Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przy muzyce o sporcie
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 008
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #1
Przy muzyce o sporcie
Na poprzednim forum mieliśmy miejsce na dyskusje o Euro 2012, tu też przyda się taki temat w którym moglibyśmy komentować sportowe wydarzenia.

A trochę się dzieje, dzisiaj Agnieszka Radwańska awansowała do II rundy Wimbledonu w której spotka się z Niemką Martiną Muller.

.
27.06.2007 06:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 070
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
I być może nie jest bez szans bo dzieli je kilka oczek (4? 6?) Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.06.2007 07:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 082
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
na pewno nie jest bez szans, tym bardziej ze zagrala bardzo dobrze. Tylko ze tamta jeszcze wyzej wygrala... Bede trzymac kciuki! I za to, zeby dopuscili Kubice do wyscigu.
27.06.2007 09:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 616
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Tytuł tego działu jednoznacznie kojarzy mi się z audycją bez której nie wyobrażałem sobie kiedyś sobotniego wieczoru. Oczywiście od czasu, gdy listę trójki przeniesiono na piątek. Icon_smile2
27.06.2007 09:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 082
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
gdy ja sluchalem "Przy muzyce o sporcie" to chyba nawet nie wiedzialem, ze LP3 istnieje... Icon_redface2
27.06.2007 10:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 008
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #6
 
Gary napisał(a):Tytuł tego działu jednoznacznie kojarzy mi się z audycją bez której nie wyobrażałem sobie kiedyś sobotniego wieczoru.
Taki był mój zamiar Icon_smile2
Ku3a napisał(a):]gdy ja sluchalem "Przy muzyce o sporcie" to chyba nawet nie wiedzialem, ze LP3 istnieje... Icon_redface2
No tak jak ja, listy słucham od 94-95 roku, a "Przy muzyce o sporcie" czy studia S-13 słucahłem już na początku lat 90 Icon_smile2

.
28.06.2007 11:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 616
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Było jeszcze i chyba jest nadal "Przy muzyce o olimpiadzie". Gdy były igrzyska w Seuluto transmisje były w nocy i po przebudzeniu w którymś dniu trwania Olimpiady słuchałem transmisji biegu na 100 metrów, który wygrał Ben Johnson. Ale prawdopodobnie nie do końca byłem obudzony, bo gdy obudziłem się drugi raz 3 godziny później to byłem przeświadczony, że przebiegł on ten dystans w 7,9 sekund Icon_exclaim Icon_lol
28.06.2007 03:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 684
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
stavanger napisał(a):No tak jak ja, listy słucham od 94-95 roku, a "Przy muzyce o sporcie" czy studia S-13 słucahłem już na początku lat 90
To u mnie było tak, ze wczesniej zacząłem słuchac listy niż Trójki Icon_razz
W podobnych latach, czyli 94-95 zacząłem listy słuchać jako brzdąc. Z tym, że po wysłuchaniu listy radio wyłączałem. Gdzies po dwóch latach zaciekawiłem sie innymi audycjami.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
28.06.2007 04:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 008
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #9
 
tadzio3 napisał(a):W podobnych latach, czyli 94-95 zacząłem listy słuchać jako brzdąc. Z tym, że po wysłuchaniu listy radio wyłączałem. Gdzies po dwóch latach zaciekawiłem sie innymi audycjami.
Bardzo podobna sytuacja była u mnie Icon_smile2 i nawet lata się zgadzają :->

A Agnieszka Radwańska zagra w III rundzie Wimbledonu z rozstawioną z numerem 5 rosjanką Kuźniecową. Icon_exclaim

.
28.06.2007 04:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 070
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
stavanger napisał(a):A Agnieszka Radwańska zagra w III rundzie Wimbledonu z rozstawioną z numerem 5 rosjanką Kuźniecową.

Ale i tak pewnie te dwie wygrane - na razie Icon_smile2 - dadzą Jej kilka punktóe i może wejdzei do Top30 jako nowość Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.06.2007 05:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #11
 
Yacy napisał(a):
stavanger napisał(a):A Agnieszka Radwańska zagra w III rundzie Wimbledonu z rozstawioną z numerem 5 rosjanką Kuźniecową.

Ale i tak pewnie te dwie wygrane - na razie Icon_smile2 - dadzą Jej kilka punktóe i może wejdzei do Top30 jako nowość Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2
Na razie jest w poczekalni Icon_mrgreen
28.06.2007 05:58 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 008
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #12
 
To ja napisałem, ale mnie wylogowało :roll:

.
28.06.2007 05:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 082
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
stavanger napisał(a):studia S-13 słucahłem już na początku lat 90
gdy nie mialem w domu netu, to S-13 to byl staly punkt weekendu. Co za emocje. Ostatnio sluchalem znowu es trzynastki w trakcie ostatniej kolejki, bo nie moglem na biezaco sledzic wynikow w necie. Sluchalem chyba pierwszy raz od kilku lat.
Gary napisał(a):Ale prawdopodobnie nie do końca byłem obudzony, bo gdy obudziłem się drugi raz 3 godziny później to byłem przeświadczony, że przebiegł on ten dystans w 7,9 sekund Icon_exclaim Icon_lol
Icon_lol to 9.86 to juz byla przesada, jakby przebiegl w 7.9 to chyba szybciej by doszli ze cos jest nie tak Icon_wink2
tadzio3 napisał(a):W podobnych latach, czyli 94-95 zacząłem listy słuchać jako brzdąc. Z tym, że po wysłuchaniu listy radio wyłączałem. Gdzies po dwóch latach zaciekawiłem sie innymi audycjami.
ja przez dlugie lata sluchalem tylko Listy, a potem wylaczalem radio. Tak naprawde to dopiero od jakichs 2 lat moge powiedziec, ze radia slucham. Wczesniej raczej tylko od czasu do czasu podsluchiwalem.
stavanger napisał(a):A Agnieszka Radwańska zagra w III rundzie Wimbledonu z rozstawioną z numerem 5 rosjanką Kuźniecową. Icon_exclaim
po pierwsze jest chyba w znakomitej formie, wiec moze pokusi sie o wielka niespodzianke... (choc dzisiaj Niemka raczej nie byla w pelni zdrowia), a po drugie wazne, ze w ogole zagra w trzeciej rundzie! Rewelacja!
stavanger napisał(a):Na razie jest w poczekalni Icon_mrgreen
Icon_lol
jak tu nie uwielbiac tego forum Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
kurcze, moze nawet na nastepnym wielkoszlemowym bedzie rozstawiona...
28.06.2007 07:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 616
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
ku3a napisał(a):Gary napisał/a:
Ale prawdopodobnie nie do końca byłem obudzony, bo gdy obudziłem się drugi raz 3 godziny później to byłem przeświadczony, że przebiegł on ten dystans w 7,9 sekund Icon_exclaim Icon_lol

Icon_lol to 9.86 to juz byla przesada, jakby przebiegl w 7.9 to chyba szybciej by doszli ze cos jest nie tak Icon_wink2
No tak. Dla mnie to była wielka życiowa trauma ta dyskwalifikacja Johnsona. Długi czas byłem przekonany, że to spisek zrobiony po to, aby dać złoty medal Carlowi Louisowi. Jeszcze bardziej go "znielubiłem" i w sumie dopiero po fantastycznym pojedynku w 1991 roku w skoku w dal, gdzie przegrał z Mikiem Powellem odpowiednio doceniłem. Ach co to był za konkurs! Icon_smile2
28.06.2007 08:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 082
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Gary napisał(a):Ach co to był za konkurs! Icon_smile2
fenomenalny! I pomyslec, ze w skoku w dal rekord swiata przetrwal tak dlugo.
a w biegu w Seulu tez kibicowalem Johnsonowi. Wtedy jeszcze Carla Lewisa nie lubilem. Pozniej jednak polubilem, i to bardzo, przez dlugie lata byl moim ulubiencem.
28.06.2007 08:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 616
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
I pomyśleć, że to już 16 lat! Więcej niż wtedy miałem. Icon_smile2 W ogóle okres od MŚ w Meksyku do początków 1991 roku był okresem, gdzie sport często wygrywał z muzyką, choć lista zbytnio nie cierpiała na tym. No może nie robiłem z niej notatek tak jak na początku słuchania. I teraz tego żałuję, bo mógłbym częściej zabierać głos w kontrowersyjnych sprawach na sąsiednim forum. Icon_wink2
Od igrzysk w Seulu pamiętam wszystkie chwile, co robiłem, gdzie byłem jak Polacy zdobywali złote medale i nie tylko. Może dlatego, że tych złotych medali było 21, a chwil 20. Icon_smile2

Jak byłem młodszy (choć nie tylko) często wydarzenia sportowe doprowadzały mnie do łez. Icon_lol Najbardziej pamiętne takie wydarzenie nie dotyczyło wcale udziału polskich sportowców. Mianowicie mój pierwszy finał MŚ w piłce nożnej, które pamiętam...mianowicie Meksyk. Oczywiście rozpaczałem po 0:4 z Brazylią, ale to było nic wobec tego co się działo w meczu finałowym. Gdy Niemcy wyrównali w meczu z Argentyną wynik meczu na 2:2 to poleciałem do swojego pokoju i ryczałem jak bóbr, bo oczywiście nienawidziłem Niemiec, a kibicowałem Argentynie. Icon_lol Dlatego też zwycięską bramkę widziałem tylko z Replaya.
28.06.2007 08:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 070
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #17
 
Gary napisał(a):Oczywiście rozpaczałem po 0:4 z Brazylią,

No ja bardzo długo nie mogłem sobie/im darować ...
Ale mam to szczęście ze "na żywo" widziałem 5:1 z Periu czy 3:0 z Belgią w Hiszpanii. I dla mnie wtedy był początek kibicowania polskim sportowcom. Później były puchary Widzewa... z Liverpoolem... z Borusią ...

no dobra czas brać się do roboty bo zbliża sie EURO 2012 Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.06.2007 08:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 616
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Yacy napisał(a):z Borusią ...
ten mecz pamiętam Icon_mrgreen Zdaje się, że było 3:5 na wyjeździe. Icon_smile2
28.06.2007 08:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 082
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Gary napisał(a):Oczywiście rozpaczałem po 0:4 z Brazylią
ja wtedy znienawidzilem Brazylie! Icon_lol
dopiero na ostatnim Mundialu mi troche przeszlo, ale mowie Wam, przez te 20 lat Brazylia to byla dla mnie najbardziej znienawidzona reprezentacja w pilce Icon_lol
Gary napisał(a):Gdy Niemcy wyrównali w meczu z Argentyną wynik meczu na 2:2 to poleciałem do swojego pokoju i ryczałem jak bóbr, bo oczywiście nienawidziłem Niemiec, a kibicowałem Argentynie. Icon_lol
teraz tez wydaje mi sie to oczywiste, ale wtedy bylem calym sercem za Niemcami, czy tez moze przeciwko Argentynie. Chcialem, zeby wygrali Europejczycy, a nie jacys tam z Ameryki Poludniowej Icon_razz. I juz bylo tak dobrze, juz bylo 2:2, a tu brama na 2:3, no normalnie... znienawidzilem Argentyne Icon_mrgreen . Heh, serio, przez 20 lat to byly 2 moje najbardziej nielubiane reprezentacje. Teraz to juz przed nimi sa Niemcy i Anglia. I Grecja za to, ze tacy fajansiarze zdobyli Mistrzostwo Europy, a grali antyfutbol. A wlasnie, skoro antyfutbol - Wlosi sa u mnie na rowni z Niemcami i Anglia Icon_wink2.
28.06.2007 08:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 082
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Gary napisał(a):ten mecz pamiętam Icon_mrgreen Zdaje się, że było 3:5 na wyjeździe. Icon_smile2
to tego ja nie pamietam, ale pamietam jak Legia przegrala tyle z Bayernem Monachium...
no i a propos porazek Legii - do dzis jestem przeciwko MUtd w kazdych rozgrywkach Icon_cool2
28.06.2007 08:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości