Największe forum list przebojów Mycharts.pl
notowanie 68 z dnia 14.03.2009 r. - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Listy poszczególnych użytkowników (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Aro LP (/forumdisplay.php?fid=67)
+---- Wątek: notowanie 68 z dnia 14.03.2009 r. (/showthread.php?tid=4251)

Strony: 1 2


notowanie 68 z dnia 14.03.2009 r. - Aro - 16.03.2009 06:35 PM

FIGHTING TAO – Hurt - jedyne nagranie ktore tak naprawde mnie wzielo z najnowszego krazka "Goodbye to the Machine" . I tu takze pojawia sie "dobrze znana i wyjatkowa " tzn. Hurtowa perkusja i mocna gitara.....

BARYKADA – Lao Che - po koncercie w koszalinskiej Kreslarni musiało sie tak stać... a stało sie to troszke szybciej niz przewidywałem .


EPIDEMIA EUFORII – Klan
- odkad ten utwor pojawił sie nie tak dawno na LPMN , to bez przerwy chodził za mna jak cien....A ma juz blisko 40 lat.....

THE KICKING MACHINE - Melvins - ponownie jakis wytwór , ale bardzo mi sie podoba, a zwłaszcza ten wokal.

Nowosci - starosci za chwilkę w chomiku. Zapraszam. Icon_smile2





Notowanie 68 z dnia 14.03.2009 r.



01 . 01 . 05 . SALT CROWN - Sleepytime Gorilla Museum
02 . 03 . 08 . FORMICARY - Sleepytime Gorilla Museum
03 . 02 . 16 . COUNTING SHEEP – Bigelf
04 . 04 . 04 . THE WILLING VICTIM - Von Hertzen Brothers
05 . 07 . 04 . THE MAN I LOVE - Rokia Traore
06 . 05 . 04 . THE OSSUARY - Sleepytime Gorilla Museum
07 . 06 . 27 . ALL NIGHTMARE LONG – Metallica
08 . 09 . 45 . SUMMERS LOST – Hurt
09 . 08 . 04 . PUPPET SHOW - Sleepytime Gorilla Museum
10 . 11 . 05 . ANGLE OF REPOSE - Sleepytime Gorilla Museum

11 . 13 . 03 . WINTER SLEEP – Faun Fables
12 . 12 . 16 . GRAVEST SHOW ON EARTH – Bigelf
13 . 10 . 08 . THE COMPANIONS - Sleepytime Gorilla Museum
14 . 14 . 15 . THIS I LOVE - Guns N' Roses
15 . 16 . 07 . PRZED PRAWEM – Armia
16 . 15 . 06 . THE MONKEY’S PAW INCLUDING CODA: PENTACLE – Fractal
17 . 20 . 04 . A TABLE FORGOTTEN - Faun Fables
18 . 17 . 11 . BRING OUT THE SUN (SO ALIVE) - Von Hertzen Brothers
19 . 18 . 18 . CISZA I OGIEŃ â€“ Coma
20 . 21 . 09 . LOST INSIDE - Overhead

21 . 22 . 03 . HELPLESS CORPSES ENACTMENT - Sleepytime Gorilla Museum
22 . 26 . 13 . TIME MUST HAVE A STOP – Votum
23 . 19 . 13 . HYDRA – Bigelf
24 . 25 . 05 . ROZPRAWA O ROBOKACH – Kazik
25 . 24 . 30 . THE DAY THAT NEVER COMES – Metallica
26 . 28 . 05 . THE EVILS OF ROCK AND ROLL– Bigelf
27 . 29 . 06 . SOMEWHERE IN THE MIDDLE – Von Hertzen Brothers
28 . 23 . 16 . ABERINKULA – The Mars Volta
29 . NN . 01 . FIGHTING TAO – Hurt
30 . 27 . 10 . SORRY- Guns N' Roses

31 . 32 . 50 . ANESTHETIZE - Porcupine Tree
32 . 31 . 05 . THAT WAS JUST YOUR LIFE – Metallica
33 . 36 . 05 . STATEK BURZ– Armia
34 . NN . 01 . BARYKADA – Lao Che
35 . 35 . 59 . JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
36 . 38 . 02 . PICTURES – Faun Fables
37 . 37 . 33 . PRZEBICIE DO ŚRÓDMIEŚCIA – Lao Che
38 . 40 . 08 . NAWET GDY NOC POKRYWA CIENIEM ZIELONĄ ZIEMIĘ â€“ Osjan
40 . 33 . 16 . HARMONY KORINE – Steven Wilson
40 . 34 . 04 . AFTERMATH – Fractal

41 . NN . 01 . EPIDEMIA EUFORII – Klan
42 . 44 . 02 . BEFORE THE BEGINNING - John Frusciante
43 . 49 . 02 . BROTHER – Pearl Jam
44 . 39 . 12 . APPALACHIAN SPRINGS – The Verve
45 . 41 . 09 . UNDERNEATH THE STARS – The Cure
46 . 47 . 02 . MOMENT OF SURRENDER – U2
47 . 30 . 03 . BURN RUBBER BLUES – Cloon
48 . NN . 01 . THE KICKING MACHINE - Melvins
49 . 45 . 58 . M.I.A. - Avenged Sevenfold
50 . 46 . 31 . TO TAME A LAND – Dream Theater



Wypadły :

42. 18. SNUFF – Slipknot
43. 28. PIGEON DRUMMER – No-Man
48. 05. TAKE A BREATH - David Gilmour
50. 09. LIFELESS – Stolen Babies


- koszMAREK - 16.03.2009 07:04 PM

Aro napisał(a):40 . 33 . 16 . HARMONY KORINE – Steven Wilson
U mnie też na liście, na 47 Icon_biggrin3
Aro napisał(a):43 . 49 . 02 . BROTHER – Pearl Jam
A to nowość w poczekalni.


- Aro - 16.03.2009 07:13 PM

koszMAREK napisał(a):U mnie też na liście, na 47 Icon_biggrin3
Własciwie to ma byc na 39 , tak jest w bazie Icon_smile2 . A tu przypadło mu miejsce 40.


- abd3mz - 16.03.2009 07:15 PM

Częściej chodź z żoną na koncerty Lao Che. Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Barykada to mój numer 3 z Powstania. Icon_biggrin3
Za Klan to ja się porządnie wezmę, bo odkąd usłyszałem Mrowisko w Minimaxie to są na mojej krótkiej liście. [Problem w tym, że tam jest pewnie z 30 wykonawców.]
Hurt znam, ale jeszcze płytę przesłucham.
Melvins chętnie poznam. Poznany dzięki tej zagranicznej audycji? Ja ostatnio znalazłem taką audycję i wydaje misie ciekawa: http://www.mlwz.ceti.pl Jeszcze nie słuchałem.


- kajman - 16.03.2009 07:44 PM

Obejrzałem Twoją listę. Skomentuję jak wrócę, bo muszę się z kimś spotkać, a potem idę na koncert Bez Jacka. Jak chcesz, to zajrzyj na mojego chomika, bo zrzuciłem wszystkie Fauny z wyjątkiem tych z EP-ki.


- Aro - 16.03.2009 10:10 PM

abd3mz napisał(a):Częściej chodź z żoną na koncerty Lao Che. Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Icon_wink2 Icon_mrgreen Icon_lol
abd3mz napisał(a):Barykada to mój numer 3 z Powstania. Icon_biggrin3
a co jest nr dwa i jeden ???? Icon_smile2
abd3mz napisał(a):Za Klan to ja się porządnie wezmę,
Icon_wink2 Icon_mrgreen ja też tak myslałem, ale z braku czasu pozwolę sobie tak juz więcej nie pisać Icon_wink2
abd3mz napisał(a):Hurt znam, ale jeszcze płytę przesłucham.
jak znasz to podejrzewam ze masz podobne zdanie o tej plycie co ja.
abd3mz napisał(a):Melvins chętnie poznam. Poznany dzięki tej zagranicznej audycji?
Nie tym razem. To sprawka kolegi p.u.r.h.-a Icon_smile2
abd3mz napisał(a):Ja ostatnio znalazłem taką audycję i wydaje misie ciekawa: http://www.mlwz.ceti.pl Jeszcze nie słuchałem.
Juz zajrzałem . Może byc ciekawie. Widze ze tu takze promują nową ciekawą płytę Ulyssesa oraz swietna polskość Iluzjon [nie mylic z Illusion] Wielkie dzieki. Icon_smile2
kajman napisał(a):Skomentuję jak wrócę, bo muszę się z kimś spotkać
koncert we dwoje ?? Icon_wink2
kajman napisał(a):Jak chcesz, to zajrzyj na mojego chomika, bo zrzuciłem wszystkie Fauny z wyjątkiem tych z EP-ki.
Dzieki ogromne Icon_biggrin3 . Jutro z rana włączę swoj odkurzacz Icon_wink2


- bear - 17.03.2009 12:46 AM

Aro napisał(a):EPIDEMIA EUFORII – Klan - odkad ten utwor pojawił sie nie tak dawno na LPMN ,
a z jakiej okazji został przypomniany? To wielki utwór jest...
Aro napisał(a):abd3mz napisał/a:
Barykada to mój numer 3 z Powstania.
a co jest nr dwa i jeden ????
pozwolę sobie wytypować Icon_wink2 "Kanały" i "Przebicie". Zgadłem? Icon_smile2


- kajman - 17.03.2009 03:07 AM

Aro napisał(a):
abd3mz napisał(a):Za Klan to ja się porządnie wezmę,
1. Icon_wink2 Icon_mrgreen ja też tak myslałem, ale z braku czasu pozwolę sobie tak juz więcej nie pisać Icon_wink2
kajman napisał(a):Skomentuję jak wrócę, bo muszę się z kimś spotkać
2. koncert we dwoje ?? Icon_wink2
kajman napisał(a):Jak chcesz, to zajrzyj na mojego chomika, bo zrzuciłem wszystkie Fauny z wyjątkiem tych z EP-ki.
3. Dzieki ogromne Icon_biggrin3 . Jutro z rana włączę swoj odkurzacz Icon_wink2
1. Tego nie jest zbyt dużo: Mrowisko i kilkanaście rozrzuconych nagrań. Jakby co, większość mogę zachomiczyć.
2. Niestety, migrena spowodowała, że na koncercie byłem sam. Wrażenia rewelacyjne, wróciłem niedawno.
3. Ciekawym wrażeń. Dla mnie poziom mocno zróżnicowany.


- kajman - 17.03.2009 03:09 AM

bear napisał(a):
Aro napisał(a):EPIDEMIA EUFORII – Klan - odkad ten utwor pojawił sie nie tak dawno na LPMN ,
a z jakiej okazji został przypomniany? To wielki utwór jest...
Był w propozycjach do LPMN chyba z okazji reedycji. A utwór faktycznie vwielki.


- abd3mz - 17.03.2009 09:50 AM

Aro napisał(a):a co jest nr dwa i jeden ????
bear napisał(a):pozwolę sobie wytypować "Kanały" i "Przebicie". Zgadłem?
Icon_smile2
Zostawię to jako niespodziankę mojego topu. Icon_smile2
Aro napisał(a):jak znasz to podejrzewam ze masz podobne zdanie o tej plycie co ja.
Właściwie już Kubie powiedziałem co o niej myślę, ale jeszcze przynajmniej raz przesłucham zanim napiszę.
kajman napisał(a):1. Tego nie jest zbyt dużo: Mrowisko i kilkanaście rozrzuconych nagrań. Jakby co, większość mogę zachomiczyć.
Jakby co to ja już linki znalazłem.
Nie wiem kiedy przesłucham, bo teraz wziąłem się za Bitelsów, Grechutę, a jest jeszcze NL.


Re: notowanie 68 z dnia 14.03.2009 r. - kajman - 17.03.2009 11:24 AM

Jak widać Goryle osiągnęły u Ciebie stan nasycenia, bo nawet wyszły na lekki minusik. Ale i tak wynik jest niespotykany. Chyba jeszcze nie miałeś takiego zagęszczenia wykonawców.
Natomiest dwójka moich wielkich (Hurt mimo pewnego kryzysu i Rokia awansują w top10), co mnie cieszy.
Fauny trochę do góry, a spodziewałem się szczególnie po najnowszej piosence więcej.
Hurt mnie na razie nie zachwycił, ale słuchałem w momencie przygotowania do wyscia z domu i może następnym razem będzie lepiej.
Epidemia euforii to chyba jedno z najstarszych nagrań, które kiedykolwiek pojawiło się na mychartowych listach, ale jest warte takiego wyczynu.
I widzę, że i Ciebie chwyciło nagranie, które P.U.R.H. wygrzebał.


- Aro - 17.03.2009 02:44 PM

kajman napisał(a):1. Tego nie jest zbyt dużo: Mrowisko i kilkanaście rozrzuconych nagrań. Jakby co, większość mogę zachomiczyć.
Ok Dzieki . jesli nie bedziesz miał kłopotów ze zwierzakiem to bardzo poproszę Icon_smile2
kajman napisał(a):3. Ciekawym wrażeń. Dla mnie poziom mocno zróżnicowany.
Postaram się wieczorem przesłuchac, i zobaczymy co ciekawego nagrywali przez te lata...
kajman napisał(a):Jak widać Goryle osiągnęły u Ciebie stan nasycenia, bo nawet wyszły na lekki minusik. Ale i tak wynik jest niespotykany. Chyba jeszcze nie miałeś takiego zagęszczenia wykonawców.
I z tego powodu cholernie żałuje ze nie moge wcisnąc do dziesiątki conajmniej siedmiu kolejnych utworów Icon_wink2
kajman napisał(a):Natomiest dwójka moich wielkich (Hurt mimo pewnego kryzysu i Rokia awansują w top10), co mnie cieszy.
podejrzewam ze starszy Hurt dostał kopniaka , od swojego mlodszego brata i to tez mogło miec wpływ.
Natomiast z Rokią to zawsze się boje ze wyżej juz nie da rady, a gdy ją odsłuchuje pośród tej gromady Goryli to brzmi mi zdecydowanie lepiej.
kajman napisał(a):Fauny trochę do góry, a spodziewałem się szczególnie po najnowszej piosence więcej.
No własnie tylko na którym ja ich mam umiescić wg Ciebie Icon_wink2 Icon_lol
kajman napisał(a):Epidemia euforii to chyba jedno z najstarszych nagrań, które kiedykolwiek pojawiło się na mychartowych listach, ale jest warte takiego wyczynu.
gdybym zamroził ten utwór na dłużej to prawdopodobnie nic by z tego nie wyszło. No i tak się złozyło ze Epidemia Euforii wybrzmiewała mi w słuchawkach ostatnio bardzo czesto . A nagranie fakt, genialne Icon_smile2
kajman napisał(a):I widzę, że i Ciebie chwyciło nagranie, które P.U.R.H. wygrzebał.
nie wiem skąd, ale przyznam szczerze ze jest niezłym archeologiem Icon_smile2


- Aro - 17.03.2009 03:10 PM

kajman napisał(a):
bear napisał(a):
Aro napisał(a):EPIDEMIA EUFORII – Klan - odkad ten utwor pojawił sie nie tak dawno na LPMN ,
a z jakiej okazji został przypomniany? To wielki utwór jest...
Był w propozycjach do LPMN chyba z okazji reedycji. A utwór faktycznie vwielki.
Dokładnie MROWISKO + (EP z utworami : Gdzie jest człowiek , Z brzytwą na poziomki , Nie sadźcie rajskich jabłoni, Automaty) wyszła w ubiegłym roku wydawnictwem Metal Mind Icon_smile2


- ku3a - 17.03.2009 03:23 PM

co tydzień jak oglądam Twoją listę kręcę z niedowierzaniem głową widząc wynik "Summers Lost". tym razem kręciłem 2 razy dłużej Icon_wink2.
ech, "Lifeless" wypadło.
u mnie też "Snuff" mocno traci.
będę kibicować Lao, choć na razie słyszałem to tylko na koncertach. ale już za kilka tygodni pewnie i na mojej liście będzie. nie wiem, tak obstawiam Icon_mrgreen . i kilka innych mam nadzieję też Icon_mrgreen .
i bardzo jestem ciekaw jaki wpływ na Twoją listę będzie mieć nowa NL.


- p.u.r.h. - 17.03.2009 03:47 PM

Aro napisał(a):
kajman napisał(a):I widzę, że i Ciebie chwyciło nagranie, które P.U.R.H. wygrzebał.
nie wiem skąd, ale przyznam szczerze ze jest niezłym archeologiem Icon_smile2
Nigdy nie słyszałeś o Melvinsach? A niedawno wydany "Nude With Boots" to już ich dziewiętnasty album Icon_mrgreen Ciekawostką jest to, że na tym nowym albumie gra dwóch perkusistów równocześnie (jeden lewo- a drugi praworęczny) Icon_mrgreen

A na liście nadal gorylomania, chociaż jeden z goryli niespodziewanie przegrał z sędziwym Hurtem, a inny z jednym z DużychElfów Icon_wink2 Najwyższej nowości jeszcze nie znam, a o najniższej już się wypowiedziałem Icon_mrgreen


- Aro - 17.03.2009 07:46 PM

ku3a napisał(a):co tydzień jak oglądam Twoją listę kręcę z niedowierzaniem głową widząc wynik "Summers Lost". tym razem kręciłem 2 razy dłużej Icon_wink2 .
z niedowierzaniem ze mnie tak trzyma czy wręcz przeciwnie ? Icon_wink2 Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):ech, "Lifeless" wypadło.
no cóż dwa miesiące czekałem na wsparcie. I głównie myslałem ze to Ty mi w tym pomożesz Icon_wink2
ku3a napisał(a):będę kibicować Lao, choć na razie słyszałem to tylko na koncertach. ale już za kilka tygodni pewnie i na mojej liście będzie. nie wiem, tak obstawiam Icon_mrgreen . i kilka innych mam nadzieję też Icon_mrgreen .
to znaczy ze rok 2009 bedzie należeć do Powstania Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 [w mojej głowie stuka tez Godzina W i kto wie kto wie....]
ku3a napisał(a):bardzo jestem ciekaw jaki wpływ na Twoją listę będzie mieć nowa NL.
przyznam że na razie mam wszystko spakowane, a przesłuchania rozpoczne prawdopodobnie około weekendu. choć dzis na mojej liście są juz 4 utwory z NL Icon_lol , fakt ze poznane przed inauguracją . A Stolen Babies własnie wypadło czyli ogólem jak na razie zaliczyło 5 sztuk Icon_wink2
p.u.r.h. napisał(a):Nigdy nie słyszałeś o Melvinsach? A niedawno wydany "Nude With Boots" to już ich dziewiętnasty album Icon_mrgreen
Nigdy nie słyszałem, i cos czuje ze gdyby wydali dwudziesty jubileuszowy czy nawet trzydziesty to i tak bym do nich tak szybko nie dotarł Icon_mrgreen
Ostatni jest już na dysku i czeka w kolejce do przesłuchania.
p.u.r.h. napisał(a):na liście nadal gorylomania, chociaż jeden z goryli niespodziewanie przegrał z sędziwym Hurtem,
No cóż . Puppeci przegrywaja jak na razie u mnie [a zapewne o tym utworze wspomniałeś] co prawda utwór jest rewelacyjny ale drobne niuanse i elementy decydują że podoba mi się bardziej Formicary i Salt Crown Icon_smile2


- kajman - 17.03.2009 08:21 PM

Aro napisał(a):1. jesli nie bedziesz miał kłopotów ze zwierzakiem to bardzo poproszę Icon_smile2
2. Natomiast z Rokią to zawsze się boje ze wyżej juz nie da rady, a gdy ją odsłuchuje pośród tej gromady Goryli to brzmi mi zdecydowanie lepiej.
1. Jak tylko wrzucę EP-kę FF to biorę się do Klanu.
2. Ja też tak miałem - byłem pewien, że w tym tygodniu nie da rady Gorylom i... kolejny tydzień z nimi wygrywała. Natomiast ostatnio nie wygrała niespodziewanie zupełnie z kim innym.


- ku3a - 17.03.2009 09:10 PM

Aro napisał(a):z niedowierzaniem ze mnie tak trzyma czy wręcz przeciwnie ? Icon_wink2 Icon_mrgreen
nie, tak po prostu, że się tak niesamowicie trzyma Icon_smile2


- Yacy - 17.03.2009 10:05 PM

Braci Wyżsi trzymają sie wysoko i bardzo mnie to cieszy... ale na podium chyba nie ma co liczyć... No cóż apetyt rośnie, itd...
Votum z 22 odzyskuje siły... A ja sie zachwycam kolejnym ich utworem z płyty... Jak mu sie uda mnie wytrzymać do weekendu, to być może zdebiutuje...
Z nowości oczywiście świetne Lao [dokładnie za miesiąc będziemy na koncercie Icon_wink2]!!! Klan - też nie jest złe Icon_wink2 Płyty Hurtu słuchałem kilka razy ale jakoś nic mi nie chce wpaść w ucho. Może Twoja propozycja coś wywalczy w moich uszach Icon_smile2 Melvins oczywiście nie znam Icon_smile2
U2 cieniutko, uuuuuuuuuuuuuuu Icon_frown


- Aro - 19.03.2009 11:15 AM

kajman napisał(a):1. Jak tylko wrzucę EP-kę FF to biorę się do Klanu.
wielkie Dzieki . Własnie zaciągam Icon_wink2
ku3a napisał(a):nie, tak po prostu, że się tak niesamowicie trzyma
samo się tak nie trzyma troche mojej w tym zaslugi tez musi byc Icon_wink2
Yacy napisał(a):Braci Wyżsi trzymają sie wysoko i bardzo mnie to cieszy... ale na podium chyba nie ma co liczyć... No cóż apetyt rośnie, itd...
Szkoda ze że w tym przypadku nie jesteś optymistą Icon_wink2
Yacy napisał(a):Votum z 22 odzyskuje siły... A ja sie zachwycam kolejnym ich utworem z płyty... Jak mu sie uda mnie wytrzymać do weekendu, to być może zdebiutuje...
Ponownie zaczyna mnie kręcic tak jak kilka ładnych tygodni temu . Przezyli szok gdy ogarneła liste Gorylomania , ale mam nadzieje ze sie otrząsneli...Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):Z nowości oczywiście świetne Lao [dokładnie za miesiąc będziemy na koncercie Icon_wink2 ]!!!
No to zyczę za miesiąc i tydzień aby zadebiutowało " nowe" Lao z.... Powstania na Moją Listę Icon_wink2
Yacy napisał(a):Płyty Hurtu słuchałem kilka razy ale jakoś nic mi nie chce wpaść w ucho. Może Twoja propozycja coś wywalczy w moich uszach Icon_smile2
Przyznam szczerze, ze ten utwór ma to "coś", a i ucieszyła mnie takze informacja że od wtorku sa w propozycjach na Active Rock Liscie Icon_smile2 Znaczy tez się przekonali .
Yacy napisał(a):U2 cieniutko, uuuuuuuuuuuuuuu Icon_frown
Przyznam szczerze, że i mnie zaskoczyło to "jedno oczko w górę" . Utwór ma potencjał i mysle ze przyjdą dla niego lepsze tygodnie na mojej liscie .