Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPF - Notowanie 102
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #21
 
I jak Bowie? Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.11.2010 10:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #22
 
Bardzo dobrze, ale nie zdołałem dać czwórki jak Ty z tego, co widziałem Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
17.11.2010 08:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #23
 
Ja też miałem przeprawę z tą płytą na początku i kilka podejść w odstępach czasu Icon_smile Bowie jest specyficzny i trzeba go trochę posłuchać, żeby się wkręcić Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.11.2010 09:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #24
 
Mnóstwo dobrej muzy, cieszy w szczególności: Dead Confederate, Maps & Atlases, Ou Est Le Swimming Pool, The Go! Team i The Depreciation Guild. A co do FUCK YOU! Cee-Lo wolę What Part Of Forever z soundtracku do The Twilight Saga Eclipse, głębszy, piękniejszy, widać, że włożono tam trochę uczucia, ale on przepadł na forum. FUCK YOU! to po prostu fajna piosenka nic więcej ani mniej. Może za parę lat wrócimy do tej piosenki i będziemy się uśmiechać od ucha do ucha.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
17.11.2010 09:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #25
 
Tak, "Twilight" to w ogóle głębia jakiej wcześniej nie znał świat Icon_razz
Choć faktycznie na ich soundtrackach można było znaleźć kilka niezłych rzeczy.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.11.2010 10:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #26
 
aaktt napisał(a):Tak, "Twilight" to w ogóle głębia jakiej wcześniej nie znał świat
Film to jedno, soundtrack czy music inspired by film to drugie. I może to mało odkrywcze, ale często było tak, że kiepski film posiadał wyjątkową ścieżkę dźwiękowa.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
18.11.2010 08:58 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #27
 
Oj wiem, wiem. Choć jak dla mnie ten soundtrack to bardziej nazwiska wykonawców i nazwy zespołów niż konkretne piosenki, bo te raczej zazwyczaj mocno zawodziły.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.11.2010 11:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #28
 
Ja akurat nie znam tego z soundtracku.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
19.11.2010 01:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości