! I bardzo się cieszę, że nie trafiłem z typowaniami co zadebiutuje na Twojej liście. Band Of Horses... Super! Ciekawe jak im pójdzie?!

3. nowość z miejsca nr 19. Zaskoczenie nieco mniejsze... Ja wiem. Pisałaś, że Ci sie podoba. Ale tak można napisac o wielu utworach, dla których później przy układaniu listy nie znajduje sie miejsca w zestawieniu... Cieszę się również

4.
neon.ka napisał(a):James wznowił działalność, wydał płytę i jest na niej dużo trąbki - kogo więc może przywodzić na myśl, jeśli nie Yacego?
hm... trąbka kojarzy Ci się ze mną..? Ciekawe, ciekawe... Własnie ściągam i posłucham bo nie mam zupełnie pojęcia czego mogę sie spodziewać. Ale skomentuję już jutro, bo niestety długa nocka znów przede mną Icon_frown /właściwie już dziś mialem sobie odpuścić komentarze, ale jak zobaczyłem u Ciebie Band Of Horses to się nie mogłem powstrzymać Icon_smile2/

5.
neon.ka napisał(a):09 12 16 04 Violet Hill - Coldplay
mimo, że nie zdąrzyłem wkleić swoejego notowania, to muszę napisac że się rozminęliśmy, bo u mnie jest ... jest... na...

No niestety coś przerwało i nie mogę dokończyć na którym u mnie jest Coldplay
Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.05.2008 10:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #8
 
stavanger napisał(a):4:49, ciekawa pora na wrzucenie listy Icon_wink2 (myślę, że 5:30 byłaby najodpowiedniejsza)
a to jeśli już, to wybieram 4:00 (czyli trochę się spóźniłam). przedkładam SDM z ich porannym bluesem nad Harlem.
Aro napisał(a):No wreszcie. Trzy, dwa, jeden.... Po sześciu tygodniach AKT osiąga szczyt Icon_wink2
a to nie do końca prawda - przed tym 'trzy' też było 'jeden' Icon_wink2 . SDM już drugi raz na samej górze Icon_smile2 .
Aro napisał(a):Seether zaczyna i mnie przekonywać Icon_smile2
ma szanse na 100%? Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):Zobaczę co z tego będzie. Icon_smile2
może powiesz o tym bez słów na swojej Liście Icon_wink2 . ale jeśli nie, to skrytukuj ją tutaj. droga wolna Icon_smile2 .
abd3mz napisał(a):Przez ten prezent dla Jacka nie mogę się odnaleźć na liście. Icon_wink2
Icon_mrgreen Icon_lol
abd3mz napisał(a):Nazwa zespołu nic mi nie mówi. <szuka> Okładka płyty dość nietypowa i na tym chyba zakończę, bo pochodzi z 2002 roku...
Reindeer Section to też mój zespół od u-zka. dawno nie słuchałam, a ten utwór odświeżyłam sobie całkiem przypadkiem...
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):8. I Love You (That's All That Really Matters) - Diana Ross
Letki soczek... A ja ciągle nie mam tego na mp3. :roll: EDIT: [No i już mam. Icon_wink2]
ja tą płytkę mam z tego samego źródła, co Ty Icon_mrgreen . nie udało mi się dotychczas odsłuchać (a pamiętam, że tekst mi sie podobał już wtedy, gdy go cytowałeś u siebie), dlatego dopiero teraz. płyta spokojności pełna ale chyba nie na moją Listę...
Lilian napisał(a):Świetny komentarz Icon_smile2
dziękuję Icon_smile2 .
Lilian napisał(a):Neon.ko, nie lubisz Lilian? Czy po prostu wolisz Martyr? Icon_wink2
no popatrz jaka jest ogromna siła przyzwyczajenia Icon_wink2 . a nie wiem przypadkiem, czy 'Lillian' mi się nie podoba bardziej niż 'Martyr' [ale prosze nie traktowac tego stwierdzenia wiążąco Icon_smile2 ]
jotem3 napisał(a):[Tylko nie wiem czym zasłużyłem... ?]
oryginalnością Icon_biggrin3 Icon_wink2 .
jotem3 napisał(a):Dla happysad to notowanie raczej SAD. Wszystkie utwory wybrały drogę w dół. Ale może nie wszystko jeszcze stracone, i może przynajmniej jeden z nich jeszcze powędruje na powrót ku górze [ale oby nie ten spod samego szczytu Icon_wink2 ]
Icon_mrgreen . maja szansę przynajmniej dwa [no nie mogę napisać trzy, bo nie będzie zabawy Icon_wink2 ]
jotem3 napisał(a):[a propos JR. szukam jego płytki w namacalnej formie, i już jestem tuż tuż...]
trzeba przyznać, że Tobie tam jest niewątpliwie łatwiej pod tym względem... ciekawa jestem jaka jest cena, bo może bym się uśmiechnęła też...
jotem3 napisał(a):Czy masz może jeszcze jakieś zdjęcie Tomka, które mogło by się pojawić w tej muzycznej galerii? Bo to zdjęcie poczyna sobie bardzo dobrze!
obawiam się, że tak bardzo się zapatrzyłam na to, że innych wcale nie chcę... [i żal mi tylko 'Nie boję się'... bo nadal mi się podoba bardzo. No ale taki urodzaj na ladne piosenki jest, że...]
jotem3 napisał(a):Na szczęście nie była to pomyłka prorocza i jaśniejsze promienie zawitały tutaj i wprowadziły Akt na prawie, że sam szczyt.
ja to się z Wami mam - czytam Wasze komentarze i muszę sprawdzać, czy czegoś przypadkiem nie pomyliłam wklejając tu to swoje notowanie Icon_wink2 .
ale to wciąż bardzo miłe Icon_smile2 .
jotem3 napisał(a):Brakuje mi w nim, jak i w całej Liście jednego bardzo westernowego akcentu - Kukiełek.
jakoś mnie nie chwyciły za serce aż tak bardzo... [a następny odcinek to chyba opera mydlana Icon_wink2 , więc chyba same z siebie by stąd uciekły czym prędzej]. ale - Trójka promocję urządza na całego, dziś The Last Shadow Puppets są piosenką dnia. może więc trafi na LP3, a wtedy może będzie łatwiej.
Yacy napisał(a):2. nowość z miejsca nr 18. Zaskoczenie ogromne!!!! I bardzo się cieszę, że nie trafiłem z typowaniami co zadebiutuje na Twojej liście. Band Of Horses... Super! Ciekawe jak im pójdzie?!
dobrze im pójdzie Icon_smile2 . a jak już będą spadać kiedyś, to przypomnij mi proszę, żebym przesłuchała całą płytę [na razie nie chcę mieszać bluesowi]. a co do Twojego typowania, to pewnie myslisz, że tym ewentualnym drugim debiutem miało być:...
Yacy napisał(a):3. nowość z miejsca nr 19. Zaskoczenie nieco mniejsze... Ja wiem. Pisałaś, że Ci sie podoba. Ale tak można napisac o wielu utworach, dla których później przy układaniu listy nie znajduje sie miejsca w zestawieniu...
...a to nieprawda, bo chodziło mi o 'Czarne kowboje' [które tez dały radę, jak widać]. jeszcze w czwartek nie przypuszczałabym, że 'Zabiorę cię' zadebiutuje tu, a tym bardziej tak wysoko! piątek i sobota mnie zaczarowały. bo generalnie to nadal podtrzymuję, że śpiew pana Tomasza nie zachwyca mnie zupełnie, ale aranżacja jest jednak śliczna, a tekst robi swoje. [no a do tego nigdzie znów nie mogę wypatrzyć jakiejś normalnej jakości wersji... <tak, to ja - wstrętny pirat>...]
Yacy napisał(a):Własnie ściągam i posłucham bo nie mam zupełnie pojęcia czego mogę sie spodziewać.
dodam tylko, że na płycie sa utwory, w których ta trąbka jest mocniej zaznaczona i może bardziej by Ci sie spodobały, więc polecam cały krążek 'Hey Ma' [chociaż nie cały... dla mnie początek jest rewelacyjny, a końcówka płyty słaba niestety...]
Yacy napisał(a):No niestety coś przerwało i nie mogę dokończyć na którym u mnie jest Coldplay
Icon_mrgreen
Icon_lol Icon_lol Icon_lol [a na dodatek nadal nie wkleiłeś swojego notowania i moja ciekawość sięga zenitu Icon_biggrin3 ]
widzisz, bo ja w tym tygodniu po prerii jeździłam, więc na spacery ku górze już mi nie starczyło sił...

dzięki za komentarze wszystkie!

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
26.05.2008 03:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #9
 
neon.ka napisał(a):może powiesz o tym bez słów na swojej Liście Icon_wink2 . ale jeśli nie, to skrytukuj ją tutaj. droga wolna Icon_smile2 .
Właśnie się zastanawiałem czy wypada tu wpadać dzień po dniu, ale skoro sama zaproponowałaś. Icon_wink2 No to tak... Wydaje misie, że płyty już słuchałem, ale jestem zbyt leniwy żeby to sprawdzić. Icon_wink2 Trafiłaś, że ten utwór najbardziej misie spodoba z płyty. [walczy z nim tylko No One's Gonna Love You, który zresztą był kiedyś na mojej liście. Ale niestety nie jest to podobanie tego rodzaju, które miałoby zapewnić debiut na mojej liście... Na pocieszenie mam to, że dzięki Tobie utwór ściśle związany z tegotygodniową nowością wejdzie na moją listę i to od razu do 30-tki! Icon_smile2 ]
neon.ka napisał(a):ja tą płytkę mam z tego samego źródła, co Ty Icon_mrgreen .
A to ciekawe, bo ja chyba nie zdradzałem kto jest moim dostawcą. Icon_wink2 Albo to sama wyczytałaś [co mnie w ogóle nie zdziwi] albo Źródło samo się przyznało. Icon_wink2 Icon_smile2
neon.ka napisał(a):(a pamiętam, że tekst mi sie podobał już wtedy, gdy go cytowałeś u siebie),
Bardzo się cieszę. Icon_smile2 [I tak trochę Icon_redface2 Icon_wink2]
neon.ka napisał(a):płyta spokojności pełna ale chyba nie na moją Listę...
Jak na razie na moją też nie. Icon_wink2 [Nie wiem czy masz ją w mp3, ale jakbyś chciała to daj znak. Tylko inny niż spacja. Icon_wink2]
26.05.2008 07:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
neon.ka napisał(a):co do Twojego typowania, to pewnie myslisz, że tym ewentualnym drugim debiutem miało być:...
a nie... Icon_wink2
neon.ka napisał(a):[a na dodatek nadal nie wkleiłeś swojego notowania i moja ciekawość sięga zenitu
na razie jest tylko na kartce Icon_frown Bardzo wyjątkowo, bo bardzo rzadko robię w ten sposób. Ale tak sie złożyło, że Dzień Matki jest raz w roku, a zachciało mi sie ułożyć notowanie z soboty na niedzielę, beż odpowiednich środków... Icon_smile2 Pewnie jeszcze dziś się pojawi, może po północy, ale na pewno dziś Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.05.2008 08:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #11
 
neon.ka napisał(a):a to nie do końca prawda - przed tym 'trzy' też było 'jeden' . SDM już drugi raz na samej górze .
taa... Icon_mrgreen to licze na to, że nie powtorzy sie na razie cykl koniukturalny . Niech utwór troszkę pobędzie w fazie szczytu Icon_wink2
neon.ka napisał(a):ma szanse na 100%?
Zobaczy się , na razie szanse oceniam na 75 Icon_smile2
26.05.2008 09:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
neon.ka, czy oglądasz serial czy utwór Ci się tak bardzo podoba :?:

19 NN -- 01 Zabiorę cię - Tomasz Karolak

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
26.05.2008 10:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #13
 
neon.ka napisał(a):
jotem3 napisał(a):Dla happysad to notowanie raczej SAD
Icon_mrgreen . maja szansę przynajmniej dwa [no nie mogę napisać trzy, bo nie będzie zabawy Icon_wink2 ]
mogą być nawet trzy, pod warunkiem, że jeden z nich (ten z najniższej DZIŚ półki) nie zakłóci porządku na "dole" (dzisiejszym) Listy Icon_wink
neon.ka napisał(a):
jotem3 napisał(a):[a propos JR...
trzeba przyznać, że Tobie tam jest niewątpliwie łatwiej pod tym względem... ciekawa jestem jaka jest cena, bo może bym się uśmiechnęła też...
W takim razie czekam na Twój uśmiech, a jak ten warunek będzie już spełniony, to reszta naprawdę nie będzie bardzo bolała Icon_wink2
neon.ka napisał(a):
jotem3 napisał(a):Czy masz może jeszcze jakieś zdjęcie Tomka...
obawiam się, że tak bardzo się zapatrzyłam na to, że innych wcale nie chcę... [i żal mi tylko 'Nie boję się'... bo nadal mi się podoba bardzo. No ale taki urodzaj na ladne piosenki jest, że...]
tak, przesłuchałem, i raczej zdjęcie bardziej mi się podoba..., choć i w tej piosence jest sporo uroku
neon.ka napisał(a):[a następny odcinek to chyba opera mydlana Icon_wink2]
Opera mydlana za tydzień będzie powiadasz... Czyli wciąż w okolicach filmowych będziemy się obracać... To może trylogię z tego zrobisz ?? Na trzecią część proponuję absurd lat 80-tych w oparciu o komedie Barei Icon_wink2
27.05.2008 12:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Ta lista jest dziwna, bo jak się ją przegląda całościowo to wygląda bardzo sympatycznie, a jak się zaczyna analizować to to się nie podoba, tamto nie leży. Ja chyba nazwałbym to wewnętrzną harmonią.
A co do konkretów to najbardziej podoba mi się oczywiście numer 1 no i jeszcze Czarne kowboje, których text załapałem za którymś z rzędu przesłuchaniem. Poza tym zachęta dla abd3mza może i mnie zachęci, chociaż Goldfrapp jak na razie mi nie leży. Ten wyższy Reeves podoba mi się bardziej od niższego i pewnie za tydzień zastanowię się co z nim zrobić (poznałem dopiero kilka dni temu).
27.05.2008 04:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
neon.ka napisał(a):Kuba dostaje coś z podium wraz z przekierowaniem do chomika jotemowego - jakoś tak nieżyczliwie podchodzisz do pana Reevesa
<uklon głęboki i dlugi>
nieprawda, ze niezyczliwie Icon_smile2. po prostu zawsze zapominam sie z tym zapoznac... :roll: ale dobrze, nadrobie zaleglosci Icon_smile2.
spadek z pierwszego Icon_frown. mam nadzieje, ze jeszcze wroci na nalezne miejsce.
wspanialy skok HPW!
rewelacyjny "Rise Above This"! Icon_biggrin3
super, ze ... "True Love Will..." ciagle w samej, samiutenkiej czolowce.
ale spadek "Wszystko jedno" Icon_frown
z nowosci zdecydowanie "Czarne".
no i jest o jedna piosenke mniej z tych, ktore byly od zarania listy.
27.05.2008 04:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
kajman napisał(a):jak się zaczyna analizować to to się nie podoba, tamto nie leży
Icon_confused2
kajman napisał(a):Ja chyba nazwałbym to wewnętrzną harmonią.
a ja strasznym smęciarstwem Icon_razz
kajman napisał(a):Czarne kowboje, których text załapałem za którymś z rzędu przesłuchaniem
to moze pora na przesluchanie pod rzad innych Laosów... Icon_razz
27.05.2008 04:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #17
 
kajman napisał(a):Czarne kowboje, których text załapałem za którymś z rzędu przesłuchaniem.
Niestety muszę powiedzieć to samo...[niestety, że "za którymś", a nie że załapałem. Icon_wink2]
ku3a napisał(a):to moze pora na przesluchanie pod rzad innych Laosów... Icon_razz
Najlepiej od 01 do 12. Icon_mrgreen
kajman napisał(a):Poza tym zachęta dla abd3mza może i mnie zachęci
Icon_wink2
27.05.2008 05:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):Ja chyba nazwałbym to wewnętrzną harmonią.
1. a ja strasznym smęciarstwem Icon_razz
kajman napisał(a):Czarne kowboje, których text załapałem za którymś z rzędu przesłuchaniem
2. to moze pora na przesluchanie pod rzad innych Laosów... Icon_razz
1. Nazywasz listę neon.ki strasznym smęciarstwem? Tego się po Tobie nie spodziewałem.
2. Akurat są texty doskonale rozumiem i jedne z nich mi się podobają, drugie znacznie mniej. Ale cały problem tkwi w muzyce, która dla mnie w części utworów jest cieniutka.
27.05.2008 08:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Czarne kowboje, których text załapałem za którymś z rzędu przesłuchaniem.
Niestety muszę powiedzieć to samo...[niestety, że "za którymś", a nie że załapałem. Icon_wink2]
Ciekawe czy z tym samym miałeś problemy co ja. Bo na początku wydawało mi się, że on zaprosił do domu konie.
27.05.2008 08:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #20
 
kajman, Trudno mi powiedzieć... Po prostu średnio rozumiałem ogólny przekaz. Podobał misie ten i tamten fragment, ale nie odbierałem tego jako całość.
27.05.2008 08:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Notowanie 11 Listy (12.04.2008) neon.ka 20 5 084 29.01.2009 11:21 AM
Ostatni post: (s)
  Notowanie 26 Listy (26.07.2008) neon.ka 3 1 454 04.08.2008 09:01 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 25 Listy (19.07.2008) neon.ka 6 1 736 27.07.2008 12:04 AM
Ostatni post: mrsap
  Notowanie 24 Listy (12.07.2008) neon.ka 9 2 138 20.07.2008 05:10 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 23 Listy (05.07.2008) neon.ka 14 3 078 12.07.2008 11:15 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 22 Listy (28.06.2008) neon.ka 9 2 478 07.07.2008 05:14 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 21 Listy (21.06.2008) neon.ka 22 4 504 27.06.2008 01:19 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 20 Listy (14.06.2008) neon.ka 13 2 753 19.06.2008 12:42 PM
Ostatni post: ku3a
  Notowanie 19 Listy (07.06.2008) neon.ka 11 2 477 14.06.2008 03:31 PM
Ostatni post: saferłel
  Notowanie 18 Listy (31.05.2008) neon.ka 14 2 911 07.06.2008 06:23 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości