Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 017
Dołączył: Sep 2017
Post: #1
Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie
T.Love, T.Love, T.Love, T.Love,
T.Love, T.Love, T.Love, T.Love,
T.Love, T.Love, T.Love, T.Love,
T.Love, T.Love, T.Love, T.Love


- T.Love

   

WYNIKI: (aktualizowane na bieżąco)

Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie (Click to View)
Bonus: Muniek Staszczyk (Click to View)
Bonus: Janek Pęczak (Click to View)
Bonus: Sidney Polak (Click to View)
Bonus: Teledyski (Click to View)
Bonus: Koncerty (Click to View)
Bonus: Albumy (Click to View)
---

Ten temat prędzej, czy później i tak musiał powstać, a że akurat dzisiaj i jutro mam sesję z moim ulubionym zespołem, to postanowiłem też przy okazji oznajmić, że szykuję ranking pod tytułem Każda Piosenka Ti Law Oceniona Przeze Mnie. Lista utworów prawdopodobnie przekroczy 200 pozycji, bo na ten moment mam spisanych 187, ale już widzę, że nie ma tam kompozycji zamieszczonych na bonusowym CD "Polskie mięso" oraz edycji specjalnej "I Hate Rock N Roll", a piosenki te będą niezwykle potrzebne, bo z tego co pamiętam, są cholernie słabe.

No właśnie, więc czemu będą potrzebne? Ano temu, że ten ranking będzie znacząco różnił się od tego z Bon Jovi, gdzie mieliśmy całą paletę ocen. Tutaj piosenek ocenionych poniżej 50/100 nie będzie zbyt wiele. Od zawsze powtarzam, że nie jestem fanem, a fanatykiem Muńka Icon_wink

Kilka spraw organizacyjnych. Po pierwsze, jest to coś, co tworzę z myślą o Mychartsowym Topie. Wybaczcie, że zdradzam już teraz mój (zbliżający się większymi krokami, niż myślałem) wybór, ale już poprzednio Was zaskoczyłem, że nie był to T.Love. Teraz niespodzianki nie będzie - to na pewno będzie T.Love.

Po drugie - covery. Muniek i spółka mają ich co nieco w dorobku, ale nie wszystkie się tu znajdą. Na początku myślałem, aby w ogóle ich nie było, ale niektóre są zawarte jako normalne piosenki na albumach studyjnych, więc bez nich płyty brzmiałyby inaczej. W rankingu zawarte więc będą covery oficjalnie wydane (zabraknie za to tych nieoficjalnych, jak Radio Badziewie).

Po trzecie - bonusy. Kolekcję jak widać mam sporą... choć wciąż niepełną! Brakuje mi m.in. nagrania z cyklu Najmniejszy Koncert Świata i, co zadziwia mnie samego, live'a z Przystanku Woodstock 2004. Ten drugi został jednak zamówiony gdy pisałem te słowa, bo naprawdę sam nie wierzę, że jeszcze tego nie mam. Wracając do kwestii "bonusów"... czymże są owe bonusy? To po prostu... więcej rankingów! W planach jest ocena dyskografii zespołu, solowych utworów Muńka, Janka Pęczaka i Sidneya Polaka oraz to, czego najbardziej nie mogę się doczekać - ranking teledysków grupy! A może jeszcze coś, zobaczymy, co wpadnie mi do głowy Icon_wink A więc koniec końców to coś więcej, niż Każda Piosenka Ti Law Oceniona Przeze Mnie. To Rozbieranie Ti Law I Wszystkiego Co Z Nim Związane Na Czynniki Pierwsze Przeze Mnie.

Na rezultaty moich prac przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać. Zakładam ten temat, aby zmotywować się do roboty, bo trochę tego jest. No, ale jak doskonale wiemy, najlepsze miesiące to kwiecień, czerwiec, maj Icon_wink

Do przeczytania wkrótce!

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.09.2021 12:40 PM przez EVENo.)
12.04.2020 08:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Każda Piosenka T.Love Oceniona Przeze Mnie - EVENo - 12.04.2020 08:04 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Każda Piosenka Dire Straits Oceniona Przeze Mnie EVENo 59 1 793 11.04.2021 01:14 PM
Ostatni post: kajman
  Każda Piosenka Foo Fighters Oceniona Przeze Mnie EVENo 23 1 502 02.03.2021 12:46 PM
Ostatni post: ku3a
  Każda Piosenka Bon Jovi Oceniona Przeze Mnie EVENo 32 2 196 09.12.2019 11:36 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości