Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
476 MOJA LISTA
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Myślałem, że będziecie na obu koncertach.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.02.2010 11:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #22
 
no właśnie dowiedziałem się, że dziś Martin zaśpiewał One Caress... i Judasa też zagrali ... no cóż nie można mieć wszystkiego ...
właściwie na pozostałe utwory z mojego podium nie mogłem liczyć. Ale mój nr 4 był - Policy Of Truth [ Lilian więc usłyszała swój number one Icon_smile2] i to jaki!!! Poza tym nawet I FEEL YOU i ETS zabrzmiały fantastycznie!!!

ps. no niestety kiedyś trzeba popracować, aby na inne koncerty można było też pojechać... Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.02.2010 12:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #23
 
saferłel napisał(a):Myślałem, że będziecie na obu koncertach.
nie wyszło.
A wczoraj przeżyłam niezapomnainy chyba do końca życia wieczór! Icon_smile2 Było nieziemsko, PRZEpięknie! Niesamowicie było patrzeć na reakcje Dave'a i Martina [co poniektórzy którzy byli blisko sceny dostrzegli też zmiany w zachowaniu Fletcha i pozostałych] podczas tego co wyprawialiśmy wczoraj w Arenie! I to co dziś Stelmi powiedział w Trójce potwierdziło to jeszcze bardziej! Icon_biggrin3

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
12.02.2010 12:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #24
 
co do Trójki - dziś [dla niektórych jutro Icon_razz] od 2 do 4 będzie audycja poświęcona dwóm koncertom Depeche Mode w Lodzi. Postaram się to nagrać i umieścić na chomiku jutro z rana Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.02.2010 12:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #25
 
Lilian napisał(a):a ja jestem ciekawa jakie będą/są różnice dzisiejszego koncertu w porównaniu do tego co było wczoraj

już wróciłem... tak, pierwszym bisem było ONE CARESS Icon_smile2
12.02.2010 12:41 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Lilian napisał(a):co poniektórzy którzy byli blisko sceny
a Wy w jakiej odległości od sceny byliście?
12.02.2010 12:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
 
[Obrazek: 58a0c561d2f5623a.jpg]

jak widać (?) na obrazku staliśmy tuż za barierką [pionowa czerwona linia], która dzieliła płytę na dwie części (może faktycznie była jednak bliżej środka...). widok stąd był lepszy niż gdybyśmy stali kilka czy nawet kilkanaście metrów bliżej. były to właściwie dwie barierki, pomiędzy którymi nikt nie stał. czyli nikt nie miał szans zasłonić nam widoku na scenę. Icon_wink2

ps. na obrazku widać dwa czarne znaczki - ten większy poniżej to ja, ten mniejszy to oczywiście Lilian Icon_razz

w razie gdyby wkradły się przekłamania to mam nadzieję, że zostaną one wyprostowane Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.02.2010 12:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Czy sektory siedzące obejmowały całą halę, tzn. od ''A'' do ''W''? Jeśli tak, to trochę kiepsko mieli Ci co siedzieli poza sceną, a w ogóle co to za pomysł ustawiać sceną w takim miejscu. Powinna raczej zasłonić sektory od ''C'' do ''G''. Widzowie z miejsc siedzących mieliby bardziej komfortowy wynik. Nie musieliby się wychylać w bok. Przynajmniej według mnie to dosyć dziwny zabieg, mający pewnie na celu zwiększenie pojemności.


Ciekawe kiedy będą jakieś bootlegi z Wawy. W sumie chyba posłucham...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.02.2010 01:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #29
 
wg mnie A, B oraz T i U były puste. te na pewno. Być może jeszcze fragmenty C i S. gdyby zasłonili tak jak piszesz, to o wiele więcej miejsc byłoby wyłączonych...
saferłel napisał(a):Widzowie z miejsc siedzących mieliby bardziej komfortowy wynik.
wynik wynikiem Icon_razz a przez taki zabieg weszłoby np 9 tys, a nie 13... Nie chciałbym być wśród tych 4 000, którzy nie weszliby na koncert z powodu poprawy komfortu siedzących Icon_confused2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.02.2010 01:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #30
 
Cytat:Ciekawe kiedy będą jakieś bootlegi z Wawy. W sumie chyba posłucham...
tzn. z Łodzi? Icon_wink2
ja też chętnie obejrze i posłucham sobie Icon_smile2 czekam z niecierpliwościa Icon_biggrin3
saferłel, gdybys coś wiedział na ten temat to daj znać Icon_biggrin3

Yacy, Ty też tu jestes w tej chwili? Icon_wink2 Icon_mrgreen

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
12.02.2010 01:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Cytat:wynik wynikiem Icon_razz a przez taki zabieg weszłoby np 9 tys, a nie 13... Nie chciałbym być wśród tych 4 000, którzy nie weszliby na koncert z powodu poprawy komfortu siedzących Icon_confused2

Chodziło o widok oczywiście.

I tak był dwa koncerty, więc moim zdaniem to byłoby uczciwie. Gdyby od początku tak zarządzono nikt by nie narzekał. Teraz to faktycznie można spekulować i zakładać, że 4000 osób by nie weszło.
Wszyscy wkoło idą w ilość, więc trudno spodziewać się, by organizatorzy kiedykolwiek zmieniali plan budowy sceny, niezależnie od zespołu.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.02.2010 02:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #32
 
a gdzie mam być? Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.02.2010 02:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #33
 
no ja dalej nie rozumiem dlaczego scena miałaby zostać tak ustawiona?
nie sądzę, żeby ktoś z siedzących narzekał. Słychać było w całej hali, widać pewnie też. w końcu są lornetki Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.02.2010 02:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Ja tylko gdybam, nie wiem jak wygląda hala w Łodzi. Może siedzenia są jakoś odpowiednio wyprofilowane. Po prostu osobom z bocznych sektorów byłoby chyba bardziej wygodnie, co nie znaczy, że teraz narzekali. A i publiczność stojąca na parkiecie byłaby tak rozlokowana, że osoby stojące dalej miałyby lepszy widok na scenę. Ja nie chciałbym np. znaleźć się po sektorem ''J'' albo ''L'' i stamtąd patrzeć przez całą długość obiektu.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.02.2010 02:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
Yacy napisał(a):na obrazku widać dwa czarne znaczki - ten większy poniżej to ja, ten mniejszy to oczywiście Lilian Icon_razz
Icon_mrgreen Icon_mrgreen
12.02.2010 03:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #36
 
Midlake, rzeczywiście bardzo dobra płyta. Ale muszę ją jeszcze "osłuchać" Icon_smile2

Uświadomiłem sobie, że nie znam najnowszej płyty Renaty Przemyk (poza singlem rzecz jasna), ale jakoś nie mam motywacji żeby przesłuchać. Zaczeły mi się ferie to może znajdę i na tą płytę chwilę czasu
12.02.2010 04:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #37
 
w czwartek także sektory A B T U W były puste, niebiletowane.




to sektory na takie okazje, jak jakieś imprezy sportowe, gdy scena jest na środku płyty, i z każdej strony widać tak samo, jak np. walka Gołoty Icon_razz
12.02.2010 05:47 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #38
 
też chce na depeszy, następnej okazji nie odpuszczę :->

[Obrazek: kleschko.png]
14.02.2010 05:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości