Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Przy muzyce o sporcie - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Wątek: Przy muzyce o sporcie (/showthread.php?tid=62)



RE: Przy muzyce o sporcie - ku3a - 10.07.2023 01:37 PM

Yacy napisał(a):teraz Svitolina. Ona ograła Azarenkę, która wcześniej wyeliminowała Kasatkinę Icon_wink2
no właśnie się zastanawiałem czy coś mnie ominęło, że Sabalenka out Icon_wink2. oglądałem wczoraj super tie-breaka Azarenka-Svitolina. ależ to był poziom! ależ zmieniające się emocje! Azarenka 7:4 prowadziła...


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 10.07.2023 03:58 PM

ku3a napisał(a):czy coś mnie ominęło, że Sabalenka out
Niestety jeszcze w grze. Kasatkina pokonała ją w innym turnieju. A tutaj mam nadzieję, że nie przejdzie Rybakiny,


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 10.07.2023 06:35 PM

A, to sorry, no to fajnie, że pani K. jednak poza burtą Icon_wink
A Rybakina słyszę teraz, że zagra z Jabeur Icon_wink

Hubi dał radę, ja tam jestem dumny Icon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 10.07.2023 08:48 PM

Eno, Kasatkina zuch dziewczyna jest - nie boi się otwarcie krytykować Putina, używa słowa wojna od samego początku, kiedyś powiedziała że przykro jej, że nie jest w kraju mile widziana (także z tego powodu, że rok temu ujawniła swoją biseksualność), uważała że zakaz gry dla Rosjan i Białorusinów był fair, itp.
Tutaj trochę na ten temat:
https://www.theguardian.com/sport/2022/jul/18/daria-kasatkina-russian-tennis-player-comes-out-as-gay

Właściwie to jest chyba jedyną topową sportsmenką z Rosji, która zajęła tak zdecydowanie antywojenne stanowisko.


RE: Przy muzyce o sporcie - Sundrajta - 11.07.2023 12:31 AM

Rzeczywiście Hubert pokazał w pojedynku z Nole, że tak naprawdę zbyt wiele nie dzieli go od ścisłej światowej czołówki no i te 33 asy (zdaje się) robią mimo wszystko wrażenie!


RE: Przy muzyce o sporcie - barb42 - 14.07.2023 02:03 PM

Po wczorajszych półfinałach pozostaje mi mieć nadzieję, że Ons Jabeur wygra Wimbledon, kibicuję jej ze wszystkich sił. Poza Igą, w tegorocznym turnieju kobiet, podobała się mi też gra Switoliny i na tym kończy się mi zestaw ulubienic.


RE: Przy muzyce o sporcie - kajman - 14.07.2023 02:38 PM

Mi jest właściwie obojętne kto wygra. Ważne dla mnie jest tylko, że najgroźniejsze rywalki Igi do pierwszego miejsca w rankingu też odpadły. Ale jak nie zajdzie wysoko w USA to pewnie je straci.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 14.07.2023 04:52 PM

Michał Kwiatkowski zaatakował z odjazdu na 11,5km przed metą, zostało 8km pod górkę do mety, przewaga nad resztą uciekinierów rośnie, ale grupa lidera dokręca. Jednakże jest szansa, są emocje w Dzień Bastylii na TdF!


RE: Przy muzyce o sporcie - bear - 14.07.2023 05:01 PM

Pisz jak idzie, bo nie mam jak oglądać.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 14.07.2023 05:15 PM

Była duża przewaga jak ruszył, ponad 3 minuty.
Dowiózł to! Icon_smile
Jest 7.zwycięstwo dla Polski w TdF, 16.w Grand Tourze!

Pogačar zaatakował dopiero jak Polak dojechał do mety, może mu Majka szepnął, żeby czekał Icon_wink . Ostatecznie zostało 0:47 nad najlepszym ze wspoluciekinierow Van Gilsem i 0:50 nad Słoweńcem.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 14.07.2023 05:19 PM

(14.07.2023 05:01 PM)bear napisał(a):  Pisz jak idzie, bo nie mam jak oglądać.
W takich sytuacjach można na relację live na procyclingstats.com spoglądać Icon_smile2 .

Super że wygrał, to poprzednie zwycięstwo było takie trochę "darowane", za zasługi dla drużyny, tutaj nikt mu na mecie koła o parę cm nie przepchnął.


RE: Przy muzyce o sporcie - bear - 14.07.2023 05:45 PM

Miszon napisał(a):Jest 7.zwycięstwo dla Polski w TdF, 16.w Grand Tourze!
fajna klamra do mojego najbliższego Wehikułu Icon_razz
Pewnie później będzie gdzieś latał skrót z finiszu to nadrobię, mam nadzieję że ci nowi komentatorzy dają radę.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 14.07.2023 06:11 PM

Miszon napisał(a):Eno, Kasatkina zuch dziewczyna jest
A, to ta pani. No tak, to zdecydowanie zmienia postać rzeczy Icon_redface
Sundrajta napisał(a):w pojedynku z Nole
Z kim? Icon_smile
barb42 napisał(a):Po wczorajszych półfinałach pozostaje mi mieć nadzieję, że Ons Jabeur wygra Wimbledon
Nie wyobrażam sobie, szczerze mówiąc, innej sytuacji. Jest po prostu obecnie najlepsza na trawie!
kajman napisał(a):Ale jak nie zajdzie wysoko w USA to pewnie je straci.
Trawa się skończyła, na twardej nawierzchni Iga czuje się jednak znacznie lepiej. Z tym że będzie tam bronić tytułu, więc teoretycznie ma najwięcej do stracenia.

Miszon napisał(a):Dowiózł to!
Gratulacje! Icon_smile


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 14.07.2023 06:16 PM

(14.07.2023 05:45 PM)bear napisał(a):  
Miszon napisał(a):Jest 7.zwycięstwo dla Polski w TdF, 16.w Grand Tourze!
fajna klamra do mojego najbliższego Wehikułu Icon_razz
Pewnie później będzie gdzieś latał skrót z finiszu to nadrobię, mam nadzieję że ci nowi komentatorzy dają radę.
Jaroński/Baranowski? Czy tacy nowi? Baranowski już z 15 lat komentuje, na początku było sztywno, ale wyrobił się.


RE: Przy muzyce o sporcie - bear - 14.07.2023 08:06 PM

Myślałem, że Jaronski też już nie komentuje, nie oglądałem kolarstwa kilka lat.

I faktycznie, wyszło świetnie Icon_razz






RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 14.07.2023 08:43 PM

Na pewno wieczorem będzie obszerny skrót na Eurosporcie.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 16.07.2023 04:08 PM

Ależ wynik Natalii Kaczmarek!! 49,48!!! Icon_eek2


RE: Przy muzyce o sporcie - santosz - 16.07.2023 05:36 PM

(14.07.2023 06:11 PM)neo01 napisał(a):  
barb42 napisał(a):Po wczorajszych półfinałach pozostaje mi mieć nadzieję, że Ons Jabeur wygra Wimbledon
Nie wyobrażam sobie, szczerze mówiąc, innej sytuacji. Jest po prostu obecnie najlepsza na trawie!
oj tam, oj tam Icon_smile
Czeski żeński tenis to obecnie światowa potęga, więc nie ma z nimi lekko. 11 zawodniczek w pierwszej rundzie Wimbledonu, z tego 5 rozstawionych a ostatecznie i tak wygrywa ta nierozstawiona. Icon_smile
Obiektywnie trzeba jednak przyznać, że Jabeur zagrała wczoraj słabo i nie postawiła zbyt dużych wymogów Vondroušovej.


RE: Przy muzyce o sporcie - Miszon - 18.07.2023 09:07 PM

Dzisiaj czasówką zaczął się trzeci tydzień TdF i... Vingegaard kosmicznie pojechał. Bo owszem, Pogačar słabiej niż zwykle, ale przecież i tak zajął drugie miejsce i to że sporą przewagą nad trzecim Van Aartem. Ale że przegra z Duńczykiem 1:38 na 22km, w sytuacji kiedy wszystkie czasówki między nimi dotychczas mieściły się w kilkudziesięciu sekundach?! No kosmos! Icon_eek2
Dodajmy 10 sekund które było do wczoraj i mamy przewagę chyba nie do zniwelowania, nie w dzisiejszych czasach.
Ale oczywiście: jutro królewski etap, ciężko będzie też w sobotę, ale i tak - chyba po ptakach.


RE: Przy muzyce o sporcie - neo01 - 18.07.2023 10:54 PM

santosz napisał(a):Obiektywnie trzeba jednak przyznać, że Jabeur zagrała wczoraj słabo i nie postawiła zbyt dużych wymogów Vondroušovej.
Wygląda na to, że zwyczajnie się spaliła (zresztą już trzeci raz przegrywa finał szlema)... Szok i niedowierzanie po tym, co robiła w ćwierć i półfinale! Ale taki jest sport. Brawa dla Czeszki, które jakoś ostatnio wyskakują jak królik z kapelusza, jeśli nie jedna, to druga jest jakąś sensacją Icon_smile

Przy okazji jak tu jestem, graty dla Rakowa, dziś pewne zwycięstwo i spokojny awans do kolejnej rundy eliminacji.