Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowości w up&down
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Z tą Karoliną Kozak to jakaś ściema. Ja znam jej kilka starszych utworów (zaznaczam, że nie nowych) i są dosyć paskudne. Wszystkie, bez wyjątku. W Trójce natomiast prowadzi audycje z bardzo ciekawą muzyką! Ariel, Love, Eno, Klaxons, Antony, Neutral Milk Hotel....naprawdę fajne nazwy tam się przewijają. Czasem wyskoczy z jakimś miernym Plan B czy Two Door Cinema, ale koniec końców każdy ma swoje dziwactwa.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.09.2010 11:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #22
 
Nie powiedziałbym po tym, co nagrywa sama Icon_eek2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.09.2010 11:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #23
 
No! No! No! - Jak czujesz się z tym? http://www.youtube.com/watch?v=E5F3BuqygwU

[Obrazek: nononoemi4801265141888l.jpg]


Trzeci i kolejny udany singiel grupy No! No! No! To jedna z lepszych formacji, która pojawiła się na polskim rynku w ostatnim czasie.Utwór świeżutki, do stacji radiowych trafił zaledwie pod koniec poprzedniego tygodnia.Uwielbiam wokal Makowieckiego, a w połączeniu z muzykami Myslovitz daje na prawdę ciekawy efekt.A ich poprzedni singiel "Inaczej niż w raju" aktualnie w up&down na 12.

Pati Yang
14.09.2010 12:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #24
 
Byłoby lepiej gdyby śpiewali o czymś. Mało wyraziste są te piosenki.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.09.2010 03:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #25
 
To tylko formalność.Juz wcześniej zapowiadałem, że ten utwór tez się pojawi. Trzecia ostatnia wersja piosenki "Each tear" Choc debiutuje ostatnio to moim zdaniem z wokalem wokalisty Reamon jest najlepsza
Mary J. Blige & Rea Garvey - Each tear
http://www.youtube.com/watch?v=ggfUnKy2E6k

Pati Yang
15.09.2010 09:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #26
 
[Obrazek: skunk2m.jpg]

[Obrazek: skunk.jpg]

Skunk Anansie-My ugly boy http://www.youtube.com/watch?v=IP4EKhcuBCg
Trzeci singiel grupy na mojej liście. Z "Because of you" dotarli na sam szczyt. Choc za najlepszy utwór uważam solowy Faithfulness Skin.Myślę, że nowy utwór Skunk zawalczy o najwyższe pozycje. Bardzo dobra piosenka!

Pati Yang
16.09.2010 05:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #27
 
Nie rozumiem tego rozbijania tej samej piosenki na trzy różne Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.09.2010 07:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #28
 
Mamy trzy różne, choc podobne teledyski Icon_wink2 Pomijając Mary J. mamy w każdym utworze inny wokal.
Rozważałem wprowadzenie utworu jako
Each tear -Mary J.Blige feat Tiziano Ferro or Jay Sean or Rea Garvey, ale wtedy zacząłem ja nie rozumiec jak trzy utwory można złączyc w jeden. Icon_razz

Pati Yang
16.09.2010 09:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #29
 
[Obrazek: nickmaly.jpg]

Nick Sinckler - Chapter One
http://muzyka.interia.pl/teledyski/teled...one,282854

Kolejny fabrykant zaczyna solową karierę, piosenka z czerwca, ale po za występem w konkursie trendy rozgłosu nie zrobiła. Mimo to uwżam, że warto zwrócic na nią uwagę. Poza tym Nick dawał niezłe popisy w fabryce i udowodnił, że ma duże możliwości głosowe.Zapraszam do posłuchania

Pati Yang
17.09.2010 11:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #30
 
Monika Brodka-W pięciu smakach
[Obrazek: monikabrodkafotmagda458.jpg]

Chyba każdy zna ten utwór, więc nie daje linku. Co do Moniki, to nie był wyczekiwany przeze mnie powrót.Nawet musze przynać, że za nią i jej banalnym popem nie przepadam. Choć pop jako gatunek uwielbiam.Uważam jednak, że wokal Moniki tam nie pasuje i Monika się tam nie odnajduje.[nie rozumiem wygranej w idolu z dość przeciętnym głosem] Byłem nawet na jej koncercie kilka lat temu i było zupełnie bez emocji.Teraz na szczęście Monika zaczęła eksperymentować muzycznie i wyszło jej to zdecydowanie na dobre. Taka Brodka mi się podoba."W pięciu smakach" u mnie niewątpliwie będzie hitem. To pierwszy utwor Brodki na up&down

Pati Yang
21.09.2010 12:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #31
 
Brawo dla Brodki!
Jak dla mnie była najlepsza zdecydowanie w tamtej edycji Idola, pamiętam ją jeszcze z przesłuchań i od początku mnie frapowała Icon_smile No i nowa płyta daje radę, wreszcie pop na światowym poziomie znad Wisły Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.09.2010 05:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #32
 
W edycji Brodki ona sama nie miała żadnej porządnej rywalki kobiety w finałowej dziesiątce to i uwaga skupiła się na niej. W tej edycji moim faworytem był Paweł Kowalczyk nie tak dawno u mnie goszczący z debiutanckimi solowymi dokonaniami.

Ta nowa Brodka to aby na pewno pop?

Pati Yang
21.09.2010 08:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #33
 
Tak. Na pewno. Indie pop, electropop, ale nadal pop Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.09.2010 09:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #34
 
[Obrazek: ed4d8564fef5834983fe4e0.jpg]

Kasia Cerekwicka-Książę http://www.youtube.com/watch?v=5gHN-jvtbV8

Wszystkie cztery nowości tego tygodnia zawojują listą coś czuję począwszy od Brodki, przez Kasię i skończywszy na dwóch zagranicznych jeszcze nie ujawnionych. W nowym notowaniu zadebiutuje Katarzyna jakże niedoceniona przez forumowiczów. Ale polskie radia są dla niej bardzo łaskawe, stąd "produkuje" hit za hitem. Choć łąskawe to nie jest dobre słowo, bo Kasi muzyka jest na prawdę fajna, miła i przyjemna dla ucha, jak i do niego wpadająca. Wspaniały głos, mogliśmy go dostrzec w show Tylko nas dwoje.Poprzedni singiel "Wszystko czego chce od Ciebie"już na up&down od 18 tygodni i ciągle na wysokich pozycjach.

Pati Yang
22.09.2010 03:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #35
 
Książę, z "ę" Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.09.2010 08:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #36
 
Błąd ortograficzny poprawiony Icon_wink2

Pati Yang
22.09.2010 09:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #37
 
Usher feat. Pitbull - Dj got us falling in love
[Obrazek: usherpitbull2jpg.png]
http://www.youtube.com/watch?v=oBhj-Tv4WHI

Usher wreszcie będzie miał u mnie hita! Icon_wink2 To również numer zasłyszany w wakacje obok K'naana. Jak ktoś nie słyszał piątego singla Enrique z nowej płyty w duecie właśnie z Usherem to polecam znaleźć i posłuchać. Utwór ma się ukazać pod koniec roku

Armin Van Buuren feat. Sophie Ellis-Bextor-Not Giving Up On Love

[Obrazek: sophieellisbextort.jpg]

http://www.youtube.com/watch?v=Nh5R6VBn63E

Każdy kolejny singiel Sophie jest lepszy od poprzedniego. Jedna z lepszych wokalistek dekady.Utwór pierwszy raz usłyszałem i pokochałem na festiwalu w Sopocie, którego Sophie była głowną gwiazda. Przynajmniej tym razem pobyt Sophie w Polsce nie został niezauważony jak poprzednio.

Pati Yang
24.09.2010 04:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #38
 
Dla mnie Sophie Ellis-Bextor ogranicza się do "Murder on the Dancefloor", ewentualnie "Get Over You" Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.09.2010 04:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #39
 
aaktt napisał(a):Dla mnie Sophie Ellis-Bextor ogranicza się do "Murder on the Dancefloor", ewentualnie "Get Over You" Icon_smile

mam podobne zdanie Icon_razz
24.09.2010 05:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 695
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #40
 
aaktt napisał(a):Dla mnie Sophie Ellis-Bextor ogranicza się do "Murder on the Dancefloor", ewentualnie "Get Over You" Icon_smile


Nie zapominajmy o "Groovejet" ze Spillerem

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
24.09.2010 05:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości