Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
59 notowanie z 15.14.2008
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
kajman napisał(a):Ja chyba też słyszałem ją w tych samych warunkach, tylko że wtedy nie usłyszałem tytułu, no i w radełku to jednak nie brzmi aż tak dobrze.
Ja jednak w idealniejszych, bo po pierwsze w piątek, po drugie w słuchawkach, po trzecie w trakcie pieszej drogi z pracy do domu. Icon_cool2
17.02.2009 09:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 810
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Gary napisał(a):
kajman napisał(a):Ja chyba też słyszałem ją w tych samych warunkach, tylko że wtedy nie usłyszałem tytułu, no i w radełku to jednak nie brzmi aż tak dobrze.
Ja jednak w idealniejszych, bo po pierwsze w piątek, po drugie w słuchawkach, po trzecie w trakcie pieszej drogi z pracy do domu. Icon_cool2
M-3 to chyba tylko w piątki leci, a ja w pracy zawsze tego słucham (chyba że akurat wykupiłem sobie obiad, to nie w całości).
17.02.2009 09:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
hurra, "All Nightmare Long" w dziesiątce Icon_smile2.
jabłka już chyba dojrzałe, bo spadają...
"Latawce" powoli wchodzą do mojej żywiołakowej czołówki.
nowości w trzydziestce nie dla mnie Icon_wink2.
18.02.2009 12:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #24
 
kajman napisał(a):No na pewno musiała się spodobać, bo jednak średnia jest jaka jest. Przecież teoretycznie ocena może nawet wynieść tylko 6,3 co jednak aż taką rewelacją nie jest.
Na swoje usprawiedliwienie Icon_wink2 napiszę, że nie liczyłem. Icon_wink2
ku3a napisał(a):"Latawce" powoli wchodzą do mojej żywiołakowej czołówki.
Już wiele nagrań u Ciebie wypatruję, więc Latawców też mogę. Icon_wink2
19.02.2009 04:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 810
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):No na pewno musiała się spodobać, bo jednak średnia jest jaka jest. Przecież teoretycznie ocena może nawet wynieść tylko 6,3 co jednak aż taką rewelacją nie jest.
Na swoje usprawiedliwienie Icon_wink2 napiszę, że nie liczyłem. Icon_wink2
Na swoje usprawiedliwienie napiszę, że jest wyższa. Icon_lol
19.02.2009 05:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości