Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przy muzyce o sporcie
Miszon Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #3421
RE: Przy muzyce o sporcie
Kolega mówi: ej, już przegrywają, 23 sekunda.
Włączam - faktycznie.
Za chwilę widzę akcję Czecha mówię: zaraz druga.
5 sekund.
Druga.

Grubo.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
24.03.2023 10:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 127
Dołączył: Dec 2014
Post: #3422
RE: Przy muzyce o sporcie
Żeby nie było nam przykro to podobny łomot dostaje Holandia z finalistą mistrzostw świata. Szkoda, że ten cywilizowany zespół dał sobie w grudniu odebrać tytuł.
24.03.2023 10:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 086
Dołączył: Dec 2009
Post: #3423
RE: Przy muzyce o sporcie
A to Argentyna nie jest cywilizowana? Co do za brednie znowu.

Nasz wspaniały pan trener widać nie wie, że jak się grzeje ławę, nawet w Arsenalu, to może być ciężko z grą na odpowiednim poziomie, no i po 2 minutach było praktycznie po meczu Icon_confused

WOLNE MEDIA!!!
24.03.2023 11:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #3424
RE: Przy muzyce o sporcie
Ależ martwy ten stadion - ci kibice tam spali?

Już tuż przed 0:3 przypomniał mi się debiut Beenhakkera na stanowisku: też 1:3, po składzie podpowiedzianym przez dziennikarzy i menedżerów.
Oby tu też złe miłego początki.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
24.03.2023 11:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 127
Dołączył: Dec 2014
Post: #3425
RE: Przy muzyce o sporcie
Brednie?
Nie podobało mi się zachowanie bramkarza gdy odbierał nagrodę, nie podobało mi się zachowanie Messiego po meczu z Holandią, na szczęście na jakiś czas starczy im sukcesu.

A co do meczu. Końcówka napawa optymizmem. W poniedziałek bronimy drugiego miejsca!
24.03.2023 11:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 086
Dołączył: Dec 2009
Post: #3426
RE: Przy muzyce o sporcie
thestranglers napisał(a):Nie podobało mi się zachowanie bramkarza gdy odbierał nagrodę, nie podobało mi się zachowanie Messiego po meczu z Holandią
Mnie też się nie podobało, z tym że Messi i inni Argentyńczycy byli mocno prowokowani, wróć sobie do komentarzy po tym meczu, zwracano na to uwagę.
Z kolei Frącuzi bardzo cywilizowani. Nie kojarzę drużyny, która tyle razy by się kłóciła, obrażała pomiędzy zawodnikami, a nawet trenerami. Nie mówiąc już o tym jak pięknie zachowują się ich kibice oraz generalnie spora część społeczeństwa, widzimy to teraz dobrze.

A co do poniedziałku, to ponoć Albańczycy są żądni rewanżu za ostatni fuksiarsko wygrany przez nas dwumecz, tak że zobaczymy.

WOLNE MEDIA!!!
25.03.2023 12:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 537
Dołączył: Nov 2008
Post: #3427
RE: Przy muzyce o sporcie
Trudno coś sensownego napisać na gorąco.
Przywoływany jest tutaj pierwszy mecz o punkty Leo z Finlandią, ten sam wynik.
Dziś rywal był poważniejszy, wtedy przeciwnik kojarzył się z reniferami i wiadomym trunkiem a gole strzelał nam prawie 40-letni Jari Litmanen, który brzuch miał wtedy taki jakby na codzień zastępował w obowiązkach najsłynniejszego obywatela Rovaniemi, a nie był wciąź czynnym piłkarzem FC Lahti.
Tamten mecz był o tyle istotny, że po nim Leo zrozumiał, iż tłuste koty już za myszami ganiać nie będą.
Przypuszczam, że dla niektórych to mógł być ostatni mecz, przynajmniej na jakiś czas.
Pora chyba pogodzić się z tym, że Krystian Bielik pozostanie już raczej niespelnioną obietnicą. Nie do końca z jego winy, zerwane więzadła w obu kolanach zrobiły swoje, ale chłop ma już 25 lat i nadal jest w ciemnej dupie poważnej piłki. Bardzo nie chciałbym, by jego los podzielił Kuba Moder.
Nie chcę wskazywać innych.
Boss chyba dopiero dzisiaj w pełni zrozumiał, w co się władował i jaka orka go tutaj czeka.
Format eliminacji jest na tyle śmieszny, że wyniki i tak nie mają znaczenia, baraże mamy pewne.
Szukaj, burz, buduj.

Kiedyś po 5 minutach dostawaliśmy 0:2. Nokaut. Skończyło się na 3:2. Bo rywale w swoich głowach już ten mecz wygrali, a my mieliśmy jeszcze 85 minut na odkręcenie sprawy.
Dziś przez chwilę wierzyłem, że może będzie podobnie. Jednak widząc ten paraliż, wiara szybko wyparowała.

Jaki skład na Albanię przeczuwam z tego co jest?
Szczęsny - Frankowski Dawidowicz Bednarek Puchacz - D. Szymański - Kamiński (Skóraś), Zieliński, S. Szymański, Zalewski - Lewandowski.

Mołdawia - Wyspy Owcze 1:1. Nie ma już słabych drużyn.
25.03.2023 02:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 127
Dołączył: Dec 2014
Post: #3428
RE: Przy muzyce o sporcie
Tu nie ma baraży. Albo ogrywamy Albanię albo budzimy się z ręką w nocniku, bowiem z naszej dywizji też jakaś drużyna może zawieść.
25.03.2023 06:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #3429
RE: Przy muzyce o sporcie
Mołdawia - Wyspy to akurat dwie słabe drużyny, więc wynik nie jest jakąś wielką sensacją. Owczarze ostatnio mieli niezłe wyniki.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
25.03.2023 10:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #3430
RE: Przy muzyce o sporcie
Kolega napisał: "Krycha wróć".
Ja bym zmienił na "Glik wróć", bo od 5 lat nie umiemy się przyzwyczaić, że wiecznie grać nie będzie i bronić bez niego nie potrafimy.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.03.2023 11:01 AM przez Miszon.)
25.03.2023 11:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 086
Dołączył: Dec 2009
Post: #3431
RE: Przy muzyce o sporcie
A nikt nie napisał "Czesiu, wróć"?
thestranglers napisał(a):Tu nie ma baraży. Albo ogrywamy Albanię albo budzimy się z ręką w nocniku, bowiem z naszej dywizji też jakaś drużyna może zawieść
Ciekawa sprawa, bo od dawna słyszę, że baraże mamy pewne. Tak czy siak to baraże, nie przepustka na Euro Icon_rolleyes

WOLNE MEDIA!!!
25.03.2023 11:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 197
Dołączył: Jul 2014
Post: #3432
RE: Przy muzyce o sporcie
Na szczęście z Albanią zagrał Salamon. Gdy oglądałem mecz Lecha z Djurgardens w Sztokholmie, byłem pod wrażeniem tego piłkarza i bardzo się dziwiłem, że taki ekspert jak Santos tego nie widział i postawił na rezerwowego obrońcę lidera angielskiej PL. Pewnie uznał, że skoro taki mocny klub kupuje go na ławkę, to musi być kozak w obronie. Na szczęście szybko przejrzał na oczy. Bednarek i Kiwior to są dobrzy obrońcy, ale żaden z nich nie ma (raczej) cech przywódczych? I też szybko Portugalczyk pojął, że ciut wolniejszy i przede wszystkim będący w słabszej formie Lewandowski w pojedynkę niewiele zrobi w ataku. Już zmiany w końcówce meczu z Czechami dobitnie to pokazały, a mecz z Albanią, to tylko potwierdził.
Zobaczymy czy kolejne mecze eliminacji Euro 2024 przyniosą podobne zmiany ustawienia w najbardziej newralgicznej formacji środka pomocy? Bowiem trzeba znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Zielińskiego, żeby miał w niej wsparcie dla swoich wszak nieprzeciętnych umiejętności...

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
30.03.2023 10:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 537
Dołączył: Nov 2008
Post: #3433
RE: Przy muzyce o sporcie
Dwie bardzo fajne rzeczy wydarzyły się w ostatnich dniach a przeszły trochę bez echa, chcę je tutaj zostawić, może ktoś przy okazji świąt będzie miał trochę czasu i się kilka razy uśmiechnie.

1 kwietnia mecz ligi francuskiej skomentowali Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski. Dla każdego, kto uwielbiał ich komentowanie kolarstwa czy biathlonu to jazda obowiązkowa.





Niewiele oglądam filmów dokumentalnych, ale ten absolutnie polecam.
Esencja futbolu, sól życia.



08.04.2023 01:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #3434
RE: Przy muzyce o sporcie
Tak, ten komentarz z Eurosportu widziałem, ale nie wiedziałem z jakiej okazji to bylo. Teraz to się wyjaśnia Icon_lol .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
08.04.2023 09:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 127
Dołączył: Dec 2014
Post: #3435
RE: Przy muzyce o sporcie
O, dzięki za ten primaaprilisowy komentarz. Niedługo jak będę opowiadał o kolejności singli z Automatic for the People to będą na mnie podobnie patrzyli jak na ww. panów podczas przypominania sobie grupy ucieczkowej z 1973 roku. Icon_mrgreen
08.04.2023 10:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 461
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #3436
RE: Przy muzyce o sporcie
bear napisał(a):Niewiele oglądam filmów dokumentalnych, ale ten absolutnie polecam.
Esencja futbolu, sól życia.

Pamiętam jak czytałem wówczas w katowickim "Sporcie" wyniki wczesnych rund tamtej edycji PP, i ten klub o nieco dziwnej nazwie zwrócił moją uwagę - jak się okazało później - słusznie. Jadowniczanka bowiem szła przez Puchar Polski jak burza, dopóki do gry nie włączyły się kluby Ekstraklasy (w tamtych czasach I liga). W tej rundzie trafiła właśnie na łódzki klub, który był w tym czasie jednym z najlepszych w kraju. Wiadomo było jak to się skończy, ale i tak w Jadownikach było wielkie święto z racji goszczenia tak znakomitego rywala. W dodatku kilka lat temu doczekała się swojego naśladowcy w Niecieczy.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
08.04.2023 09:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 537
Dołączył: Nov 2008
Post: #3437
RE: Przy muzyce o sporcie
Jak poinformował portal kerkida.net, polski sędzia Paweł Raczkowski oraz jego asystenci Radoslaw Siejka i Adam Kupsik, oraz sędzia VAR Krzysztof Jakubik, mieli się stawić w stanie nietrzeźwym na mecz grupy mistrzowskiej AEK Ateny – Aris Saloniki. Swoim zachowaniem mieli sprawiać problemy. Sprawa jest rozwojowa, na razie nie są znane dalsze szczegóły.

Źródło : PS
09.04.2023 01:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 086
Dołączył: Dec 2009
Post: #3438
RE: Przy muzyce o sporcie
O, to ten sędzia, który został odsunięty od meczów Lecha po kuriozalnym błędzie w meczu z Pogonią.
Złą passę ma chłop...

WOLNE MEDIA!!!
09.04.2023 02:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #3439
RE: Przy muzyce o sporcie
Tak się chyba pomylił, a tutaj wygląda na to, że sam sobie nagrabił.
09.04.2023 02:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 537
Dołączył: Nov 2008
Post: #3440
RE: Przy muzyce o sporcie
Teraz już krążą różne wersje, podobno zostali sprowokowani w samolocie i wcale nie zniknęli, są w hotelu.
Jak to w polskiej piłce, "trzeba poczekać na wyniki próbki B".
09.04.2023 02:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości