Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Bo Życie To Muzyka - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Waszym zdaniem (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- Wątek: Bo Życie To Muzyka (/showthread.php?tid=4216)

Strony: 1 2


Bo Życie To Muzyka - Paweł - 13.03.2009 06:07 PM

[center]BO ŻYCIE TO MUZYKA <<< Beznadziejny Blog Pawła >>> ODC. 1 - 13.03.09
[/center]Witam!

W tym temacie będę starał się pisać własne felietony muzyczne (chociaż też nie zawsze). W tej dziedzinie mam o tyle lepiej, że nie będą one musiały się ukazywać regularnie. Tzn. zakładam, że mniej więcej dawać je będę w piątki, ale to jest raczej w przeciwieństwie do listy luźna reguła. Liczę na to, że po takich felietonach rozrośnie tu się jakaś ciekawa dyskusja na wybrany temat.

Przed chwilą dowiedziałem się, że 24-25 czerwca szykuje się jakaś impreza w Szczecinie. Gośćmi mają być m.in.: Happysad, Coma, Izrael, Limp Bizkit, Kaiser Chiefs, Faith No More, Chris Cornell. Zaskoczyło mnie to... jest to informacja nieoficjalna, ale bardzo prawdopodobna. Ale jestem pozytywnie zaskoczony, chociaż przyznam, że chętnie bym pojechał.
Natomiast poważnie myślę nad wyjazdem na koncert U2 do Chorzowa, który odbędzie się w sierpniu. Moja mama ostatnio kupiła płytę "NLOTH 2" (oczywiście za moją namową Icon_razz ) i teraz nie daje mi żyć bez przerwy to puszczając. Icon_wink2
Generalnie nagraniem, które najbardziej podoba mi się z płyty to "Magnificent". Ale przyznam, że nawet dosyć znienawidzone szybko Booty na płycie brzmią znakomicie.

Pozdrawiam!



- Listoholik - 13.03.2009 06:19 PM

Paweł napisał(a):Chris Kornell

kto :?: Icon_razz


- Paweł - 13.03.2009 06:23 PM

Poprawione. Icon_wink2


- uzi - 13.03.2009 06:47 PM

Paweł napisał(a):Natomiast poważnie myślę nad wyjazdem na koncert U2 do Chorzowa, który odbędzie się w sierpniu.
wbijaj, wbijaj. Icon_wink2 i nie zapomnij o białym/czerwonym kawałku materiału Icon_mrgreen
Paweł napisał(a):płytę "NLOTH 2"
wow Icon_eek2 a czyje to? i czemu jeszcze tej płyty nie znam? Icon_eek2
Icon_mrgreen
Paweł napisał(a):i teraz nie daje mi żyć bez przerwy to puszczając.
fajna mama... :roll:

fajnie, że będziesz pisał felietony. wpisuję się na listę czytelników. Icon_wink2


- saferłel - 13.03.2009 06:52 PM

FAITH NO MORE!? No bez jaj. To chyba jakieś żarty...Nie wierzę w to raczej.


- Paweł - 14.03.2009 10:16 PM

saferłel napisał(a):FAITH NO MORE!? No bez jaj. To chyba jakieś żarty...Nie wierzę w to raczej.
A czemu nie wierzysz?


- saferłel - 14.03.2009 10:17 PM

Bo Faith No More Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen


- Paweł - 15.03.2009 09:27 PM

A mógłbyś jakoś jaśniej? :/


- saferłel - 15.03.2009 09:40 PM

Nie skapowałeś widzę Icon_razz2

Nie wierzę bo FAITH NO MORE - zabawa słowna z nazwą zespołu, która oznacza mniej więcej Nigdy więcej wiary, koniec z wiarą itp...


- mrsap - 16.03.2009 12:14 AM

Jeśli chcesz pisać felietony, to powinieneś trochę popracować nad stylem. Pomimo że tekst jest krótki, bardzo ciężko jest przez niego przebrnąć bez zniesmaczenia.


- Paweł - 16.03.2009 12:16 AM

saferłel napisał(a):Nie skapowałeś widzę Icon_razz2
Nie no to akurat skapowałem. Nie rozumiem tej Twojej niewiary. Icon_wink2 Wyczytałem to przekazuję, a Twoja wiara to już akurat. Icon_razz
Cytat:Jeśli chcesz pisać felietony, to powinieneś trochę popracować nad stylem. Pomimo że tekst jest krótki, bardzo ciężko jest przez niego przebrnąć bez zniesmaczenia.
1. A co powoduje to zniesmaczenie?
2. Cóż.. uczę się.. jestem w klasie dziennikarskiej. Icon_wink2
3. Chętnie wysłucham Twoich wskazówek wobec tego.


- mrsap - 16.03.2009 12:21 AM

Paweł napisał(a):3. Chętnie wysłucham Twoich wskazówek wobec tego.
Nie mam żadnych wskazówek. Po prostu składając zdania zawsze warto się dobrze zastanowić, czy sformułowania których chcesz użyć mają logiczny sens.


- Listoholik - 16.03.2009 12:22 AM

Paweł napisał(a):Liczę na to, że po takich felietonach rozrośnie tu się jakaś ciekawa dyskusja na wybrany temat.

jakie będą felietony, taka będzie później dyskusja Icon_wink2


- Paweł - 16.03.2009 12:31 AM

Dzięki... chciałeś mi dogryźć to Ci się udało. Żegnam.


- Listoholik - 16.03.2009 12:33 AM

ja wcale nie dogryzam. może mrsap, bo ja nie.
ja liczę, że staniesz na wysokości zadania, zatem pisz pisz młody dziennikarzu Icon_wink2


- ku3a - 16.03.2009 08:09 PM

ciekaw jestem Twoich felietonów. być może właśnie tego typu kontakt z muzyką będzie tym, w czym się będziesz spełniał.

(a w tekście naprawdę są błędy... Nie tylko w tytule płyty)


- Paweł - 16.03.2009 08:41 PM

Bo ja ten 'felieton' potraktowałem tak, że wróciłem ze szkoły, wszedłem, napisałem co myślę o muzyce i wyłączyłem forum.
Wy to potraktowaliście to jakbyście czytali Muzyka.Onet.pl i felieton jakiegoś znanego muzyka. Icon_eek2
Miałem nadzieję, że rozmowa się jakoś rozwinie w kierunku muzycznym, a nie tym, na jakim poziomie są felietony. To jest mój chyba pierwszy czy drugi w życiu felieton i nie wymagajcie ode mnie nie wiadomo czego. :roll:

Zresztą... teraz już nie ważne.


- Listoholik - 16.03.2009 08:44 PM

to to był już felieton? Icon_eek2

ja myślałem, że to dopiero wstęp.. a felietony będą wkrótce Icon_wink2


- michal91d - 16.03.2009 08:54 PM

Listoholik napisał(a):to to był już felieton? Icon_eek2
ja też nie widziałem Icon_eek2


- Paweł - 16.03.2009 09:38 PM

Przerażacie mnie... Icon_eek2