Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #201
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Sundrajta napisał(a):peerzet narzekał, że nikt nie odsłuchał "BotS" jak to nie? i dostał u mnie nawet zasłużone ostatnie miejsce. Cwaniak
Ale przecież to takie fajne timbobujanie. Nie oczekiwałem cudów, no ale chociaż na te parę punktów zasługiwało.
Sundrajta napisał(a):Dobrze się tego słuchało - Justin to jednak jest fachowiec w swojej robocie.
Cóż, tak paradoksalnie to chyba dwa moje ulubione Justiny to jeden w duecie z Madonną, a drugi jeszcze w *Nsync. Cóż... Ktoś może złośliwie napisać, że to po prostu zbyt dobry pop jak na moje badziewne gusta.
kajman napisał(a):Ja tych, którym dałem zero nawet nie próbowałem układać w kolejności. Z jednym wyjątkiem, kiedy czułem, że to zero może się rozkręcić. No i trafiło do top 10.
Z zera do top 10? Łoł, niezły przeskok.
U mnie też sporo utworów w topach przelatuje bez większej uwagi, taka prawda.
22.01.2019 11:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #202
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
prz_rulez napisał(a):Ktoś może złośliwie napisać, że to po prostu zbyt dobry pop jak na moje badziewne gusta.
tak, wszystkim chodzi o to w pierwszej kolejności, żeby wyrażając swoje opinie, przede wszystkim dokopać tobie Icon_wink

ja nie słuchałem "battle", bo nie znalazłem odsłuchu, ale sprawdziłem, czy nie ma na youtubie, zanim wysłałem głosy

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.01.2019 12:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 730
Dołączył: Jun 2007
Post: #203
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
prz_rulez napisał(a):Z zera do top 10? Łoł, niezły przeskok.
Jaki tam przeskok, skoro tylko 12 utworów uzyskało ocenę wyższą.
prz_rulez napisał(a):fajne timbobujanie
Wewnętrzna sprzeczność. Icon_wink
22.01.2019 12:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #204
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Wrzucilem przeciez link..........

I chodzilo mi ogolnie z tym badziewiem, nie ze szczegolnie.
22.01.2019 03:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #205
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
prz_rulez napisał(a):Wrzucilem przeciez link..........
już po moim głosie i na problematycznym sendspace; no i to numer, do którego nawet ty jako zgłaszający nie byłeś przekonany -- średni splot okoliczności

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.01.2019 03:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #206
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
kajman napisał(a):Ja tych, którym dałem zero nawet nie próbowałem układać w kolejności. Z jednym wyjątkiem, kiedy czułem, że to zero może się rozkręcić.
to może lepiej posłuchać i dać się rozkręcić, a potem oceniać?
22.01.2019 04:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 730
Dołączył: Jun 2007
Post: #207
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Ja słucham tak po trochu z różnych momentów.
22.01.2019 05:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #208
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Ja mam zasadę nie oceniać nim nie przesłucham parę tygodni na plejce.
22.01.2019 05:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #209
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
1. Sendspace problematyczny?
2. Cztery punkty to calkiem sporo.
22.01.2019 05:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 730
Dołączył: Jun 2007
Post: #210
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
thestranglers napisał(a):a mam zasadę nie oceniać nim nie przesłucham parę tygodni na plejce.
Przesłuchać dwieście-trzysta utworów tygodniowo w całości (a mnożąc przez kilka tygodni)? Do tego z chomika raczej do żadnej plejki dodać nie mogę. Poddaję się.
22.01.2019 06:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #211
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Rozumiem, i dlatego tygodniowo dodaję dziewięć utworów. Większa szansa, że zostaną ze mną na całe życie.
22.01.2019 06:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #212
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
(21.01.2019 11:47 PM)Szymek79 napisał(a):  Take That
Myślałem że już gorzej być nie może, co za seria.

WOLNE MEDIA!!!
22.01.2019 06:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 730
Dołączył: Jun 2007
Post: #213
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Dodając tygodniowo dziewięć utworów przez miesiąc tego Justina bym nie przesłuchał. Ja przesłuchuję całościowo w ciągu tygodnia 10-50 nowych utworów, z czego większość raz.
22.01.2019 06:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #214
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Myślałem o nowych utworach na plejce. I słucham ich kilka tygodni, chyba że (rzadko bo rzadko) coś mnie od razu odrzuci. Ostatnio z nowym utworem Amy MacDonald np. tak było. Słuchania bez związku z listą, czy forum nie liczę do tego, topów też.
22.01.2019 06:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 730
Dołączył: Jun 2007
Post: #215
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
thestranglers napisał(a):Myślałem o nowych utworach na plejce.
W zasadzie ja także. Ale po prostu nie mam czasu, żeby przesłuchiwać wszystkie wielokrotnie. Dlatego często jedno przesłuchanie wystarcza do odrzucenia utworu, ale w większości przypadków jednak z opcją możliwości powrotu do niego (co zdarza się raczej rzadko).
22.01.2019 06:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #216
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Wszystko o czym piszę w jakimś tam stopniu warunkuje reguła, że utwór, który już wejdzie u mnie na listę nie ma prawa na nią wrócić. Niby banał, bo hołdujecie pewnie tej samej zasadzie. Wprowadzając utwór do Top40 muszę mieć jednak pewność, że poznałem go w wystarczającym stopniu, by zachwyt nie przeszedł mi za chwilę i (tu najgorsze) po czasie nie wrócił. Owszem, nieraz zdarzają się wypady po tygodniu, ale mają miejsce w przypadku naprawdę przeoranych wzdłuż i wszerz kompozycji. Sprzyjanie w ten sposób na plejce nowościom skutkuje często wysokim pozycjonowaniem ich w pierwszym tygodniu, bywa że utwory nie potrafią przebić tego wyniku podczas całego pobytu. Lepiej jednak tak niż żałować po szkodzie, że się nie doceniło na czas czegoś wielkiego, czegoś co czyha na nas w każdym momencie. Icon_wink
22.01.2019 07:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #217
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Właśnie dlatego lepiej mieć listę z powrotami. Kropka.
22.01.2019 07:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #218
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
thestranglers napisał(a):A z czym Wam się kojarzy utwór 'FutureSex/LoveSound'?
rozwiązuję zagadkę: 'Need You Tonight' Icon_wink
22.01.2019 09:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #219
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Poczekalnia prz_ruleza:

11 Can't Stop The Feeling
12 Cry Me A River
13 Love Never Felt So Good
14 Let The Groove Get In
22.01.2019 10:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #220
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Poczekalnia Artur.O:

11. Suit & Tie
12. Give It To Me
13. Don't Hold The Wall
22.01.2019 10:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości