Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przy muzyce o sporcie
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #541
 
@ drwycior - powiem szczerze, że to był najlepszy mecz Kikuta w pucharach jaki widziałem, także naprawdę zasługuje na pochwały Icon_wink2
Co to Stilicia i Lewandowskiego - zgadzam się - tragedia totalna. Chyba obaj za bardzo uwierzyli w swoją wielkość i nie chce im się grać, bo myślą tylko o transferze. Z taką grą to mogą pomarzyć, bo jeden Arboleda jest więcej warty od ich dwóch w takiej formie. I nie mówię tu o 8 milionach, jakie podobno ktoś dawał za Lewandowskiego (chyba sezon ogórkowy kogoś przerósł), tylko 2-3mln, bo tyle spokojnie za Arboledę dać można. I zgadzam się, że od ponad roku jest to najlepszy gracz Lecha, który po prostu marnuje się w polskiej lidze, jak swego czasu Cantoro.
W ogóle jak Lewandowski chce przejść do jakiejś ligi lepszej niż League One w Anglii, to musi takie sytuacje wykorzystywać.
Zresztą, cały (podobno) ofensywny tercet grał piach, bo Rengifo w drugiej godzinie też niewiele było widać, głównie snuł się po boisku.
I jeszcze wkurzyło mnie, że trener w ogóle nie pracował na ławce. Tego Chrapka to mógł na początku dogrywki wprowadzić, na pewno byłoby więcej pożytku niż z Lewandowskiego. Przynajmniej by coś biegał i może by z tego coś wyszło.
I jeszcze mnie wkurzył Djurdjević swoją głupotą lub nieodpowiedzialnością. Tym drugim - jeśli prawdą jest, że łapały go skurcze przed karnymi i nie powiedział o tym trenerowi. Tym pierwszym - jeśli to ściema i w ten sposób chciał się wytłumaczyć z fatalnego wykonania strzału. A Lubański dobrze zauważył, że to był prosty błąd techniczny, wynikający ze złego rozbiegu. Piłkarz pozazdrościł Beckhamowi? Prawie się udało w takim razie.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
29.08.2009 10:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #542
 
Denerwują mnie komentarze w mediach, że rzuty karne to loteria. Nie! To jest ważna umiejętność. Loteria to by była, gdyby w czasie strzału nagły podmuch wiatru zniósł piłkę na bok. Na 5 strzałow piłkarzy Lecha tylko 2 strzały były wykonane poprawnie, reszta spartolona od strony sztuki piłkarskiej w tym jeden szczęśliwie trafił do bramki. Już w czasie rozbiegu wiedziałem, że bramki nie będzie.
29.08.2009 10:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #543
 
A jeszcze trener oświadcza bezczelnie, że karnych nie ćwiczyli. No to mają Icon_evil .

Zwolnienie Smudy było okropnym błędem, ale jeszcze większym zatrudnienie trenera średniego do wyzwań na pewno nie średnich. To pierwsze tłumaczę sobie tak, że Smuda chciał sporej podwyżki i/lub klauzuli o rozwiązaniu umowy w przypadku propozycji objęcia kadry, bo to rzecz która od wielu lat jest jego marzeniem. Tego drugiego nie potrafię wytłumaczyć.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
29.08.2009 10:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #544
 
Zmieniając temat.

Trochę o wioślarstwie.

Jest pierwsze złoto na Malcie!!! Icon_biggrin3
Teraz czekam na następne. Icon_smile2
29.08.2009 12:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #545
 
Magdalena Fularczyk i Julia Michalska w dwójce podwójnej! Brawa! Szkoda, z♥e nie widziałem tego Icon_sad A jutro 5 finałów z Polakami Icon_biggrin
29.08.2009 12:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #546
 
mateusz91 napisał(a):A jutro 5 finałów z Polakami Icon_biggrin
A ja tu czekam jeszcze na czwórkę Rańdy, a to faktycznie dopiero jutro. Icon_smile2 Mogą być 3 złote i chyba najlepszy występ w historii.
29.08.2009 12:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #547
 
No wioślarze ładnie ostatnio dają. Już w Pekinie byli jedną z niewielu ekip, gdzie nie można było się przyczepić do żadnego występu, a nawet czasem zaskoczyli (właśnie czwórka z Rańdą).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
29.08.2009 01:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #548
 
a z innej beczki - nie wiem czy dzisiejsze kwalifikacje F1 nie były najbardziej emocjonującymi jakimi oglądałem w życiu! i jutro szykuje się pasjonujący wyścig, bo i szykują się niespodzianki, i tor pozwala na walkę, ale i jest trudny i łatwo na nim o błędy, i Kubica ma realne szanse na walkę powiedzmy o 5. miejsce, i pogoda może być nieobliczalna.
29.08.2009 04:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #549
 
Chyba rok temu na jednej części toru padał deszcz pod koniec, a na innych nie. To jest długi tor, więc czekam aż podadzą wagi bolidów. Coś mi się wydaje, że Kubica był lżejszy od Heidfelda, tylko nie do końca mu ostatnie kółko wyszło.
29.08.2009 04:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #550
 
No faktycznie, niespodzianka. Force India Icon_eek2 !

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
29.08.2009 07:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #551
 
ku3a napisał(a):i jutro szykuje się pasjonujący wyścig, bo i szykują się niespodzianki, i tor pozwala na walkę....

racja - czekamy na wyscig i na medale juz za 5 minut w Poznaniu! Icon_smile)

https://radio-orbit.pl/
30.08.2009 11:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #552
 
Hehe. No i są już 3 medale Icon_biggrin3 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
30.08.2009 01:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #553
 
http://www.sport.pl/sport/1,65025,698217...padek.html

Szkoda Wasyla , prawdopodobnie w tym sezonie już nie zagra Icon_frown
30.08.2009 11:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #554
 
O ja pie****** Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_cry Coś strasznego. Czegoś takiego nie widziałem jeszcze chyba.....ta noga po prostu zgięła się w momencie faulu jak zapałka. Straszne :/

Bardzo mi przykro. Kurczę, długa absencja go czeka Icon_sad Nawet obawiam się, że na MŚ 2010 może się nie wykurować Icon_sad Trzeba przecież jeszcze wznowić trening, jakoś przywyknąć do tych nieodwracalnych zmian, które tam zaszły w nodze...

Alex Witsel....w Football Menager 2009 w sezonie 2011/12 jest jest jednym z najlepszych lewych obrońców świata.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
31.08.2009 12:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #555
 
Cytat:Alex Witsel....w Football Menager 2009 w sezonie 2011/12 jest jest jednym z najlepszych lewych obrońców świata.

http://www.bankfotek.pl/view/374934

Wygląda nieźle w 2016 roku , może go kupie do Bochum , tylko czy on będzie chciał przejść Icon_confused2
31.08.2009 12:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #556
 
Do mojego Ajaxu bez problemu przeszedł za 15 mln Icon_wink Ale musi mocno rywalizować o miejsce z Bartoszem Salamonem. I te statystyki na rok 2016 wydają się być dziwnie przeciętnie. U mnie ma chyba lepsze.....hmmm. W każdym razie gratuluję dotarcia do 2016 już Icon_biggrin Widzę, że masz trochę inną wersje gry niż ja.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
31.08.2009 08:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #557
 
ja jestem w 2013 i raczej do Lecha nie będzie chciał przejść Icon_razz
31.08.2009 10:32 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #558
 
Ale po artybutach to raczej wygląda na pomocnika niż obrońcę. Odbiór i marking słabe jakoś...
Ja jestem w 2020 Icon_mrgreen . Ale to FM 2006, także troszkę dłużej gram Icon_razz . Obecnie w Newcastle - po awansie do Premiership jestem w połowie sezonu na 6 miejscu Icon_smile2. Niewielu tam zostało znanych piłkarzy w tym roku, ale możecie kojarzyć z mojej drużyny Micah Richardsa, Giorgio Chielliniego i Dariusza Zjawińskiego (w zeszłym sezonie strzelił 30 bram, teraz już chyba się starzeje, bo dopiero 5 i ogólnie raczej z ławki wchodzi).

A co do Wasilewskiego - MŚ 2010 raczej odpadają. W ogóle zachodzi pytanie, czy wróci kiedyś do reprezentacyjnej formy. Zwłaszcza, że młody już nie jest. Fatalna wiadomość Icon_confused2 . A ostatnio był jednym z pewniejszych punktów reprezentacji...
Przypomina mi to faul na Eduardo, po prostu słabo się robiło jak się na to patrzyło.

Aż pousuwali te filmiki z youtube'a Icon_eek2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
31.08.2009 01:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 541
Dołączył: Nov 2008
Post: #559
 
ja widziałem kilka tygodni bardzo podobny faul na żywo, w meczu A-klasy, makabra, chłopak już nigdy nie zagra w piłkę... w dodatku mecz był na kompletnym odludziu, mecz został przerwany, karetka jechała pół godziny...
nawet jeśli Wasyl wróci do gry, to ciężko mu będzie wrócić na ten poziom, z drugiej strony to twardziel jakich mało więc może mu się udać. Eduardo wrócił, ale jednak ma młodszy organizm i łatwiej mu się było zregenerować.
całe szczęście, że Golański gra w klubie i podobno jest w formie więc ma go kto zastąpić.
31.08.2009 01:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #560
 
Trochę się bałem po krezczu w Nowym Niebie, że Agnieszka będzie miała problemy w US Open, ale wygrała 6:1, 6:2. Icon_biggrin3
31.08.2009 06:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości