Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 940 - 15.03.2009
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Kaczy1993 napisał(a):To co za tydzień takie podium: Archive, Armia, Wrong :?: Icon_lol
ja już wiem jakie jest podium Icon_wink2
Kaczy1993 napisał(a):Empyrean drugi na Liście Płyt, a gdzie solo :?: Już bodajże 3 albo 4 tydzień czekam :roll:
płyta podoba mi się jako całość, ale poszczególne utwory się nie wybijają. liczę jednak, że coś w końcu wejdzie. najbliżej ma chyba "Central".
Kaczy1993 napisał(a):czyżby Archive za tydzień tryumfowało?
kto wie, kto wie Icon_wink2
abd3mz napisał(a):Który raz M.I.A na 9? Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):Chyba z 5
yhy, 5. raz Icon_smile2.
ku3a napisał(a):Cóż za niespodzianka! Frutti Di Mare numerem 1 w płytach. Tym bardziej, że nigdy nie była na czele.
e tam, dla mnie to żadna niespodzianka. wiele razy pisałem, że ogromnie mi się ta płyta podoba Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Coma i Lao Che już pod koniec dychy. I jedengo i drugiego szkoda, bo Coma coś za szybko wypada, a Lao Che bardzo szybko znalazła się w tak niskich rejonach listy płyt.
Coma ma kryzys i na początku wydawało mi się, że chwilowy, ale teraz nie wiem czy nie będzie głębszy. no i jakby się zrobiło cieplej, to takie granie będzie miało trudniej Icon_wink2.
a Lao rzeczywiście gruchnęło, ale to też wina konkurencji, która zaatakowała całą grupą.
tadzio3 napisał(a):Szkoda, że "Better" wypada już z top 10
też żałuję. tak wyszło...
tadzio3 napisał(a):I na koniec, żeby ktoś mi powiedział ze dwa miesiące temu, że twoje top 5 bedzie składało się z piosenke wykonawców takich jak: Starsailor, Archive, Pet Shop Boys, Armii i Dido to z pewnością bym stwierdził, że chyba że listy zostały pomylone i to nie Kuby zestawienie, tylko przykadowo Stavangera Icon_wink2
Icon_lol dobre spostrzeżenie Icon_mrgreen . choć akurat Starsailor miał u mnie 2 duże przeboje.
saferłel napisał(a):Zobaczmy ile piosenek jest u ciebie takich, którym dałbym ''3'' co najmniej.
nie wiem jak Ty odbierasz ten wynik, ale myślę, że 2/3 wszystkich utworów to bardzo dobry rezultat.
saferłel napisał(a):czy Go west było AŻ tak wysoko
saferłel napisał(a):teraz kurczę aż się zaczynam bać o tych PSB, bo dziwnie będę się czuł jeśli to będzie jedyny numer z Yes na twojej liście.
ja jeszcze nie mam płyty na dysku. postaram się to w najbliższych dniach naprawić.
saferłel napisał(a):Snuff - Slipknot [szczególnie po jednym odtworzeniu w Rockiestrze spodobał mi się ten numer, ale tylko na to 3, wyższego progu by nie przeszedł Icon_biggrin]
tak czy inaczej, cieszę się, że Rockiestra się do czegoś przydaje Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Chętnie poznam nowości
rozumiem, że Levellers. Kumka i L.Stadt też?
Aro napisał(a):Poczekaj troszke z tą Dido . Daj sie nacieszyć Icon_wink2 . Idzie wsparcie ....
wreszcie Icon_wink2
Aro napisał(a):ja jednak bede trzymał kciuki za wspomniane Underground Icon_biggrin3 .
no to nie wiem czy się ucieszysz z najnowszego notowania... :roll: (które pewnie pojawi się jutro)
Miszon napisał(a):Starsailor oczarował mnie pierwszą płytą, a później tylko rozczarowywał
na tej konkretnie liście płyty nie grają głównej roli Icon_wink2.
mrsap napisał(a):Trochę dziwi mnie pierwsze miejsce Starsailor. Ich nowy utwór podoba mi się, ale do tych starych hitów dużo mu brakuje...
Twoje zdanie takie, a moje takie, że to jest pierwsza trójka ich najlepszych utworów.
mrsap napisał(a):Ty nie widzisz różnicy w poziomie, a ja póki co nie widzę różnicy w granej przez nich muzyce Icon_wink2
to dobrze, że dodałeś "póki co" Icon_wink2
mrsap napisał(a):Nie podoba mi się debiut L.Stadt. Zespół nie przypadł mi do gustu swoim koncertem na Open'erze. W dodatku pojedyncze utwory są zupełnie przeciętne.
ich występu na Open'erze nie widziałem. ich wcześniejsze nagrania niezbyt mi się podobały. to podoba się bardzo. o! Icon_smile2
Yacy napisał(a):ale widzę, że tu ciut straciła...
a na LP3 chyba nawet do Poczekalni nie wejdzie...
Yacy napisał(a):23. 22. 30. Hiszpan - Lao Che - ciekwe gdzie bedzie dłużej [w top30] u Ciebie czy na lp3 ...?
no i niestety znamy już odpowiedź Icon_frown.
Yacy napisał(a):mam nadzieję, że nowe notowanie zobaczę szybciej niż to...
ja mam nadzieję, żę uda mi się je szybko zapostować Icon_wink2.
24.03.2009 01:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Kumka znam. Słyszałem już. Nawet niezłe, ale trochę byt ''kid-rockowe'' i ta nazwa. Wybaczcie, że tak nieprofesjonalnie do tego podchodzę, ale jak widzę i wymawiam KUMKA OLIK to po prostu....tracę wiarę Icon_razz2
No, no nieładnie. Yes w sklepach za 33 zł jest, a ty w piracenie się bawisz - nie będzie jej na liście płyt w takim razie Icon_cry2 [Jej, ja już nie pamiętam co trafia na tą listę, chyba już mp3 jednak dopuszczasz, pamiętam, że pytałem się o to kiedyś, ale wyleciało mi znów z głowy :/]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.03.2009 10:55 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości