Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przy muzyce o sporcie
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 086
Dołączył: Dec 2009
Post: #3181
RE: Przy muzyce o sporcie
Sundrajta napisał(a):I na szczęście obyło się bez trzeciego seta, bo boję się, że w nim obrót spraw mógłby być nie po naszej my
Ja się cieszyłem, ale głównie dlatego, że... już przysypiałem i mógłbym kolejnego nie dać rady oglądać, a tego bardzo bym nie chciał Icon_razz2
Na szczęście zwycięstwo trochę mnie otrzeźwiło i obejrzałem ceremonię. Cóż powiedzieć, no nie ma dziewczyna póki co sobie równych, są oczywiście słabsze momenty, ale gdy jest w formie, to zmiata przeciwniczki z kortu, a gdy nie jest... też coraz lepiej potrafi sobie z tym radzić - nic tylko bić brawo i cieszyć się, że doczekaliśmy takich pięknych czasów dla polskiego tenisa i w ogóle sportu! Icon_smile
kajman napisał(a):To musiałaby też wygrywać. Czego jej życzę.
No ja nie mam co do tego wątpliwości. Chociaż fajnie byłoby, żeby przeciwniczki trochę doszlusowały do jej poziomu, żeby jednak było nieco bardziej emocjonująco Icon_wink

WOLNE MEDIA!!!
11.09.2022 11:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #3182
RE: Przy muzyce o sporcie
Przyznam się, że ciekaw jestem, jak by wyglądała sytuacja, gdyby Barty nie zrezygnowała.
11.09.2022 12:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 086
Dołączył: Dec 2009
Post: #3183
RE: Przy muzyce o sporcie
No ja właśnie bardzo żałuję tego, byłyby pewnie pasjonujące pojedynki dwóch godnych siebie przeciwniczek, ale co my możemy...

WOLNE MEDIA!!!
11.09.2022 12:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 086
Dołączył: Dec 2009
Post: #3184
RE: Przy muzyce o sporcie
Sundrajta napisał(a):No a jak jakimś cudem uporamy się z Ukraińcami,
Nie wiem czy to był cud, raczej bardzo dobra gra i mnóstwo determinacji, ale się udało! Icon_biggrin

WOLNE MEDIA!!!
11.09.2022 02:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #3185
RE: Przy muzyce o sporcie
Aż mi tych Ukraińców było szkoda, bo tak dzielnie walczyli, jednak w końcówce wyszło że to my mieliśmy lepsze strzelby, chociaż przez moment stanęliśmy i wtedy mnie strach zajrzał w oczy. Icon_twisted Szczególne brawa należą się Ponitce i Slaughetrowi.
Ciekawe czy to początek zwycięskiej niedzieli, jak też było wczoraj?
A dodam jeszcze że Bartosz Zmarzlik właśnie wczoraj wygrał żużlowe Grand Prix w Vojens.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.09.2022 03:14 PM przez Sundrajta.)
11.09.2022 03:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 015
Dołączył: Sep 2017
Post: #3186
RE: Przy muzyce o sporcie
EVENo napisał(a):Polskiemu Związkowi Siatkówki (tak to powinno się nazywać)
Wytknąłem to, bo też przed chwilą komentator udowodnił bezsens nazewnictwa niektórych dyscyplin w naszym języku. Jeden z Włochów odbił piłkę nogą, a komentator na to "zagrał to po piłkarsku". Siatkówkę gra się piłką, jak inaczej miał zagrać? Icon_razz2

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.09.2022 10:43 PM przez EVENo.)
11.09.2022 09:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #3187
RE: Przy muzyce o sporcie
Niestety nie zdobyliśmy trzeciego mistrzostwa z rzędu (a więc nie dostaniemy Pucharu na własność), ale jak było widać w finale, srebro to wszystko na co nas było stać w tym turnieju. I cieszmy się z niego, choć wcale nie twierdzę że na następny taki medal będziemy bardzo długo czekać... Icon_wink

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
11.09.2022 11:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 015
Dołączył: Sep 2017
Post: #3188
RE: Przy muzyce o sporcie
Mentalnie ta drużyna zdecydowanie bardziej mi się podobała, niż to, co widzieliśmy na IO. Wtedy jak zaczęliśmy przegrywać, to tylko Kurek pamiętał gdzie jest i co ma robić. Dzisiaj byliśmy w kiepskiej sytuacji, ale panowie wciąż byli widoczni. Może nie jakoś super zmotywowani, ale też nie zdołowani, nie zgaszeni. Grali do końca.

Radio Epsilon
11.09.2022 11:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #3189
RE: Przy muzyce o sporcie
A dodatkowo panie w koszykówce 3x3 awansowały do 1/2 ME. Co za weekend!

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
12.09.2022 12:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3190
RE: Przy muzyce o sporcie
Zdobyły brąz.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.09.2022 07:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #3191
RE: Przy muzyce o sporcie
O proszę, to jeszcze lepiej! (czy to w ogóle gdzieś pokazywano?)
Tak czy inaczej: niesamowity weekend.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
12.09.2022 08:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 086
Dołączył: Dec 2009
Post: #3192
RE: Przy muzyce o sporcie
Pokazywano na sport.tvp.pl, ale wczoraj było tego tak dużo, że przegapiłem (oglądałem tylko jeden mecz grupowy) Icon_confused
Co to w ogóle za pomysł, żeby koszykówka 3x3 była w tym samym czasie co klasyczna? Nie dało się tego zrobić trochę wcześniej albo później? Icon_rolleyes

A na siatkarzach przysnąłem, obudziłem się jak już było studio, więc stwierdziłem, że niewiele straciłem Icon_razz2 To srebro to i tak myślę dobry wynik. Oby na IO los się w końcu odmienił...

WOLNE MEDIA!!!
12.09.2022 11:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #3193
RE: Przy muzyce o sporcie
neo01 napisał(a):Pokazywano na sport.tvp.pl
Dokładnie tam, ja nawet jednego meczu nie obejrzałem, bo nie było jak. Tylko zerkałem na mecze EuroBasketu, gdy na telewizorze szła siatkówka. Icon_lol
neo01 napisał(a):Co to w ogóle za pomysł, żeby koszykówka 3x3 była w tym samym czasie co klasyczna?
Faktycznie beznadziejny.
neo01 napisał(a):To srebro to i tak myślę dobry wynik. Oby na IO los się w końcu odmienił...
Ja na wszelki wypadek ćwierćfinału z Paryża mam zamiar nie oglądać (można tak napisać?), po fazie grupowej zrobię sobie na ten mecz przerwę i zacznę znowu od półfinału. Icon_twisted

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
12.09.2022 12:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #3194
RE: Przy muzyce o sporcie
Co tu się dzieje?!? Odpalam neta, a tam piszą, że prowadzimy ze Słowenią 19 punktami?!?!

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
14.09.2022 09:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #3195
RE: Przy muzyce o sporcie
Pfff.... Tak dobrze żarło a zdechło... 3:21 na ten moment trzeciej kwarty Icon_frown .
Ech, a 1/2 finału wydawała się tak blisko...

Edit:
6:24, końcówka już nieco równiej. Ale ogólnie tragedia, chyba tylko 2 punkty z gry przez całą kwartę.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.09.2022 10:15 PM przez Miszon.)
14.09.2022 10:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #3196
RE: Przy muzyce o sporcie
nieprawdopodobne, wygrali!! Icon_eekIcon_eekIcon_eek
nie pamiętałem o tym meczu, wszedłem sobie na mychartsa i zobaczyłem posty Miszona. czym prędzej włączyłem mecz, było półtorej minuty do końca Icon_biggrin3.
90:87 z obrońcą tytułu! Icon_eek Icon_biggrin3
14.09.2022 10:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #3197
RE: Przy muzyce o sporcie
Cytując klasyka: Jezus Maria!
Co to był za dziwny mecz!
Wydawało się, jak Słoweńcy wygrywali 4 punktami i wtedy za 5 fauli zszedł Balcerowski i wszedł za niego Dziewa, który miał już 4 faule, że za chwilę też spadnie i będziemy grali bez wysokiego gracza przeciwko liderowi rywali. A tu nagle AJ trafił za 3 i nagle jakby wahadło znowu się na naszą stronę wychyliło. A jak Doncic spadł za 5 fauli (cztery w tej kwarcie), to zaczęło to wyglądać obiecująco. Potem już mielismy 9 punktów przewagi i nagle znowu się odwróciło i tamci zeszli do 3.
No kosmos, kosmos!
I love this game! - znowu cytat Icon_wink .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.09.2022 10:47 PM przez Miszon.)
14.09.2022 10:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #3198
RE: Przy muzyce o sporcie
Dodam, że czekałem kiedy ten mecz, ale jakoś nie nadchodzil i w końcu zapomniałem, że dziś. W pracy byłem, ale jak wracałem to bym odpalił i oglądał w autobusie, dopiero wchodzac do domu zajrzałem na neta i widzę że przerwa i wygrywamy.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.09.2022 10:51 PM przez Miszon.)
14.09.2022 10:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 086
Dołączył: Dec 2009
Post: #3199
RE: Przy muzyce o sporcie
Ja też niestety przegapiłem, ajajaj!
Chociaż skróty i wywiady na stronie tvp sport można jeszcze obejrzeć Icon_smile
Niesamowite rzeczy się dzieją, naprawdę! Icon_biggrin

WOLNE MEDIA!!!
14.09.2022 11:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 015
Dołączył: Sep 2017
Post: #3200
RE: Przy muzyce o sporcie
Kosza oglądam w sumie tylko na Igrzyskach, ale niektóre mecze potrafią być niesamowite. Ale mimo to raz na cztery lata mi wystarczy Icon_razz2

Radio Epsilon
14.09.2022 11:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości