Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 026
Dołączył: Sep 2017
Post: #48
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
Klaps (1996)


Muniek, ty chory po***ie! Icon_lol

Nie da się ukryć, że Klaps to kontrowersyjny obraz, z którego dzisiaj pewnie należałoby się ostro tłumaczyć. A jak było wtedy, nie wiem. Wiem natomiast, że to wybitnie niepopularny teledysk z zaledwie 12 tysiącami wyświetleń na YouTube i raczej nieprzychylnymi komentarzami.
Chyba nie muszę mówić, które sceny wzbudzać mogą największe oburzenie... no właśnie, mogą, ale nie muszą. O ile para sado-maso to prawdziwi rodzice tej dziewczynki, to wydaje mi się, że wszystko jest w granicach dobrego smaku. A jeżeli to zupełnie obcy jej aktorzy no to mamy zgrzyt, bo to faktycznie byłoby niehumanitarne. Nie chce mi się jednak wierzyć w taką wersję wydarzeń Icon_wink

Jest to jeden z tych teledysków, które mniej rozgarnięte społeczeństwo może bardzo, ale to bardzo błędnie zinterpretować. Mówię tutaj o ludziach, którym przeszkadza czerwona torebka w Teletubisiach. Chciano tu raczej dobitnie pokazać, że nawet w normalnej rodzinie mamusia lubi czasem dostać klapsa od tatusia. I to oczywiście tylko moje zdanie, ale wydaje mi się, że takie wychowanie skuteczniej uchroni dzieci przed ruchem LGBT, niż zrobi to Pan Prezydent swoimi wypowiedziami Icon_razz2

Wracając jednak do tematu, ponownie widzimy tu dobrze wykonany klip z pewnym przesłaniem. "Pierwszy raz" zespołu z green screenem wypadł całkiem przyzwoicie... z drobnym zastrzeżeniem. Po jaką cholerę ta przebitka na Sidneya, dwukrotnie podczas teledysku (pierwszy raz w 1:55)? Na co to komu? A dlaczego? No jest to na tyle dziwne i niepotrzebne, że obniża moją ocenę całości. Szkoda, bo to bardzo ciekawy materiał.

Ocena: 70
Kicz TV: NIE

Radio Epsilon
04.08.2020 10:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie - EVENo - 04.08.2020 10:08 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Każda Piosenka Dire Straits Oceniona Przeze Mnie EVENo 59 2 022 11.04.2021 01:14 PM
Ostatni post: kajman
  Każda Piosenka Foo Fighters Oceniona Przeze Mnie EVENo 23 1 595 02.03.2021 12:46 PM
Ostatni post: ku3a
  Każda Piosenka Bon Jovi Oceniona Przeze Mnie EVENo 32 2 271 09.12.2019 11:36 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości