Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 124 z 27.03.09
Listoholik
Unregistered

 
Post: #21
 
kajman napisał(a):A tak z ciekawości, ile wynosi u Ciebie rekord pobytu w top50?

no jakieś 1464 tygodnie pewnie Icon_razz2
bo w ogóle to co wklejam na forum, to cały czas wielkie oszustwo z mojej strony
tak naprawdę, to od 1990 roku top 10 jest mniej więcej tako samo:
kilka utworów z pierwszych dwóch płyt Sinead O'Connor, jakaś Kate Bush, Peter Gabriel, no i Genesis... o, właśnie tak to wygląda Icon_razz2
30.03.2009 11:59 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
A mnie w tym Deerhunterze najbardziej urzeka riff gitarowy, właśnie taki brudny, szumiący....i to ''ooooooo'' gdzieś daleko w oddali. Perkusja oczywiście też pracuje świetnie, ale to świetna ekipa przecieżIcon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
31.03.2009 02:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
saferłel napisał(a):1. A mnie w tym Deerhunterze najbardziej urzeka riff gitarowy, właśnie taki brudny, szumiący....
2. i to ''ooooooo'' gdzieś daleko w oddali.
3. Perkusja oczywiście też pracuje świetnie, ale to świetna ekipa przecieżIcon_wink
1. Posłuchałem mocno fragmentarycznie (bo to był zły moment) i wiem, o co Ci chodzi. Rozumiem określenie brudny, natomiast nie pasuje mi określenie szumiący. Dla mnie on jest znakomicie wkomponowany w całość utworu i mocno podkreśla jego koncepcję.
2. Albo to przenośnia, albo nie w tym fragmencie, w którym słuchałem albo jestem głuchy, w każdym razie (przynajmniej na razie) nie łapię, o co z tym oooooo chodzi.
3. W innych utworach jakoś nie udało mi się tego zauważyć.
31.03.2009 04:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #24
 
kajman napisał(a):albo nie w tym fragmencie, w którym słuchałem albo jestem głuchy

stawiam raczej na to drugie, niedosłuch wieku starczego Icon_wink2

kajman napisał(a):to świetna ekipa przecieżIcon_wink

kajman napisał(a):jakoś nie udało mi się tego zauważyć

a nie mówiłem, że głuchy, choć ja to zawodowo nazywam upośledzeniem w stopniu lekkim Icon_wink2

oj, kajman, kajman, byś już lepiej cicho siedział, a nie pleciesz tak te androny na lewo i prawo, wcale przez to nie poczujesz się młodszy i mądrzejszy, jeśli ciągle tylko coś krytykujesz, czegoś nie lubisz, coś ci się nie podoba, czegoś nie zuważasz...

zajmij sie lepiej SGM, tłumacz może teksty ich piosenek Icon_wink2 albo napisz chociaż, jak widziałbyś ich dalszą drogę kariery, na następnych krążkach.. no, nie wiem, ciągle liczę na kreatywnośc twórczą dojrzałego człowieka Icon_wink2
31.03.2009 06:51 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):albo nie w tym fragmencie, w którym słuchałem albo jestem głuchy
1. stawiam raczej na to drugie, niedosłuch wieku starczego Icon_wink2
kajman napisał(a):to świetna ekipa przecieżIcon_wink
kajman napisał(a):jakoś nie udało mi się tego zauważyć
2. a nie mówiłem, że głuchy, choć ja to zawodowo nazywam upośledzeniem w stopniu lekkim Icon_wink2
3. oj, kajman, kajman, byś już lepiej cicho siedział, a nie pleciesz tak te androny na lewo i prawo, wcale przez to nie poczujesz się młodszy i mądrzejszy, jeśli ciągle tylko coś krytykujesz, czegoś nie lubisz, coś ci się nie podoba, czegoś nie zuważasz...
4. zajmij sie lepiej SGM, tłumacz może teksty ich piosenek Icon_wink2
5. albo napisz chociaż, jak widziałbyś ich dalszą drogę kariery, na następnych krążkach.. no, nie wiem, ciągle liczę na kreatywnośc twórczą dojrzałego człowieka Icon_wink2
1. Dziwne, bo wszystko inne w tym utworze słyszę.
2. Udało mi się zauważyć w pozostałych utworach perkusję, tylko nieporównywalnie gorszą niż w tym utworze, ale Ty nie potrafisz dostrzec niczego i wszystko traktujesz dosłownie.
3. I i tak czuję się młody i nie potrzebuję do tego dodatkowych pomocy. Nie wszystko krytykuję, ale mam dosyć wysokie wymagania w stosunku do muzyki. To ma być sztuka, a nie odpowiednik rzymskich igrzysk dla współczesnego plebsu.
4. Zbyt dobrze znam moje umiejętności w zakresie języków obcych, żeby się tego podjąć. Poza tym text ma w piosence dla mnie coraz mniejsze znaczenie. Ale może się skuszę na przetłumaczenie Sucha a landscape Faun Fables. Icon_lol
5. Idą bardzo dobrą drogą i jeżeli z niej nie zejdą to wszystko będzie w porządku.
31.03.2009 10:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #26
 
kajman napisał(a):Ty nie potrafisz dostrzec niczego i wszystko traktujesz dosłownie

ja?
a wydawało mi się, że to twoja cecha charakteru, dosłowność, i zero poczucia humoru Icon_wink2

kajman napisał(a):(muzyka) to ma być sztuka, a nie odpowiednik rzymskich igrzysk dla współczesnego plebsu

ja tam wolę spółkować z plebsem (bo z pewnością dla ciebie jest nim np. układanie topu PSB) niż nie mieć własnego zdania i wszystkie utwory na swoją listę zrzynać od innych Icon_razz Icon_mrgreen
01.04.2009 04:51 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):Ty nie potrafisz dostrzec niczego i wszystko traktujesz dosłownie
1. ja?
2. a wydawało mi się, że to twoja cecha charakteru, dosłowność, i zero poczucia humoru Icon_wink2
kajman napisał(a):(muzyka) to ma być sztuka, a nie odpowiednik rzymskich igrzysk dla współczesnego plebsu
3. ja tam wolę spółkować z plebsem
4. (bo z pewnością dla ciebie jest nim np. układanie topu PSB)
5. niż nie mieć własnego zdania i wszystkie utwory na swoją listę zrzynać od innych Icon_razz Icon_mrgreen
1. Zdziwienie? Ja sobie robie jaja z pogrzebu, a Ty odbierasz to jakbym pisał poważnie.
2. No cóż, widocznie mamy zupełnie odmienne poczucie humoru. A dosłowny oczywiście bywam, ale bardzo często w sytuacjach, gdy ta dosłowność ma doprowadzić do czegoś w rodzaju paranoi. Ponad połowa tego, co piszę podczas odpowiadania na Twoje posty, jest absolutnie niepoważna, chociaż czasami też bywam bardzo poważny.
3. Ja wolę spółkować z kobietą. Plebs w tej dziedzinie mnie nie interesuje.
4. Układanie topu PSB jest zabawą, którą Ty uprawiasz, a która mnie w zasadzie nie interesuje. Może w którymś momencie zajrzę, żeby przekonać się, że nie ma w nim jedynego utworu z XX w., który toleruję.
5. Co za różnica, czy zrzynam z innych list czy z singli? Czy przeszukuję zestawienia w bliższym regionie czy szukam gdzieś dalej. Utwory, których nie ma na żadnej liście, to mogę sobie wrzucić na top wszechczasów, a tutaj przyjąłem takie zasady, jak przyjąłem i dobrze się tym bawię, a przy tym poznaję mnóstwo ciekawej muzyki.
01.04.2009 09:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #28
 
kajman napisał(a):3. Ja wolę spółkować z kobietą. Plebs w tej dziedzinie mnie nie interesuje.
Icon_lol Icon_lol [nie mogłem się powstrzymać]
01.04.2009 09:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #29
 
kajman napisał(a):widocznie mamy zupełnie odmienne poczucie humoru

najwidoczniej tak Icon_smile2

kajman napisał(a):wolę spółkować z kobietą

i już kolejną? normalnie twój wzór to chyba Leon Niemczyk? Icon_wink2

kajman napisał(a):Może w którymś momencie zajrzę, żeby przekonać się, że nie ma w nim jedynego utworu z XX w., który toleruję.

całkiem możliwe, że go nie będzie Icon_razz
01.04.2009 09:59 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości