Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajmanowe szaleństwa filmowe
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #381
RE: kajmanowe szaleństwa filmowe
thestranglers napisał(a):Rolki z Niewiniątkami, a musi być ich i tak mało widząc jak znikają z kin.
Dalej nie wiem o co chodzi. Może jestem głupi, ale te rolki nie za wiele mi mówią (szczególnie, że mamy epokę kina cyfrowego).
thestranglers napisał(a):O Indianie pisał z kolei Kajman przed Nie.
A, OK Icon_smile
W ogóle ciekawie wyszło, bo przecież w "Predatorze" też są Indianie i w ogóle byłem prawie pewny, że celowo lub nie zrobiłeś tu błąd w wyrazie Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
19.08.2022 08:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 754
Dołączył: Jun 2007
Post: #382
RE: kajmanowe szaleństwa filmowe
neo01 napisał(a):Dalej nie wiem o co chodzi.
Film Niewiniątka z tego co pisze jest raczej mało dostępny w kinach. To taki trochę żart.
neo01 napisał(a):przecież w "Predatorze" też są Indianie
Dawno nie oglądałem. Kojarzę w zasadzie tylko predatora i Arniego. No i spoiler poszedł się przeziębić.
19.08.2022 08:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #383
RE: kajmanowe szaleństwa filmowe
Indianie w Wietnamie??

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
19.08.2022 08:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 754
Dołączył: Jun 2007
Post: #384
RE: kajmanowe szaleństwa filmowe
Predator był w Wietnamie? Mi się kojarzy z dżunglą amazońską.
19.08.2022 08:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #385
RE: kajmanowe szaleństwa filmowe
Kurde, w najnowszej części "Predatora" (myślałem, że kajman oglądał) Icon_lol
No i rzeczywiście, pierwsza część była też w Amazonii, a w Wietnamie był Rambo Icon_razz2 (chyba nie spojleruję? Icon_mrgreen )

WOLNE MEDIA!!!
19.08.2022 09:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 754
Dołączył: Jun 2007
Post: #386
RE: kajmanowe szaleństwa filmowe
neo01 napisał(a):myślałem, że kajman oglądał
Oglądał, ale jak myślę o Predatorze to o tym z Arniem.
19.08.2022 09:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #387
RE: kajmanowe szaleństwa filmowe
Nieźle, zawsze byłem przekonany że to Wietnam był. Albo inna dżungla Indochin.
Rambo nie pamiętam, oglądałem ostatnio jak mialem 10 lat albo mniej. Ale kojarzy mi się z Afganistanem (tyle, że był weteranem Wietnamu).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.08.2022 09:51 PM przez Miszon.)
19.08.2022 09:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #388
RE: kajmanowe szaleństwa filmowe
Może w którejś części był Afganistan, ale w drugiej był na pewno Wietnam.
Ja właściwie w ogóle nie jestem fanem tych filmów i widziałem może tylko jakieś krótkie fragmenty Rambo (a z filmów akcji z Arniem lubię tylko "Terminatora 2"), natomiast jestem fanem pewnego filmowego kanału na YT, gdzie pojawiają się także retrorecenzje Icon_smile
kajman napisał(a):Oglądał, ale jak myślę o Predatorze to o tym z Arniem.
No właśnie lekko zgłupiałem, bo wydawało mi się, że recenzowałeś, ale widzę, że chyba nie, więc skrobniesz coś dopiero?

WOLNE MEDIA!!!
19.08.2022 10:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 754
Dołączył: Jun 2007
Post: #389
RE: kajmanowe szaleństwa filmowe
neo01 napisał(a):wydawało mi się, że recenzowałeś
Tak, ale na Sebastosie.
kajman napisał(a):Predator
Tutaj króciutko, bo nie za bardzo jest o czym pisać. Po prostu to dobrze zrobiony rozrywkowy film, którego wadą są liczne absurdy, a zaletą wartka akcja, fajne efekty, a zaletami wartka akcja, dobre efekty, grupa poparanych bohaterów i pies predatora. Ale nagromadzenie absurdów powoduje, że jednak więcej niż pięć dać mu nie mogę.
19.08.2022 10:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #390
RE: kajmanowe szaleństwa filmowe
(19.08.2022 10:34 PM)neo01 napisał(a):  Może w którejś części był Afganistan, ale w drugiej był na pewno Wietnam.
Ja właściwie w ogóle nie jestem fanem tych filmów i widziałem może tylko jakieś krótkie fragmenty Rambo (a z filmów akcji z Arniem lubię tylko "Terminatora 2"),
A to drugiej części Rambo chyba nie oglądałem.

Wolę zdecydowanie Arniego. Terminator 1 i 2 (i trochę 3) Gliniarz w przedszkolu, Bliźniacy, Pamięć absolutna, Bohater ostatniej akcji, Prawdziwe kłamstwa - większość z nich to nie tylko dobre lub świetne filmy akcji, ale też świetne filmy familijne (w tym Terminator 2 częściowo też!). W tym dwa pierwsze Terminatory są w top 100, a może nawet top 50 (tu dwójka na pewno) moich filmów wszech czasów.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
19.08.2022 10:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #391
RE: kajmanowe szaleństwa filmowe
OK kajman, ale ta recenzja chyba nie jest nowego "Predatora" (na tamtym forum tez jej nie widzę) Bezradny
Miszon, no ja właśnie nigdy nie przepadałem za tzw. męskim kinem i chyba już wolę tę komediową odsłonę Arniego (dodałbym jeszcze "Juniora"). Chociaż też tak nie do końca, bo jednak swego czasu byłem mega-fanem Van Damme'a, a także chociażby "Mortal Kombat" Icon_smile Po prostu chyba chodziło też trochę o czas, w jakim te filmy powstawały, te z drugiej połowy lat 90. były mi o wiele bliższe (no i jednak chyba doceniałem kunszt bijatyk Icon_razz2).

WOLNE MEDIA!!!
19.08.2022 11:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #392
RE: kajmanowe szaleństwa filmowe
Przy okazji - tutaj "jeden pan od nauki z jutuba" sprawdził, że zamiast smarować się błotem, Arni może powinien się przed predatorem schować w... a to już trzeba obejrzeć Icon_wink2 . W sensie - błoto to lipa straszna:

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
20.08.2022 12:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 754
Dołączył: Jun 2007
Post: #393
RE: kajmanowe szaleństwa filmowe
Miszon napisał(a):Terminator 1 i 2 (i trochę 3) Gliniarz w przedszkolu, Bliźniacy, Pamięć absolutna, Bohater ostatniej akcji, Prawdziwe kłamstwa - większość z nich to nie tylko dobre lub świetne filmy akcji, ale też świetne filmy familijne
Gliniarz, Bliźniacy, Bohater, Kłamstwa to według mnie przede wszystkim komedie. Z wyjątkiem Bliźniaków znakomite, a Arnie okazał się rewelacyjnym aktorem komediowym.
neo01 napisał(a):OK kajman, ale ta recenzja chyba nie jest nowego "Predatora"
Nie wiem czy jest jakiś nowszy, ale na pewno nie w kinach. To jest komentarz do tego z 2018 (i jest na Sebastosie - tam ją znalazłem).
neo01 napisał(a):swego czasu byłem mega-fanem Van Damme'a
Od niego zawsze mnie odrzucało. Jest totalnie niestrawny.
neo01 napisał(a):"Mortal Kombat"
Nie znam.
neo01 napisał(a):kunszt bijatyk
Dla mnie nie ma czegoś takiego jak kunszt bijatyk. To coś, co na tego typu filmach trzeba jakoś przetrwać.
No i kolejny film, który obejrzałem.
Każdy wie lepiej
Sam pomysł akcji mało realny, ale do przyjęcia. W fabule sporo przegięć, ale do przełknięcia. Bohaterowie wyraziści (może z wyjątkiem córek), kilka scen zabawnych. W sumie na jakieś pięć.
20.08.2022 10:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 754
Dołączył: Jun 2007
Post: #394
RE: kajmanowe szaleństwa filmowe
Głupcy
Dla mnie to film o kobiecie skrzywionej psychicznie, której skrzywienie odbija się na otoczeniu. Żeby przepracować traumę sprowadza do domu ciężko chorego syna, którego wcześniej w jakiś sposób skrzywdziła. Schrzaniła zresztą wszystkie relacje. Opis tego jest ciekawy, ale niektóre reakcje ludzi i realizm świata w którym żyją nie przekonują. Dałem sześć, ale zastanawiałem się nad wyższą oceną.
20.08.2022 03:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #395
RE: kajmanowe szaleństwa filmowe
kajman napisał(a):Nie wiem czy jest jakiś nowszy, ale na pewno nie w kinach.
A OK, jest chyba na Netlixie w Polsce tylko Icon_rolleyes (słyszałem, nie oglądałem). Tam są właśnie Indianie Icon_wink
No i nie kojarzyłem tego z 2018, ale to nie moje klimaty, więc może wyparłem ze świadomości.

WOLNE MEDIA!!!
20.08.2022 04:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 754
Dołączył: Jun 2007
Post: #396
RE: kajmanowe szaleństwa filmowe
neo01 napisał(a):jest chyba na Netlixie w Polsce tylko
Ja Netflixa nie posiadam, a jakbym posiadał to raczej nie komentowałbym filmów stamtąd.
20.08.2022 04:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #397
RE: kajmanowe szaleństwa filmowe
kajman napisał(a):Powodzenia, Leo Grande
Starsza pani niezaspokojona w małżeństwie i chłopak do wynajęcia. Kameralny dramat nie tylko o seksie. Dużo ciekawych przemyśleń, bardzo dobra gra aktorów - wszystko to razem zebrało się na ocenę osiem.
poza tym, że pani jest wdową, wszystko się zgadza; kapitalny kameralny komediodramat o seksie, bliskości i relacjach w ogóle

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.08.2022 01:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 754
Dołączył: Jun 2007
Post: #398
RE: kajmanowe szaleństwa filmowe
AKT! napisał(a):poza tym, że pani jest wdową
Zgoda, ale nie zmienia to faktu, że była niezaspokojona.
22.08.2022 03:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #399
RE: kajmanowe szaleństwa filmowe
no była

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.08.2022 04:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 754
Dołączył: Jun 2007
Post: #400
RE: kajmanowe szaleństwa filmowe
To, że była niezaspokojona było dla mnie bardziej istotne niż to, że była wdową. Ale faktycznie powinienem i to napisać, bo to ma jednak znaczenie.
22.08.2022 05:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości