Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 11 Listy (12.04.2008)
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #1
Notowanie 11 Listy (12.04.2008)
Dziwny tydzień. Początek inny, koniec inny. To tak jak na Liście. Początek inny, polski (w pierwszej dziesiątce tylko U2 ratuje honor obcokrajowców), a koniec inny, zagraniczny (w trzeciej dziesiątce tylko Lao Che jest z Polski). No i jednak blisko siebie cztery piosenki zespołu, którego nazwa również ma początek odmienny od końca. Na podium jedna zmiana, znowu wysoka nowość - piosenka jednego z moich ulubionych zespołów, z ulubionej ich płyty... moje miejsce 1 w topie Myslovitz. To pierwszy przypadek na mojej Liście, gdy pojawia się piosenka, która jest tylko nie_nowa, za to znana mi od dawna. Czyli taki jakby powrót, bo w roku 2002 na pewno ta piosenka siedziała[by - gdyby Lista wtedy była] bardzo długo na samym szczycie. Dwie kolejne nowości to efekt poznawania nowych płyt, pojawiła się jeszcze jedna Amy MacDonald ['This Is The Life' na tyle negatywnie na mnie podziałała na początku, że pomimo iż teraz podoba mi sie bardzo, nie ma szans na debiut tutaj - to taki jakby inny rodzaj lubienia...], no i Foo Fighters, których słuchałam w ostatnim tygodniu, w utworze wcale nie najżywszym z płyty [a dobija się jeszcze spokojniejszy kawałek]. A ostatnia nowość to Mark Knopfler, to pewnie nie zaskoczy tak bardzo. Płyta 'Golden Heart' spodobała mi się bardzo, choć bardziej druga połowa, niż pierwsza [pomijając utwór otwierający]. Wcale jednak bym nie chciała, żeby nowe utwory Marka wymieniały te starsze, mogłyby się pomieścić wszystkie... ale nie jest łatwo, jest wręcz bardzo trudno. Inaczej na początku układania, a inaczej na końcu.

PS. Słuchałam też płyty The Kills. Czy utwór 'Goodnight Bad Morning' nie kojarzy Wam się z czymś? (nie mogłam niestety znaleźć w sieci... zapraszam do chomika do głównego katalogu jakby co).

Notowanie 11:
01 01 02 Jeszcze, jeszcze - happysad
02 02 06 Długa droga w dół - happysad
03 NN 01 Uciekinier - Myslovitz
04 04 11 Ostatnie wspólne zdjęcie - Tomek Makowiecki
05 05 04 Miłość - Aga Zaryan
06 03 11 Taka historia - happysad
07 13 02 Wszystko jedno - happysad
08 07 08 Yahweh - U2
09 06 07 Jeszcze w zielone gramy - Raz Dwa Trzy
10 08 05 Idź swoją drogą - Raz Dwa Trzy

11 18 06 Entwined - Jason Reeves
12 14 05 Who's Fucking Who - Lessdress
13 12 06 Nie boję się - Tomek Makowiecki
14 10 11 Map Of The Problematique - Muse
15 19 04 Run - Amy MacDonald
16 17 11 Sudden Inspiration - Jim Brickman
17 21 03 Hydropiekłowstąpienie - Lao Che
18 09 11 Our Shangri-La - Mark Knopfler
19 11 11 Assassin - Muse
20 23 03 The Human Instrument - Volbeat

21 22 11 Do Me A Favour - Arctic Monkeys
22 15 05 Put The Sun Back - The Coral
23 NN 01 Youth Of Today - Amy MacDonald
24 24 03 Bóg zapłać - Lao Che
25 20 03 Map Of Your Head - Muse
26 25 11 True Love Will Never Fade - Mark Knopfler
27 NN 01 Statues - Foo Fighters
28 NN 01 Nobody's Got The Gun - Mark Knopfler

29 27 08 The Daily Match - Lali Puna
30 16 04 If We Cannot See - Devics

wypadły:
26 15 10 Sea Dreamer - Anoushka Shakhar&Karsh Kale feat.Sting
28 22 05 Nagle - Anna Maria Jopek
29 25 07 Miracles - Dave Gahan
30 29 08 Przedszkole - Strachy Na Lachy

TeksTop 7:
1. Jeszcze, jeszcze - happysad
2. Długa droga w dół - happysad
3. Kilka uścisków, kilka snów - Myslovitz
4. Tears Fall - David Knopfler
5. <...>
6. Thank You For Listening - Hurt
7. Miłość - Aga Zaryan
8. [Nice Dream] - Radiohead
9. Wieża radości, wieża samotności - Sztywny Pal Azji
10. Kiedy u... Kochanie - Janusz Radek

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
13.04.2008 01:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #2
 
neon.ka napisał(a):moje miejsce 1 w topie Myslovitz. To pierwszy przypadek na mojej Liście, gdy pojawia się piosenka, która jest tylko nie_nowa, za to znana mi od dawna. Czyli taki jakby powrót, bo w roku 2002 na pewno ta piosenka siedziała[by - gdyby Lista wtedy była] bardzo długo na samym szczycie.
Płyta Z Rozmyślań przy śniadaniu ukazała się w 1997 roku, o ile mnie pamięć nie myli. Z tego wynika, że Uciekinier byłby aż 5 lat na szczycie (gdyby Twoja lista wtedy istniała) Icon_mrgreen Icon_wink2

[Obrazek: kleschko.png]
13.04.2008 11:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #3
Re: Notowanie 11 Listy (12.04.2008)
neon.ka napisał(a):Na podium jedna zmiana, znowu wysoka nowość - piosenka jednego z moich ulubionych zespołów, z ulubionej ich płyty... moje miejsce 1 w topie Myslovitz. To pierwszy przypadek na mojej Liście, gdy pojawia się piosenka, która jest tylko nie_nowa, za to znana mi od dawna.
Czy pojawienie sie tutaj Uciekiniera ma jakiś związek z I Polskim Topem Wszech Czasów Trójki? Icon_wink2
Przyznam sie szczerze, ze jak dotąd po tytule nie kojarzyłam "Uciekiniera". Jest na płycie "Z rozmyślań przy śniadaniu", ale nigdy nie był singlem.
Oczywiście zaciekawiło mnie to i go odszukałam. Poważne tematy (tekst niesamowity!) i do tego ktoś ładny teledysk opracował Icon_smile2
14.04.2008 02:44 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
udalo sie. po raz drugi jest. oby jeszcze. i jeszcze. i jeszcze.
i drugie miejsce tak samo. wiadomo.
"Uciekinier"... Ty wiesz jak ja tworzylem Top Myslovitz Icon_wink2. musze sie z tym zapoznac, moze bedzie podobnie jak z "Alexandrem"...
Lessdress juz blisko dziesiatki Icon_smile2.
Amy, Lao, Volbeat - te skoki mnie bardzo ciesza.
Mark 3 razy na liscie - piekna sprawa. ciekaw jestem Twojego topu Marka.

kolejne bardzo neon.kowe notowanie.
14.04.2008 03:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Tomek już nie na szczycie, ciekawe ile Happysad wytrzyma

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
14.04.2008 07:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #6
 
kleschko napisał(a):Płyta Z Rozmyślań przy śniadaniu ukazała się w 1997 roku, o ile mnie pamięć nie myli.
owszem ale ja ją usłyszałam pierwszy raz właśnie w roku 2002 Icon_smile2 .
Anonymous=Lilian :-) napisał(a):Czy pojawienie sie tutaj Uciekiniera ma jakiś związek z I Polskim Topem Wszech Czasów Trójki? Icon_wink2
nie, nie ma, chociaż na pewno na to zagłosuję w Topie. pojawienie się go oznacza, że usłyszałam go [znów] w odpowiednim momencie...
Anonymous=Lilian :-) napisał(a):Przyznam sie szczerze, ze jak dotąd po tytule nie kojarzyłam "Uciekiniera". Jest na płycie "Z rozmyślań przy śniadaniu", ale nigdy nie był singlem.
nigdy też nie jest grany na koncertach [i, jeśli wierzyć stałości poglądów Artura, nigdy nie będzie]. a że nie był singlem, to ja już kiedyś pisałam, że to całe szczęście...
Anonymous=Lilian :-) napisał(a):Oczywiście zaciekawiło mnie to i go odszukałam. Poważne tematy (tekst niesamowity!) i do tego ktoś ładny teledysk opracował Icon_smile2
jak sądzę 'Uciekinier' byłby w mojej pierwszej 10 piosenek wszechczasów. ale teledysku nie widziałam. ale zobaczę Icon_smile2 [choć może lepiej nie...].
dobrze, że tu za wiele kobiet nie ma. jako że nie pisałam sama do siebie, to tylko jedna osoba mogła to do mnie pisać Icon_mrgreen .
ku3a napisał(a):"Uciekinier"... Ty wiesz jak ja tworzylem Top Myslovitz Icon_wink2. musze sie z tym zapoznac, moze bedzie podobnie jak z "Alexandrem"...
wyręczę Cię i już użyję takiego czegoś: Icon_redface2 [ Icon_wink2 ] - ta piosenka jest na takiej jednej składance, która ma w tytule coś z 'drogą' i z 'czasem'... i o ile mnie pamięć nie myli została 'wydana' w styczniu 2008 Icon_smile2
ku3a napisał(a):Lessdress juz blisko dziesiatki Icon_smile2.
a następny blisko trzydziestki Icon_smile2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
14.04.2008 09:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
neon.ka napisał(a):wyręczę Cię i już użyję takiego czegoś: Icon_redface2 [ Icon_wink2 ] - ta piosenka jest na takiej jednej składance, która ma w tytule coś z 'drogą' i z 'czasem'... i o ile mnie pamięć nie myli została 'wydana' w styczniu 2008 Icon_smile2
to ja powinienem dac taką zarumienioną buźke i to z wykrzyknikiem...
to przez to, ze czasem nie skupiam sie na tytulach, tylko na samej muzyce...
dzieki, ze mi to uzmyslowilas... Icon_redface2
14.04.2008 10:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #8
 
ku3a napisał(a):to ja powinienem dac taką zarumienioną buźke i to z wykrzyknikiem...
toteż właśnie dlatego zrobiłam to już za Ciebie zawczasu Icon_mrgreen [ Icon_lol Icon_lol Icon_lol ]
ale z tego wynika, że raczej nie będzie tak jak z 'Alexandrem'... [a trochę szkoda...].

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
14.04.2008 11:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #9
 
neon.ka napisał(a):ale teledysku nie widziałam. ale zobaczę Icon_smile2 [choć może lepiej nie...].
obawiasz sie, ze cos sie zmieni w odbiorze piosenki jak poznasz teledysk?
neon.ka napisał(a):dobrze, że tu za wiele kobiet nie ma. jako że nie pisałam sama do siebie, to tylko jedna osoba mogła to do mnie pisać Icon_mrgreen .
a juz sie zastanawiałam skąd wiesz ze ten gość/gościówa Icon_mrgreen to Lilian... no tak czas przeszły mnie zdradził... Icon_razz
ale tak naprawde to nie było zamierzone Icon_wink2

a co do kobiet na forum, to chyba jest/była tu jeszcze kuzynka prz_ruleza?
15.04.2008 12:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #10
 
neon.ka napisał(a):03 NN 01 Uciekinier - Myslovitz
Pisałem o tym utworze u siebie, więc tutaj dodam, że podoba misie coraz bardziej z każdym przesłuchaniem... Ciekawe jak będzie wyglądał mój top Myslovitz gdy poznam całą dyskografię? [Pamiętam, że drugi termin był do "po wakacjach", a pierwszy? Pamiętasz? Icon_smile2]
neon.ka napisał(a):nigdy też nie jest grany na koncertach [i, jeśli wierzyć stałości poglądów Artura, nigdy nie będzie].
Bardzo mądra decyzja...
Lilian napisał(a):a co do kobiet na forum, to chyba jest/była tu jeszcze kuzynka prz_ruleza?
Misie wydaje, że dwie [patrząc na rodzaje list] ale pewny nie jestem. Wpadają do nas raz na jakiś czas. Icon_wink2
15.04.2008 01:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #11
 
Lilian napisał(a):obawiasz sie, ze cos sie zmieni w odbiorze piosenki jak poznasz teledysk?
właściwie pomyślałam sobie, że nie chcę poznawać spojrzenia na tą piosenkę kogoś zupełnie obcego...
neon.ka napisał(a):a co do kobiet na forum, to chyba jest/była tu jeszcze kuzynka prz_ruleza?
TU jej nie było jak dotąd Icon_smile2 .
abd3mz napisał(a):Ciekawe jak będzie wyglądał mój top Myslovitz gdy poznam całą dyskografię? [Pamiętam, że drugi termin był do "po wakacjach", a pierwszy? Pamiętasz? Icon_smile2]
a stworzysz taki? [coś mi się kojarzy, że do końca praktyk to miało być Icon_smile2 . ale już widać, że nie ma szans... Icon_razz ]

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
15.04.2008 07:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #12
 
neon.ka napisał(a):a stworzysz taki?
Jeśli jest popyt. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):[coś mi się kojarzy, że do końca praktyk to miało być Icon_smile2 . ale już widać, że nie ma szans... Icon_razz ]
A dlaczego nie mam szans? Icon_razz Widzę, że nie doceniasz moich możliwości. Icon_wink2 Jeśli dobrze pamiętam to "praktyki" [kiedyś napiszę dlaczego w cudzysłowie] kończę 30 kwietnia, [+kilka dni "majowych"] więc mam bardzo dużo czasu. Icon_smile2 Dzisiaj przesłuchałem "Miłość w czasach popkultury", [Spojrzał na wikipedię, podniósł pióro i pisze dalej...] więc zostało mi jeszcze 5 płyt. [Chciałem sobie darować Best Of, ale widzę, że jest tam Kraków z Grechutą, więc przesłucham.] Jakbym się uparł to przesłuchałbym je w tym tygodniu. Icon_razz [Tak, wiem, wiem teraz Mark. Już przesłuchałem 7 płyt. Icon_smile2] Ale skoro mam tyle czasu to nie będę się śpieszył. Icon_wink2
15.04.2008 08:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #13
 
Piękna najwyżej uplasowana nowość, czołówka jak najbardziej na tak. Tuż za dychą dycha Jason Reeves i już tuż tuż i mam nadzieję, że się nie zatrzyma. Tak samo zresztą jak biegnie Amy i aby z jej dzisiejszą młodością przegoniły większość uciekających jej w dzisiejszym notowaniu nagrań Icon_smile2
Szkoda, że tak nagle Nagle opuściło szeregi zestawienia Icon_cry No i taka histora zdarzyła się niestety nie po raz pierwszy. Nie ma Ania szczęścia do Twojej Listy. Ale może Spróbuj mówić kocham ma szanse w następnym notowaniu ??
A ja zareklamuję się (a co Icon_wink2, abyś w ten piątek/sobotę zerknęła do mojego zestawienia. Bo prócz wielu wspólnych dla naszych List nagrań pojawią się najprawdopodobnie jeszcze dwa inne, których u Ciebie jeszcze nie ma ...
p.s. Entwined na moim chomiku, tak rozpisywany przez niejakiego jotema jako perfekcyjny prawdopodobnie aż tak perfekcyjny nie jest. Chyba moje ucho już nie takie jak dawniej...
16.04.2008 12:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #14
 
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):a stworzysz taki?
Jeśli jest popyt. Icon_wink2
ja jestem ciekawa zmian Icon_smile2
abd3mz napisał(a):[Chciałem sobie darować Best Of, ale widzę, że jest tam Kraków z Grechutą, więc przesłucham.]
tam jest więcej piosenek, których nie ma na innych płytach. jak chcesz to mogę je wrzucić na chomika, to nie będziesz musiał szukać całej płyty (x2 na dodatek Icon_wink2 )
jotem3 napisał(a):Szkoda, że tak nagle Nagle opuściło szeregi zestawienia Icon_cry No i taka histora zdarzyła się niestety nie po raz pierwszy. Nie ma Ania szczęścia do Twojej Listy. Ale może Spróbuj mówić kocham ma szanse w następnym notowaniu ??
nie, na pewno nie. jakoś na razie w ogóle jej nie słucham, a o ile dobrze pamiętam, to wszystko, co najbardziej mnie zachwyciło z tej płyty, już tu było... chociaż jak będzie dobra promocja w rozgłośniach, to kto wie Icon_smile2
jotem3 napisał(a):A ja zareklamuję się (a co Icon_wink2, abyś w ten piątek/sobotę zerknęła do mojego zestawienia. Bo prócz wielu wspólnych dla naszych List nagrań pojawią się najprawdopodobnie jeszcze dwa inne, których u Ciebie jeszcze nie ma ...
no ciekawe, ciekawe. może jednym z nich będzie ten, który wiem już, że na pewno też się pojawi u mnie w najbliższym notowaniu (tylko na którym miejscu?...)
i tak, tak. już chyba niedługo wrócę znów do komentowania innych list. chwilowo bywam tylko tu.
jotem3 napisał(a):p.s. Entwined na moim chomiku, tak rozpisywany przez niejakiego jotema jako perfekcyjny prawdopodobnie aż tak perfekcyjny nie jest. Chyba moje ucho już nie takie jak dawniej...
jeszcze nie sprawdziłam Icon_smile2 . nic to, w razie czego będziemy szukać dalej.
i Jacku - ale ładne obrazki w tym swoim komentarzu stworzyłeś! Icon_smile2
co do reszty nic nie napiszę, bo nie chcę za dużo zdradzać, a jeszcze znając mnie to potem mogłoby się okazać, że kłamałam, bo mi się nagle wszystko pozmienia Icon_smile2 .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
18.04.2008 12:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #15
 
neon.ka napisał(a):ja jestem ciekawa zmian Icon_smile2
Skłamałbym gdybym powiedział, że się tego nie spodziewałem. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):tam jest więcej piosenek, których nie ma na innych płytach. jak chcesz to mogę je wrzucić na chomika, to nie będziesz musiał szukać całej płyty (x2 na dodatek Icon_wink2 )
Dziękuję, ale właśnie znalazłem. [Peb czasami się przydaje. Icon_wink2] Dzisiaj pewnie ściągnę jedną, bo powoli chcę sobie przestawić zegarek. Icon_wink2 [Zresztą i tak nie ma pośpiechu, bo jeszcze przede mną Mleczny Bar. Icon_smile2]
18.04.2008 12:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #16
 
neon.ka napisał(a):już chyba niedługo wrócę znów do komentowania innych list. chwilowo bywam tylko tu.
właśnie - zacząłem się już martwić cóź z tą naszą neon.ką się dzieje - tutaj nie było, na trójkowym forum tylko króciótkie komentarze... No ale jesteś, to dobrze Icon_smile2
neon.ka napisał(a):i Jacku - ale ładne obrazki w tym swoim komentarzu stworzyłeś! Icon_smile2
e tam - gdzie mi tam do Ciebie, czy do Ku3y, ale będę próbował Icon_wink2
18.04.2008 12:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #17
Re: Notowanie 11 Listy (12.04.2008)
neon.ka napisał(a):15 19 04 Run - Amy MacDonald
23 NN 01 Youth Of Today - Amy MacDonald
słuchałem całej płyty w czasie jazdy i jest to świetna płyta do samochodu. Do promocji Icon_mrgreen wybrałem inny utwór, ale RUN też niezłe!

neon.ka napisał(a):28 NN 01 Nobody's Got The Gun - Mark Knopfler[/color]świetny utwór z [a co tam ujawnię się już] z najlepszej solowej płyty Marka!!! Będę kibicował!

neon.ka napisał(a):TeksTop 7:
9. Wieża radości, wieża samotności - Sztywny Pal Azji
dla mnie Spotkanie z ... jest ich najlepszym tekstem.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.04.2008 10:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
(s) Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Apr 2008
Post: #18
 
z trzeciej i drugiej dziesiątki znam tylko Lao Che Icon_confused2 ale z 'Gospel' mam innych faworytów: 'Drogi Panie' to na początek, bo później już lekko w dół (to pewnie te rozbudzone oczekiwania)... Z pierwszą dziesiątką już jest lepiej. Młynarski w końcu już nie tylko znany z 'Panny Krysi' i tym bardziej pozytywne zaskoczenie. Stare dobre 123 i muzycznie a tekstowo zapożyczone ale jakoś pasujące. A pierwsze odsłuchanie odbyło się w samochodzie przemierzającym Irlandię Icon_lol Smutne hapi rządzi. Ja wciąż kojarzę tylko kilka piosenek z 'Długą drogą w dół', ale ta jakby z innych czasów (młodości...) Makowieckiego w radiu nie poznałem, a najbardziej tajemniczo brzmi 'Miłość'...(u mnie wciąż Preisnerowska).
I 'Uciekinier', ten który powraca, wciąż 'stworzony by biec...' (to nie na tę kartkę przeżycia...) Płyta moja z tego tygodnia (także owoc Irlandii) 2 Tm 2,3 'Dementi'.

'z szumem w uszach będziemy grali nieustannie'
18.04.2008 12:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #19
Re: Notowanie 11 Listy (12.04.2008)
jotem3 napisał(a):
neon.ka napisał(a):i Jacku - ale ładne obrazki w tym swoim komentarzu stworzyłeś! Icon_smile2
e tam - gdzie mi tam do Ciebie, czy do Ku3y, ale będę próbował Icon_wink2
e tam Icon_smile2 - każdy z nas tutaj pisze pięknie i z kawałkiem siebie, co jest zawsze najważniejsze. Kropka.
Yacy napisał(a):
neon.ka napisał(a):15 19 04 Run - Amy MacDonald
23 NN 01 Youth Of Today - Amy MacDonald
słuchałem całej płyty w czasie jazdy i jest to świetna płyta do samochodu.
Okazało się, że jest też świetna do szkolnych pomiarów wytrzymałości fizycznej Icon_wink2 . Dziś przeszłam dziarsko 2,5 kilometra przez 20 minut płyty, a Amy śpiewała mi do rytmu Icon_smile2 .
Yacy napisał(a):
neon.ka napisał(a):28 NN 01 Nobody's Got The Gun - Mark Knopfler[/color]
świetny utwór z [a co tam ujawnię się już] z najlepszej solowej płyty Marka!!! Będę kibicował!
ja jeszcze nie wiem w 100%, która to płyta będzie u mnie na szczycie... ale ta na pewno bierze udział w grze.
Yacy napisał(a):
neon.ka napisał(a):TeksTop 7:
9. Wieża radości, wieża samotności - Sztywny Pal Azji
dla mnie Spotkanie z ... jest ich najlepszym tekstem.
Wysoko w Twoim topie, widziałam Icon_smile2 . Ale wiesz, ja jednak najbardziej lubię teksty o tym najmniejszym świecie człowieka...

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
18.04.2008 04:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #20
 
(s)!!! Icon_biggrin3
No to żeś mi radochę sprawił jak nie wiem! Icon_biggrin3
(s) napisał(a):z trzeciej i drugiej dziesiątki znam tylko Lao Che Icon_confused2 ale z 'Gospel' mam innych faworytów:
Ja mam ich zdecydowanie więcej niż dwa, ale... wszystko w swoim czasie Icon_smile2 . A 'Drogi Panie' też zyskuje, choć sporo po czasie.
(s) napisał(a):Stare dobre 123 i muzycznie a tekstowo zapożyczone ale jakoś pasujące. A pierwsze odsłuchanie odbyło się w samochodzie przemierzającym Irlandię Icon_lol
A to w takim razie bardzo młoda znajomość Icon_biggrin3 . Ciekawe, co z niej wyniknie.
Ale właściwie to tak nietypowo... bo ta płyta średnio do Irlandii pasuje...
(s) napisał(a):Ja wciąż kojarzę tylko kilka piosenek z 'Długą drogą w dół', ale ta jakby z innych czasów (młodości...)
Dla mnie ten tekst ma ogromną siłę w każdych czasach. Sam z siebie. Sam w sobie. I będzie mieć.
(s) napisał(a):a najbardziej tajemniczo brzmi 'Miłość'...(u mnie wciąż Preisnerowska).
Chyba więc muszę naprawdę się przeprosić z pocztą... Icon_wink2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
18.04.2008 04:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Notowanie 26 Listy (26.07.2008) neon.ka 3 1 454 04.08.2008 09:01 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 25 Listy (19.07.2008) neon.ka 6 1 734 27.07.2008 12:04 AM
Ostatni post: mrsap
  Notowanie 24 Listy (12.07.2008) neon.ka 9 2 138 20.07.2008 05:10 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 23 Listy (05.07.2008) neon.ka 14 3 077 12.07.2008 11:15 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 22 Listy (28.06.2008) neon.ka 9 2 478 07.07.2008 05:14 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 21 Listy (21.06.2008) neon.ka 22 4 503 27.06.2008 01:19 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 20 Listy (14.06.2008) neon.ka 13 2 753 19.06.2008 12:42 PM
Ostatni post: ku3a
  Notowanie 19 Listy (07.06.2008) neon.ka 11 2 477 14.06.2008 03:31 PM
Ostatni post: saferłel
  Notowanie 18 Listy (31.05.2008) neon.ka 14 2 911 07.06.2008 06:23 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 17 Listy (24.05.2008) neon.ka 33 6 510 31.05.2008 11:43 AM
Ostatni post: abd3mz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości