Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 1000 - 09.05.2010
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 1000 - 09.05.2010
I stało się Icon_smile2. A jednak Icon_smile2. 1000 notowań - samemu mi ciężko w to uwierzyć, że teraz numer notowania będzie czterocyfrowy Icon_mrgreen. Ciekawostki, wspomnienia, podsumowania - już wkrótce. Teraz skupię się tylko na wynikach tego notowania. Kto dostąpił zaszczytu zwycięstwa w tym wyjątkowym notowaniu? Dla kogo był to Dzień Zwycięstwa? Wydawało się, że "doDekafonia" wchodząc na pierwsze miejsce w 994 notowaniu wykonała falstart, bo dotrwać na pierwszym przez 6 kolejnych tygodni to bardzo duże wyzwanie. A jednak się udało! Bardzo się cieszę, bo to utwór godny miana numeru jeden w jubileuszowym notowaniu. Tym bardziej, że to nie przypadkowy utwór na szczycie, tylko siedmiokrotny już zwycięzca. A kto uzupełnia podium? Lao Che i Serj Tankian! Cudowne podium! Ulubiony zespół ostatnich trzech lat i ulubiony artysta dziesięciolecia - czego chcieć więcej Icon_smile2. Lao Che miało chrapkę na pierwsze miejsce, a szansa jeszcze bardziej wzrosła po tym jak się okazało, że dzień przed notowaniem zobaczę ich na żywo na Juwenaliach. "Prąd stały / Prąd zmienny" zagrali, podobało się bardzo, skakałem wtedy tuż przy barierkach i było to prawie na sam koniec fantastycznego koncertu. Mimo wszystko było to za mało! Tuż po Lao Che na scenę wszedł Kult. Zadanie miał postawione jasno - dzięki koncertowi wprowadzić wreszcie do pierwszej dziesiątki pierwszą piosenkę z płyty "Hurra!". "Karinga" była na fali wznoszącej i tuż za pierwszą dziesiątką, więc warunki były bardzo sprzyjające. Kult jednak, nomen omen, koncertowo spieprzył sprawę, bo nie zagrał "Karingi"! Zagrał jednak "Amnezję", która bardzo się podobała, podobnie jak i cały koncert. Spodziewałem się, że dzięki temu jeśli nie "Karinga", to właśnie "Amnezja" wejdzie do dziesiątki, ale odsłuchiwanie kolejnych piosenek z czołówki powodowało, że coraz szerzej otwierałem oczy ze zdumienia - "Amnezja" połykała kolejnych przeciwników mknąc do góry. Zakończyło się na wielkiej niespodziance i miejscu tuż za podium! Jest wreszcie pierwsza piosenka Kultu z ostatniej płyty w pierwszej dziesiątce! Uff... Aż strach pomyśleć co by było, gdyby "Karingę" też zagrali. A gdyby jeszcze "I ja ją"? To jeszcze większy strach Icon_smile2. A że koncert był super, to i powrót "Hurra!" do dziesiątki płyt nie powinien ani trochę dziwić. W tym wypadku dobrze było zrobić sobie kilkutygodniową przerwę od słuchania całego krążka. "All Nightmare Long" utrzymało się w dziesiątce - to powód do chwały Icon_smile2.

Przed Kultem i przed Lao Che tamtego wieczora na scenie prezentował się Buldog. Przyznam, że długo mi zajęło przekonywanie się do płyty i do singla. Płyta jeszcze nie chwyciła tak jak sobie wyobrażałem, choć dzięki koncertowi jest już znacznie lepiej, ale "Do generałów" załapało. Często gdy utwór potrzebuje wielu odsłuchań by się podobać, mija też więcej czasu zanim się znudzi, więc czy to jest dobry znak dla Buldoga? Też nie tak od razu chwycił mnie nowy utwór Blur. Na pewno dla mnie jest to tak ważny zespół jak dla niektórych osób na forum, ale kilka przebojów w dziesiątce miał. Teraz jednak wszystko jest już na dobrej drodze, by i "Fool's Day" osiągnął dobry rezultat. Do mojej ścisłej czołówki nie należy również Dead Can Dance, ale to zespół który cenię i którego kilka płyt mam. A solowe "Crescent" Brandana Perry bardzo przypomina utwory duetu. I to te które najbardziej mi się podobają. My Dying Bride na listę mogło wejść wcześniej, ale i tak niektórzy czekali dłużej. Ich wersja to dowód na to, że można tradycyjną melodię zagrać w nowatorski sposób i tak, że niezorientowani mogą uważać, że to ich autorski utwór. The Dillinger Escape Plan od kilku tygodni tuż za pierwszą dziesiątką na liście płyt i mam nadzieję, że w końcu uda się przebić do czołówki. Póki co udało się przebić na listę utworowi otwierającemu album. A nie jest powiedziane, że nie będzie kolejnego przedstawiciela płyty.

Więcej będzie w wątku imprezowym z podsumowaniem 1000 notowań, a teraz tylko w skrócie - ogromne dzięki wszystkim którzy wchodzą obserwować moją listę, komentować, wszystkim, dzięki którym poznaję nowe utwory, od których "pożyczam" piosenki na swoją listę. Bez Was moja lista nie byłaby tak rozwinięta jak jest i nie byłbym z niej tak zadowolony jak jestem! Icon_biggrin3 Dziękuję Icon_exclaim

Notowanie 1000:

01. 01. 08. 08. doDekafonia - Strachy na Lachy
02. 02. 06. 06. Prąd stały / Prąd zmienny - Lao Che
03. 03. 05. 05. Gate 21 - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
04. 13. 01. 01. Amnezja - Kult
05. 04. 06. 06. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
06. 05. 04. 04. Święty - Muniek
07. 06. 05. 05. Dzieje grzechu - Muniek & Anna Maria Jopek
08. 07. 03. 03. Życie jest jak tramwaj - Lao Che
09. 10. 56. 15. All Nightmare Long - Metallica
10. 08. 18. 18. Made In China - Happysad

11. 09. 13. Ostatki - nie widzisz stawki - Strachy na Lachy
12. 11. 04. Karinga - Kult
13. 12. 25. Bajka o śmierci - Spięty
14. 15. 33. Resistance - Muse
15. 16. 13. Just Breathe - Pearl Jam
16. 34. 02. I ja ją - Kult
17. 14. 15. Chodź tu do mnie - Beri Beri
18. 26. 03. Grzesznicy - Robert Gawliński
19. 17. 07. W sam raz - Czesław Śpiewa
20. 23. 06. The Charade - Serj Tankian
21. 21. 03. O tych w Krakowie - Czesław Śpiewa
22. 18. 10. Nieuchwytni buziakowcy - Strachy na Lachy
23. 32. 02. Tuareg - Robert Gawliński
24. 22. 09. Chory na wszystko - Strachy na Lachy
25. 19. 08. Stary boy - Muniek
26. 47. 02. Kalejdoskop bardo - Robert Gawliński
27. 20. 10. Juvenile Swept - Carnival Of Bullets
28. 24. 06. Lie Lie Lie - Serj Tankian
29. 25. 25. Żyję w kraju - Strachy na Lachy
30. 33. 11. Low Rising - The Swell Season
31. 31. 30. Tribute - Tenacious D
32. NN. 01. Do generałów - Buldog
33. 39. 02. Dziewczyna z branży - Czesław Śpiewa & Nergal
34. NN. 01. Fool's Day - Blur
35. 27. 10. Her Name Is Alice - Shinedown
36. 28. 10. The Lobster Quadrille - Franz Ferdinand
37. 30. 26. Morning Sun - Robbie Williams
38. 35. 05. Fell Down A Hole - Wolfmother
39. 36. 17. Bari Arakeel - Khatchadour Tankian & Serj Tankian
40. NN. 01. Crescent - Brendan Perry
41. 29. 11. Zima stulecia - Lao Che
42. 43. 02. Gotten - Slash & Adam Levine
43. 37. 26. Kalikimaka - Spięty
44. NN. 01. Scarborough Fair - My Dying Bride
45. 38. 29. Bad Company - Five Finger Death Punch
46. 40. 13. Many Of Horror - Biffy Clyro
47. NN. 01. Farewell, Mona Lisa - The Dillinger Escape Plan
48. 50. 17. Czas - Lao Che
49. 42. 15. 100% Girls Let's Go - Beri Beri
50. 41. 11. Dominos - The Big Pink

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

44. 12. Jutro zmienię wszystko - Bracia
45. 31. Visionism - Rootwater
46. 08. Co mamy? - Sen Zu
48. 09. Empty Walls - Serj Tankian
49. 09. Dark Holiday - Dommin

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 988:

01. 01. 10. 10. Dodekafonia - Strachy na Lachy
02. 02. 03. 03. Pop - Czesław Śpiewa
03. 03. 09. 09. Prąd stały / Prąd zmienny - Lao Che
04. 07. 02. 02. Kalejdoskop - Robert Gawliński
05. NN. 17. 01. Hurra! - Kult
06. 05. 29. 29. Mów mi dobrze - Happysad
07. 04. 06. 06. Elect The Dead Symphony - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
08. 06. 25. 25. Antyszanty - Spięty
09. 09. 05. 05. Sting In The Tail - Scorpions
10. 08. 11. 11. Strict Joy - The Swell Season

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

10. 07. 07. Muniek - Muniek

--------------------------

11. Muniek - Muniek
12. Option Paralysis - The Dillinger Escape Plan
13. Chrystus miasta - Buldog
14. 100% Girls - Beri Beri
15. World Painted Blood - Slayer
16. White Noise Zone - NeLL
17. Slash - Slash
18. Beat The Devil's Tattoo - Black Rebel Motorcycle Club
19. Hang Cool Teddy Bear - Meat Loaf
20. No Guts. No Glory. - Airbourne
12.05.2010 02:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Wyniki Znawcy 1000. notowania Icon_smile2.
Dla przypomnienia typ wspólny:

1. Prąd stały / Prąd zmienny - Lao Che 10+9+10+10+10+9+10=68
2. doDekafonia - Strachy na Lachy 9+8+9+9+9+8+9=61
3. Gate 21 - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra 6+10+8+7+8+6+8=53
4. Święty - Muniek 7+5+4+8+7+5+6=42
5. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy 8+7+5+4+6+4+7=41
6. Życie jest jak tramwaj - Lao Che 5+6+6+5+5+7+5=39
7. Dzieje grzechu - Muniek & Anna Maria Jopek 4+4+3+6+4+2+4=27
8. Karinga - Kult 2+3+7+3+3+3+2=23
9. All Nightmare Long - Metallica 1+1+2+1+1+10+1=17
10. Made In China - Happysad 3+2+2+2+1+3=13

Kto wie jak by wszystko wyglądało, gdyby Kult zagrał na koncercie "Karingę".
Spośród dziewięciu osób które typowały NIKT nie obstawiał, że na pierwszym utrzyma się "doDekafonia"! To dla mnie niespodzianka. A dla Was niespodzianką może być to, że właśnie Strachy są na pierwszym Icon_wink2.
Dziękuję wszystkim za to typowanie poza kolejnością, poza oficjalną kolejką naszego znawcowania Icon_smile2.

Ogromnie się cieszę, ponieważ wyszło najładniej jak mogło - wszyscy razem wygraliście! Icon_biggrin3

wspólny 16
adr 18
Lilian 18
Aro 20
Kertoip 22
Yacy 22
1981 24
michal91d 30

i dodatkowo:
neon.ka 24
bear 28

I tak samo jest w strzelcach!

wspólny 5
adr 3
Aro 3
michal91d 3
Kertoip 2
Lilian 2
Yacy 1
1981 0

dodatkowo:
bear 1
neon.ka 0

Brawo! Icon_smile2

Dziękuję jeszcze raz i zapraszam wszystkich na imprezę i świętowanie w wątku który niedługo otworzę i w którym będą podsumowania, wspomnienia, ciekawostki. Jeśli jesteście ciekawi jakichś rzeczy dotyczących mojej listy to piszcie Icon_smile2.
12.05.2010 02:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adr Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2008
Post: #3
 
Wreszcie, w końcu, jest! Tysięczna lista Icon_exclaim Piękna sprawa, ku3a - gratuluję. <037>
Wczorajsza audycja pozostawiła lekki niedosyt, bo tylko TOP5 był znany, a przecież zostawało tyle niewiadomych na innych miejscach, np. czy Metallica utrzyma się w dziesiątce (łeh łeh łeh, to było oczywiste że w TOP10 zostanie Icon_wink2 ). Fajnie, że Gawliński do góry, liczę że "Grzesznikom" uda się przynajmniej do podium dojść. Pojawił się nowy Blur - może być, u mnie chyba za tydzień zadebiutuje. W płytach pierwsza szóstka po polsku - łał!
12.05.2010 03:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 631
Dołączył: May 2008
Post: #4
 
To teraz już oficjalnie gratuluję wspaniałego 1000nego wyniku Icon_smile2 Mi jeszcze brakuje mniejszej połowy, ale mam nadzieję, że też kiedyś mi się uda Icon_wink2
Cieszy symboliczny awans The Swell Season i debiut Blur Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.05.2010 03:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 511
Dołączył: Aug 2008
Post: #5
 
To ja tylko napiszę, że powtórzyłbym tu post Aro, z zestawem świetnych emotek, ale nie umiem go dobrze wkleić, bo obrazków nie widać.
Dlatego tylko krótko:
[Obrazek: 500px-Alfabet_zwierz%C4%85t_-_literka_G.png][Obrazek: R_Rose.gif]
[Obrazek: 34035_1.jpg][Obrazek: T380promo.JPG][Obrazek: ML__letterU.jpg]
[Obrazek: Luke7777777+Logo+-+L7+Logo+-+1654+-+7,00.gif][Obrazek: litera-a_3.jpg]
[Obrazek: calcium_c_big.jpg][Obrazek: saksofon-altowy-j-michae_89.jpg]
[Obrazek: literka%20E.JPG][Obrazek: mediumk5856456489ac12cf2d2748829.jpg]

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
12.05.2010 04:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Gratulacje, Kuba! Ja jestem w połowie drogi Icon_biggrin3
Cieszy mnie debiut Blur, i że Lao Che nie sforsowało Strachów.
Pozdrowienia!
12.05.2010 04:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 537
Dołączył: Nov 2008
Post: #7
 
puk puk, można? Icon_wink2
przechodziłem obok, zobaczyłem jaka impreza to pomyślałem że wpadnę na chwilę z bukietem... eee, ku3a na bank wolałby coś bardziej praktycznego i płynnego Icon_wink2 złożyć życzenia Icon_smile2
co tu dużo gadać, kapitalny wynik, i właściwie to słów brak żeby wyrazić podziw Icon_smile2
Twoja lista od początku była jedną z moich ulubionych, i nic się nie zmieniło mimo tego że od pewnego czasu tylko się jej przyglądam.
fajnie że mimo wszystko nie ma żadnych "odświętnych" ruchów, choć z tą "Amnezją" nieźle wyskoczyłeś Icon_razz
no i jednak trochę szkoda że Lao się nie udało, byłem pewien że po koncercie Icon_wink2
i cieszy że nadal jest tak, że nie chce mi się wymieniać wszystkiego co mi się podoba, bo za dużo tego jest Icon_smile2
ale po cichu miałem nadzieję, że w takim szczególnym notowaniu pojawi się...

[Obrazek: the-larch.jpg]
12.05.2010 04:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
marsvolta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 506
Dołączył: Mar 2008
Post: #8
 
Gratuluję tysięcznego wydania listy!

To niesamowity szmat czasu. Jak było tysięczne wydanie lp3 to nie mieściło mi się w głowie, a teraz i tobie się udało dopiąć do takiego numeru. Jeżeli nie zmienię swojego formatu listy to nie dożyje swojego tysięcznego notowania Icon_smile2 A nie da się ukryć, że w tym miesiącu będzie wypadało moje 150 notowanie, a to byłoby 650 tyg. Tyle co w pierwszej książce o liście Icon_smile2 A tu jeszcze 350 byłoby brak do 1000. Icon_smile2

Tak więc jeszcze raz gratuluję jubileuszowego notowania. Niesamowity wyczyn!

Fajnie, że All Nightmare Long jeszcze się trzyma!
12.05.2010 05:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Chyba pewien rozdział został zamknięty. Ciekawe czy z tego powodu zostaną wprowadzone jakieś zmiany (chociażby z czysto technicznego punktu widzenia) lub inne extra-dodatki Icon_smile Na pewno główna część zabawy dopiero przed nami (zresztą komentarz jasno o tym mówi). Statystyki, podsumowania, wyliczenia itd...., + obiecane, ściśle tajne dokumenty, o które wystąpiłem Icon_wink2 ''Amnezja'' okazało się być największym zaskoczeniem dnia wczorajsze i dzisiaj, porównując resztę wyników, nadal tak jest. Uwagę zwraca prawie-premierowy Kult. Ja jeszcze nie miałem okazję słuchać ''Suplementu''. Debiut dla Blur w 1000 notowaniu to fajna sprawa. Chętnie sprawdzę te pozostałe ich hity z top 10 Icon_smile
''Crescent'' to duże zaskoczenie. Pamiętam, że pisałeś coś, że DCD nie są tacy źli, ale nie liczyłem na szybkie zapoznanie się z Brendanem solo. Jesteś lepszy ode mnie w tej kwestii Icon_smile Big Pink cudem utrzymało się w zestawie i też przejdzie do kart historii.

A ja już mam na liczniku prawie 1/5 twojego wyniku. Prawie 180 tyg. Czas leci bardzo szybko, bo wciąż czuję jakbym dopiero niedawno zaczynał. Pewnie masz tak samo, mimo że minęło już prawie 20 lat. Gratulacje są chyba zbyteczne. Wszyscy już obsypali cię stosem e-prezentów. Z mojego punktu widzenia najistotniejsze wydaje się to, byś nie zatracił po tym 1000 notowaniu chęci i pasji w dalszych latach tworzenia ku3a LP. W końcu więcej osiągnąć pod tym względem nie można, chyba że dotrwasz do 10,000 Icon_biggrin3
No, i tego Ci życzę.

PS - przyjmijmy, że dodatkowe 2500 tys. jest do spełnienia. Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.05.2010 05:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
PaTToN Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 505
Dołączył: Sep 2009
Post: #10
 
Gratuluje takiego wyniku Icon_mrgreen
mi to troszeczke brakuje do takiego jubileuszu (20 lat Icon_wink2 )
Szkoda że Amnezji nie udało się bardziej zaznaczyć swojej wygranej, ale Strachy jak najbardziej na swoim miejscu

Chomik Last.fm
12.05.2010 05:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #11
 
Bardzo się ciesze że moja jedna z najbardziej ulubionych list trzyma się rewelacyjnie. Która ma niesamowity klimat i formę
i kiedy ja oglądam to od razu pojawia się uśmiech i czuje tak jakby część jej była także i moja. Pięknie... Icon_biggrin3
W dziesiątce 1000tygodnia nie mogło zabraknąć takich "gwiazd" jak Metallica, Kult, Serj czy Lao Che. Po prostu....
Wielkie dzięki za wszystkie emocje Icon_biggrin3
12.05.2010 06:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #12
 
Gratulacje pięknego wyniku! Cztery cyferki w numerze listy! Piękny jubileusz! Icon_biggrin3 I to z tak ładną czołówką wykonawców którzy sa dla Ciebie ważni, Kubo! Fantastycznie!!! Icon_biggrin3

ku3a napisał(a):01. 01. 08. 08. doDekafonia - Strachy na Lachy
bardzo cieszy mnie że taki jest nr 1. A właśnie skoro już o koncertach mowa - Kuba, widziałeś Strachy na Lachy na koncercie? Tak sobie gdybam że gdyby zamiast Lao Che występowały Strachy, to ich pozycja no 1 byłaby jeszcze silniejsza Icon_smile2

aczkolwiek i Lao Che też lubię na koncertach, wiec moge napisać tutaj, ze trudno było poprawnie wytypować w tym tygodniu nr 1 Twojej listy, Kuba Icon_wink2
Kult zaskoczył nieco sporymi skokami [pozytywnie Icon_smile2 ], ale to zrozumiałe po tak dobrym koncercie Icon_smile2
ku3a napisał(a):Ogromnie się cieszę, ponieważ wyszło najładniej jak mogło - wszyscy razem wygraliście! Icon_biggrin3
a wiec sprawiedliwie! Super!

Dziękuję za Twoją listę, Kuba. Gdyby nie ona, pewnie nie trafiłabym tak szybko na myche. A i kilka utworów poznałam dzięki niej. Jeszcze raz dzięki! Icon_smile2
I życzę kolejnych 1000 notowań Icon_mrgreen Icon_mrgreen

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
12.05.2010 06:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #13
 
A mi jeszcze 7 lat brakuje do 1000 Icon_wink2 gratulacje Icon_exclaim

.
12.05.2010 07:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 461
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #14
 
Gratulacje z okazji tysięcznego wydania Twojej listy. Dołączam życzenia samych najlepszych hitów na niej, oraz dotrwania do następnego tysiąca a nawet kolejnych.
U mnie do tysiąca co prawda daleko (co najmniej kilka lat), ale za parę tygodni też mam mały jubileusz.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
12.05.2010 09:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #15
 
ku3a napisał(a):pośród dziewięciu osób które typowały NIKT nie obstawiał, że na pierwszym utrzyma się "doDekafonia"!
Icon_frown
A mnie nie wziąłeś pod uwagę.
To mój post z tematu niżej:
Cytat:Czy ja mógłbym wytypować samego lidera? Będzie nim doDekafonia... mówię wam. Icon_smile2
12.05.2010 10:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #16
 
Gratulacje Kuba! Świetny wynik Icon_smile2 Mimo że może nie za często i nie za długo sprawdzam Twoją listę, to bardzo mi się ona podoba, bo dużo utworów pokrywa się z tymi, które są na mojej. Życząc kolejnych tysięcy czekam na podsumowania/statystyki etc Icon_wink2

Ps Moje tysięczne notowanie już za niecałe ... 19 lat! Icon_razz
13.05.2010 09:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Czas żebym i ja zabrał głos (klawiaturę w swoje palce Icon_wink2 )
1000 notowań robi wrażenie. Ja niedawno miałem 750, a więc ok 4 lat do tysiąca mi brakuje, co pewnie zleci szybko, chociaż na razie wydaje mi się kosmicznym numerem. Pamiętam jak LP3 miało swoje tysięczne notowanie. Wydawało mi się to ogromnym wyczynem. Byłem pod wrażeniem, że lista może tyle mieć swoich odsłon.
Dzisiaj jest Twoje święto. Od początku, kiedy zacząłeś postować swoją listę śledzę ją co tydzień i staram się często komentować. Zastanawiam się co mnie ciągnie do tej listy co tydzień. Co powoduje, że za każdym razem z chęcią do niej zaglądam, a potem oczekuję na następne. Może to, że jest ona różnorodna. Mimo, że prowadzisz audycję "Rockiestra", która w swojej nazwie ma wyznacznik konkretnej muzyki na liście można spotkać różne smaczki, często zupełnie dalekie od ostrzejszego grania rockowego. To pokazuje szerokie horyzonty muzyczne, ale i również przyciąga wielu forowiczów, którzy mogą pokibicować "swoim piosenkom".
Mimo listy rozszerzonej już do top 50 zostajesz twardo przy top 10 jako to, które liczysz do podsumowań rocznych, co pokazuje potem, że tylko najlepsi mogą tam trafić. A że zmiany na liście nie są często duże to jest także spora zaleta z perspektywy oglądającego listę, gdyż ma się większy obraz na listę i to czego można na niej się spodziewać. lista, w której skład zmienia się jak w kalejdoskopie jest trudna do ogarnięcia i czasem traci na swojej atrakcyjności (chociaż oczywiście nie o to chodzi by się przypodobać innym, a odzwierciedlić swoje fascynacje muzyczne), a tu jest inaczej, co pokazują dzisiejsze wpisy.
Należy zwrócić uwagę na duży wpływ listy Kuby na innych forowiczów. Często widzimy piosenki, które jako pierwsze pojawiły się tutaj, po kilku tygodniach pojawiają się w innych prywatnych listach (min. u mnie Icon_wink2 )
Ale i zapewne listy Kuby nie byłoby gdyby nie LP3, która nie jednego z nas zainspirowała do tego, by tworzyć własną. Nie da się ukryć, że sporo piosenek w historii listy Kuby były na liście i swoje sukcesy zawdzięczają LP3. Teraz jesteś chyba najważniejszym łącznikiem między nami - szarymi forowiczami, a redakcją tworzącą LP3, co też powoduje, że mając taki status Twoja lista jest odbierana bardziej poważnie niż inne. I sama liczba - 1000 pokazuje, że mamy do czynienia z osobą doświadczoną jeżeli chodzi o inspiracje muzyczne - z nie jednego głośnika muzyki słuchał i prawie wszystko przerobił Icon_wink2
I tak na koniec wypada życzyć, byśmy doczekali kiedyś kolejnego tysiąca (to jakiś 2039 rok Icon_mrgreen ) i mogli wspominać ten nadchodzący, który mam nadzieję będzie równie udany jak ten Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
13.05.2010 12:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #18
 
Gratuluję 1000 notowania i życzę kolejnego tysiąca.
Czekam na podsumowania Icon_wink2
13.05.2010 01:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #19
 
Gratuluję tysiąca notowań i życzę kolejnych tysięcy Icon_mrgreen
mi do tysiąca brakuje jeszcze wielu lat Icon_wink2
przyznam szczerze, że myślałem, że to Metallica będzie na pierwszym Icon_smile2
nowy Blur - u mnie pewnie wielkiej kariery nie zrobi, ale trzymam kciuki, żeby udało im się to przynajmniej u Ciebie
Slash z Adamem jedno oczko do góry... mogło być lepiej. Liczę na lepsze miejsce w przyszłym tygodniu Icon_mrgreen
13.05.2010 04:44 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
michal91d napisał(a):nowy Blur - u mnie pewnie wielkiej kariery nie zrobi, ale trzymam kciuki, żeby udało im się to przynajmniej u Ciebie
Jak to się nie uda! Nie ma takiego nieudawania! Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.05.2010 05:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  podsumowanie 1000 notowań - płyty ku3a 178 26 526 18.08.2011 04:24 PM
Ostatni post: AKT!
  podsumowanie 1000 notowań ku3a 296 44 783 05.10.2010 08:29 PM
Ostatni post: ku3a

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości