Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przy muzyce o sporcie
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 560
Dołączył: Nov 2008
Post: #3461
RE: Przy muzyce o sporcie
Meldunek z wyścigu żółwi, który coraz bardziej przypomina montypythonowską "Olimpiadę głupków".

Ishak nie strzelił 2 karnych z rzędu, teraz trafił w poprzeczkę, dobił i miał pretensje, że gol nie jest uznany. Czyli można zawodowo uprawiać sport, zarabiać grubą kasę i nie znać podstaw zasad gry.
Imaz w meczu o wszystko przy stanie 0:0 podchodzi do jedenastki i robi coś takiego.





Jeśli nikt z Rakowa, to najbardziej kibicuję Grosickiemu. Tytuł króla strzelców dla skrzydłowego byłby najlepszym podsumowaniem tego sezonu.

11 - Imaz (Jagiellonia), Ishak (Lech),
10 - Grosicki (Pogoń), Gual (Jagiellonia), Josué (Legia), Łukowski (Korona), Nowak (Górnik 1, Raków 9),
9 - Davo (Wisła), Hamulic (Stal), Zwoliński (Lechia),
8 - López (Raków), Pawłowski (Widzew), Skóraś (Lech), Wilczek (Piast), Włodarczyk (Górnik),
7 - Paixão (Lechia), Gutkovskis (Raków), Henríquez (Miedź), Wolski (Wisła)
11.04.2023 10:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 114
Dołączył: Dec 2009
Post: #3462
RE: Przy muzyce o sporcie
Nadal podtrzymuję, że największe szanse ma Ishak. W drugiej kolejności Imaz, Grosik, Josué i Nowak.

WOLNE MEDIA!!!
12.04.2023 02:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 544
Dołączył: Aug 2008
Post: #3463
RE: Przy muzyce o sporcie
Wilczek to jest TEN Wilczek, z Danii?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
12.04.2023 03:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 560
Dołączył: Nov 2008
Post: #3464
RE: Przy muzyce o sporcie
Tak, ten.
W szatni Piasta oprócz Wilczka są jeszcze Dziczek, Jelonek i Mucha. Strach wejść.

Tyle czekałem żeby zobaczyć jakiś mecz Napoli, i trochę zawód...
12.04.2023 09:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 190
Dołączył: Dec 2014
Post: #3465
RE: Przy muzyce o sporcie
Mają przecież przewagę...
12.04.2023 10:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 560
Dołączył: Nov 2008
Post: #3466
RE: Przy muzyce o sporcie
Niby tak, ale wynik jest jaki jest.
Może moje wyobrażenie o tym, jak ten zespół gra było za dużo i nie wytrzymuje zderzenia z tym, jak w tym meczu póki co wyglądają.
12.04.2023 10:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 544
Dołączył: Aug 2008
Post: #3467
RE: Przy muzyce o sporcie
bear napisał(a):Każdy czasami popełnia błędy. Jedni na boisku, drudzy przy suplementacji
Już się nie ma co krygować: substancja maskująca? Dla mnie to oczywisty doping. Zważywszy na sporo (jak na piłkarzy) ostatnio wpadek polskich zawodników: pewnie wcale nie taki rzadki.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.04.2023 11:57 AM przez Miszon.)
13.04.2023 11:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 114
Dołączył: Dec 2009
Post: #3468
RE: Przy muzyce o sporcie
(12.04.2023 10:00 PM)thestranglers napisał(a):  Mają przecież przewagę...
I co z tej przewagi? Dla mnie jednak wyglądało to mocno średnio z ich strony, podobnie jak bear oczekiwałem więcej. Ale ie można grać na tak wysokim diapazonie? Pech chciał, że to właśnie na mecz ligowy z Milanem przyszedł zdaje się ten największy w tym sezonie dołek, a teraz trudno było się tak szybko z niego wykaraskać.
Ale oczywiście w rewanżu trzymam kciuki i wierzę, że mogą to odmienić.

WOLNE MEDIA!!!
13.04.2023 12:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 118
Dołączył: Jun 2007
Post: #3469
RE: Przy muzyce o sporcie
bear napisał(a):Meldunek z wyścigu żółwi, który coraz bardziej przypomina montypythonowską "Olimpiadę głupków".
a ja się ciągle zastanawiam ilu ich maksymalnie może się podzielić tytułem Icon_wink2. póki co teoretycznie liczba może być duża Icon_razz.
13.04.2023 01:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 202
Dołączył: Jul 2014
Post: #3470
RE: Przy muzyce o sporcie
neo01 napisał(a):Ale oczywiście w rewanżu trzymam kciuki i wierzę, że mogą to odmienić.
Ja też trzymam kciuki za Napoli, ale obawiam się nudnego jak flaki z olejem mediolańskiego półfinału LM!
Na to wygląda że Neapolitańczycy złapali akurat drobny kryzys, do którego niewątpliwie przyczyniła się kontuzja najlepszego strzelca. W Serie A im to nie zaszkodzi, ale z osiągnięcia większego sukcesu w LM może niestety wykluczyć...

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
13.04.2023 06:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 190
Dołączył: Dec 2014
Post: #3471
RE: Przy muzyce o sporcie
Pycha Lecha będzie ukarana coś czuję dziś wieczorem.
13.04.2023 09:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 544
Dołączył: Aug 2008
Post: #3472
RE: Przy muzyce o sporcie
Widzę że już przegrywają. Niedobrze.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
13.04.2023 09:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 544
Dołączył: Aug 2008
Post: #3473
RE: Przy muzyce o sporcie
Ale widzę, że jednak zrobiło się ciekawie Icon_smile2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
13.04.2023 09:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 870
Dołączył: Jun 2007
Post: #3474
RE: Przy muzyce o sporcie
Wszyscy o piłce, a ja czekam na najważniejsze sportowe wydarzenie dla mnie. Od soboty 17 dni MŚ w snookerze. Niestety pierwszego (i części drugiego) dnia nie obejrzę.
13.04.2023 09:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 114
Dołączył: Dec 2009
Post: #3475
RE: Przy muzyce o sporcie
thestranglers napisał(a):Pycha Lecha będzie ukarana coś czuję dziś wieczorem.
Jaka znowu pycha?

WOLNE MEDIA!!!
13.04.2023 09:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 190
Dołączył: Dec 2014
Post: #3476
RE: Przy muzyce o sporcie
Tak odbieram ich, a Ty masz prawo do swojego zdania.
13.04.2023 09:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 114
Dołączył: Dec 2009
Post: #3477
RE: Przy muzyce o sporcie
To napisz, że to jest Twoja opinia, bo myślałem, że jakoś buńczucznie się wypowiadali, a to byłoby dość dziwne jednak.

WOLNE MEDIA!!!
13.04.2023 10:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 560
Dołączył: Nov 2008
Post: #3478
RE: Przy muzyce o sporcie
Czy przejawem pychy, buty nie jest taki obrazek...?

[Obrazek: 9209367528af.jpg]

Gość nie doznał poważnej kontuzji, nie przeżywa żadnego osobistego czy rodzinnego dramatu.
Został przyłapany na stosowaniu dopingu.
Nie mieści mi się w głowie to, co dzieje się wokół tej historii.
14.04.2023 12:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 544
Dołączył: Aug 2008
Post: #3479
RE: Przy muzyce o sporcie
Dokładnie. Dzisiaj jak UEFA ogłosiła zawieszenie, to zamiast się cieszyć, że taka niska kara, na FB wszyscy na nią pomstują. Ja bym dziękował.

PS. Ktoś mnie uświadomi, skąd się wziął w 1/4 LE jakiś klub Royal Union SG i co to w ogóle jest?? Pierwsze słyszę o takim klubie!

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
14.04.2023 12:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 202
Dołączył: Jul 2014
Post: #3480
RE: Przy muzyce o sporcie
Miszon napisał(a):skąd się wziął w 1/4 LE jakiś klub Royal Union SG i co to w ogóle jest?
To jest wicemistrz Belgii, skromny klub z Brukseli, bez jakichś wielkich pieniędzy.
Za to wielce zasłużony dla tego kraju w zamierzchłych czasach (z pamięci mogę napisać, że mają kilka tytułów mistrzowskich zdobytych w połowie XX wieku), a teraz zdaje się dwa lata temu wrócił do pierwszej ligi i znowu liczy się w walce o najwyższe trofea. I proszę świetnie zagrali z Bayerem Leverkusen i wciąż mają spore szanse na awans do półfinału. Icon_idea

A co do Lecha, na pewno nam wstydu nie przyniósł. Fiorentina na wiosnę gra znakomicie w Serie A i ma najlepszy bilans z ostatnich kilkunastu kolejek razem z Lazio, więc Poznaniacy z tyloma absencjami w składzie akurat nie mieli większych szans.
Rozumiem że Salamon powinien być zawieszony, ale chyba dopiero po zbadaniu próbki B, a tak powstała dziwna sytuacja, że dotąd jeszcze mógł grać w Ekstraklasie i akurat UEFA przypomniała sobie żeby go zawiesić właśnie w dniu rozgrywek LKE, jakby włoskie lobby użyło swoich wpływów, by podjąć taką decyzję?
A co do bramkarza Filipa Bednarka, rzeczywiście przy pierwszej bramce mocno zawalił.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
14.04.2023 12:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości