Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Pa! - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Zamrażarka (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Dział: lista-lista TOP 100 (/forumdisplay.php?fid=54)
+---- Wątek: Pa! (/showthread.php?tid=5730)

Strony: 1 2


Pa! - Listoholik - 18.08.2009 11:15 PM

odchodzę z forum.
pa.


zablokowano mi bezkarnie temat bez żadnego porozumienia ze mną.
i nie sądzę, by moderatorzy nawet to między sobą uzgadniali..
taktyki faszystowskie już zaczynają się pojawiać TU wraz z objęciem tronu przez nowych moderatorów.
ja w nich udziału brać już nie zamierzam.


jeśli ktoś jest zainteresowany notowaniami mojej listy, ewentualnie zakończeniem Topu Madonny, to proszę o priv.

bywajcie z kajmanem, abd3mz, Oni Wam szczęście dadzą!


- furbul - 18.08.2009 11:21 PM

To sie robi niedorzeczne!


- Konrad - 18.08.2009 11:23 PM

Listoholik, który Ci temat zablokowali , bo jakos nie widzę :?:


- AKT! - 18.08.2009 11:32 PM

no ej, bez jaj. nie róbmy szopki. nie uznaję tego "pa" Icon_neutral2


- saferłel - 18.08.2009 11:52 PM

Ja też nie uznaję. Rozumiem, że się wkurzyłeś, ale wierzę, że to chwilowe. Nie pozwól, by twój forumowy staż przekreśliły ciągłe konflikty. Sebastian zamknął temat, teoretycznie miał do tego prawo. Też bym tak postąpił, gdybym miał pozwolenie. Nie podoba mi się więc to, że nie uzgodnił on wcześniej tego z innymi moderatorami (a sam wnosi o tego typu rozstrzyganie sporów). Wiem, że to ostatecznie wyprowadziło cię z równowagi, ale daj spokój.
Pisałem tyle razy byś olał abd3mza i kajmana. Byś nie wtrącał się w ich forumowe życie, tak jak oni nie wtrącają się w twoje. Spotkałem się z odpowiedzią w stylu: ''spróbuję, zobaczymy jak to będzie....''

Liczę na to, że przemyślisz decyzję, bo jako user forum mycharts jesteś naprawdę wartościowy i niezwykle przyjemne jest uczestniczyć w dyskusji muzycznej z twoim udziałem. Sam napisałeś, że są osoby, które należą do świetnej muzycznej paczki na mycharts.pl - trzymaj się z nimi!


- kajman - 18.08.2009 11:58 PM

Konrad napisał(a):Listoholik, który Ci temat zablokowali , bo jakos nie widzę :?:
Ja widzę. Akurat w tej sytuacji bym tak nie postąpił, bo jednak najgorsze rzeczy padły znaczne wcześniej, ale rozumiem Jego postępowanie.


- emigrant - 19.08.2009 06:54 AM

a ja sobie wskoczyłem właśnie popatrzeć co u ciebie na liście no i ... widzę pożegnanie.


- kleschko - 19.08.2009 07:31 AM

ja wiedziałem, że tak będzie Icon_frown


- Tomekk - 19.08.2009 02:34 PM

nie no, to chyba jakieś żarty Icon_evil
czemu ktoś blokuje tematy :?: :roll:


- kajman - 19.08.2009 04:11 PM

Tomekk napisał(a):nie no, to chyba jakieś żarty Icon_evil
czemu ktoś blokuje tematy :?: :roll:
Nikt nie blokuje tematów dla kaprysu. Może i decyzja była pochopna ale na pewno nie bez uzasadnienia.


- michal91d - 19.08.2009 05:37 PM

saferłel napisał(a):Liczę na to, że przemyślisz decyzję, bo jako user forum mycharts jesteś naprawdę wartościowy i niezwykle przyjemne jest uczestniczyć w dyskusji muzycznej z twoim udziałem. Sam napisałeś, że są osoby, które należą do świetnej muzycznej paczki na mycharts.pl - trzymaj się z nimi!
zgadzam się w 100%
saferłel napisał(a):Rozumiem, że się wkurzyłeś, ale wierzę, że to chwilowe.
nie da się żyć bez mycharts Icon_wink2


- Tomekk - 19.08.2009 09:55 PM

kajman napisał(a):Nikt nie blokuje tematów dla kaprysu. Może i decyzja była pochopna ale na pewno nie bez uzasadnienia.
ja dalej nie wiem, o jaki temat chodzi Icon_confused2


- tomas585 - 19.08.2009 09:59 PM

Tomekk napisał(a):
kajman napisał(a):Nikt nie blokuje tematów dla kaprysu. Może i decyzja była pochopna ale na pewno nie bez uzasadnienia.
ja dalej nie wiem, o jaki temat chodzi Icon_confused2

Chodzi o ten temat

http://www.mycharts.pl/forum/viewtopic.php?t=5884&start=105


- Abok - 19.08.2009 10:15 PM

Kiepsko się dzieje ostatnimi czasy na forum, atmosfera jest coraz bardziej gęsta...


- Tomekk - 19.08.2009 10:29 PM

tomas585 napisał(a):Chodzi o ten temat
a ja myślałem, że ten z topem Madonny Icon_redface2
Listoholik faktycznie przegiął, ale ja bym tego tematu mimo wszystko nie zamykał...


- Paweł - 21.08.2009 10:22 AM

Tu był post ale se gdzieś poszedł.

Od administratora: chłopcze, skoro denerwowały Cię złosliwe wypowiedzi listoholika to po jakiego grzyba sam zachowujesz się tak samo. Pojawiasz sie i znikasz i robisz tu zamieszanie. Jeszcze jeden taki wyskok, a juz na forum nie powrócisz


- Abok - 21.08.2009 11:05 AM

Paweł napisał(a):Się ofiara losu znalazła. Icon_eek2 Ja nie rozumiem jak można objeżdżać kogoś a potem narzekać że wszyscy go winią za coś czego nie zrobił. Może teraz przynajmniej konfliktów nie będzie... :/
Zacytuj mi proszę w którym miejscu Listoholik użala się nad tym jak go to wszyscy winią za coś czego nie zrobił. Ja wiem że Ty Listoholika nie trawisz, ale czytaj uważnie posty, a nie najeżdżaj na niego tylko dlatego, bo znalazła się ku temu okazja.


- furbul - 21.08.2009 11:28 AM

Paweł napisał(a):Może teraz przynajmniej konfliktów nie będzie... :/
A Ciebie tu nie będzie, jak tylko skończą się wakacje.


- saferłel - 21.08.2009 11:53 AM

Ok, nie chcemy kolejnych ''dezerterów'' Icon_wink2 Chociaż faktycznie Pawle, trochę chyba przesadzasz.


- ku3a - 21.08.2009 12:02 PM

tak, nie chcemy, by kolejne osoby odeszły z forum i konfliktów chyba też nie chcemy.
proszę, próbujcie nie zaogniać konfliktów i nie pisać zdań, które mogłyby je wzbudzać.