Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowości w up&down
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #1
Nowości w up&down
W tym temacie będe przedstawiał nowości do kolejnego notowania.Czyli w tym wypadku do notowania 114. Jeden debiut bedzie opisany na dzień. Bieżące notowania bedą powstawały w sobotę, a odliczanie nowości zacznie się tyle dni wcześniej ile ich będzie(nowości).Postaram się też trochę przybliżyc historię debiutującego artysty jaką miał w up&down.

Więc zaczynamy.

Reni Jusis-Twoją wiarę mam

[Obrazek: jusdl.jpg]


Piosenka promująca film anonimowany"Dzwoneczek i uczynne wróżki" Teledysk do nagrania znajdziecie tu http://www.youtube.com/watch?v=m6Atr_o7KqM. To trzeci singiel Reni, który znajdzie się na mojej liście. Wcześniej gościło"A mogło byc tak pieknie" przez 27 tygodni (raz na szczycie) oraz "Dwoje na huśtawce(najwyższa pozycja druga) również aż przez 27 tygodni. Nowy singiel Reni wydaje się lepszy od tych promujący płytę, ale pamiętam, że w tamtym okresie byłem nimi taka oczarowany. Balladowa Reni mi pasuje.
Polecam!
PS.Komentarze zawsze mile widziane Icon_wink2

Pati Yang
31.08.2010 11:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
przemek
Unregistered

 
Post: #2
 
Dla mnie nowa Reni Jusis to generalnie rozczarowanie. Kilka niezłych numerów na płycie i sporo rozczarowań, szczególnie jeśli chodzi o teksty. Ta piosenka też mnie nie powala. Niby sama w sobie nie jest jakaś tragiczna, ale kiedy przypomnę sobie Reni z czasów "Transmisji" serce się kraje.
31.08.2010 11:44 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #3
 
Basia Trzetrzelewska-If not now then when

[Obrazek: basiad.jpg]

Myślę, że większości forumowiczom dobrze znany utwór.Basia singli nie przestaje wydawac.Z najnowszej płyty to już piąty i każdy gościł u mnie na liście. Z nowym nie mogło byc inaczej.Najlepsze byłe pierwsze dwa"A gift" i "Blame it on the summer" i do nich często wracam."If not now then when" miło się słucha, ale nie ma jakiś większy emocji, więc chyba oszomiałającej kariery na up&down nie zrobi, ale wszystko zdarzyc się może. Utworu możecie posłuchac tu: http://www.youtube.com/watch?v=yRILbMnnjIo

Pati Yang
01.09.2010 11:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #4
 
Lubiłem "A mogło być tak pięknie" (było u mnie w top 40), ale całej płyty nigdy nie sprawdziłem, choć długo się przymierzałem.

Za Basią niestety nie przepadam. Ostatnia płyta brzmiało mi potwornie mdło Icon_sad

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
01.09.2010 01:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #5
 
[Obrazek: zv6amq.jpg]

Tak jak było w przypadku "Takin' back my love" Enrique różne wersje tej samej piosenki danego artysty w duecie z różnymi wokalistami na różne kraje traktuje osobno. Tym samym "Each tear" Mary J. Blige będzie u mnie potrójnie zarówno z Tizianno Ferro, Jayem Seanem jak i z Rea. Wersja z Jayem w notowaniu 113 na 37. Teraz dołączy wersja z Tizianno i pewnie poradzi sobie podobnie skoro utwory różnią się tylko wokalem współtowarzysza. Icon_wink2

To drugi utwór Tizianno na liście, wcześniej również duet tylko z Kelly Rowland "Breathe gentle" Polecam btw. A Mary licząc "We are the world for Haiti" i "Each tear"z Jayem to już szósty

Teledysk możecie obejrzec np tu http://www.djoles.pl/teledyski/pobierz/6...-tear.html

Pati Yang
02.09.2010 10:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #6
 
Ja remixy i alternatywne wersje traktuję jako jeden utwór. Czasami jeśli są wydawane na singlach lub podobają mi się bardziej niż oryginał, to jakoś to sygnalizuję.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
02.09.2010 01:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #7
 
Ja remixy również. Chyba, że powstanie nowy teledysk do remiksu lub remiks również singlowy tylko w duecie np z raperem to co innego.Wtedy jako oddzielnie.Alternatywne wersje jak pisałem oddzielnie Myślę, że jakoś to usystematyzowałem.

Jeszcze co do Reni to jesli już polecałem to zrobię to jeszcze raz zachęcem do posłuchania chociaż ballady niesinglowej "Nie umiem już kochac" z Makowieckim jak nie ma sie czasu i ochoty na całą płytę

Pati Yang
02.09.2010 08:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #8
 
[Obrazek: onerepublic.jpg]


OneRepublic-Marchin' on http://www.youtube.com/watch?v=gYGd0PrGo...re=related


Stałą równa forma i tym razem nie zawiedli "Marchin on" OneRepublic czwartą i ostatnią nowością w notowaniu 114 na które zapraszam jutro. A bedzie się działo, zobaczycie awans jakiego jeszcze nie było...

Pati Yang
03.09.2010 03:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #9
 
Tkk_Bolly napisał(a):OneRepublic-Marchin' on http://www.youtube.com/wa...feature=related
lubię ten utwór, tylko nie w tym paskudnym remixie...
03.09.2010 03:53 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #10
 
Zaczynamy odliczanie. 5 nowości w notowaniu 115.A Oto pierwsza z nich.Jedyna i niepowtarzalna Toni Braxton z pierwszym żywiołowym utworem z nowej płyty. Wcześniej gościł utwór Yesterday w wersji z Treyem Songzem (notowania 72-89) i doszli aż do pozycji drugiej. Ostatnio w koncówce listy przewija się "Hands tied" a kolejny singiel Make my heart może nie powtórzy hitu "Yesterday" jednak ma pewnie szanse u mnie zaistnieć na dłużej.
Jak do tej pory moim ulubionym utworem Toni pozostaje Spanish guitar.
A nowości możecie posłuchać tu http://www.youtube.com/watch?v=C0yo9XHAsZw

[Obrazek: beztytuuwsa.png]

Pati Yang
06.09.2010 04:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #11
 
"My Make Heart" to chyba jej najgorszy singiel w karierze Icon_sad

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.09.2010 06:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #12
 
Co pewnie i tak nie jest złe, bo Toni ciągle na wysokim poziomie Icon_wink2 Utwór może nie wpada w ucho, ale jest na pewno rytmiczny klimatem przypominający Kelly Rowland

Pati Yang
06.09.2010 09:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #13
 
No właśnie nowa Kelly Rowland też jest nieciekawa Icon_frown Poprzedni album był zaskakująco fajny, a ten będzie zaskakująco zły Icon_neutral3

A propos Toni - już niedługo może pobić "Make My Heart" na pozycji najgorszego singla, jeśli zdecyduje się wydać "Woman" - najgorszą piosenką w całej jej karierze Icon_sad Źle się dzieje w państwie duńskim!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.09.2010 09:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #14
 
Skoro do "Woman" powstał już teledysk, więc pod singiel można już go podpiąć nawet jeśli by nie został ostatecznie wydany. U mnie to nagranie narazie na playliście "D" czyli za często go nie słucham i opinii o nim jeszcze nie wydam, a co do Kelly to ja narazie znam jedynie bardzo udany "Commander"który u mnie w czołówce

Pati Yang
06.09.2010 11:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #15
 
Kylie Minogue - Get Outta My Way http://www.dailymotion.pl/video/xepggq_k...-way_music

[Obrazek: kylieminoguegetouttamyw.jpg]


To jedynie formalność.Chyba wszyscy spodziewali się nowego utworu Kylie u mnie.Jedno mogę powiedzieć już teraz, że piosenka zawalczy o najwyższe pozycje, ale czy dotrze do miejsca pierwszego tak jak "Lhuna" i "All the lovers". Zobaczymy!

Pati Yang
07.09.2010 09:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #16
 
Skoro "All The Lovers" było u Ciebie na szczycie, to jeśli ta Kylie go nie zdobędzie, to będę naprawdę zdziwiony Icon_cool2 . To powinno być pierwszym singlem...
07.09.2010 11:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #17
 
"Razem zestarzejmy się" jej nie wybaczę, ale od "Miłości na wybiegu "wpadła w moje łaski i z tym numerem była u mnie na liście. "Kłam proszę kłam" czyli środkowy singiel też nie był najgorszy, ale nie było u mnie go chyba przez niesmak po tym pierwszym, ale utwór sam w sobie ma klimat.
Teraz Karolina tworzy z powrotem z Dr.No i odkąd zrobiła karierę solową już nie mamy Dr.No, a Dr.No feat Karolina Kozak choć to i tak nic nie pomogło, ale utwór jest nie komercyjny można go znaleźć w propozycjach do lp3.Dla tych, którzy jeszcze nie znają piosenka nosi tytułI live... i można jej przesłuchać tu http://www.youtube.com/watch?v=y_nWCC9Vsns

[Obrazek: 5059.jpg]

Pati Yang
08.09.2010 10:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #18
 
Utwór, który przyświecał mi całe pracowite wakacje. Na okrągło musiałem słuchać radia polska stacja i tylko czekałem na K'naana, bo playlista tam nie była wyszukana. Znakomity występ na Kick-off http://www.youtube.com/watch?v=RpMMjz4yQPM Kto nie widział występu polecam zerknąć
K'naan-Wavin' flag
[Obrazek: knan.jpg]

Pati Yang
09.09.2010 02:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #19
 
[Obrazek: pom3295995.jpg]

Paweł Stasiak-Ocean codzienności http://www.youtube.com/watch?v=jZM5MkzDt7g

Mam nadzieję, że Paweł popracuje nad swoim wyglądem, bo ostatnio wygląda bardzo niekorzystnie.Stroj w Sopocie przyprawiał o mdłości.

Zapraszam jutro na świeżutkie notowanie

Pati Yang
10.09.2010 10:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #20
 
K'naan dość późno się pojawia, zwłaszcza, że sam napisałeś, że słyszałeś go przez całe wakacje. A ta dziewczyna od starzenia się razem, nie kojarzy mi się zbyt pozytywnie.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.09.2010 10:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości