Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a (/showthread.php?tid=43160)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - prz_rulez - 31.12.2018 12:35 AM

Od teraz do poniedziałku 7 stycznia zgłaszamy tu po dwa utwory ww. artysty. Raz zgłoszonego tytułu nie zmieniamy. Za każdy dostaniecie po punkcie w PLMT.


Z pewnością będzie to ciekawy top.
Żeby jednak nie było tak łatwo, jako pierwszy utwór zgłaszam...
Battle Of The Sexxxes


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - tomas585 - 31.12.2018 12:43 AM

Rock Your Body
Cry Me a River

więcej utworów tego pana nie kojarzę , już chyba wolałem akosa Icon_wink

e. znam jeszcze duet z Michaelem Jacksonem


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - Yacy - 31.12.2018 12:48 AM

Say Something
Mirrors


dwa z topu utworów na deezerze Icon_wink2
nie znam gościa zupełnie...


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - Yacy - 31.12.2018 12:50 AM

(31.12.2018 12:35 AM)prz_rulez napisał(a):  Z pewnością będzie to ciekawy top.
na sebastosie też założyłeś wątek?


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - prz_rulez - 31.12.2018 12:51 AM

(31.12.2018 12:50 AM)Yacy napisał(a):  
(31.12.2018 12:35 AM)prz_rulez napisał(a):  Z pewnością będzie to ciekawy top.
na sebastosie też założyłeś wątek?
Na szczęście nie muszę Icon_smile
tomas858 napisał(a):więcej utworów tego pana nie kojarzę , już chyba wolałem akosa Icon_wink
Aż nie chce mi się wierzyć


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - Yacy - 31.12.2018 12:52 AM

z tego co wiem, to tam też jest zakładany taki watek, więc skoro tu, to ...


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - mike - 31.12.2018 12:52 AM

szczerze mówiąc zaskakujące, że nie znacie muzyki księcia popu Icon_lol ale to tylko potwierdza moją tezę, że z reguły osoby słuchające muzyki alternatywnej kompletnie zamykają się w swoich światach i nie są ciekawi innych gatunków Icon_cry


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - prz_rulez - 31.12.2018 01:01 AM

Mike'u, ale przyznaj z ręką na sercu: czy Ty tak bardzo lubisz zgłębiać te inne gatunki? Muzykę z Azji, Afryki czy Oceanii?
Etc...


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - mike - 31.12.2018 01:07 AM

(31.12.2018 01:01 AM)prz_rulez napisał(a):  Mike'u, ale przyznaj z ręką na sercu: czy Ty tak bardzo lubisz zgłębiać te inne gatunki? Muzykę z Azji, Afryki czy Oceanii?
Etc...

bardziej mi chodzi o podstawowych wykonawców z różnych gatunków muzycznych, a nie regionów Icon_biggrin Choć z Oceanii kojarzę Kimbrę, a Azji K-Pop i te dziwne zespoły jak Girls Generation, Hyuna, 2NE1, BTS.


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - thestranglers - 31.12.2018 01:07 AM

mike napisał(a):to tylko potwierdza moją tezę, że z reguły osoby słuchające muzyki alternatywnej kompletnie zamykają się w swoich światach i nie są ciekawi innych gatunków
myślę, że nie chodzi o ciekawość/jej brak lecz o to, że nie podobają mi się takie dźwięki, proste...


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - mike - 31.12.2018 01:10 AM

(31.12.2018 01:07 AM)thestranglers napisał(a):  
mike napisał(a):to tylko potwierdza moją tezę, że z reguły osoby słuchające muzyki alternatywnej kompletnie zamykają się w swoich światach i nie są ciekawi innych gatunków
myślę, że nie chodzi o ciekawość/jej brak lecz o to, że nie podobają mi się takie dźwięki, proste...

Ma prawo ci się nie podobać, ale pewnie jak widzisz jakąś nastolatkę której nazwy Guns N' Roses, The Doors, Led Zeppelin czy Aerosmith nic nie mówią to pewnie jesteś oburzony Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - prz_rulez - 31.12.2018 01:11 AM

mike napisał(a):Ma prawo ci się nie podobać, ale pewnie jak widzisz jakąś nastolatkę której nazwy Guns N' Roses, The Doors, Led Zeppelin czy Aerosmith nic nie mówią to pewnie jesteś oburzony Icon_wink
Przyznam, że celny argument.


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - thestranglers - 31.12.2018 01:12 AM

Szczerze to gdy widzę taką, której te nazwy coś mówią to jestem w pozytywnym szoku. Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - EVENo - 31.12.2018 01:15 AM

Can't Stop The Feeling
What Goes Around...Comes Around

Ha! Udało mi się coś zgłosić Icon_biggrin


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - prz_rulez - 31.12.2018 01:22 AM

Nie zapomnijcie o "4 Minutes" oraz "Love Sex Magic" Icon_wink
A był jeszcze między innymi duet z Beyoncé...
...No i jeszcze z Timbo i NellyIcon_exclaim


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - mike - 31.12.2018 01:28 AM

(31.12.2018 01:22 AM)prz_rulez napisał(a):  Nie zapomnijcie o "4 Minutes" oraz "Love Sex Magic" Icon_wink
A był jeszcze między innymi duet z Beyoncé...
...No i jeszcze z Timbo i NellyIcon_exclaim

wiele jeszcze do odkopania Icon_biggrin ja czekam i na końcu zgłoszę najbardziej brakujące Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - Dobromiera - 31.12.2018 01:34 AM

Trochę czuję się przywołany do tablicy, bo reprezentuję "alternatywną" część forum. Akurat oprócz ostatniej, słyszałem wszystkie płyty Timberlake'a i raczej je cenię (oprócz drugiej części 20/20 Experience, bo to odrzuty), choć głównie single. Dominacja Furtado, Timberlake'a i Timbalanda w mediach akurat przypadała na pierwsze lata mojego świadomego słuchania muzyki, więc jest spory sentyment, ale te produkcje po prostu się bronią. Timbaland wielkim poetą był. Icon_wink

(31.12.2018 01:22 AM)prz_rulez napisał(a):  Nie zapomnijcie o "4 Minutes" oraz "Love Sex Magic" Icon_wink
A był jeszcze między innymi duet z Beyoncé...
...No i jeszcze z Timbo i NellyIcon_exclaim

Nie no, takich ficzuringów raczej nie będziemy liczyć? Głównym wykonawcą "4 Minutes" jest Madonna, a nie Justyn.

a moje zgłoszenia to:

Let the Groove Get In
Tunnel Vision

jeszcze większe oczywistości pewnie się pojawią Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - thestranglers - 31.12.2018 01:36 AM

Where Is The Love?
Give It To Me


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - mike - 31.12.2018 01:37 AM

(31.12.2018 01:34 AM)Artur.O napisał(a):  Trochę czuję się przywołany do tablicy, bo reprezentuję "alternatywną" część forum. Akurat oprócz ostatniej, słyszałem wszystkie płyty Timberlake'a i raczej je cenię (oprócz drugiej części 20/20 Experience, bo to odrzuty), choć głównie single. Dominacja Furtado, Timberlake'a i Timbalanda w mediach akurat przypadała na pierwsze lata mojego świadomego słuchania muzyki, więc jest spory sentyment, ale te produkcje po prostu się bronią. Timbaland wielkim poetą był. Icon_wink

Chwała ci za to! Icon_smile


Bardziej skromnego ficzeringu niż w "Where is the love?" Justina nie pamiętam Icon_biggrin, w 4 minutes miał nawet swoją zwrotkę Icon_biggrin


RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a - thestranglers - 31.12.2018 01:38 AM

Artur.O napisał(a):Nie no, takich ficzuringów raczej nie będziemy liczyć?
oczywiście, że będziemy