Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 999 - 02.05.2010
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
adr napisał(a):No to ja też zatypuję.
super! Icon_biggrin3
adr napisał(a):W końcu tysiąc notowań nie zdarza się zbyt często. <037>
no nie pamiętam kiedy ostatnio u mnie było Icon_mrgreen .
10.05.2010 01:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #22
 
a to ja też zatypuję:
01. All Nightmare Long - Metallica
02. Prąd stały / Prąd zmienny - Lao Che
03. doDekafonia - Strachy na Lachy
04. Życie jest jak tramwaj - Lao Che
05. Gate 21 - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
06. Święty - Muniek
07. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
08. Karinga - Kult
09. Dzieje grzechu - Muniek & Anna Maria Jopek
10. Made In China - Happysad
10.05.2010 02:05 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
ku3a napisał(a):lista piosenek takiego prawdziwego, długotrwałego kryzysu nie miała. na studiach było ciężko, ale piosenki zawsze jakoś dało się uzbierać. przecież słuchało się LP3
U mnie na studiach lista nie miała żadnego kryzysu, a wręcz ewaluowała i zwiększyła się konkurencja, ale pojawiło się forum lp3, mycharts więc nie ma się czemu dziwić.
Za to miąłem kryzys ok 10 lat temu, kiedy przez kilka miesięcy nie tworzyłem cotygodniowej listy. Ograniczałem się do comiesięcznego notowania,a potem i to się przeciągało na jeszcze dłuższe okresy. Na szczęście zapał wrócił i potem było tylko lepiej Icon_smile2 A tamten okres udało mi się "odtworzyć" na cotygodniowe zestawienia na podstawie swoich "głosów" (z których liczyłem zestawianie comiesięczne), zapisków i retrospekcji, co mi akurat się wtedy podobało.

Mam nadzieję, że jeszcze poopowiadasz (w RO) nam, albo napiszesz (tu) coś o historii swoje listy - faktach i mitach Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
10.05.2010 02:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
tadzio3 napisał(a):U mnie na studiach lista nie miała żadnego kryzysu, a wręcz ewaluowała i zwiększyła się konkurencja, ale pojawiło się forum lp3, mycharts więc nie ma się czemu dziwić.
ja to w ogóle podziwiam Was, że na studiach macie tyle czasu, żeby się tym wszystkim zajmować. choć w sumie jak tak słucham, to dla większości studia to czas największej laby. to może nie będę pisać jak było u mnie, bo to drażliwy temat Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):Mam nadzieję, że jeszcze poopowiadasz (w RO) nam, albo napiszesz (tu) coś o historii swoje listy - faktach i mitach Icon_wink2
bardzo chętnie i tylko mam nadzieję, że będą chętni, żeby to czytać Icon_wink2.
michal91d napisał(a):a to ja też zatypuję:
Icon_smile2 dzięki
10.05.2010 02:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
ku3a napisał(a):ja to w ogóle podziwiam Was, że na studiach macie tyle czasu, żeby się tym wszystkim zajmować.
Ja jestem na zaocznych, to więcej czasu zżera mi praca, chociaż tutaj mogę pisać na forum Icon_smile2 Chociaż pierwsza lata były ciężkie mało miałem czasu. Lista na szczęście dawała mi sporo radości, której nie mogłem sobie odmówić Icon_smile2
ku3a napisał(a):choć w sumie jak tak słucham, to dla większości studia to czas największej laby
Prawda! Jak ja widzę niektórych swoich znajomych studiujących, którzy z nudów tylko imprezują Icon_wink2 , a nie muszą rano do pracy wstać
ku3a napisał(a):bardzo chętnie i tylko mam nadzieję, że będą chętni, żeby to czytać
Np ja Icon_smile2 Chociaż bardziej bym posłuchał w Radio Orbit Icon_razz

PS. Nie podejmę się typowania dziesiątki, bo nie czuję się na siłach, by coś takiego napisać. Z resztą lista jest gotowa i czekma na jej odsłonę. Zapewne w środę dopiero ją udostępnisz.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
10.05.2010 04:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #26
 
ku3a napisał(a):grałeś w audycji, ale nie wiesz czy jest na tyle dobry, by się do tej audycji zmieścić? Icon_wink2
Icon_lol
Oczywiście chodziło mi o to, że nie wiem, czy jest na tyle dobry, by się zmieścić w Paweł Top. Icon_wink2
10.05.2010 05:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #27
 
A może pierwsza "5" premierowo jutro w Rockiestrze :?: Icon_smile2

.
10.05.2010 09:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #28
 
To moze ja jeszcze zdążę zatypować? [czyżby ku3a podświadomie czekał też na mój typ? Icon_smile2 a może faktycznie w Rockiestrze wszystko sie rozstrzygnie... ]
Serwuję dzisiaj duże ryzykanctwo z liderem. Ciekawe czy się uda...

01. Prąd stały / Prąd zmienny - Lao Che
02. doDekafonia - Strachy na Lachy
03. Gate 21 - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
04. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
05. Święty - Muniek
06. Życie jest jak tramwaj - Lao Che
07. Dzieje grzechu - Muniek & Anna Maria Jopek
08. Made In China - Happysad
09. Karinga - Kult
10. All Nightmare Long - Metallica

Również czekam na jubileuszowe wydanie "ku3a Lista przebojów" Icon_smile2

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
11.05.2010 11:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #29
 
[Obrazek: 23_130_2.gif]

[Obrazek: musicsmiley006.gif]

[Obrazek: band.gif]

[Obrazek: band2.gif]

[Obrazek: muza.gif]

[Obrazek: sluze.gif]

[Obrazek: BottomsUp.gif]

[Obrazek: refrigerator.gif]
11.05.2010 11:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #30
 
ale fajna imprezka!!! zz0112

Aro, skąd wziąłes takie fajne emotki?
z podobnych u mnie jest tylko taka <564>

to moze tak bardziej tematycznie, zagrajmy sobie <063>

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
11.05.2010 11:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Lilian napisał(a):czyżby ku3a podświadomie czekał też na mój typ?
Icon_mrgreen
ok, typ przyjęty Icon_mrgreen .
Lilian napisał(a):a może faktycznie w Rockiestrze wszystko sie rozstrzygnie..
no właśnie, jednak zmieniła mi się koncepcja i czołówka jubileuszowego notowania faktycznie będzie w Rockiestrze Icon_smile2. a potem tutaj i tak wszystko będzie, więc każdy będzie mógł sobie zobaczyć.
Lilian napisał(a):Również czekam na jubileuszowe wydanie "ku3a Lista przebojów" Icon_smile2
moja lista przebojów nie ma nazwy. to jest po prostu moja lista przebojów Icon_wink2. jak Konrad prosił, żeby podać jak ma się nazywać dział, to napisałem "ku3a - lista przebojów" nie jako nazwę listy, tylko żeby było wiadomo czyj jest dział Icon_wink2. A Konrad napisał bez myślnika i z wielkiej litery jak nazwę własną. ale nie należy do tej nazwy działu przywiązywać zbyt dużej wagi Icon_wink2.

dzięki Aro za emotki Icon_mrgreen . nawet ciężko mi wybrać te które najbardziej mi się podobają, bo wszystkie są ekstra Icon_mrgreen .
11.05.2010 12:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Dziękuję wszystkim za typowanie Icon_smile2.
Typ wspólny wygląda tak:

1. Prąd stały / Prąd zmienny - Lao Che 10+9+10+10+10+9+10=68
2. doDekafonia - Strachy na Lachy 9+8+9+9+9+8+9=61
3. Gate 21 - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra 6+10+8+7+8+6+8=53
4. Święty - Muniek 7+5+4+8+7+5+6=42
5. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy 8+7+5+4+6+4+7=41
6. Życie jest jak tramwaj - Lao Che 5+6+6+5+5+7+5=39
7. Dzieje grzechu - Muniek & Anna Maria Jopek 4+4+3+6+4+2+4=27
8. Karinga - Kult 2+3+7+3+3+3+2=23
9. All Nightmare Long - Metallica 1+1+2+1+1+10+1=17
10. Made In China - Happysad 3+2+2+2+1+3=13

Dodatkowo 1 punkcik zdobyła "Amnezja". Nikogo innego nie typowaliście w dziesiątce. Wszyscy uznali, że "Ostatki" wypadną z dziesiątki.
Czołówka nowego notowania dziś w Rockiestrze. Pełne wyniki notowania jednak nie dziś, lecz jutro na forum.
11.05.2010 03:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #33
 
Czy ja mógłbym wytypować samego lidera? Będzie nim doDekafonia... mówię wam. Icon_smile2
11.05.2010 04:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #34
 
666, aaaa 999 sorry... Icon_wink Coraz bardziej mnie gonisz Icon_wink
Gratulacje.

https://radio-orbit.pl/
11.05.2010 11:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
drwycior napisał(a):Coraz bardziej mnie gonisz Icon_wink
no pewnie, 700 tygodni temu miałeś 2 razy więcej notowań niż ja, a teraz już tylko 1.3 raza więcej Icon_wink2. więc asymptotycznie iloraz będzie się zbliżać do jedynki Icon_wink2.
12.05.2010 01:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Ale nigdy do niej nie dojdzie, chyba że drwycior zrezygnuje z prowadzenia listy.

Czekam na tysięczne wydanie

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
12.05.2010 10:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości