Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowości w up&down
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #41
 
Szymek79 napisał(a):
aaktt napisał(a):Dla mnie Sophie Ellis-Bextor ogranicza się do "Murder on the Dancefloor", ewentualnie "Get Over You" Icon_smile

Nie zapominajmy o "Groovejet" ze Spillerem
Tak, to też nie było złe Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.09.2010 06:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
Te ograniczenia są bardzo....ograniczone Icon_wink Sophie Ellis Bextor to ciekawa artystka, którą lubię. W swojej lidze jest na topie, bez dwóch zdań.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.09.2010 07:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #43
 
saferłel napisał(a):Te ograniczenia są bardzo....ograniczone Icon_wink
Dobrze powiedziane Icon_razz A mi pierwsze hity artystki wyżej wymienione jakoś nie podchodzą."Get over you" jedynie słucham lubię i czasami do niego wracam

Pati Yang
24.09.2010 07:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
Sophie Ellis jest wyjątkowa pod tym względem, że zawsze grała melodyjny, przestrzenny i ''czysty'' pop/synth pop. Ona nie potrzebuje jęczących murzynów, komercyjnego raperstwa czy też twardej, techniawkowo-klubowej elektroniki. Mam nadzieję, że nowy album nie podda się ogólnoświatowemu trendowi do spłycania i odmóżdzania synthpopu oraz muzyki tanecznej.

Aż naszła mnie ochota, żeby posłuchać ''If You Go'', ''NYC Lights'' czy ''China Heart''.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.09.2010 07:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #45
 
saferłel napisał(a):Ona nie potrzebuje jęczących murzynów, komercyjnego raperstwa czy też twardej, techniawkowo-klubowej elektroniki.

Jej kawałek z Juniorem Seleda czy jakos tak, wlasnie sie o te klimaty ociera.. Icon_neutral3
Ja z jej twórczości najbardziej lubię murder on the dancefloor... Inne kawalki są bardzo daleko, a jej nowa twórczość jest straszna
24.09.2010 07:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #46
 
Ja akurat podobnie jak Mike u Sophie dostrzegam techniawo-klubową elektronikę jak to safarłel nazwałeś, ale jest na bardzo wysokim poziomie dlatego mi się podoba.I co najważniejsze w tych utworach to Sophie jest na pierwszym planie, a w tym gatunku rzadko tak bywa aby wokalista odgrywał jakąś rolę.

Pati Yang
24.09.2010 07:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
Ja jeszcze nie znam zbyt dobrze materiału z nowej płyty. Chciałem to odciągnąć na czas jej premiery, ale z tym są takie jaja, że zaraz przesłucham wszystko co jest dostępne. Pamiętam tylko, że z miesiąc temu widziałem na Vivie jakiś jej nowy kawałek i podobał mi się.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.09.2010 07:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #48
 
Ona przede wszystkim jest ładna, choć to niekonwencjonalne piękno...

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.09.2010 01:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
 
Przede wszystkim? :roll: To ja już cię nie będę przekonywał o niczym.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.09.2010 01:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #50
 
Nie byłem zbyt trzeźwy pisząc to Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.09.2010 12:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #51
 
Alkohol nie jest usprawiedliwieniem Icon_wink2 Dla spragnionych nowego notowania: pojawi się ono dziś późnym wieczorem lub dopiero jutro.

Pati Yang
25.09.2010 03:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #52
 
Oczywiście, że jest Icon_surprised

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.09.2010 04:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #53
 
Nie jest Icon_wink2


[Obrazek: normal002yq.jpg]

W nowym notowaniu pięc nowości, więc pierwszą ujawniam już dziś.

Sarah Connor-Cold as ice http://www.youtube.com/watch?v=oHeKbrfddZ0

Nowa Sarah nie zwiodła. Choc jej czasy świetności w Polsce już dawno mineły (w poprzednim roku chwilowo powróciły dzięki duetowi z Enrique) to w Niemczech wciąz jest bardzo popularna.Zasiada w jury XFactor.Swoją drogą mam nadzieję, że jurorowanie J.Lo w American idol równiez wpłynie na jej karierę muzyczną. "Cold as ice" to czwarty numer Sarah który bedzie gościł w up&down

Pati Yang
27.09.2010 11:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #54
 
[Obrazek: barlowreuters.jpg]
Robbie Williams & Gary Barlow - Shame
http://malenski.wrzuta.pl/audio/8MLB9Tb6...ow_-_shame

Fajna, przyjemna nuta. Icon_wink2

Pati Yang
28.09.2010 02:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #55
 
[Obrazek: kowalska.jpg]


Kasia Kowalska-Już czas

teledysk: http://www.youtube.com/watch?v=IujQ8sn-b8U

Nowa piosenka Katarzyny wydana specjalnie na potrzeby promocji banku Millenium.Musze przyznac, że to jest jeden z lepszych numerów tej artystki. Chociaż do Antidotum i Bezpowrotnie to do pięt nie dorasta żadna jej inna piosenka. Dla ciekawostki poprzedni utwór promujący bank Millenium czyli "Udomowieni" Zakopoweru radził sobie na up&down całkiem nieźle

Pati Yang
29.09.2010 12:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
NordicBoy Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 469
Dołączył: Mar 2010
Post: #56
 
Akurat leci w TV ;D Fajne to, fajne Icon_wink A tak w ogóle, Millennium, super bank ;D
30.09.2010 11:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #57
 
Ja lubię Kaśkę bardzo, więc sprawdzę ten numer, chociaż nie ukrywam, że ta cała akcja z bankiem trochę odstrasza.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
30.09.2010 12:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #58
 
dlaczego sie sprzedala?! Piosenka fajna bardzo Icon_smile2 Tylko ten teledysk Icon_neutral2
30.09.2010 02:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
NordicBoy Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 469
Dołączył: Mar 2010
Post: #59
 
A ona przypadkiem nie planowała jakiejś przerwy w karierze?
Tak mi się kiedyś obiło o uszy ;p
Może bank nieźle zapłacił za tą reklamę Icon_wink
30.09.2010 06:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #60
 
furbul napisał(a):Ja lubię Kaśkę bardzo, więc sprawdzę ten numera.
I jak się podoba?
mike napisał(a):dlaczego sie sprzedala?!
Sprzedała? Chyba złe słowo. Wcześniej bank promowała także m.in.Anna Maria Jopek

mike napisał(a):Piosenka fajna bardzo Icon_smile2|
Więc zobaczymy ją równiez u Ciebie?

NordicBoy napisał(a):A ona przypadkiem nie planowała jakiejś przerwy w karierze?
Tak mi się kiedyś obiło o uszy
Znowu przerwa? Przed płytą Antepenultimate była czeroletnia

NordicBoy napisał(a):Może bank nieźle zapłacił za tą reklamę Icon_wink
Na pewno Icon_wink2



[Obrazek: laoche.jpg]
Lao Che - Prąd stały / Prąd zmienny
http://www.youtube.com/watch?v=T_0AOpZUuwI

To już szósty singiel Lao na mojej liście, dodatkowo gościliśmy Spiętego w nagraniu "Ma czar karma" i ten numer poradził sobie nalepiej.

Pati Yang
30.09.2010 06:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości