Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top 100 U2 wg uzi.
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #161
 
Faktycznie, pisałem z pamięci, bo spodziewałem się zresztą, że Konrad lubi prędzej BD niż WOWY, nie no, WOWY to już co innego. Bardzo dobry wybór Icon_lol

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.06.2009 05:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #162
 
saferłel napisał(a):spodziewałem się zresztą, że Konrad lubi prędzej BD niż WOWY
i nie byłoby w tym nic złego Icon_razz Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):nie no, WOWY to już co innego. Bardzo dobry wybór Icon_lol
czego o Twoim 5 miejscu powiedzieć nie mogę Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
13.06.2009 05:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #163
 
No jasne, złośliwości nigdy z twojej strony nie za wiele Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.06.2009 05:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #164
 
saferłel napisał(a):złośliwości nigdy z twojej strony nie za wiele Icon_razz2
dzięki, że mi to w końcu przyznałeś ^^ Icon_mrgreen
13.06.2009 06:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kertoip Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 698
Dołączył: Apr 2009
Post: #165
 
I o to mi chodziło... Teraz sobie można wygodnie klikać i tak dalej...
13.06.2009 10:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #166
 
wszystko dla pozyskania nowego fana U2 ]:-> Icon_lol
13.06.2009 11:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 049
Dołączył: Jun 2007
Post: #167
 
Muszę powiedzieć, że jest to bardzo interesujący TOP. Nie jest sztampowy i widać, że jest wiele utworów niesinglowych. Bravo UZI

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
14.06.2009 05:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 082
Dołączył: Jun 2007
Post: #168
 
nadrabiam dopiero teraz, w długi weekend tylko z doskoku wchodziłem na forum na krótko.

no i mój kandydat wygrał Icon_biggrin3.
uzi napisał(a):na koniec: cieszę się i podziwiam, że Kuba pamięta naszą rozmowę w Płocku. Icon_wink2
oczywiście, że pamiętam Icon_smile2. miło było spacerować wtedy deptakiem w stronę pizzerii, ominąwszy Sphinxa Icon_wink2.

piękne miejsce "Wake Up Dead Man"! u mnie gdzieś tak w tych samych okolicach by było.
tak wysokie miejsce "Beautiful Day" to dla mnie jednak duża niespodzianka. nawet większa niż "Kite", bo bardziej bym się spodziewał, że jakiś niesinglowy utwór dla kogoś może być bardzo ważny, niż to że taki hicior będzie w samym czubie.

a dla mnie bezapelacyjnie numer 1 to "One". ciarki zawsze, przy każdym przesłuchaniu, nawet jak słyszę po raz pięćsetny. i wcale nie dlatego nr 1, że wszędzie grają. wcale mi się nie podoba, że wszędzie grają. nr 1, bo po prostu łapie obydwoma łapami za serce i dusi i ściska przez całe 4 i pół minuty.

dzięki za top Icon_smile2.
15.06.2009 12:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #169
 
ku3a napisał(a):tak wysokie miejsce "Beautiful Day" to dla mnie jednak duża niespodzianka. nawet większa niż "Kite", bo bardziej bym się spodziewał, że jakiś niesinglowy utwór dla kogoś może być bardzo ważny, niż to że taki hicior będzie w samym czubie.
a hicior nie może być bardzo ważny? Icon_smile2
przecież pisałam już nie raz, że singiel - nie singiel, hicior - nie hicior, stare czy nowe, smutne czy wesołe, kolorowe czy szarobure i ponure - nie-waż-ne. Icon_wink2 byleby dobre było. Icon_wink2
a że taki świetny kawałek stał się wielkim przebojem - bardzo fajnie. Icon_wink2

a co do One - przypomniały mi się słowa pewnego mądrego człowieka: "One się skończyło jak nagrali WOWY." Icon_cool2

ale, ale. One, Verti, WOWY, BDay, Kite, All I Want, czy nawet Is That All Icon_razz - co bym o nich nie mówiła, to i tak je wszystkie kocham. Icon_cool2 Icon_wink2
16.06.2009 11:00 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #170
 
Mój nr 1 - U2 niziutko, oj niziutko no ale to było ćwierć wieku temu(I nie jest to ''Pride'') a Ty masz 17 lat więc...nawet Cię jeszcze nie było. Masz prawo odbierać ich muzykę inaczej.
07.12.2009 01:12 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #171
 
perełki nisko (44,70,94),średniaki wysoko (2,4,9)Icon_sad nie podoba mi się ale to nie moje guścikiIcon_smile brak "One" w setce?? hehe wolne żarty-to sztandarowy utwór grupy no ale żałuj że nie byłaś świadkiem wydania "Achtung Baby" i "One" wtedy emocje pozostałyby do końca życia wysokieIcon_smile
21.12.2009 12:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #172
 
wlasnie-17 lat więc odbiór jest zupełnie inny "niedojrzały" (to nie złośliwość).
21.12.2009 12:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości