Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pa!
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #21
 
dzieci.

jedne blokuja tematy jako nowi moderatorzy zeby pokazac co to nie ja, drudzy - foch i pa.

<sciana>
21.08.2009 06:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
furbul napisał(a):
Paweł napisał(a):Może teraz przynajmniej konfliktów nie będzie... :/
A Ciebie tu nie będzie, jak tylko skończą się wakacje.

Paweł jeszcze 10 razy zawiesi listę, a potem wróci z wielkim hukiem Icon_lol

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
21.08.2009 08:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Myślę, że to dobry temat na mój komentarz, który tkwił gdzieś we mnie od kilku dni.
Kiedyś to forum było jednością, łączyła nas jedna pasja. Niestety, od pewnego czasu widoczny jest jakiś podział na grupki sympatii i antypatii... Jeszcze niedawno nasz Administrator cieszył się z rozwoju forum... A wychodzi na to, że niedługo będzie rozpaczał z powodu jego rozpadu. Naprawdę, nigdy nie spodziewałem się, że ludzie będą stąd odchodzić z powodu kłótni... Możecie się śmiać, ale kiedyś myszka była dla mnie takim azylem, chociaż tym jedynym miejscem, gdzie można było odpocząć od chamstwa w państwie. Teraz chyba muszę szukać nowego takiego miejsca...
22.08.2009 11:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #24
 
Dobra... przepraszam zarówno Listoholika jak i wszystkich na tym forum... zdaję sobie sprawę z tego, że to moja wina i że to przeze mnie głównie tworzą się takie kłótnie, odejścia itd. Obiecuję się poprawić. Jeśli się nie poprawię możecie mnie wyrzucić z forum... muszę mieć nauczkę.
Tyle co mam do powiedzenia, dziękuję.
22.08.2009 01:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Pawle, ale Ty wcale nie jesteś winowajcą wszystkiego, nie zwalaj na siebie wszystkich grzechów tego świata! Jesteś trochę roztrzepany i... I to chyba przez to Icon_smile2
(Mam nadzieję, że teraz nie posypią się gromy na mnie z kolei)
22.08.2009 01:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #26
 
^moim zdaniem dobrym okreskleniem bedzie "dziecinny" - bo roztrzepany mało tu pasuje.

i ta cecha objawia sie u wielu. U niektorych zgodnie z wiekiem, u niektorych 30 lat za pozno...

szczerość to chyba akurat dobra cecha Icon_razz2

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
22.08.2009 02:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #27
 
prz_rulez napisał(a):Pawle, ale Ty wcale nie jesteś winowajcą wszystkiego
Cóż... ale przeprosiłem, bo wiem, że nie jestem święty. Nie wnikam kto komu i co. Chcę już że tak powiem ... wyjść z tematu. Tyle.
22.08.2009 04:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #28
 
michal91d napisał(a):nie da się żyć bez mycharts

da się żyć. sprawdziłem. ale zawsze można wrócić Icon_razz
25.08.2009 10:27 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
prz_rulez napisał(a):Myślę, że to dobry temat na mój komentarz, który tkwił gdzieś we mnie od kilku dni.
Kiedyś to forum było jednością, łączyła nas jedna pasja. Niestety, od pewnego czasu widoczny jest jakiś podział na grupki sympatii i antypatii... Jeszcze niedawno nasz Administrator cieszył się z rozwoju forum... A wychodzi na to, że niedługo będzie rozpaczał z powodu jego rozpadu. Naprawdę, nigdy nie spodziewałem się, że ludzie będą stąd odchodzić z powodu kłótni... Możecie się śmiać, ale kiedyś myszka była dla mnie takim azylem, chociaż tym jedynym miejscem, gdzie można było odpocząć od chamstwa w państwie. Teraz chyba muszę szukać nowego takiego miejsca...

Nie bądź takim pesymistą. Oprócz tego prowadzę jeszcze drugie forum, na którym były awantury o wiele gorsze. Już z wielu pieców chleb jadłem Piotrze

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
26.08.2009 11:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości