Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 68 z dnia 14.03.2009 r.
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #1
notowanie 68 z dnia 14.03.2009 r.
FIGHTING TAO – Hurt - jedyne nagranie ktore tak naprawde mnie wzielo z najnowszego krazka "Goodbye to the Machine" . I tu takze pojawia sie "dobrze znana i wyjatkowa " tzn. Hurtowa perkusja i mocna gitara.....

BARYKADA – Lao Che - po koncercie w koszalinskiej Kreslarni musiało sie tak stać... a stało sie to troszke szybciej niz przewidywałem .


EPIDEMIA EUFORII – Klan
- odkad ten utwor pojawił sie nie tak dawno na LPMN , to bez przerwy chodził za mna jak cien....A ma juz blisko 40 lat.....

THE KICKING MACHINE - Melvins - ponownie jakis wytwór , ale bardzo mi sie podoba, a zwłaszcza ten wokal.

Nowosci - starosci za chwilkę w chomiku. Zapraszam. Icon_smile2





Notowanie 68 z dnia 14.03.2009 r.



01 . 01 . 05 . SALT CROWN - Sleepytime Gorilla Museum
02 . 03 . 08 . FORMICARY - Sleepytime Gorilla Museum
03 . 02 . 16 . COUNTING SHEEP – Bigelf
04 . 04 . 04 . THE WILLING VICTIM - Von Hertzen Brothers
05 . 07 . 04 . THE MAN I LOVE - Rokia Traore
06 . 05 . 04 . THE OSSUARY - Sleepytime Gorilla Museum
07 . 06 . 27 . ALL NIGHTMARE LONG – Metallica
08 . 09 . 45 . SUMMERS LOST – Hurt
09 . 08 . 04 . PUPPET SHOW - Sleepytime Gorilla Museum
10 . 11 . 05 . ANGLE OF REPOSE - Sleepytime Gorilla Museum

11 . 13 . 03 . WINTER SLEEP – Faun Fables
12 . 12 . 16 . GRAVEST SHOW ON EARTH – Bigelf
13 . 10 . 08 . THE COMPANIONS - Sleepytime Gorilla Museum
14 . 14 . 15 . THIS I LOVE - Guns N' Roses
15 . 16 . 07 . PRZED PRAWEM – Armia
16 . 15 . 06 . THE MONKEY’S PAW INCLUDING CODA: PENTACLE – Fractal
17 . 20 . 04 . A TABLE FORGOTTEN - Faun Fables
18 . 17 . 11 . BRING OUT THE SUN (SO ALIVE) - Von Hertzen Brothers
19 . 18 . 18 . CISZA I OGIEŃ â€“ Coma
20 . 21 . 09 . LOST INSIDE - Overhead

21 . 22 . 03 . HELPLESS CORPSES ENACTMENT - Sleepytime Gorilla Museum
22 . 26 . 13 . TIME MUST HAVE A STOP – Votum
23 . 19 . 13 . HYDRA – Bigelf
24 . 25 . 05 . ROZPRAWA O ROBOKACH – Kazik
25 . 24 . 30 . THE DAY THAT NEVER COMES – Metallica
26 . 28 . 05 . THE EVILS OF ROCK AND ROLL– Bigelf
27 . 29 . 06 . SOMEWHERE IN THE MIDDLE – Von Hertzen Brothers
28 . 23 . 16 . ABERINKULA – The Mars Volta
29 . NN . 01 . FIGHTING TAO – Hurt
30 . 27 . 10 . SORRY- Guns N' Roses

31 . 32 . 50 . ANESTHETIZE - Porcupine Tree
32 . 31 . 05 . THAT WAS JUST YOUR LIFE – Metallica
33 . 36 . 05 . STATEK BURZ– Armia
34 . NN . 01 . BARYKADA – Lao Che
35 . 35 . 59 . JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
36 . 38 . 02 . PICTURES – Faun Fables
37 . 37 . 33 . PRZEBICIE DO ŚRÓDMIEŚCIA – Lao Che
38 . 40 . 08 . NAWET GDY NOC POKRYWA CIENIEM ZIELONĄ ZIEMIĘ â€“ Osjan
40 . 33 . 16 . HARMONY KORINE – Steven Wilson
40 . 34 . 04 . AFTERMATH – Fractal

41 . NN . 01 . EPIDEMIA EUFORII – Klan
42 . 44 . 02 . BEFORE THE BEGINNING - John Frusciante
43 . 49 . 02 . BROTHER – Pearl Jam
44 . 39 . 12 . APPALACHIAN SPRINGS – The Verve
45 . 41 . 09 . UNDERNEATH THE STARS – The Cure
46 . 47 . 02 . MOMENT OF SURRENDER – U2
47 . 30 . 03 . BURN RUBBER BLUES – Cloon
48 . NN . 01 . THE KICKING MACHINE - Melvins
49 . 45 . 58 . M.I.A. - Avenged Sevenfold
50 . 46 . 31 . TO TAME A LAND – Dream Theater



Wypadły :

42. 18. SNUFF – Slipknot
43. 28. PIGEON DRUMMER – No-Man
48. 05. TAKE A BREATH - David Gilmour
50. 09. LIFELESS – Stolen Babies
16.03.2009 06:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #2
 
Aro napisał(a):40 . 33 . 16 . HARMONY KORINE – Steven Wilson
U mnie też na liście, na 47 Icon_biggrin3
Aro napisał(a):43 . 49 . 02 . BROTHER – Pearl Jam
A to nowość w poczekalni.
16.03.2009 07:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #3
 
koszMAREK napisał(a):U mnie też na liście, na 47 Icon_biggrin3
Własciwie to ma byc na 39 , tak jest w bazie Icon_smile2 . A tu przypadło mu miejsce 40.
16.03.2009 07:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #4
 
Częściej chodź z żoną na koncerty Lao Che. Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Barykada to mój numer 3 z Powstania. Icon_biggrin3
Za Klan to ja się porządnie wezmę, bo odkąd usłyszałem Mrowisko w Minimaxie to są na mojej krótkiej liście. [Problem w tym, że tam jest pewnie z 30 wykonawców.]
Hurt znam, ale jeszcze płytę przesłucham.
Melvins chętnie poznam. Poznany dzięki tej zagranicznej audycji? Ja ostatnio znalazłem taką audycję i wydaje misie ciekawa: http://www.mlwz.ceti.pl Jeszcze nie słuchałem.
16.03.2009 07:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Obejrzałem Twoją listę. Skomentuję jak wrócę, bo muszę się z kimś spotkać, a potem idę na koncert Bez Jacka. Jak chcesz, to zajrzyj na mojego chomika, bo zrzuciłem wszystkie Fauny z wyjątkiem tych z EP-ki.
16.03.2009 07:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #6
 
abd3mz napisał(a):Częściej chodź z żoną na koncerty Lao Che. Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Icon_wink2 Icon_mrgreen Icon_lol
abd3mz napisał(a):Barykada to mój numer 3 z Powstania. Icon_biggrin3
a co jest nr dwa i jeden ???? Icon_smile2
abd3mz napisał(a):Za Klan to ja się porządnie wezmę,
Icon_wink2 Icon_mrgreen ja też tak myslałem, ale z braku czasu pozwolę sobie tak juz więcej nie pisać Icon_wink2
abd3mz napisał(a):Hurt znam, ale jeszcze płytę przesłucham.
jak znasz to podejrzewam ze masz podobne zdanie o tej plycie co ja.
abd3mz napisał(a):Melvins chętnie poznam. Poznany dzięki tej zagranicznej audycji?
Nie tym razem. To sprawka kolegi p.u.r.h.-a Icon_smile2
abd3mz napisał(a):Ja ostatnio znalazłem taką audycję i wydaje misie ciekawa: http://www.mlwz.ceti.pl Jeszcze nie słuchałem.
Juz zajrzałem . Może byc ciekawie. Widze ze tu takze promują nową ciekawą płytę Ulyssesa oraz swietna polskość Iluzjon [nie mylic z Illusion] Wielkie dzieki. Icon_smile2
kajman napisał(a):Skomentuję jak wrócę, bo muszę się z kimś spotkać
koncert we dwoje ?? Icon_wink2
kajman napisał(a):Jak chcesz, to zajrzyj na mojego chomika, bo zrzuciłem wszystkie Fauny z wyjątkiem tych z EP-ki.
Dzieki ogromne Icon_biggrin3 . Jutro z rana włączę swoj odkurzacz Icon_wink2
16.03.2009 10:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 537
Dołączył: Nov 2008
Post: #7
 
Aro napisał(a):EPIDEMIA EUFORII – Klan - odkad ten utwor pojawił sie nie tak dawno na LPMN ,
a z jakiej okazji został przypomniany? To wielki utwór jest...
Aro napisał(a):abd3mz napisał/a:
Barykada to mój numer 3 z Powstania.
a co jest nr dwa i jeden ????
pozwolę sobie wytypować Icon_wink2 "Kanały" i "Przebicie". Zgadłem? Icon_smile2
17.03.2009 12:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Aro napisał(a):
abd3mz napisał(a):Za Klan to ja się porządnie wezmę,
1. Icon_wink2 Icon_mrgreen ja też tak myslałem, ale z braku czasu pozwolę sobie tak juz więcej nie pisać Icon_wink2
kajman napisał(a):Skomentuję jak wrócę, bo muszę się z kimś spotkać
2. koncert we dwoje ?? Icon_wink2
kajman napisał(a):Jak chcesz, to zajrzyj na mojego chomika, bo zrzuciłem wszystkie Fauny z wyjątkiem tych z EP-ki.
3. Dzieki ogromne Icon_biggrin3 . Jutro z rana włączę swoj odkurzacz Icon_wink2
1. Tego nie jest zbyt dużo: Mrowisko i kilkanaście rozrzuconych nagrań. Jakby co, większość mogę zachomiczyć.
2. Niestety, migrena spowodowała, że na koncercie byłem sam. Wrażenia rewelacyjne, wróciłem niedawno.
3. Ciekawym wrażeń. Dla mnie poziom mocno zróżnicowany.
17.03.2009 03:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
bear napisał(a):
Aro napisał(a):EPIDEMIA EUFORII – Klan - odkad ten utwor pojawił sie nie tak dawno na LPMN ,
a z jakiej okazji został przypomniany? To wielki utwór jest...
Był w propozycjach do LPMN chyba z okazji reedycji. A utwór faktycznie vwielki.
17.03.2009 03:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #10
 
Aro napisał(a):a co jest nr dwa i jeden ????
bear napisał(a):pozwolę sobie wytypować "Kanały" i "Przebicie". Zgadłem?
Icon_smile2
Zostawię to jako niespodziankę mojego topu. Icon_smile2
Aro napisał(a):jak znasz to podejrzewam ze masz podobne zdanie o tej plycie co ja.
Właściwie już Kubie powiedziałem co o niej myślę, ale jeszcze przynajmniej raz przesłucham zanim napiszę.
kajman napisał(a):1. Tego nie jest zbyt dużo: Mrowisko i kilkanaście rozrzuconych nagrań. Jakby co, większość mogę zachomiczyć.
Jakby co to ja już linki znalazłem.
Nie wiem kiedy przesłucham, bo teraz wziąłem się za Bitelsów, Grechutę, a jest jeszcze NL.
17.03.2009 09:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
Re: notowanie 68 z dnia 14.03.2009 r.
Jak widać Goryle osiągnęły u Ciebie stan nasycenia, bo nawet wyszły na lekki minusik. Ale i tak wynik jest niespotykany. Chyba jeszcze nie miałeś takiego zagęszczenia wykonawców.
Natomiest dwójka moich wielkich (Hurt mimo pewnego kryzysu i Rokia awansują w top10), co mnie cieszy.
Fauny trochę do góry, a spodziewałem się szczególnie po najnowszej piosence więcej.
Hurt mnie na razie nie zachwycił, ale słuchałem w momencie przygotowania do wyscia z domu i może następnym razem będzie lepiej.
Epidemia euforii to chyba jedno z najstarszych nagrań, które kiedykolwiek pojawiło się na mychartowych listach, ale jest warte takiego wyczynu.
I widzę, że i Ciebie chwyciło nagranie, które P.U.R.H. wygrzebał.
17.03.2009 11:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #12
 
kajman napisał(a):1. Tego nie jest zbyt dużo: Mrowisko i kilkanaście rozrzuconych nagrań. Jakby co, większość mogę zachomiczyć.
Ok Dzieki . jesli nie bedziesz miał kłopotów ze zwierzakiem to bardzo poproszę Icon_smile2
kajman napisał(a):3. Ciekawym wrażeń. Dla mnie poziom mocno zróżnicowany.
Postaram się wieczorem przesłuchac, i zobaczymy co ciekawego nagrywali przez te lata...
kajman napisał(a):Jak widać Goryle osiągnęły u Ciebie stan nasycenia, bo nawet wyszły na lekki minusik. Ale i tak wynik jest niespotykany. Chyba jeszcze nie miałeś takiego zagęszczenia wykonawców.
I z tego powodu cholernie żałuje ze nie moge wcisnąc do dziesiątki conajmniej siedmiu kolejnych utworów Icon_wink2
kajman napisał(a):Natomiest dwójka moich wielkich (Hurt mimo pewnego kryzysu i Rokia awansują w top10), co mnie cieszy.
podejrzewam ze starszy Hurt dostał kopniaka , od swojego mlodszego brata i to tez mogło miec wpływ.
Natomiast z Rokią to zawsze się boje ze wyżej juz nie da rady, a gdy ją odsłuchuje pośród tej gromady Goryli to brzmi mi zdecydowanie lepiej.
kajman napisał(a):Fauny trochę do góry, a spodziewałem się szczególnie po najnowszej piosence więcej.
No własnie tylko na którym ja ich mam umiescić wg Ciebie Icon_wink2 Icon_lol
kajman napisał(a):Epidemia euforii to chyba jedno z najstarszych nagrań, które kiedykolwiek pojawiło się na mychartowych listach, ale jest warte takiego wyczynu.
gdybym zamroził ten utwór na dłużej to prawdopodobnie nic by z tego nie wyszło. No i tak się złozyło ze Epidemia Euforii wybrzmiewała mi w słuchawkach ostatnio bardzo czesto . A nagranie fakt, genialne Icon_smile2
kajman napisał(a):I widzę, że i Ciebie chwyciło nagranie, które P.U.R.H. wygrzebał.
nie wiem skąd, ale przyznam szczerze ze jest niezłym archeologiem Icon_smile2
17.03.2009 02:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #13
 
kajman napisał(a):
bear napisał(a):
Aro napisał(a):EPIDEMIA EUFORII – Klan - odkad ten utwor pojawił sie nie tak dawno na LPMN ,
a z jakiej okazji został przypomniany? To wielki utwór jest...
Był w propozycjach do LPMN chyba z okazji reedycji. A utwór faktycznie vwielki.
Dokładnie MROWISKO + (EP z utworami : Gdzie jest człowiek , Z brzytwą na poziomki , Nie sadźcie rajskich jabłoni, Automaty) wyszła w ubiegłym roku wydawnictwem Metal Mind Icon_smile2
17.03.2009 03:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
co tydzień jak oglądam Twoją listę kręcę z niedowierzaniem głową widząc wynik "Summers Lost". tym razem kręciłem 2 razy dłużej Icon_wink2.
ech, "Lifeless" wypadło.
u mnie też "Snuff" mocno traci.
będę kibicować Lao, choć na razie słyszałem to tylko na koncertach. ale już za kilka tygodni pewnie i na mojej liście będzie. nie wiem, tak obstawiam Icon_mrgreen . i kilka innych mam nadzieję też Icon_mrgreen .
i bardzo jestem ciekaw jaki wpływ na Twoją listę będzie mieć nowa NL.
17.03.2009 03:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Aro napisał(a):
kajman napisał(a):I widzę, że i Ciebie chwyciło nagranie, które P.U.R.H. wygrzebał.
nie wiem skąd, ale przyznam szczerze ze jest niezłym archeologiem Icon_smile2
Nigdy nie słyszałeś o Melvinsach? A niedawno wydany "Nude With Boots" to już ich dziewiętnasty album Icon_mrgreen Ciekawostką jest to, że na tym nowym albumie gra dwóch perkusistów równocześnie (jeden lewo- a drugi praworęczny) Icon_mrgreen

A na liście nadal gorylomania, chociaż jeden z goryli niespodziewanie przegrał z sędziwym Hurtem, a inny z jednym z DużychElfów Icon_wink2 Najwyższej nowości jeszcze nie znam, a o najniższej już się wypowiedziałem Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
17.03.2009 03:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #16
 
ku3a napisał(a):co tydzień jak oglądam Twoją listę kręcę z niedowierzaniem głową widząc wynik "Summers Lost". tym razem kręciłem 2 razy dłużej Icon_wink2 .
z niedowierzaniem ze mnie tak trzyma czy wręcz przeciwnie ? Icon_wink2 Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):ech, "Lifeless" wypadło.
no cóż dwa miesiące czekałem na wsparcie. I głównie myslałem ze to Ty mi w tym pomożesz Icon_wink2
ku3a napisał(a):będę kibicować Lao, choć na razie słyszałem to tylko na koncertach. ale już za kilka tygodni pewnie i na mojej liście będzie. nie wiem, tak obstawiam Icon_mrgreen . i kilka innych mam nadzieję też Icon_mrgreen .
to znaczy ze rok 2009 bedzie należeć do Powstania Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 [w mojej głowie stuka tez Godzina W i kto wie kto wie....]
ku3a napisał(a):bardzo jestem ciekaw jaki wpływ na Twoją listę będzie mieć nowa NL.
przyznam że na razie mam wszystko spakowane, a przesłuchania rozpoczne prawdopodobnie około weekendu. choć dzis na mojej liście są juz 4 utwory z NL Icon_lol , fakt ze poznane przed inauguracją . A Stolen Babies własnie wypadło czyli ogólem jak na razie zaliczyło 5 sztuk Icon_wink2
p.u.r.h. napisał(a):Nigdy nie słyszałeś o Melvinsach? A niedawno wydany "Nude With Boots" to już ich dziewiętnasty album Icon_mrgreen
Nigdy nie słyszałem, i cos czuje ze gdyby wydali dwudziesty jubileuszowy czy nawet trzydziesty to i tak bym do nich tak szybko nie dotarł Icon_mrgreen
Ostatni jest już na dysku i czeka w kolejce do przesłuchania.
p.u.r.h. napisał(a):na liście nadal gorylomania, chociaż jeden z goryli niespodziewanie przegrał z sędziwym Hurtem,
No cóż . Puppeci przegrywaja jak na razie u mnie [a zapewne o tym utworze wspomniałeś] co prawda utwór jest rewelacyjny ale drobne niuanse i elementy decydują że podoba mi się bardziej Formicary i Salt Crown Icon_smile2
17.03.2009 07:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Aro napisał(a):1. jesli nie bedziesz miał kłopotów ze zwierzakiem to bardzo poproszę Icon_smile2
2. Natomiast z Rokią to zawsze się boje ze wyżej juz nie da rady, a gdy ją odsłuchuje pośród tej gromady Goryli to brzmi mi zdecydowanie lepiej.
1. Jak tylko wrzucę EP-kę FF to biorę się do Klanu.
2. Ja też tak miałem - byłem pewien, że w tym tygodniu nie da rady Gorylom i... kolejny tydzień z nimi wygrywała. Natomiast ostatnio nie wygrała niespodziewanie zupełnie z kim innym.
17.03.2009 08:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Aro napisał(a):z niedowierzaniem ze mnie tak trzyma czy wręcz przeciwnie ? Icon_wink2 Icon_mrgreen
nie, tak po prostu, że się tak niesamowicie trzyma Icon_smile2
17.03.2009 09:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #19
 
Braci Wyżsi trzymają sie wysoko i bardzo mnie to cieszy... ale na podium chyba nie ma co liczyć... No cóż apetyt rośnie, itd...
Votum z 22 odzyskuje siły... A ja sie zachwycam kolejnym ich utworem z płyty... Jak mu sie uda mnie wytrzymać do weekendu, to być może zdebiutuje...
Z nowości oczywiście świetne Lao [dokładnie za miesiąc będziemy na koncercie Icon_wink2]!!! Klan - też nie jest złe Icon_wink2 Płyty Hurtu słuchałem kilka razy ale jakoś nic mi nie chce wpaść w ucho. Może Twoja propozycja coś wywalczy w moich uszach Icon_smile2 Melvins oczywiście nie znam Icon_smile2
U2 cieniutko, uuuuuuuuuuuuuuu Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.03.2009 10:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #20
 
kajman napisał(a):1. Jak tylko wrzucę EP-kę FF to biorę się do Klanu.
wielkie Dzieki . Własnie zaciągam Icon_wink2
ku3a napisał(a):nie, tak po prostu, że się tak niesamowicie trzyma
samo się tak nie trzyma troche mojej w tym zaslugi tez musi byc Icon_wink2
Yacy napisał(a):Braci Wyżsi trzymają sie wysoko i bardzo mnie to cieszy... ale na podium chyba nie ma co liczyć... No cóż apetyt rośnie, itd...
Szkoda ze że w tym przypadku nie jesteś optymistą Icon_wink2
Yacy napisał(a):Votum z 22 odzyskuje siły... A ja sie zachwycam kolejnym ich utworem z płyty... Jak mu sie uda mnie wytrzymać do weekendu, to być może zdebiutuje...
Ponownie zaczyna mnie kręcic tak jak kilka ładnych tygodni temu . Przezyli szok gdy ogarneła liste Gorylomania , ale mam nadzieje ze sie otrząsneli...Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):Z nowości oczywiście świetne Lao [dokładnie za miesiąc będziemy na koncercie Icon_wink2 ]!!!
No to zyczę za miesiąc i tydzień aby zadebiutowało " nowe" Lao z.... Powstania na Moją Listę Icon_wink2
Yacy napisał(a):Płyty Hurtu słuchałem kilka razy ale jakoś nic mi nie chce wpaść w ucho. Może Twoja propozycja coś wywalczy w moich uszach Icon_smile2
Przyznam szczerze, ze ten utwór ma to "coś", a i ucieszyła mnie takze informacja że od wtorku sa w propozycjach na Active Rock Liscie Icon_smile2 Znaczy tez się przekonali .
Yacy napisał(a):U2 cieniutko, uuuuuuuuuuuuuuu Icon_frown
Przyznam szczerze, że i mnie zaskoczyło to "jedno oczko w górę" . Utwór ma potencjał i mysle ze przyjdą dla niego lepsze tygodnie na mojej liscie .
19.03.2009 11:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  notowanie 109 z dnia 26 grudnia 2009 r. Aro 0 715 30.12.2009 08:39 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 108 z dnia 19 grudnia 2009 r. Aro 2 876 30.12.2009 12:46 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 107 z dnia 12 grudnia 2009 r. Aro 3 895 19.12.2009 01:55 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 106 z dnia 05 grudnia 2009 r. Aro 2 785 14.12.2009 09:27 AM
Ostatni post: Aro
  notowanie 104 z dnia 21 listopada 2009 r. Aro 7 1 772 27.11.2009 02:37 PM
Ostatni post: tadzio3
  notowanie 103 z dnia 14 listopada 2009 r. Aro 6 1 333 25.11.2009 01:11 AM
Ostatni post: ku3a
  notowanie 102 z dnia 07 listopada 2009 r. Aro 7 1 313 16.11.2009 09:05 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 101 z dnia 31 października 2009 r. Aro 7 1 617 11.11.2009 03:14 PM
Ostatni post: ku3a
  notowanie 100 z dnia 24 października 2009 r. Aro 15 3 769 02.11.2009 05:56 PM
Ostatni post: Aro
  notowanie 99 z dnia 17 października 2009 r. Aro 11 2 176 27.10.2009 11:43 PM
Ostatni post: Konrad

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości