Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podsumowanie 1000 notowań
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #261
 
Aż sobie obejrzałem ten teledysk Icon_smile Tytuł jest mi znany, ale pierwszy raz słyszałem ten utwór i widziałem klip Icon_smile To chyba faktycznie nie jest taka piosenka, która łapie od razu, znam ten typ Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.09.2010 11:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #262
 
ku3a napisał(a):W piosenkach mam "Brothers In Arms", w książkach mam "Władcę Pierścieni", w serialach mam "Cudowne Lata", w filmach mam "Forresta Gumpa", a w teledyskach mam "Amazing".
ja w piosenkach mam : ? Icon_wink2 . Mam kilku mocnych kandydatów , ale na razie nie będę zdradzał.... za top się wziąłem i po pierwszej selekcji zostały mi 462 utwory Icon_lol
książka : "Wyklęty" - G. Mastertona
serial : "24 godziny"
film; zdecydowanie "Pulp Fiction" , zresztą Tarantino to chyba nie miał słabych rzeczy. "Requiem dla snu" tez jest wysoko i "Ojciec chrzestny" a z polskich pewnie "Rejs" , choć "Nóż w wodzie" to tez rewelacja.
Teledysk; trudno powiedzieć bo od ponad dekady to raczej nie oglądam nic nowego . Wszystkie nazywające się "programy muzyczne" które znam są beznadziejne i mnie odrzucają. .
Ale mi się podoba (ze starych dobrych czasów) m.in. November rain . Icon_wink2
23.09.2010 01:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #263
 
ku3a napisał(a):W piosenkach mam "Brothers In Arms", w książkach mam "Władcę Pierścieni", w serialach mam "Cudowne Lata", w filmach mam "Forresta Gumpa", a w teledyskach mam "Amazing".
Nad teledyskami to się nigdy nie zastanawiałem powiem szczerze, ale pewnie coś czego nie znam tytułu Icon_wink2 . Natomiast reszta - poza serialem - taka sama, jak u CiebieIcon_biggrin3 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
23.09.2010 07:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #264
 
długo mnie tu nie było... ale zdążyłem na finał Icon_wink2 krótko o niektórych pozycjach /nie kojarzę poprzedniego podsumowania, więc niektóre stwierdzenia są takie jakbym dowiedział się o tym dopero teraz Icon_wink2/:

ku3a napisał(a):40. 152. 1x3. 25. Byłabym - Hey (771)
zdecydowanie spodziewałbym się tego utworu w top20 albo jeszcze wyżej...
ku3a napisał(a):33. 166. 1x10. 20. Too Much Love Will Kill You - Brian May (85)
myślę, że gdybym wtedy układał listę byłaby to moja czołówka!
ku3a napisał(a):28. 174. 1x7. 27. Janie's Got A Gun - Aerosmith (165)
podobnie tutaj Icon_wink2 ale mnie to kręciło Icon_smile2
ku3a napisał(a):A teraz ryki, gwizdy i zniesmaczenie
...
25. 175. 1x9. 21. Bajka o śmierci - Spięty (977)
nie żartuj! świetny kawałek na bardzo dobrym miejscu! Niestety u mnie tak dobrze nie było. Ale to nie zmienia faktu, że to jedna z dwóch najlepszych Antyszant Icon_wink2
ku3a napisał(a):21. 189. 1x6. 24. Farewell To The Fairground - White Lies (942)
tu myślałem o top10... No cóż jednak na początku Twojej listy też były wielkie utwory, które nie chcą się dać zepchnąć z czołowych miejsc Icon_wink2
ku3a napisał(a):14. 199. 1x3. 31. The Blower's Daughter - Damien Rice (735)
za późno odkryłem pana Damiana Icon_frown utwór przedni!
ku3a napisał(a):11. 204. 1x5. 41. M.I.A. - Avenged Sevenfold (859)
to już pamiętam bardzo dobrze Icon_razz
ku3a napisał(a):8. 249. 1x20. 29. Martyr - Depeche Mode (813)
"dopiero" na 8??? Icon_mrgreen a u mnie na ... Icon_razz
i zaczyna się TOP WSZECH CZASÓW Icon_smile2

Metallica i Dire Straits. pięknie! i co tu pisać - zazdroszczę Icon_wink2 Unforgiven też!
Whiskey wolę jednak irlandzką Icon_razz a z ANL nie mam czego zazdrościć, bo sam sobie mogłem z tego zrobić hiciora Icon_smile2 nie zrobiłem, ale bardzo lubię Icon_wink2
nr 2 też lubię chociaż video nie bardzo kojarzę. Znaczy nie wiem czy to które kojarzę to jest do tego utworu. A mój teledysk? Nie wiem... Pewnie coś z lat 80-tych... muszę pokombinować Icon_wink2
a może ten od numeru 1? Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.09.2010 10:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #265
 
ku3a napisał(a):W piosenkach mam "Brothers In Arms", w książkach mam "Władcę Pierścieni", w serialach mam "Cudowne Lata", w filmach mam "Forresta Gumpa", a w teledyskach mam "Amazing".
ku3a napisał(a):W piosenkach mam "Brothers In Arms", w książkach mam "Władcę Pierścieni", w serialach mam "Cudowne Lata", w filmach mam "Forresta Gumpa", a w teledyskach mam "Amazing".
U mnie trochę inaczej. W piosenkach... mój nr 1 LPWC, w książkach - no tutaj to mógłbym się zastanowić. "Władcę" bardzo lubiłem i czytało się to świetnie, ale czy to była by książka wszech czasów? Wczoraj skończyłem czytać (a w zasadzie wyjatkowo słuchać "Zieloną milę" - świetnie napisana.
W serialach też bym nie wiedział. Nie wiem, czy był taki jeden jedyny, który się mocno wybijał - nie wiem czemu, ale po głowie chodzi mi tylko "Latający Cyrk Monty Pytona", ale czy to mógł być ten najlepszy? Na pewno jeden z nich.
W filamach "Fores Gump" chyba jest na drugim przed nieśmiertelnym "Terminatorem 2" A w teledyskach? Tu kompletna pustka. Nigdy nawet się nie zastanawiałem nad tym, który może być najlepszy. Chociaż może "November Rain"
ku3a napisał(a):Nigdy bym się nie spodziewał, że to drugie miejsce w podsumowaniu może być zagrożone...
Tutaj tylko zagrożone, a ogólnie już dawno zostało zdobyte przez ANL. Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
24.09.2010 10:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #266
 
marsvolta napisał(a):Jednak liczyłem, że Whiskay będzie na pierwszym Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):Kompletnie zapomniałem o tej Metallice. Niespodziewanie tak wysoko.
Icon_mrgreen
więc myślę, że miejsce w podsumowaniu jest takim kompromisem Icon_wink2
Aro napisał(a):ciesze, że jestem jednym z tych szczęśliwców którzy mogą pasjonować się Twoją listą właśnie dziś, kiedy nadal tworzy się niewątpliwie bardzo ciekawa historia
dzięki za tak miłe słowa Icon_biggrin3
pabloyd napisał(a):conajmniej 5 utworów których w tym podsumowaniu w ogóle nie ma Icon_eek2 czyli:
Everybody Hurts - R.E.M.
Perfect Sense part 1-2 - Roger Waters
In Memoriam - Stece Hackett
Octavarium - Dream Theater
Signal To Noise - Peter Gabriel
więc tak - 3 utwory z tych pięciu pewnie kiedyś słyszałem Icon_wink2, choć w przypadku Watersa raczej wątpię, a dwóch nie lubię Icon_wink2.
pabloyd napisał(a):nasze czołówki ku3a, trochę by się różniły, ale i tak to podsumowanie obfituje w taką ilość dla mnie świetnych nagrań, że z przyjemnością się je czyta Icon_biggrin3
cieszę się bardzo Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):Kurcze, kompletnie zapomniałem o ANL Icon_mrgreen
bo to było dawno i nieprawda Icon_wink2.
wiem, najciemniej pod latarnią Icon_wink2.
aaktt napisał(a):Aż sobie obejrzałem ten teledysk Icon_smile Tytuł jest mi znany, ale pierwszy raz słyszałem ten utwór i widziałem klip Icon_smile
po tym co napisałeś o "November Rain" jestem już znieczulony i tak jak napisałem wcześniej - nic mnie już nie zdziwi Icon_wink2.
Aro napisał(a):film; zdecydowanie "Pulp Fiction" , zresztą Tarantino to chyba nie miał słabych rzeczy. "Requiem dla snu" tez jest wysoko i "Ojciec chrzestny" a z polskich pewnie "Rejs" , choć "Nóż w wodzie" to tez rewelacja.
więc tak... "Pulp Fiction" to moje drugie miejsce ever, a "Rejs" czwarte Icon_mrgreen . tuż za "Seksmisją" Icon_mrgreen .
Yacy napisał(a):nie kojarzę poprzedniego podsumowania, więc niektóre stwierdzenia są takie jakbym dowiedział się o tym dopero teraz Icon_wink2
miałem nadzieję, że kilka takich osób się znajdzie Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):W serialach też bym nie wiedział. Nie wiem, czy był taki jeden jedyny, który się mocno wybijał - nie wiem czemu, ale po głowie chodzi mi tylko "Latający Cyrk Monty Pytona", ale czy to mógł być ten najlepszy?
ja w razie czego uznałem, że Cyrk nie jest serialem, tylko powiedzmy programem rozrywkowym czy czymś takim, bo nie umiałbym porównać go z "Cudownymi latami" Icon_wink2.
27.09.2010 03:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #267
 
Dobrnęliśmy Icon_wink2. Dziękuję wszystkim za czytanie, pisanie i stworzenie bardzo przyjemnej atmosfery w tym wątku Icon_biggrin3. Pewnie wrzucę jeszcze jakieś zestawienia, więc to nie taki całkowity koniec Icon_wink2. Gdybyście byli czegoś ciekawi, jakichś zestawień, to piszcie Icon_smile2.

Zwycięzca masakruje konkurencję! Ci którzy śledzą w ostatnich latach moją listę wiedzą jaką potęgą jest "All Nightmare Long". Łatwo jednak policzyć, że do zwycięzcy Metallica straciła ponad 150 punktów! Czyli gdyby w każdym notowaniu zdobywała połowę puli, to musiałaby jeszcze przez 30 tygodni siedzieć w pierwszej dziesiątce! Na pewno w tamtych czasach słuchałem i poznawałem mniej muzyki, przez co takim gigantom udawało się dłużej przebywać w ścisłej czołówce i zdobyć więcej punktów niż by to prawdopodobnie miało miejsce w obecnych czasach. Ale fakt jest faktem - "Don't Cry" jest absolutnym fenomenem! "Don't Cry" miażdży! "Don't Cry" jest zwycięzcą podsumowania 1000 notowań mojej prywatnej listy przebojów Icon_exclaim

1. 491. 1x11. 74. Don't Cry - Guns N'Roses (33)

Ale nie płaczcie, wkrótce podsumowanie 1000 notowań płyt Icon_mrgreen .
27.09.2010 04:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #268
 
ku3a napisał(a):jaką potęgą jest "All Nightmare Long". Łatwo jednak policzyć, że do zwycięzcy Metallica straciła ponad 150 punktów!
Ale już za 3 tygodnie "All Nightmare Long" wyprzedzi "Don't Cry" i zostanie samodzielnym liderem ... w ilości tygodni w pierwszej dyszce Icon_wink2

ku3a napisał(a):Ale nie płaczcie, wkrótce podsumowanie 1000 notowań płyt Icon_mrgreen .
Już wiem że nie będzie tam w ogóle mojej najlepszej płyty ostatnich 20 lat Icon_lol
Ale podsumowanie Twoje chętnie będę śledził.
27.09.2010 04:25 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #269
 
Mam nadzieję, że przynajmniej niektórzy nie przypomnieli sobie wcześniej wyników podsumowania 900 notowań Icon_wink2.
pabloyd napisał(a):Ale już za 3 tygodnie "All Nightmare Long" wyprzedzi "Don't Cry" i zostanie samodzielnym liderem ... w ilości tygodni w pierwszej dyszce Icon_wink2
to się okaże. to będą bardzo trudne tygodnie. jak będzie wystarczająco mocne to się utrzyma w dziesiątce.
pabloyd napisał(a):Już wiem że nie będzie tam w ogóle mojej najlepszej płyty ostatnich 20 lat Icon_lol
jeśli to coś okołopinkfloydowego to na pewno nie Icon_razz.
pabloyd napisał(a):Ale podsumowanie Twoje chętnie będę śledził.
i jego wyników nie będziesz wcześniej znać, bo nigdy wcześniej podsumowania płyt nie prezentowałem Icon_wink2. tylko czasem jakieś pojedyncze fakty przemycałem.
27.09.2010 04:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #270
 
Znakomity zwycięzca.
w pełni zasłużony. dobrze, że nie jest to Aerosmith Icon_razz
bardzo ciekawie i ładnie prowadzone podsumowanie - dzięki Icon_wink2
27.09.2010 04:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #271
 
ku3a napisał(a):1. 491. 1x11. 74. Don't Cry - Guns N'Roses (33)
bardzo dobry zwycięzca! najlepszy numer Guns N'Roses jaki znam! Jeszcze raz gratulacje!
czekam na Podsumowanie płyt Icon_wink2
27.09.2010 04:41 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #272
 
ku3a napisał(a):Mam nadzieję, że przynajmniej niektórzy nie przypomnieli sobie wcześniej wyników podsumowania 900 notowań Icon_wink2.
Ale ja dołączyłem nie dawno i z automatu popatrzyłem na podsumowanie 9-setek Icon_wink2 Mnie to kompletnie nie przeszkadza, że wiem co będzie na szczycie Icon_wink2

ku3a napisał(a):
pabloyd napisał(a):Ale już za 3 tygodnie "All Nightmare Long" wyprzedzi "Don't Cry" i zostanie samodzielnym liderem ... w ilości tygodni w pierwszej dyszce Icon_wink2
to się okaże. to będą bardzo trudne tygodnie.
Ciekawe. Chyba trudne dla ANL, a nie w ogóle Icon_wink2

ku3a napisał(a):
pabloyd napisał(a):Już wiem że nie będzie tam w ogóle mojej najlepszej płyty ostatnich 20 lat Icon_lol
jeśli to coś okołopinkfloydowego to na pewno nie Icon_razz.
To sam mi napisałeś już wcześniej:
ku3a napisał(a):pewnie kiedyś słyszałem , choć w przypadku Watersa raczej wątpię
27.09.2010 04:46 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #273
 
Lider naprawdę znakomity Icon_smile Nie jestem znawcą, ani fanem Guns N' Roses, ale gdybym miał wybrać jakąś ulubioną ich piosenkę, to najpewniej byłoby to właśnie "Don't Cry" Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.09.2010 04:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #274
 
kurczę, same miłe słowa na zakończenie Icon_razz.
bardzo wszystkim za nie dziękuję Icon_smile2.
Tomekk napisał(a):Znakomity zwycięzca.
w pełni zasłużony.
jak widać po wynikach punktowych - masz 100% racji Icon_wink2.
pabloyd napisał(a):Ciekawe. Chyba trudne dla ANL, a nie w ogóle Icon_wink2
tak, to właśnie miałem na myśli Icon_mrgreen .
27.09.2010 08:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #275
 
ku3a napisał(a):"Don't Cry" jest absolutnym fenomenem! "Don't Cry" miażdży! "Don't Cry" jest zwycięzcą podsumowania 1000 notowań mojej prywatnej listy przebojów
nic dodać nic ując. Zdecydowanie zmiażdżył. Moj topowy nr 2 byc może 3 bo w pierwszej piątce godnnie reprezentuje Gunsów. Jets tam zresztą od zawsze jak pamiętam w gronie Estranged , Civil War no i November Rain.

Jest taka miazga w punktach ze aż strach się zbliżać ... Icon_wink2 .Oj długa droga przed ANL ... Ileż pracy ją czeka aby choć poczuć ..400 pkt Icon_wink2

ku3a napisał(a):Dziękuję wszystkim za czytanie, pisanie i stworzenie bardzo przyjemnej atmosfery w tym wątku Icon_biggrin3
A ja dziękuję za Święto muzyki na forum jakim jest Twoje Podsumowanie.
ku3a napisał(a):Gdybyście byli czegoś ciekawi, jakichś zestawień, to piszcie Icon_smile2 .
dobrze ze to nie koniec bo kilka ciekawostek związanych z listą z chęcią poznam . Dam znać rzecz jasna. Icon_smile2
27.09.2010 08:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #276
 
Super się czytało to podsumowanie, a i mnie się parę rzeczy przypomniało ("własna" TV, FHB, etc. Icon_razz ). Zwycięzcę bym zamienił miejscami z November rain, ale ogólnie w czołówce same klasyki. Rewelka lista Icon_smile2 .
I szacun że chciało ci się to wszystko liczyć, mnie to sie nie chce podsumowywać głosowania rocznego na LPP3, a co dopiero wspominać o większej liczbie notowań Icon_cool2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
27.09.2010 11:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #277
 
No i stało się to co miało się stać, a więc wygrało "Don't Cry". Akurat o tym wiedziałem, bo kiedyś wspominałeś co jest na pierwszym i ile tygodni była w top 30.
Świetnie sie to wszystko czytało. Cały top wyraźnie pokazuje Twoje fascynacje muzyczne przez te niemal 20 lat. I ciekawie wyglądało. Icon_smile2
Teraz już czekam na podsumowanie płyt, bo już parę ładnych tygodni od tysięcznego notowania minęło. Icon_smile2
Miszon napisał(a):I szacun że chciało ci się to wszystko liczyć, mnie to sie nie chce podsumowywać głosowania rocznego na LPP3, a co dopiero wspominać o większej liczbie notowań .
Ja co roku aktualizuję swoje podsumowanie wszystkich notować z danymi o ilości pkt, tygodni w top 10, najwyższe miejsce i ile ewentualnie na pierwszym, ilość tygodni w całym zestawieniu (czyli też po za top 10), notowanie debiutu, oraz rok.
Mam też zestawienie trochę mniej szczegółowe wszystkich piosenek, które trafiły na moją listę, a nie dotarły do top 10. Po za tym zestawienie wykonawców.
A co roku obowiązkowo podsumowanie już top 30, jak i też letnie podsumowanie. Dla mnie to sama radość Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
29.09.2010 01:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #278
 
tadzio3 napisał(a):kiedyś wspominałeś co jest na pierwszym i ile tygodni była w top 30.
rozumiem, że masz na myśli top10 Icon_wink2
tadzio3 napisał(a):Teraz już czekam na podsumowanie płyt, bo już parę ładnych tygodni od tysięcznego notowania minęło. Icon_smile2
jeszcze kilka zestawień tutaj, potem trochę odpocząć od tematu i potem start płyt Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Świetnie sie to wszystko czytało.
dzięki Icon_smile2.
29.09.2010 02:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #279
 
ku3a napisał(a):rozumiem, że masz na myśli top10
No tak tak oczywiście Icon_wink2
ku3a napisał(a):jeszcze kilka zestawień tutaj,
A więc z chęcią poczekam na takowe Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
29.09.2010 02:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #280
 
tadzio3 napisał(a):A więc z chęcią poczekam na takowe Icon_smile2
gdybyś miał pomysł na jakieś (a na początku pisałeś, że jesteś niektórych rzeczy ciekaw), to daj znać Icon_smile2. przed ostatecznymi rozstrzygnięciami nie chciałem niektórych rzeczy ujawniać, ale teraz już tylko wyobraźnia nas ogranicza Icon_wink2. (o ile przygotowanie zestawienia nie będzie za bardzo czasochłonne Icon_wink2 )
29.09.2010 03:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  podsumowanie 1500 notowań / 30 lat płyt ku3a 184 39 936 24.12.2021 10:44 AM
Ostatni post: Miszon
  podsumowanie 1500 notowań / 30 lat ku3a 366 44 288 08.09.2021 10:58 PM
Ostatni post: ku3a
  podsumowanie 1400 notowań płyt ku3a 155 33 004 03.09.2019 09:42 AM
Ostatni post: tadzio3
  podsumowanie 1400 notowań ku3a 307 29 891 23.07.2019 11:20 PM
Ostatni post: ku3a
  podsumowanie 1000 notowań - płyty ku3a 178 26 577 18.08.2011 04:24 PM
Ostatni post: AKT!
  notowanie 1000 - 09.05.2010 ku3a 39 6 279 19.05.2010 08:49 PM
Ostatni post: Yacy
  podsumowanie 900 notowań ku3a 63 18 440 28.09.2008 04:18 PM
Ostatni post: ku3a

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości