Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podsumowanie 1000 notowań - płyty
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 688
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #121
 
Moje typy: Icon_wink2
Red Hot Chilli Peppers "Californication"
Myslovitz "Miłość W Czasach Popkultury"
Linkin Park "Hybird Theory"
Linkin Park "Meteora"
Hey "Fire"
Michael Jackson "Dangerous"
Tori Amos "Scarlet's Walk"
Coma "Pierwsze Wyjście Z Mroku"
Dido "No Angel"
Kings Of Leon "Only By The Night"

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
07.04.2011 06:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #122
 
Icon_smile2 dzięki.
"Pierwsze wyjście z mroku" na miejscu 69 Icon_smile2.
07.04.2011 06:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 688
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #123
 
ku3a napisał(a):Icon_smile2 dzięki.
"Pierwsze wyjście z mroku" na miejscu 69 Icon_smile2 .
a i zapomniałem o "Fallen"Evanescence Icon_wink2

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
07.04.2011 07:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #124
 
typy na top-20:

Kult - Tata Kazika
Kult - Ostateczny krach systemu korporacji
Strachy na Lachy - Piła tango
Wilki - Wilki
Lao Che - Gospel
Myslovitz - Miłość W Czasach Popkultury

Dire Starits - Brothers in arms
U2 - Pop
U2 - Achtung Baby
System of a Down - Hypnotize
Guns N'Roses - Use Your Illusion II
Muse - Black Holes And Revelations
Metallica - Metallica
Metallica - Death Magnetic
Aerosmith - Get a Grip
Manic Street Preachers - This Is My Truth Tell Me Yours
Pearl Jam - Ten
Placebo - Sleeping with Ghosts
Red Hot Chili Peppers - Californication
Linkin Park - Hybrid Theory
10.04.2011 03:36 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #125
 
Icon_biggrin3
dzięki za typ! Icon_smile2

super jest to, że nigdy przez wszystkie lata nie prezentowałem na mycharts podsumowania wszystkich notowań mojej listy płyt, więc poza tym, że coś tam kiedyś pisałem o poszczególnych płytach, że były dużymi przebojami u mnie, to to są faktycznie czyste strzały Icon_smile2.
10.04.2011 08:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #126
 
ku3a napisał(a):coś tam kiedyś pisałem o poszczególnych płytach, że były dużymi przebojami u mnie,
Niewiele takich podpowiedzi pamiętam. Opierałem się na analizie dotychczasowych pozycji i szukaniu "oczywistości". Pewne to chyba są tylko Metallica, Guns, Aerosmith i jedno U2. Z drugiej strony jak patrzę na moją listę to nie mam pojęcia co mógłbyś nie docenić Icon_mrgreen
10.04.2011 09:35 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #127
 
Mało komuś Metalliki? Nie zabraknie jej w czołówce. I będzie widać dlaczego stała się moim zespołem nr 1. Gdy ukazała się "Reload", to stała się wielkim przebojem i zdobyła więcej punktów niż "Load". Teraz jednak znacznie wyżej cenię poprzedniczkę. Ale mimo że wróciła na listę przy okazji ostatnich koncertów, to i tak nie zdołała w podsumowaniu wyprzedzić "Reload". To czasy Metalliki która szukała swojego miejsca, sprawdzała czy dobrze jej w miejscu, do którego zawędrowała dzięki dwóm poprzednim płytom, a jednocześnie zerkała czy niezbyt mocno przeciągnęła strunę w kierunku którego nie chcieliby fani. Ale może i to było konieczne, by później znalazła się w miejscu, w jakim jest obecnie.

20. 331. 1x14. 46. Reload - Metallica (338)

Nawet wielkie zespoły mogą wskoczyć na jeszcze wyższą półkę. Nie gubiąc fanów i nie tracąc ich szacunku stworzyć dzieło, dzięki któremu trafią do nowego, szerokiego grona osób. Dla Red Hot Chili Peppers takim dziełem było "Californication". Płyta o której było głośno przez ponad rok, bo przez tyle czasu była promowana przez kolejne single i nawet ciężko powiedzieć który z nich był najlepszy. A przecież na płycie były inne znakomite, nie wysłane w świat w celu promocji, utwory. Jedni zapamiętali tylko single, inni całą płytę, jeszcze innym pozostały w pamięci teledyski, ale najważniejsze jest to, że tych jednych, drugich i trzecich jest na tyle dużo, że "Californication" stała się jedną z najważniejszych płyt ostatnich 20 lat.

19. 347. 1x9. 50. Californication - Red Hot Chili Peppers (424)

Pisałem o tym wcześniej - mamy swój muzyczny kanon, nie jesteśmy niczego świadomi, a tu nagle słuchamy sobie jakiejś nowej płyty i jakbyśmy dostali obuchem w głowę. I po wielu kolejnych przesłuchaniach, wielu kolejnych tygodniach i miesiącach okazuje się, że to uczucie nie było chwilowe. Co więcej, kolejnym albumom towarzyszy podobne uczucie. Tak rodzą się zespoły które poszerzają ten nasz prywatny kanon. Happysad uwielbiam od początku, a do dziś ich debiutancka płyta jest dla mnie najważniejsza, najlepsza, najpiękniejsza, ale nie przez słabszą formę następnych płyt, ale przez swą własną moc. Dziś zespół jest już w trójce moich ulubionych polskich zespołów. Ich piosenki trafiają mi głęboko do serca. Happysad to po prostu "moja muzyka"!

18. 356. 1x10. 56. Wszystko jedno - Happysad (747)

Z Metallicą było trochę inaczej. Miałem już kilku swoich ulubieńców, przede wszystkim Dire Straits, gdy zacząłem słuchać Listy Trójki. Wtedy na Liście było "Enter Sandman". Dla mnie był to mocny metalowy kawałek Icon_mrgreen . Ale powoli się z nim oswajałem, podobał mi się. Potem przyszły ballady. Wcześniej zdążyłem już kupić na bazarku kasetę z Taktu. Coraz bardziej się wkręcałem. Zrozumiałem, że to chyba jest to, co lubię najbardziej. Choć starsi fani zespołu narzekali na to, że "Metallica" to zbyt lekki album, że to granie pod publikę, to dla mnie, wchodzącego wtedy dopiero w świat muzyki, to był strzał w dziesiątkę. Wcześniejsze płyty wtedy jeszcze były dla mnie za mocne. Na nie czas przyszedł później. A na "Czarny album" czas jest zawsze!

17. 362. 1x5. 57. Metallica - Metallica (34)

Na listach sprzedaży często widać, że sukces poprzedniej płyty bardzo pozytywnie wpływa na dobrą sprzedaż następnej. Na prywatnej liście, gdzie o miejscu decyduje sympatia w danym tygodniu, a nie jednorazowe kupno, taki trend trudniej zauważyć. Nie da się jednak ukryć, że w przypadku płyty Aerosmith "Nine Lives" na mojej liście można mówić o takim przypadku. Choć to absolutnie nie znaczy, że tylko dzięki poprzednikowi zdobyte zostały te wszystkie punkty. Zapewne jednak trochę łatwiej było je zdobyć. Ostatnio jednak kupiłem sobie w końcu "Nine Lives" na kompakcie, przesłuchałem po wielu latach przerwy i okazało się, że ta płyta bez problemu się broni. I choć nie słyszałem jej dobre 10 lat, to wszystko szybko sobie przypomniałem i już przy pierwszym przesłuchaniu śpiewałem pod nosem całe zwrotki.

16. 364. 1x2. 57. Nine Lives - Aerosmith (302)
12.04.2011 12:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #128
 
Na razie mam 40% skuteczności Icon_biggrin3

ku3a napisał(a):"Enter Sandman". Dla mnie był to mocny metalowy kawałek Icon_mrgreen .
Dla mnie cały czas jest Icon_mrgreen

ku3a napisał(a):kasetę z Taktu.
A było tego w brud Icon_mrgreen

ku3a napisał(a):na "Czarny album" czas jest zawsze!
A tak
12.04.2011 12:51 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #129
 
ku3a napisał(a):18. 356. 1x10. 56. Wszystko jedno - Happysad (747)
A myślałe, że już wszystkie happysady były, o jednym jak widać zapomniałem Icon_wink2

.
12.04.2011 11:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #130
 
20. 331. 1x14. 46. Reload - Metallica (338
Płyta, która jest w mojej ścisłej czołówce jeżeli chodzi o Metalicę. To są moje czasy, kiedy Metallicę poznawałem trochę bliżej. Spodziewałem się, że będzie u Ciebie tak dobry wynik Icon_smile2

19. 347. 1x9. 50. Californication - Red Hot Chili Peppers (424)
Prawda - to jest wielka płyta. Z pewnością tym albumem zyskali wielu nowych fanów, którzy niekoniecznie lubili ich twórczość i ja do nich należałem. Wcześniej i potem takiej płyta im się nie zdarzyła, chociaż "By The Way" jest bardzo dobra, ale daleko jej do tej. Prawie The best Of zespołu na jednym krążku.

18. 356. 1x10. 56. Wszystko jedno - Happysad (747)
Zapomniałem o tej płycie! Przypomniałem sobie że bardzo duże wrażenie zrobiła na Tobie debiutancka płyta i jest ona Twoją ulubioną. Dla mnie happysad to również czołówka - chyba też w top 3 polskich zespołów się znalazł, chociaż musiałbym się zastanowić.
Cały czas obawiam się przed poznaniem nowej płyty, czy nie będzie porażki, czegoś czego nie polubię, albo mnie znudzą, ale jak na razie ku memu zdumieniu każda płyta jest świetna i do 3 cały czas było lepiej, a z każdą następną poziom zostaje utrzymany. To też "moja muzyka" i cieszę się, że mamy ten silny wspólny mianownik

17. 362. 1x5. 57. Metallica - Metallica (34)
Metallica to również czołówka moich ulubionych zespołów. W pewnym momencie nawet nr 1. Z tą płytą niestety nie mam żadnych wspomnień, bo po prostu to nie moje czasy. Poznałem ją po latach słuchając po kolei wszystkich albumów zespołu. Z pewnością jednak jest to bardzo dobra płyta

16. 364. 1x2. 57. Nine Lives - Aerosmith (302)
A co do tego albumu nic nie napiszę, bo nie słyszałem, chociaż pewnie nie jeden utwór z tej płyty słyszałem.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
13.04.2011 10:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #131
 
tadzio3 napisał(a):Zapomniałem o tej płycie!
no właśnie się dziwiłem, że nie umieściłeś jej w typach Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):A co do tego albumu nic nie napiszę, bo nie słyszałem, chociaż pewnie nie jeden utwór z tej płyty słyszałem.
na pewno, choćby single: "Falling Is Love (Is Hard On The Knees)", "Hole In My Soul", "Pink".
13.04.2011 10:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #132
 
ku3a napisał(a):na pewno, choćby single: "Falling Is Love (Is Hard On The Knees)", "Hole In My Soul", "Pink".
"Falling Is Love", w tej chwili nie potrafię sobie przypomnieć i nie pamiętam czy u mnie było, "Pink" chyba kilka tygodni gościł na liście, ale za to "Hole In My Soul" to spory przebój na mojej liście i chyba w ogóle największy spośród utworów Aerosmith.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
13.04.2011 01:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #133
 
u mnie nie doszło do dziesiątki. zatrzymało się na 11. miejscu.
"Falling In Love" było na pierwszym, a "Pink" kilka tygodni w pierwszej dziesiątce.
za to uwielbiałem teledysk do "Hole in My Soul" nawiązujący do klipów z "Get a Grip" i śmieszny teledysk do "Pink", który zawsze mnie rozbawiał.
a "Falling In Love" pamiętam, że było w jednym z pierwszych moich głosowań na LP3 przez internet.
13.04.2011 02:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #134
 
A więc płyta znacznie lepiej poradziła sobie niż poszczególne utwory, chyba że największe sukcesy miały piosenki niesinglowe (o ile były na Twojej liście)

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
14.04.2011 12:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #135
 
w przypadku tej płyty tylko jedna piosenka spoza singli weszła do dziesiątki listy i w dodatku była w niej tylko przez tydzień, więc faktycznie płyta poradziła sobie znacznie lepiej niż piosenki w sumie.
14.04.2011 12:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #136
 
Przecież mówiłem, że Metalliki w ścisłej czołówce nie zabraknie Icon_smile2. Przecież mówiłem, że to mój ulubiony zespół Icon_smile2. Pamiętam jak wychodził "Garage Inc.". Myślałem sobie wtedy, że wydają jakąś płytę z przeróbkami i raczej odbierałem to jako jakiś dodatkowy projekt, ciekawostkę, a nie pełnoprawną płytę z kapitalnymi kawałkami, tyle że nie autorskimi. I choć pierwszy singiel był dobry i wszedł do mojej pierwszej dziesiątki, to jednak absolutnie nie zwiastował tego co później nastąpiło. Najkrócej opisze to jedno słowo - szał! Uwielbiałem tę płytę, musiałem sobie mocno dawkować, żeby jej nie zakatować. Udało się. A płytę uwielbiam do dziś, tak w całości, jak i poszczególne ulubione z niej utwory.

15. 378. 1x13. 46. Garage Inc. - Metallica (391)

Są zespoły które z różnych powodów nas omijają. Mimo tego, że nie grzeszą brakiem popularności i brakiem fanów. U mnie tak było z Muse, które na dobre poznałem dopiero przy okazji "Black Holes And Revelations". Najpierw "Supermassive Black Hole" i na forum LP3 teksty fanów, że oto w końcu nowa płyta, pierwszy singiel tego wielkiego Muse. No nic, zobaczymy dalej, póki co się podoba i to coraz bardziej. I bardziej. Potem "Starlight" i decyzja, żeby poznać cały album. A na płycie jak się okazało było więcej fantastycznych piosenek, a do tego jeszcze więcej bardzo dobrych, które te fantastyczne uzupełniały. A największym plusem było to, że to mi się nie nudziło! W ogóle, ani trochę, całymi miesiącami. Płyta grubo ponad rok utrzymywała się w pierwszej dziesiątce listy!

14. 385. 1x8. 64. Black Holes And Revelations - Muse (794)

Ile to już razy Metallica gościła w tym podsumowaniu... A teraz przyszedł czas na najwyżej notowany album. Myślę, że bardzo pozytywnym objawem jest to, że tym najwyżej sklasyfikowanym w podsumowaniu 1000 notowań jest... ostatni krążek! To bardzo dobrze zwiastuje przed jakimś nowym materiałem. Dla mnie "Death Magnetic" jest idealnie wyważone pomiędzy tym nowym graniem, dzięki któremu sam stałem się wielkim fanem zespołu, a starym, dzięki któremu zespół stał się ikoną ciężkiego grania. A że na płycie znajduje się jak dla mnie najlepszy utwór tego wieku to już tylko taki dodatek Icon_wink2. Na nową płytę będę umiał czekać długo, o ile tylko będzie tak rewelacyjna!

13. 389. 1x14. 49. Death Magnetic - Metallica (902)

Są takie płyty, na wspomnienie których aż sama się twarz szeroko uśmiecha Icon_smile2. Wspomnienia muzyczne, pozamuzyczne, wrażenie jakie na nas robiły, zmiany jakie w nas wywołały. Dla mnie "Smash" Offspringa jest jedną z najważniejszych płyt życia! To nie tylko kapitalne kawałki łączące rockowe granie z fantastycznym "feelingiem" i rytmem. To nie tylko radość słuchania. To również wspomnienie czasów licealnych i tego, że wspólnie z kumplami szaleliśmy na punkcie tego krążka. Pamiętam pierwsze jego odsłuchanie (wcześniej znałem 2 czy 3 piosenki) na lekcji języka polskiego, kiedy to mieliśmy mieć zastępstwo, ale nauczyciel nie przyszedł, a kolega włożył kasetę do magnetofonu. Pamiętam przegrywanie sobie potem z kasety na kasetę. Do dziś nie wiem czy mam (bo wciąż jeszcze mam na półce) kopię kopii kopii czy też kopię kopii kopii kopii.

11. 393. 1x7. 58. Smash - Offspring (223)

Są płyty które wszystkie punkty zdobywają na raz, a są i takie które punktują na raty. Jedną z tych drugich jest "Muj Wydafca" Kultu. Najpierw seria punktów zdobyta od razu po premierze, a potem sam już teraz nie wiem jakie przyczyny spowodowały powroty na listę. Czy jakieś koncerty, czy też po prostu chęć powrotu do tej kasety? Grunt, że po czasie okazywało się, że ta płyta nic nie straciła, nie zestarzała się. Może dlatego, że w jej przypadku nie ma pojedynczych utworów które ją "ciągną". Ona jedzie do przodu cała. Gdy ją sobie puszczam, to ciężko jest przerwać w jakimś momencie, bo każdy kolejny kawałek sprawia, że chce się go wysłuchać do końca. Czy już wspominałem, że Kult to mój ulubiony polski zespół? Icon_wink2 To właśnie się stało przy okazji "Mujego Wydafcy". "Your Eyes", a potem "Tata Kazika" przygotowały grunt, "Muj Wydafca" wykonał zadanie, a następca już ze szczytu rozgromił konkurencję Icon_wink2.

11. 393. 1x7. 73. Muj Wydafca - Kult (182)
15.04.2011 05:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #137
 
Znowu 40%. Umiarkowanie to trafiam.

ku3a napisał(a):Przecież mówiłem, że Metalliki w ścisłej czołówce nie zabraknie Icon_smile2.
No tak, można było wymienić wszystkie pozostałe z dyskografii Icon_mrgreen

ku3a napisał(a):A teraz przyszedł czas na najwyżej notowany album.
Najwyższa Metallica poza dychą Icon_eek2

ku3a napisał(a):11. 393. 1x7. 73. Muj Wydafca - Kult (182)
Mogłem to zatypować :roll:
15.04.2011 10:16 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #138
 
pabloyd napisał(a):Znowu 40%. Umiarkowanie to trafiam.
poprzednim razem przy 40% się cieszyłeś, a teraz kręcisz nosem? Icon_wink2
pabloyd napisał(a):o tak, można było wymienić wszystkie pozostałe z dyskografii Icon_mrgreen
można było Icon_wink2
15.04.2011 11:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #139
 
ku3a napisał(a):
pabloyd napisał(a):Znowu 40%. Umiarkowanie to trafiam.
poprzednim razem przy 40% się cieszyłeś, a teraz kręcisz nosem? Icon_wink2
Icon_lol bo liczyłem na poprawę wyniku na chociaż 60% Icon_wink2
Ale jak spojrzeć z właściwej strony to 40% to idealny procentaż Icon_wink2
16.04.2011 11:38 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #140
 
15. 378. 1x13. 46. Garage Inc. - Metallica (391)
To płyta, której niewiele słuchałem w porównaniu do innych, a wiem, że ma duży potencjał. Z resztą widać po wynikach u Ciebie. Oczywiście płyta ma megahity, które uwielbiam, ale w całości nie słuchałem jej za dużo. Trzeba to naprawić.
PS. W tamtym roku na liście u mnie był z tej płyty "Die, Die My Darling", który w czasie gdy płyta była nowością jakoś mi umknął, ale też dlatego, że tej płyty nie miałem, a posłuchałem dopiero kilka lat później

14. 385. 1x8. 64. Black Holes And Revelations - Muse (794)
W moim odczuciu to nie jest tak wielka płyta jak u Ciebie, ale miło wspominam czasy, kiedy Muse gościł u mnie na liście z piosenkami z tgo albumu

13. 389. 1x14. 49. Death Magnetic - Metallica (902)
Nawet nie spodziewałem się, że to będzie tak wysoko. I, że to właśnie on jest najwyżej notowanym albumem Metallicy. Nie lada niespodzianka, chociaż oczywiście płyta znakomita i sam ją uwielbiam

11. 393. 1x7. 58. Smash - Offspring (223)
To już dosyć stara płyta, bo to rok 1994. Okres kiedy przegrywało się kasety i mnie jeszcze dosięgnął, zdarzało się też przegrywanie z płyt kompaktowych. W sumie robiłem to gdzieś do 2003 roku.
Z tej płyty pochodzi "Self Esteem" - jeden z moich ulubionych kawałków Offspringa i chyba pierwszy jaki usłyszałem, chociaż po latach dopiero skojarzyłem, że to ten sam zespół, który wykonuje "Pretty Fly (For a White Guy)" Icon_wink2

11. 393. 1x7. 73. Muj Wydafca - Kult (182)
Znakomita płyta. Chyba jedna z ulubionych. Miałem to szczęście, że posiadałem oryginalną kasetę, a więc mogłem jej słuchać wiele razy i polubić niemal każdy kawałek.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
20.04.2011 03:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  płyty 10-lecia (1990-1999) ku3a 130 3 243 29.09.2023 08:28 PM
Ostatni post: AKT!
  płyty 10-lecia (2000-2009) ku3a 110 2 209 06.02.2022 01:02 PM
Ostatni post: Yacy
  podsumowanie 1500 notowań / 30 lat płyt ku3a 184 39 671 24.12.2021 10:44 AM
Ostatni post: Miszon
  podsumowanie 1500 notowań / 30 lat ku3a 366 44 251 08.09.2021 10:58 PM
Ostatni post: ku3a
  płyty 10-lecia (2010-2019) ku3a 93 3 366 10.02.2021 11:01 PM
Ostatni post: ku3a
  podsumowanie 1400 notowań płyt ku3a 155 32 980 03.09.2019 09:42 AM
Ostatni post: tadzio3
  podsumowanie 1400 notowań ku3a 307 29 601 23.07.2019 11:20 PM
Ostatni post: ku3a
  podsumowanie 2015 - płyty ku3a 19 3 182 11.02.2016 02:24 PM
Ostatni post: adameria
  podsumowanie 2014 - płyty ku3a 26 4 845 25.03.2015 11:08 AM
Ostatni post: ku3a
  podsumowanie 2013 - płyty ku3a 22 3 625 20.02.2014 04:01 PM
Ostatni post: ku3a

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości