Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 1 Listy (02.02.2008)
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #1
Notowanie 1 Listy (02.02.2008)
tak więc tak to się musiało skończyć. czytając Was tu od kilku już tygodni układała mi się w głowie taka moja własna trzydziestka, więc może to ona się dobijała, żeby jej tam nie pozostawiać, gdy ostatnio głowa bolała mnie jak diabliIcon_wink.
moja lista będzie pewnie dziwna, bo ja dużo muzyki powstałej już dawno temu poznaję dopiero teraz, więc na pewno będą się w niej mieszać nowości ze starociami. choć dla mnie to wszystko będą nowościIcon_smile. z tego też powodu pozwolę im tu być, bo niby dlaczego to, z czym zetknę się po raz pierwszy, ma nie mieć takiej szansy tylko dlatego, że inni zetknęli się z tym już setki razy?
i proszę za bardzo nie unosić brwi ze zdziwienia [czy teraz, czy w przyszłości], bo ja naprawdę wiele muzyki oczywistej i sztandarowej nie miałam okazji mieć ani w swoich rękach ani w swoich uszach. nie będę się też tego wstydzić, bo losy różnie się układają...
sporo przynajmniej póki co u mnie odniesień do LP3, do NL4, do topów... ale nie tylkoIcon_smile. a żeby było ciekawiej, i co mnie nawet trochę zaskakuje, to tak mnie okolice forumowe pochłonęły ostatnio, że nie ma w mojej 30 żadnego utworu spod sztandarów moich ulubionych zespołów.
jako ciekawostkę napiszę też, że jeszcze tydzień temu byłby inny zwycięzca, byłby nim Mark Knopfler i gdybym rozpoczęła pisanie swojej listy w momencie pojawienia się na sąsiednim forum (początek września zeszłego roku), to byłby jej zdecydowanym liderem, bo byłby w pierwszej dziesiątce 18 tyg. (na 22 tyg.) z czego 8 tyg. na miejscu 1.
od razu zaznaczam, że nie jestem znawcą muzyki i raczej nie będę, muzyka służy mi głównie do przeżywaniaIcon_smile.
nie wiem jak mi się uda z komentarzami do własnej listy... i do innych list...
więc... dobry wieczórIcon_smile

Notowanie 1:
01 NN 01 Ostatnie wspólne zdjęcie - Tomek Makowiecki
02 NN 01 True Love Will Never Fade - Mark Knopfler
03 NN 01 Map Of The Problematique - Muse
04 NN 01 Our Shangri-La - Mark Knopfler
05 NN 01 Teddy Picker - Arctic Monkeys
06 NN 01 Taka historia - Happysad
07 NN 01 Goodbye Philadelphia - Peter Cincotti
08 NN 01 Do Me A Favour - Arctic Monkeys
09 NN 01 Waving Flags - British Sea Power
10 NN 01 Mary Pickford - Katie Melua

11 NN 01 Let's Dance To Joy Division - The Wombats
12 NN 01 Girls In Their Summer Clothes - Bruce Springsteen
13 NN 01 You And Your Friend - Dire Straits
14 NN 01 Assassin - Muse
15 NN 01 Honking Antelope - Serj Tankian
16 NN 01 Endlessly - Muse
17 NN 01 Paperback Bible - Lambchop
18 NN 01 Back To Tupelo - Mark Knopfler
19 NN 01 Sudden Inspiration - Jim Brickman
20 NN 01 What A Wonderful World - Katie Melua&Eva Cassidy

21 NN 01 Sky Is Over - Serj Tankian
22 NN 01 Lost - Michael Buble
23 NN 01 Londyn 08:15 - IRA
24 NN 01 If You Were A Sailboat - Katie Melua
25 NN 01 The Pretender - Foo Fighters
26 NN 01 Sea Dreamer - Anoushka Shakhar&Karsh Kale feat. Sting
27 NN 01 If I Had Eyes - Jack Johnson
28 NN 01 Posłanie dla nadwrażliwych - Jarosław Wasik
29 NN 01 Say - John Mayer
30 NN 01 Shine On - James Blunt
03.02.2008 12:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #2
 
Jako, że jestem tu najmłodszy stażem witam serdecznie na naszym forum.
neon.ka napisał(a):17 NN 01 Paperbag Bible - Lambchop
Dawno nie słyszałem tego pana. Podobają mi się jego płyty sprzed kilku lat.
Druga niespodzianka jak dla mnie to:
neon.ka napisał(a):28 NN 01 Posłanie dla nadwrażliwych - Jarosław Wasik
Rozważałem kandydaturę piosenki Nastroje do walentynkowego Topu Icon_biggrin3

[Obrazek: kleschko.png]
03.02.2008 12:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
neon.ka, 13 NN 01 You And Your Friend - Dire Straits - wielkanoc 1993 roku moje najbardziej niewinne i beztroskie lata. 14 lat Icon_smile2 Icon_smile2 Dzięki za przypomnienie tych czasów gdy listę notowałem na tylnej półce samochodu słuchałem LP3 a potem Edyta Bartosiewicz Goodbye To The Roman Candles Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3

LP3 notowałem w małym notesiku Teno przy latarce Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
03.02.2008 12:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #4
 
kleschko napisał(a):Jako, że jestem tu najmłodszy stażem witam serdecznie na naszym forum.
dzięki Icon_smile2
kleschko napisał(a):Druga niespodzianka jak dla mnie to:
neon.ka napisał(a):28 NN 01 Posłanie dla nadwrażliwych - Jarosław Wasik
Rozważałem kandydaturę piosenki Nastroje do walentynkowego Topu Icon_biggrin3
ta akurat jest mało walentynkowa i trochę inaczej nastrojowa [paradoksy kontrastów].

Konrad napisał(a):neon.ka, 13 NN 01 You And Your Friend - Dire Straits - wielkanoc 1993 roku moje najbardziej niewinne i beztroskie lata. 14 lat Icon_smile2 Icon_smile2
dodam może jednak tylko, że ten akurat utwór to znałam wcześniej Icon_smile2 [ale wtedy nie było mojej listy, więc jak najbardziej ma prawo do nazywania się nowością Icon_wink2 ]. top Dire Straits zrobił swoje...
03.02.2008 12:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
Witam serdecznie Icon_smile2
Muszę to powiedziec : jestem pod wrażeniem!!!
tak sobie wybiorę pary z każdej "10":

neon.ka napisał(a):04 NN 01 Our Shangri-La - Mark Knopfler
...
09 NN 01 Waving Flags - British Sea Power
a więc nowy i trochę starszy kawałek jeden i drugi - świetne!!!

neon.ka napisał(a):13 NN 01 You And Your Friend - Dire Straits
....
17 NN 01 Paperback Bible - Lambchop
tu dwa starsze nagrania. DS to mój jeden z zespołów wszechczasów więc bardzo mnie cieszą ich utwory. A Lambchop to już czasy MOJEJ LISTY i Naszej Listy Icon_wink2 Do teraz robi na mnie spore wrażenie. Muszę sprawdzić czy Lambchop szykują coś nowego.

neon.ka napisał(a):28 NN 01 Posłanie dla nadwrażliwych - Jarosław Wasik
29 NN 01 Say - John Mayer
i znów jeden nowy i trochę starszy. Jarka W. udało mi się widzieć na żywo i było to bardzo miłe spotkanie i wspomnienie miłe jest do dziś. A John Mayer wydał świetną płytę m.in. z utworem Belief, no a SAY też od paru tygodni jest już w moim zestawie.

Reasumując - zdecydowaną większość utworów lubię lub lubię bardzo. I tak naprawdę tylko nr 1 mnie nie kręci. Ale za tydzien na 1 może być np. Mark i wtedy to już będzie bardzo, bardzo dobrze Icon_smile2

Bardzo się cieszę, że pojawiasz się ze swoją listą i życzę wytrwałości.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.02.2008 01:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #6
 
Witaj neon.ko Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
No to pieknie że zdecydowałaś zapostować swoją i tylko swoją listę ulubionych utworów. Icon_biggrin3
Goodbye Philadelphia - Peter Cincotti - ha ha i od razu staje się kibicem tego utworu.....
Serdecznie Pozdrawiam....

PS. No i zapomniałem dodać że ta lista jest wyjątkowa no bo jest po pierwsze neon.kowa a po drugie jest na niej Mary Pickford - Katie Melua .(Świetnie) .... i na razie chyba u nikogo wiecej..... Icon_biggrin3
03.02.2008 10:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #7
 
neon.ka napisał(a):tak więc tak to się musiało skończyć. czytając Was tu od kilku już tygodni układała mi się w głowie taka moja własna trzydziestka, więc może to ona się dobijała, żeby jej tam nie pozostawiać, gdy ostatnio głowa bolała mnie jak diabliIcon_wink.
Icon_smile2 Mnie boli mimo tego, ze tworzę listę...
neon.ka napisał(a):i proszę za bardzo nie podnosić brwi ze zdziwienia [czy teraz, czy w przyszłości], bo ja naprawdę wiele muzyki oczywistej i sztandarowej nie miałam okazji mieć ani w swoich rękach ani w swoich uszach. nie będę się też tego wstydzić, bo losy różnie się układają...
Moich brwi możesz być pewna. Icon_smile2 Mam tak samo, choć powoli to się zmienia.
neon.ka napisał(a):więc... dobry wieczórIcon_smile
Dzień dobry ! Icon_smile2 Icon_razz

neon.ka napisał(a):03 NN 01 Map Of The Problematique - Muse
Wyśmienity utwór ! Czy ja już mówiłem co podczas niego wyprawiam. Icon_razz
neon.ka napisał(a):04 NN 01 Our Shangri-La - Mark Knopfler
06 NN 01 Taka historia - Happysad
08 NN 01 Do Me A Favour - Arctic Monkeys
10 NN 01 Mary Pickford - Katie Melua
13 NN 01 You And Your Friend - Dire Straits
14 NN 01 Assassin - Muse
15 NN 01 Honking Antelope - Serj Tankian
16 NN 01 Endlessly - Muse
18 NN 01 Back To Tupalo - Mark Knopfler
28 NN 01 Posłanie dla nadwrażliwych - Jarosław Wasik
29 NN 01 Say - John Mayer
30 NN 01 Shine On - James Blunt
Tych nie znam lub nie kojarzę. Oprócz 4,13,18,28 czekają na dysku.

Zapraszam za kilka godzin do nowego notowania mojej listy. Icon_smile2
03.02.2008 11:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Witam Icon_smile Podoba mi się czołówka listy, widzę, że lubisz Knopflera, Muse i Arctic Monkeys, które aż 2-krotnie w topie. Tuż za 10 świetne The Wombats. Potem kilka mniej znanych mi kawałków. Knopfler i DS, ale to starsze ich numery z pewnością Icon_biggrin Z ostatniej 10 lubię najbardziej Melua

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.02.2008 11:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Cieszy mnie kolejna lista... do liczenia Icon_lol Ale tak naprawdę to bardzo mi się spodobało, że do nas zawitałaś. Icon_biggrin3 Komentować Twoją listę będę pewnie później i może poznam do tego czasu chociaż kilka z nieznanych mi 7 utworów (z czego 4 w Top10).
03.02.2008 06:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Aro napisał(a):jest na niej Mary Pickford - Katie Melua .(Świetnie) .... i na razie chyba u nikogo wiecej..... Icon_biggrin3
Tak się składa, że nie na razie, ale raczej już. Była tutaj na co najmniej dwóch listach (w mojej w Top20), ale już je opuściła.
03.02.2008 06:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #11
 
Yacy napisał(a):17 NN 01 Paperback Bible - Lambchop
rzecz jasna. dzięki!
Yacy napisał(a):DS to mój jeden z zespołów wszechczasów więc bardzo mnie cieszą ich utwory.
tak szczerze mówiąc to spokojnie mogłabym wypełnić całą trzydziestkę trzema lub czerema wykonawcami, których duuużo nowych super rzeczy usłyszałam ostatnio. ale żeby nie było, to celowo podsłuchuję tylko wybrane utwory, a następne będę podrzucać mojej mtrójce z czasem Icon_wink2 .
Yacy napisał(a):A John Mayer wydał świetną płytę m.in. z utworem Belief,
spostrzegam tu drobną sugestię? Icon_wink2
Yacy napisał(a):I tak naprawdę tylko nr 1 mnie nie kręci. Ale za tydzien na 1 może być np. Mark i wtedy to już będzie bardzo, bardzo dobrze Icon_smile2
Mark na 2 jest chyba też niezłym wynikiem Icon_smile2 , a żeby 1 miejsce przestało drażnic to chyba musiałoby spaść od razu do trzeciej dziesiątki Icon_razz . no way!
Aro napisał(a):Goodbye Philadelphia - Peter Cincotti - ha ha i od razu staje się kibicem tego utworu.....
zdaje się, że będziesz miał szansę kibicować mu jeszcze przez spory czas Icon_smile2 .
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):i proszę za bardzo nie podnosić brwi ze zdziwienia [czy teraz, czy w przyszłości], bo ja naprawdę wiele muzyki oczywistej i sztandarowej nie miałam okazji mieć ani w swoich rękach ani w swoich uszach. nie będę się też tego wstydzić, bo losy różnie się układają...
Moich brwi możesz być pewna. Icon_smile2 Mam tak samo, choć powoli to się zmienia.
tylko że Ty masz 18 lat, a ja... nie Icon_razz .
abd3mz napisał(a):Tych nie znam lub nie kojarzę.
miałam napisać: więc najbardziej polecam... no ale polecam najbardziej wszystkie z nich, więc... Icon_razz
abd3mz napisał(a):Oprócz 4,13,18,28 czekają na dysku.
czy mam wrzucić?
saferłel napisał(a):widzę, że lubisz Knopflera, Muse i Arctic Monkeys, które aż 2-krotnie w topie.
mogłoby być dużo więcej Icon_wink2 . lubienie, które powinno być rozłożone na kilka ostatnich lat, skondensowane w ostatnich kilku tygodniach zamienia lubienie na uwielbianie Icon_razz .
kajman napisał(a):Komentować Twoją listę będę pewnie później i może poznam do tego czasu chociaż kilka z nieznanych mi 7 utworów (z czego 4 w Top10).
jak bym nie liczyła wychodzi mi, że możesz nie znać w top 10 tylko trzech...

i witam wszystkich jeszcze raz Icon_smile2
03.02.2008 06:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
neon.ka napisał(a):
kajman napisał(a):Komentować Twoją listę będę pewnie później i może poznam do tego czasu chociaż kilka z nieznanych mi 7 utworów (z czego 4 w Top10).
jak bym nie liczyła wychodzi mi, że możesz nie znać w top 10 tylko trzech...
No faktycznie 3, ale łącznie i tak 7.
Uff, o mało Ci nie skasowałem postu. Nie pokazywało mi odsyłaczy i na czucie kliknąłem... w edytuj zamiast cytuj. Icon_confused
03.02.2008 07:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #13
 
neon.ka napisał(a):tylko że Ty masz 18 lat, a ja... nie Icon_razz .
Rok w przód, rok w tył jaka to różnica Icon_wink2 Icon_biggrin3 A tak na serio to dopiero teraz spojrzałem ile masz lat i szczerze mówiąc to piszesz jakbyś miała mniej. Icon_smile2 (Mam nadzieję, że dobrze to zrozumiesz. Icon_smile2) Widać przed komputerem wszyscy równi. Icon_biggrin3
neon.ka napisał(a):
abd3mz napisał(a):Oprócz 4,13,18,28 czekają na dysku.
czy mam wrzucić?
Bardzo by pomogło. Icon_smile2
03.02.2008 07:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
 
neon.ka napisał(a):spostrzegam tu drobną sugestię?
jeśli nie znasz płyty CONTINUUM to polecam. Mam nadzieję że SAY - mimo że jest utworem napisanym do filmu - też jest zapowiedzią świetnej płyty!!!
neon.ka napisał(a):a żeby 1 miejsce przestało drażnic to chyba musiałoby spaść od razu do trzeciej dziesiątki . no way!
ależ absolutnie nie! Ja po prostu będę cieszył się z plusów (w moim odczuciu) a Tomek - jeśli taka jest Twoja wola - niech sobie siedzi na tronie Icon_wink2 W końcu to Twoja własna, osobista, subiektywna lista. Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.02.2008 08:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
bardzo sie ciesze, ze nasza ex-skrytoczytelniczka w koncu tworzy swoja liste Icon_smile2. komentarz super. rzeczowy, wyjasniajacy wszystko co potrzeba na starcie, no i z odpowiednia dawka tego neon.kowego humoru, ktory bardzo lubie Icon_smile2.

neon.ka napisał(a):moja lista będzie pewnie dziwna, bo ja dużo muzyki powstałej już dawno temu poznaję dopiero teraz
Icon_smile2
i bardzo dobrze. moze czasem uda sie zgadnac co ma szanse zadebiutowac w kolejnych notowaniach Icon_cool2 .

a na liscie jaka cudowna mieszanka wielu uwielbianych przeze mnie piosenek sprzed lat z tymi ktore bardzo lubie teraz. i w dodatku Serj 2 razy! i to raz z kawalkiem, ktory jak na razie nie pojawil sie u nikogo z nas!

fantastyczna lista! fantastyczny start!
04.02.2008 01:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #16
 
Tylko dwie wspólne piosenki, ale jest wśród nich Twój numer 1 i mój lider sprzed kilku tygodni (If You Were A Sailboat - Katie Melua) Icon_smile2

.
04.02.2008 12:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Hej!
Mamy zaledwie 2 wspólne piosenki ("Teddy" i "Say"), ale sporo więcej było u mnie na liście. Dużo Muse - to pięknie. A dlaczego "Endlessly"? To przecież ani singiel, ani z ostatniej płyty. Czyżby pomoc Ku3y?

Powodzenia w dalszym układaniu listy!
04.02.2008 01:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #18
 
1981 napisał(a):A dlaczego "Endlessly"? To przecież ani singiel, ani z ostatniej płyty.
Oj nie przeczytaliśmy komentarza. Icon_razz
04.02.2008 01:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Przeczytaliśmy, przeczytaliśmy. Icon_evil
Akurat o "Endlessly" nie ma nic. Pytam, bo na płycie "Absolution" są, moim zdaniem, o wiele lepsze kawałki... Jednocześnie Ku3a też wrzucił "Endlessly" do siebie - moje pytanie więc podtrzymuję.
04.02.2008 02:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #20
 
Aha. Myślałem, że chodzi o to dlaczego nie z najnowszej płyty... :roll: W takim razie ja także chętnie się dowiem. Icon_smile2
04.02.2008 03:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Notowanie 11 Listy (12.04.2008) neon.ka 20 5 084 29.01.2009 11:21 AM
Ostatni post: (s)
  Notowanie 26 Listy (26.07.2008) neon.ka 3 1 455 04.08.2008 09:01 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 25 Listy (19.07.2008) neon.ka 6 1 736 27.07.2008 12:04 AM
Ostatni post: mrsap
  Notowanie 24 Listy (12.07.2008) neon.ka 9 2 138 20.07.2008 05:10 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 23 Listy (05.07.2008) neon.ka 14 3 078 12.07.2008 11:15 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 22 Listy (28.06.2008) neon.ka 9 2 478 07.07.2008 05:14 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 21 Listy (21.06.2008) neon.ka 22 4 504 27.06.2008 01:19 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 20 Listy (14.06.2008) neon.ka 13 2 753 19.06.2008 12:42 PM
Ostatni post: ku3a
  Notowanie 19 Listy (07.06.2008) neon.ka 11 2 477 14.06.2008 03:31 PM
Ostatni post: saferłel
  Notowanie 18 Listy (31.05.2008) neon.ka 14 2 911 07.06.2008 06:23 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości