Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 999 - 02.05.2010
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 999 - 02.05.2010
Czekaj dni siedem, być może zimnych i wietrznych, ale dni siedem jedynie... Czas pożegnania - po raz ostatni w historii moja lista ma trzycyfrowy numer notowania Icon_smile2. Ech, zżyłem się z tym, w końcu przecież jest tak od ponad 17 lat Icon_smile2. Za tydzień świętowanie, chyba sam jeszcze nie dowierzam, że to będzie 1000 tygodni Icon_smile2.

W tym tygodniu wiedziałem, że będą się działy ciekawe rzeczy, ale gdy zrobiłem notowanie, to okazało się, że faktycznie było interesująco, ale w dalszej części listy, bo pierwsza dziesiątka wyszła strasznie stagnacyjna. Jest jednak 5 nowości, kilka ciekawych ruchów i to zapowiada ciekawą walkę w kolejnych tygodniach. Znowu zwiększyła się liczba polskich utworów i teraz jest ich już 31! W tym 8 w pierwszej dziesiątce, 12 w pierwszej czternastce, 18 w pierwszej dwudziestcedwójce! To był bardzo dobry tydzień dla Roberta Gawlińskiego. Wprowadził on dwie kolejne piosenki na listę, a płyta bez większych problemów weszła do dziesiątki. To był również miły tydzień dla mnie, bo w piątek miałem przyjemność spotkać Roberta i porozmawiać przez kilka minut na zupełnym luzie i w całkowitym spokoju. Bardzo miłe wrażenia! Prawda, nie przepadam za ostatnimi dokonaniami Wilków, ale jednak to wciąż absolutna czołówka moich polskich zespołów ever, a i solowe dokonania Artysty bardzo lubię. To spotkanie było tym bardziej miłe, że zupełnie niespodziewane. A zupełnym przypadkiem właśnie tego dnia kupiłem sobie album "Kalejdoskop" i miałem go przy sobie Icon_smile2. Po takiej rozmowie późniejsze wrażenia ze słuchania płyty były wzmocnione i dobra pozycja na liście płyt nie może dziwić Icon_smile2. Już wcześniej podobał mi się utwór "Tuareg", mówiłem o tym w audycji. Natomiast dopiero w zeszłym tygodniu spodobał mi się "Kalejdoskop bardo". I wiedziałem już, że wejdzie na moją listę, a 2 dni później dowiedziałem się, że to jest nowy singiel. Robert Gawliński powiedział mi, że uważa, że to bardzo dobry utwór do posłuchania rano przy robieniu śniadania - że bardzo dobrze nastraja na cały dzień. Odpowiedziałem, że coś w tym musi być, bo mi spodobał się faktycznie właśnie rano. Co prawda nie przy robieniu śniadania, ale w drodze do pracy, no ale to wciąż było rano Icon_wink2.

Zastanawiam się czy suplement do albumu "Hurra" nie podoba mi się nawet bardziej niż właściwa płyta! Zasady nie pozwalają jej (bo to właściwie singiel, a w najlepszym przypadku minialbum) wejść na listę płyt, ale nic nie przeszkadza, by na listę wchodziły poszczególne piosenki. I tak właśnie się dzieje z moim ulubionym nowym utworem z suplementu - "I ja ją". Czesław Śpiewa kontynuuje bardzo dobrą passę. Tak jak się spodziewałem płyta pomknęła do góry, a na liście piosenek pojawia się "Dziewczyna z branży" z gościnnym udziałem Nergala. A nie mogę zapewnić, że to już koniec Czesławów na liście Icon_smile2. Na solowym albumie Slasha jest kilka utworów które jak dla mnie zdecydowanie się wyróżniają. Od pierwszego przesłuchania zwróciłem uwagę na piosenkę śpiewaną przez Adama Levine'a z Maroon 5.

W tym tygodniu typujemy u Yacego, ale gdyby ktoś poza konkursem chciał poprzewidywać jak będzie wyglądać jubileuszowe notowanie, to serdecznie zapraszam Icon_smile2. Sam jestem ciekaw jak to wyjdzie Icon_smile2. To Lao Che to wie kiedy robić koncerty. Kiedyś gdy "Gospel" traciło już formę i wygrywało już na liście płyt nieznacznie, odbył się koncert, w efekcie którego "Gospel" zostało na pierwszym jeszcze z 10 tygodni Icon_razz. A teraz? Wymyślili sobie koncert dzień przed 1000. notowaniem, mając piosenkę na drugim miejscu! Cwaniaki. Kult też nie lepszy - koncert tuż po Lao Che, z nadziejami na pierwszy utwór z ostatniej płyty w pierwszej dziesiątce. Kiedy jak nie teraz, gdy utwór idzie do góry i jest na miejscu jedenastym.

I na koniec jeszcze informacja - do tej pory utwór "The Charade" zapisywałem jako Serj z orkiestrą. Teraz jednak orkiestrę wyrzuciłem. Bo na mojej liście są piosenki, a nie konkretne wykonania. Gdy "Nothing Else Matters" wyszło na "S&M", to na listę wróciło, ale punkty dodawały się do wcześniej zdobytych. Póki nie znałem studyjnej wersji "The Charade", wersja z orkiestrą była dla mnie jedyną istniejącą i stąd taki zapis. Zmieniłem również dla "Lie Lie Lie". Bez zmian pozostało "Gate 21", bo to jedyna istniejąca wersja tego utworu.

Notowanie 999:

01. 01. 07. 07. doDekafonia - Strachy na Lachy
02. 03. 05. 05. Prąd stały / Prąd zmienny - Lao Che
03. 02. 04. 04. Gate 21 - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
04. 04. 05. 05. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
05. 05. 03. 03. Święty - Muniek
06. 06. 04. 04. Dzieje grzechu - Muniek & Anna Maria Jopek
07. 09. 02. 02. Życie jest jak tramwaj - Lao Che
08. 07. 17. 17. Made In China - Happysad
09. 08. 11. 11. Ostatki - nie widzisz stawki - Strachy na Lachy
10. 10. 55. 14. All Nightmare Long - Metallica

11. 12. 03. Karinga - Kult
12. 11. 24. Bajka o śmierci - Spięty
13. 15. 09. Amnezja - Kult
14. 13. 14. Chodź tu do mnie - Beri Beri
15. 18. 32. Resistance - Muse
16. 14. 12. Just Breathe - Pearl Jam
17. 22. 06. W sam raz - Czesław Śpiewa
18. 23. 09. Nieuchwytni buziakowcy - Strachy na Lachy
19. 16. 07. Stary boy - Muniek
20. 17. 09. Juvenile Swept - Carnival Of Bullets
21. 39. 02. O tych w Krakowie - Czesław Śpiewa
22. 26. 08. Chory na wszystko - Strachy na Lachy
23. 27. 05. The Charade - Serj Tankian
24. 20. 05. Lie Lie Lie - Serj Tankian
25. 24. 24. Żyję w kraju - Strachy na Lachy
26. 47. 02. Grzesznicy - Robert Gawliński
27. 19. 09. Her Name Is Alice - Shinedown
28. 21. 09. The Lobster Quadrille - Franz Ferdinand
29. 25. 10. Zima stulecia - Lao Che
30. 29. 25. Morning Sun - Robbie Williams
31. 30. 29. Tribute - Tenacious D
32. NN. 01. Tuareg - Robert Gawliński
33. 28. 10. Low Rising - The Swell Season
34. NN. 01. I ja ją - Kult
35. 33. 04. Fell Down A Hole - Wolfmother
36. 36. 16. Bari Arakeel - Khatchadour Tankian & Serj Tankian
37. 38. 25. Kalikimaka - Spięty
38. 34. 28. Bad Company - Five Finger Death Punch
39. NN. 01. Dziewczyna z branży - Czesław Śpiewa & Nergal
40. 32. 12. Many Of Horror - Biffy Clyro
41. 31. 10. Dominos - The Big Pink
42. 42. 14. 100% Girls Let's Go - Beri Beri
43. NN. 01. Gotten - Slash & Adam Levine
44. 37. 12. Jutro zmienię wszystko - Bracia
45. 44. 31. Visionism - Rootwater
46. 35. 08. Co mamy? - Sen Zu
47. NN. 01. Kalejdoskop bardo - Robert Gawliński
48. 43. 09. Empty Walls - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
49. 40. 09. Dark Holiday - Dommin
50. 45. 16. Czas - Lao Che

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

41. 07. Today Is A Good Day - New Model Army
46. 27. My się nie chcemy bić - Happysad
48. 10. My Heart, Your Hands - Dommin
49. 28. Lęki i fobie - Happysad
50. 14. Jesteś mały - Hurt

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 987:

01. 01. 09. 09. Dodekafonia - Strachy na Lachy
02. 07. 02. 02. Pop - Czesław Śpiewa
03. 02. 08. 08. Prąd stały / Prąd zmienny - Lao Che
04. 03. 05. 05. Elect The Dead Symphony - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
05. 04. 28. 28. Mów mi dobrze - Happysad
06. 05. 24. 24. Antyszanty - Spięty
07. NN. 01. 01. Kalejdoskop - Robert Gawliński
08. 06. 10. 10. Strict Joy - The Swell Season
09. 08. 04. 04. Sting In The Tail - Scorpions
10. 09. 07. 07. Muniek - Muniek

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

10. 13. 13. 100% Girls - Beri Beri

--------------------------

11. 100% Girls - Beri Beri
12. Option Paralysis - The Dillinger Escape Plan
13. White Noise Zone - NeLL
14. Slash - Slash
15. Love Is Gone - Dommin
16. Chrystus miasta - Buldog
17. Sandaless - Sandaless
18. Beat The Devil's Tattoo - Black Rebel Motorcycle Club
19. No Guts. No Glory. - Airbourne
20. Terra Incognita - Juliette Lewis
05.05.2010 12:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 516
Dołączył: Aug 2008
Post: #2
 
ku3a napisał(a):Bo na mojej liście są piosenki, a nie konkretne wykonania.
Ale covery już osobno liczysz? Icon_razz

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
05.05.2010 12:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #3
 
Lao czy Strachy, ależ napięcie przed finiszem Icon_wink2 w albumach zresztą podobnie...
cieszy debiutujący podwójnie Gawliński
ku3a napisał(a):Slash & Adam Levine
tego duetu nie słyszałem albo nie kojarzę
05.05.2010 03:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #4
 
W notowaniu tysiąc życzę sobie Prądy na pierwszym Icon_razz2

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
05.05.2010 03:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
ku3a napisał(a):gdy zrobiłem notowanie, to okazało się, że faktycznie było interesująco
Tak, w top 10 jest tak interesująco jak jeszcze nigdy nie było Icon_wink2 Z drugiej strony może wspominana przez ciebie zmiana kodowania spowoduje tam jakiś znaczący ruch. Nie chce mi się wierzyć, by Strachy pozostały na pierwszym. Podświadomie pewnie sam chciałbyś tam zobaczyć Metallice albo Lao Che Icon_smile

Robert Gawliński faktycznie rządzi, ale że nie z zestawem ''Coda'', to raczej mnie to nie grzeje zbytnio. Solidna dawka polskości spowodowała, że już 32 numery ze znaczkiem PL plasują się na liście. Jaka była największa różnica na korzyść naszych?
Z okazji 1000 notowania możesz dać jakąś poczekalnie, to sprawdzę co permanentnie przegrywa z koalicją Kultowo-Muńkową Icon_wink2 Szkoda, że Big Pink poleciało o 10 oczek. U mnie właśnie wystartowali z drugim singlem. Tak sobie o nich przypomnieć przy okazji premiery ''Tonight''. Kolejny Czesław dobrze wróży Icon_lol Nie wiedziałem, że tam Nergal śpiewa!!! Wygląda na to, że jednak jest człowiekiem Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.05.2010 04:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
<037> <037> <037> [przydałyby się bardziej imprezowe emotki za tydzień Icon_smile2 ]

coś nie po drodze mi było z tymi alarmowymi numerami. Teraz więc zajrzałem, popatrzyłem i piszę żeby nie przegapić...

A Twojej liście reanimacja nie jest potrzebna! Kiedyś była? Miała kryzys?

Strachy numerem 1 w 1000? Chciałbym... Ale pewnie będzie Lao! W sumie też nieźle. W Metallicę nie wierzę, bo zakładam, że to będzie mimo wszystko normalne notowanie i ANL nie dostanie bonusowych punktów Icon_wink2 Ale w top 10 zostanie!

Karinga się przyczaiła Icon_smile2 trochę wyżej niż u mnie, ale liczę że wejdzie do top10. U mnie też...

Gawliński jednak mnie nie przekona... Szybciej Czesław... Ale też na wiele nie liczę. Za to Biffy C. mnie przekonał do siebie! Lepiej późno niż wcale Icon_wink2 Żeby nie Jarocin to jeszcze bym go nie kojarzył...

ku3a napisał(a):I na koniec jeszcze informacja ...
a co z Empty Walls. Nie powinieneś skrócić? Icon_wink2

i typ top 10:

01. Prąd stały / Prąd zmienny - Lao Che
02. doDekafonia - Strachy na Lachy
03. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
04. Święty - Muniek
05. Gate 21 - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
06. Życie jest jak tramwaj - Lao Che
07. Dzieje grzechu - Muniek & Anna Maria Jopek
08. Made In China - Happysad
09. Karinga - Kult
10. All Nightmare Long - Metallica <037> <037> <037>

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.05.2010 09:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #7
 
ku3a napisał(a):Zasady nie pozwalają jej (bo to właściwie singiel, a w najlepszym przypadku minialbum) wejść na listę płyt,
"Co Ty chciałeś człowieku"* , trąbisz o głupiej zasadzie nowości a sam... Icon_razz

* - Kabaret Moralnego Niepokoju, cytat

Do mnie Robert Gawliński zbytnio nie przemawia. Grałem ostatnio 'Kalejdoskop Bardo' w Top Orbit, ale nie wiem, czy utwór może mi się spodobać na tyle, by wejść do Top Orbit.
06.05.2010 09:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 516
Dołączył: Aug 2008
Post: #8
 
Yacy napisał(a):coś nie po drodze mi było z tymi alarmowymi numerami
Heh, dopiero teraz sczaiłem o co chodzi z tymi "nazwami" notowań 500(2)

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
06.05.2010 11:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #9
 
Kurde piszesz tak jakbyś miał się zegnać z listą ..Uff na szczęście to tylko z trzycyfrówką. Icon_wink2
Szkoda ze mnie się nie zachowały listy które prowadziłem chyba mniej więcej też jakieś 17 lat temu, później po szkole średniej, kiedy rozpoczęły się studia, przerwałem wszelkie statystyki lubienia tych czy innych utworów, notatki się pogubiły bądź się same wyrzuciły Icon_wink2 najważniejsze ze wspomnienia się zachowały.
I na takie licze z Twojej strony . Planujesz jakiś suplement w Rockiestrze z okazji Jubileuszu??? Nie musisz odpowiadać, ja tam lubię niespodzianki. Icon_smile2
no to czekamy dni.... juz 3 może 4 .

No i pozamiatane. All Nightmare Long nie da rady wygrać ale za to po raz 55 w TOP 10. Czują się dumni z tego powodu więc niech tak pozostanie.
Na lidera w tym świątecznym notowaniu wolałbym widzieć jednak Serja. To zdecydowanie najbliższe mi klimaty z aktualnego podium. No ciekaw jestem jak się to wszystko ułozy na papierze . Który najbardziej Cie przekona .. To tak jak igrzyska, wszyscy szlifowali formę, a kto ją utrzyma i pokaże się z najlepszej strony ??
Z nowosci zdecydowanie cieszy mnie nowy Kult . i jak zaznaczyłeś nowa epka czy miniplytka naprawdę jest ciekawa. Nie mam tam wprawdzie zdecydowanego faworyta , ale to mocna dobra rzecz.
Gawliński wykorzystał swój czas i go przesłuchałem. Chyba jednak mnie nie rusza. Kalejdoskop jest może lepszy od singlowych Grzeszników, ale to za mało na moją listę.
Z kolej Tuarega po prostu nie pamiętam. , więc sobie go przesłucham jeszcze raz .
Myślałem ze jednak na Twoja listę wieksza szansę ma Nothing To Say z Shadowsem przynajmniej takie miałem wrażenie gdy opowiadałeś o płycie w przedostatniej Rockiestrze.

Szampan się mrozi, kratka piwa też, to jeszcze torcik pozostał do ukręcenia i można iść na imprezę. Icon_smile2
06.05.2010 04:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #10
 
jeszcze dzisiaj komentarz będzie ubogi, ale może pojutrze postaram sie skomentować coś więcej.
ku3a napisał(a):43. NN. 01. Gotten - Slash & Adam Levine
Dziś napiszę tylko, że znalazłem chwilkę, by przesłuchać ten utwór i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podoba. Nie sądziłem, że na albumie Slasha znajduje się taka perełka. Wygląda na to, że będę go musiał przesłuchać. Icon_wink2
c.d.n... Icon_wink2
06.05.2010 08:20 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 516
Dołączył: Aug 2008
Post: #11
 
Jestem ciekaw, że zadziała zasada kwantowa i wyniki notowania będą inne niż gdyby było to notowanie 999 lub 1001, ponieważ bardziej będziesz nad nimi myślał i bał się jak ostatecznie ustawić kolejność.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
07.05.2010 10:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
ku3a napisał(a):43. NN. 01. Gotten - Slash & Adam Levine
Jeszcze nie słyszałem, albo nie pamiętam, że słyszałem. W każdym razie ciekawy duet Icon_smile2
ku3a napisał(a):39. NN. 01. Dziewczyna z branży - Czesław Śpiewa & Nergal
A to znam i podoba się, jak i cała płyta. A refren Nergala wymiata Icon_wink2
ku3a napisał(a):47. NN. 01. Kalejdoskop bardo - Robert Gawliński
Na początku w ogóle nie podobało mi się, a z każdym przesłuchaniem coraz bardziej się podoba. Na dzień dzisiejszy w górnej połówce poczekalni.
A co do przyszłego notowania. Na razie w tym 999, straszna stagnacja. I trudno teraz stwierdzić, czy to jest cisza przed burzą, czy może cisza jak ta Icon_wink2 Obstawiam jednak Strachy na pierwszym, chociaż jak Lao będzie numerem 1 to też się nie zdziwię.
No to już czekam na to wyjątkowe notowanie Icon_smile2
PS. I na to, co przygotujesz w Rockiestrze Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
07.05.2010 03:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #13
 
ku3a napisał(a):ale gdyby ktoś poza konkursem chciał poprzewidywać jak będzie wyglądać jubileuszowe notowanie, to serdecznie zapraszam Icon_smile2
no pewnie ze skorzystam , taka okazja się zdarza raz na...... 1000 notowań Icon_wink2
Wszystko w rękach Serża i w uszach Kuby Icon_smile2

01. 03. 05. 05. Gate 21 - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
02. 02. 06. 06. Prąd stały / Prąd zmienny - Lao Che
03. 01. 08. 08. doDekafonia - Strachy na Lachy
04. 04. 06. 06. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
05. 07. 03. 03. Życie jest jak tramwaj - Lao Che
06. 05. 04. 04. Święty - Muniek
07. 06. 05. 05. Dzieje grzechu - Muniek & Anna Maria Jopek
08. 11. 01. 01. Karinga - Kult
09. 08. 18. 18. Made In China - Happysad
10. 10. 56. 15. All Nightmare Long - Metallica
08.05.2010 11:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #14
 
Łaaaał, gratuluję czterocyfrowego numeru, choć dopiero za tydzień to będzie tak zupełnie oficjalne! Icon_biggrin3

Moi ewentualni faworyci czyli "Dominos" i The Swell Season niestety spadają już Icon_sad
Polecam Ci poprzedni album "The Swell Season" - był jeszcze lepszy od tego ostatniego Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.05.2010 12:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kertoip Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 698
Dołączył: Apr 2009
Post: #15
 
jea. wino pewno już dojrzewa w dębowych beczkach u Kuby w piwnicy Icon_biggrin3 i jakieś mięsiwa się suszą też. Icon_wink2
może Gawlińskiego zasłucham kiedyś. bo mnie zainteresował niezwykle.

i sobie zatypuję, tak rewolucyjnie może ale co tam Icon_wink2 :
1. Prąd stały / Prąd zmienny - Lao Che
2. doDekafonia - Strachy na Lachy
3. Gate 21 - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
4. Karinga - Kult
5. Życie jest jak tramwaj - Lao Che
6. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
7. Święty - Muniek
8. Dzieje grzechu - Muniek & Anna Maria Jopek
9. All Nightmare Long - Metallica
10. Amnezja - Kult
08.05.2010 10:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
1. Prąd stały / Prąd zmienny - Lao Che
2. doDekafonia - Strachy na Lachy
3. Święty - Muniek
4. Gate 21 - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
5. Dzieje grzechu - Muniek & Anna Maria Jopek
6. Życie jest jak tramwaj - Lao Che
7. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
8. Karinga - Kult
9. Made In China - Happysad
10. All Nightmare Long - Metallica
10.05.2010 05:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
no to ja już wszystko wiem Icon_smile2.
ale o tym jeszcze nie w tym wejściu Icon_wink2.
Tomekk napisał(a):Lao czy Strachy, ależ napięcie przed finiszem Icon_wink2 w albumach zresztą podobnie...
albumy będą mieć swoje święto za 12 tygodni Icon_smile2. mam nadzieję, że tym razem już uda się znaleźć czas, by i dla nich podsumowanie zaprezentować, tym bardziej, że do tej pory nigdy się nie udało Icon_wink2. no ale jeśli nie teraz (za 12 tygodni), to kiedy? były okresy, że lista płyt prezentowała się silniej i walka była bardziej zacięta niż na liście piosenek. ale o tym kiedy indziej Icon_wink2.
Tomekk napisał(a):tego duetu nie słyszałem albo nie kojarzę
jeden z dwóch zdecydowanie wybijających się moim zdaniem utworów na płycie.
Aro napisał(a):Myślałem ze jednak na Twoja listę wieksza szansę ma Nothing To Say z Shadowsem przynajmniej takie miałem wrażenie gdy opowiadałeś o płycie w przedostatniej Rockiestrze.
drugi z dwóch zdecydowanie wybijających się moim zdaniem utworów na płycie Icon_wink2.
furbul napisał(a):W notowaniu tysiąc życzę sobie Prądy na pierwszym Icon_razz2
a czy ktoś inny jest za unplugged? Icon_wink2
saferłel napisał(a):Tak, w top 10 jest tak interesująco jak jeszcze nigdy nie było Icon_wink2
e, wcale nie, bywało jeszcze "ciekawiej", wierz mi Icon_mrgreen . no ale lista ma 50 pozycji i czasem jest tak, że wiele dzieje się w czołówce, a innym razem tam sytuacja jest ustabilizowana, a mocne tarcia są na zapleczu. teraz całkiem duża walka jest w środku stawki.
saferłel napisał(a):Robert Gawliński faktycznie rządzi, ale że nie z zestawem ''Coda'', to raczej mnie to nie grzeje zbytnio.
obydwie cody bardzo mi się podobają i wzbogacają płytę. one również wpływają na dobrą pozycję albumu.
saferłel napisał(a):Solidna dawka polskości spowodowała, że już 32 numery ze znaczkiem PL plasują się na liście. Jaka była największa różnica na korzyść naszych?
jest 31. Przyznam, że nie wiem jaki był najlepszy pod tym względem wynik, a obecnie byłoby mi trudno to policzyć. musiałbym trochę uzupełnić dane w swojej bazie i potem napisać automacik, który by to ładnie policzył. mam nadzieję, że za jakiś czas uda się to zrobić Icon_smile2. ale na pewno to notowanie będzie w bardzo ścisłej czołówce.
saferłel napisał(a):Z okazji 1000 notowania możesz dać jakąś poczekalnie, to sprawdzę co permanentnie przegrywa z koalicją Kultowo-Muńkową Icon_wink2
dobrze, chętnie Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Szkoda, że Big Pink poleciało o 10 oczek. U mnie właśnie wystartowali z drugim singlem.
no ale "Dominos" zdziałało więcej niż się spodziewałem Icon_smile2. a nowy singiel pożyczyłem sobie od Ciebie z chomika. na razie słuchałem raz. i póki co to tyle co mogę o nim powiedzieć Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Kolejny Czesław dobrze wróży Icon_lol
Icon_wink2 no widzisz, nie tylko Metallica, Placebo, Lao, Kult i Strachy potrafią Icon_wink2.
Yacy napisał(a):A Twojej liście reanimacja nie jest potrzebna! Kiedyś była? Miała kryzys?
lista piosenek takiego prawdziwego, długotrwałego kryzysu nie miała. na studiach było ciężko, ale piosenki zawsze jakoś dało się uzbierać. przecież słuchało się LP3 Icon_wink2. trochę inaczej było z płytami. ale o tym też zapewne przy innej okazji Icon_smile2.
Yacy napisał(a):Strachy numerem 1 w 1000? Chciałbym... Ale pewnie będzie Lao! W sumie też nieźle. W Metallicę nie wierzę, bo zakładam, że to będzie mimo wszystko normalne notowanie i ANL nie dostanie bonusowych punktów Icon_wink2 Ale w top 10 zostanie!
to naprawdę duża przyjemność czytać takie rozważania Icon_smile2. bo pamiętam jak zaczynałem z tym wszystkim - listę tworzyło się tylko dla siebie, dla własnej przyjemności, z pasji, z potrzeby spisywania, robienia klasyfikacji, ustawiania w kolejności, dla przyjemności robienia późniejszych podsumowań. i tylko co jakiś czas komuś prezentowało się wyniki. a teraz? można co tydzień czytać komentarze, typy, rozważania co to wyglądu kolejnego notowania. dziękuję za to! więcej na ten temat podczas świętowania Icon_wink2.
Aro napisał(a):Za to Biffy C. mnie przekonał do siebie! Lepiej późno niż wcale Icon_wink2
no właśnie, sam dopisałeś to, co ja chciałem napisać Icon_wink2. u mnie bodajże czwarte miejsce zaliczone i kilka tygodni w dziesiątce. jakby wtedy było w 30-ce LP3, to może jeszcze więcej by zdziałało i jeszcze dłużej punktowało. maybe next time Icon_smile2.
Yacy napisał(a):a co z Empty Walls. Nie powinieneś skrócić? Icon_wink2
dzięki, będzie poprawione w nowym notowaniu Icon_smile2.
Paweł napisał(a):Grałem ostatnio 'Kalejdoskop Bardo' w Top Orbit, ale nie wiem, czy utwór może mi się spodobać na tyle, by wejść do Top Orbit.
grałeś w audycji, ale nie wiesz czy jest na tyle dobry, by się do tej audycji zmieścić? Icon_wink2
Aro napisał(a):najważniejsze ze wspomnienia się zachowały.
I na takie licze z Twojej strony .
nie mam jeszcze dokładnej wizji wszystkiego, myślę, że trochę zależy od tego jak impreza się potoczy Icon_wink2, od tego o czym chcielibyście się dowiedzieć itp. Ale tak, przede wszystkim chciałbym zebrać swoje wspomnienia związane z listą, przypomnieć sobie różne historie, w podsumowaniu skupić się na odczuciach z czasów gdy utwór był na liście. zapewne wszystko trochę się rozciągnie w czasie, ale nie chciałbym tego zrobić na szybko i byle jak.
Aro napisał(a):Szampan się mrozi, kratka piwa też, to jeszcze torcik pozostał do ukręcenia i można iść na imprezę. Icon_smile2
zaproszenia już wydrukowane, niedługo się zacznie Icon_smile2.
michal91d napisał(a):Dziś napiszę tylko, że znalazłem chwilkę, by przesłuchać ten utwór i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podoba. Nie sądziłem, że na albumie Slasha znajduje się taka perełka.
tak, album jest bardziej miękki niż można by się spodziewać. dla jednych to zaleta, dla innych wada Icon_wink2. ważne, że jest tak kilka dobrych utworów Icon_smile2.
Miszon napisał(a):Jestem ciekaw, że zadziała zasada kwantowa i wyniki notowania będą inne niż gdyby było to notowanie 999 lub 1001, ponieważ bardziej będziesz nad nimi myślał i bał się jak ostatecznie ustawić kolejność.
na razie mogę powiedzieć, że faktycznie bardziej nad nimi myślałem niż zwykle. ale to tylko po to, by być pewnym, że to tak powinno wyglądać. na szczęście nie było jakichś krytycznych decyzji, większość z nich przyszła dość łatwo.
aaktt napisał(a):Łaaaał, gratuluję czterocyfrowego numeru, choć dopiero za tydzień to będzie tak zupełnie oficjalne! Icon_biggrin3
mam nadzieję, że jutro przed wieczorem uda się wrzucić notowanie Icon_smile2.
aaktt napisał(a):Polecam Ci poprzedni album "The Swell Season" - był jeszcze lepszy od tego ostatniego Icon_wink2
na pewno będę chciał kiedyś nadrobić Icon_smile2.

dziękuję za wszystkie typy, tym bardziej, że one tak poza kolejnością i nieoficjalne. tak na oko, to nie wiem kto wygrał typowanie Icon_mrgreen .
10.05.2010 12:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 516
Dołączył: Aug 2008
Post: #18
 
ku3a napisał(a):jutro przed wieczorem
Czy aby na pewno PRZED? <063>

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
10.05.2010 12:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adr Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2008
Post: #19
 
No to ja też zatypuję. W końcu tysiąc notowań nie zdarza się zbyt często. <037>
1. Prąd stały / Prąd zmienny - Lao Che
2. doDekafonia - Strachy na Lachy
3. Gate 21 - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
4. Święty - Muniek
5. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
6. Życie jest jak tramwaj - Lao Che
7. Dzieje grzechu - Muniek & Anna Maria Jopek
8. Karinga - Kult
9. Made In China - Happysad
10. All Nightmare Long - Metallica

No ale nie miałbym nic przeciwko temu, by na szczyt listy wskoczył utwór z 26 miejsca. Icon_smile2
10.05.2010 01:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
ołjea, jaka czadowa ikonka! Icon_mrgreen
tak, właśnie chciałbym przed Icon_smile2.
to wyniki notowania, inaczej może być z jakimiś podsumowaniami Icon_smile2.
10.05.2010 01:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości