Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowości w up&down
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #81
 
Jeee! Icon_cool2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.11.2010 08:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #82
 
[Obrazek: 2kimcf77hf8e63.jpg]

Joanna Jabłczyńska - Pa pa ra pa

http://www.youtube.com/watch?v=UZeNxSIT1dM


Długo czekałem na ten debiut Joasi. W końcu mamy promującego debiutancki album singla. i jestem w pełni usatysfakcjonowany .Warto było czekac! Utwór mega pozytywny, wpadający w ucho , prosty polski pop czyli to co lubię.Brawo Joasio! Czekam na całą płytę.

J.Jabłczyńska zajęła miejsce 3. w III edycji Joś oraz miejsce 8. w VI edycji tego samego programu.Także polecam poszukac wykonań Joasi z Jak oni śpiewają. Np "Heal the world" czy "I'm so excited"


Będzie Jeeee! Icon_mrgreen ?

Pati Yang
10.11.2010 12:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #83
 
Tkk_Bolly napisał(a):Pa pa ra pa
Ja bym raczej pokontemplował ten złożony tytuł ;]

A co do samej piosenki, to zgadzam się z jednym z komentarzy na YT. Taka Alicja Janosz na bis.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
10.11.2010 01:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #84
 
Koniecznie!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.11.2010 01:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #85
 
[Obrazek: bonjovi2010.jpg]

Bon Jovi - What Do You Got?

http://www.youtube.com/watch?v=ZAMYIKfIVSQ

Na początku miałem mieszane uczucia do tego utworu, ale w miarę kolejnych przesłuchań zacząłem się do niego pzekonywać.Aczkolwiek uważam, że to mógłby być jakiś n=ty singiel z płyty, a nie gówny utwór promujący płytę z największymi przebojami

[Obrazek: rickymartinjossstone320.jpg]

Ricky Martin & Joss Stone - The Best Thing About Me Is You

http://www.youtube.com/watch?v=QsF42nK1-...re=related

Długo oczekiwany powrót.Mi się podoba, można się pobujać. ostatnio na moją playlistę wróciły największe przeboje Ricky'ego La copa de la vida, Maria czy Livin' la vida loca. To były czasy, ale nowego utworu nie ma co porównywać, bo jest w zupełnie innym stylu. A Joss uwielbiam za "You had me", a jej głos to objawienie

Pati Yang
11.11.2010 12:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #86
 
furbul napisał(a):A co do samej piosenki, to zgadzam się z jednym z komentarzy na YT. Taka Alicja Janosz na bis.

Ala Janosz punktem odniesienia? Jajecznica stała się klasykiem. Mamy mnóstwo utworów na polskim rynku, nie wyśmiewanych , a śpiewanych i lubianych przez wszystkich z powodu prostego refrenu. Video, Ania Wyszkoni, kiedyś Doda, czy Natalia Lesz. Joasia chce się tam wpasować, ciekawe czy uda jej się przebić. A Zbudziłam si pani Janosz jest bardzo fajnie. Ala niedługo wraca z nową płytę, ciekaw jestem co dla nas przygotowała. Bo pierwsza płyta i Hoodoo band są skrajnie różne

Pati Yang
11.11.2010 12:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #87
 
Tkk_Bolly napisał(a):Joanna Jabłczyńska - Pa pa ra pa

http://www.youtube.com/watch?v=UZeNxSIT1dM

Strasznie mi się słodko zrobiło Icon_biggrin3
11.11.2010 05:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości