Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #185
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Ojej... w życiu bym nie przypuszczał, że wygra "Cry Me A River" Icon_biggrin Dzięki, że mnie nadal potraficie zaskoczyć, bo to dobry zwycięzca Icon_biggrin

Przed wynikami bardziej spodziewałem się walki pomiędzy "What Goes Around" i "Mirrors", za które dałbym się pokroić, bo to dla mnie jedno z najlepszych nagrań XXI wieku. Tomekk, widziałem twoją "12" Icon_wink

Bardzo cieszy mnie wysoka pozycja "Can't Stop The Feeling" kilka razy spotkałem się ze stwierdzeniem, że to największy hit Justina i zarazem najgorszy utwór w jego karierze. Jak widać te osoby nie mają racji, bo forumowicze mycharts znają się na muzyce Icon_biggrin

Zaskoczyła mnie wysoka pozycja "Say Something" - mnie najnowszy album raczej rozczarował, ale być może ten subtelny pierwiastek country was poruszył.

TOP10 zamyka chyba sensacja tego topu: "Blue Ocean Floor", to świadczy o tym, że serio porządnie przesłuchaliście to zestawienie za co ogromne brawa dla was i podziękowania! Mój czarny koń skończył z 11 punktami Icon_wink

Jeszcze raz bardzo dziękuję za ten top! Miło było wprowadzić do tego cyklu odrobinę (mam nadzieję tego lepszego) popu Icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.01.2019 12:07 AM przez mike.)
21.01.2019 11:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - mr.vingoe - 04.01.2019, 04:22 AM
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - michal91d - 21.01.2019, 06:44 PM
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - mr.vingoe - 21.01.2019, 11:10 PM
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - mr.vingoe - 21.01.2019, 11:44 PM
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - mr.vingoe - 22.01.2019, 12:14 AM
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - mike - 21.01.2019 11:56 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości