Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
59 notowanie z 15.14.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #1
59 notowanie z 15.14.2008
Gdy zacząłem pisać ten komentarz chomik wskazywał, że połknie swój posiłek za 200 godzin.

Dużo zmian, osiem nowości, a i tak wygrywa Kasia. Icon_wink2 Nic na to nie poradzę. Icon_razz Nie patrzyłem i nie będę patrzył na te cyferki, które są przed tytułem.

Dziś zaczniemy od dołu. Na 50 miejscu Votum, czyli pierwszy debiut sponsorowany przez Ara. Debiutant, który nagrał naprawdę równą, okołoprogresywną płytę. Co ciekawe to ja mogłem ich odkryć, bo rok temu wystąpili na Rockowych Ogródkach w Płocku. I nawet nagrodę dostali! 'Kombo (wzmacniacz) Basowe marki Orange,ufundowane przez firmę Arcade-Audio'. Icon_mrgreen

Na 49 debiut dzięki Astrologowi. Robinson pojawił się podczas przygotowań do audycji i został ze mną na dłużej. A przy okazji dowiedziałem się, że teraz w WGB śpiewa kobieta.

Tylko na 44 debiut, a zapowiadało się wyżej, kolejnego na mojej liście Duetu. Czy Elephants pojawią się w zestawie do głosowania zanim wypadnie?...

Kolejny Osjan i chociaż nie wiem czy uda mu się wejść do trzydziestki to w tym tygodniu bardziej podobało misie tylko 30 utworów.

22 i 25 - płyta już jest prawie bardzo dobra [jeszcze kilka rzeczy zostało do zgryzienia], a na liście pojawia się due...dublecik. Na forum te tytuły już padły, ale u nikogo jeszcze na liście nie było.

19 - cały tydzień Natalia zbierała siły, a przez to że Lista powstała przed poznaniem tego utworu to zamiast makro awansu jest wysoki due... debiut.

Na dwunaste wmaszerowało SBB. Jak dotąd to był dla mnie zespół legenda, którego nie kojarzyłem z żadnym nagraniem. Aro zasponsorował płytę i od samego początku chwyciła. Może nie jest rewelacyjna, ale ma przebłyski. Freedom!...


pozycja|pozycja przed tygodniem|liczba tygodni w 50|liczba tygodni w 30 (liczba tygodni na pierwszym)
01 02 55 55 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec (34+1+3+2+1)
02 01 05 05 NAWET GDY NOC POKRYWA CIENIEM ZIELONĄ ZIEMIĘ... - Osjan (2)
03 25 02 02 GINEVRA - Osjan
04 03 07 07 THE MAN I LOVE - Rokia Traoré
05 04 56 56 TO, CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek (4)
06 05 21 21 CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera i Piotr Nalepa (3+1)
07 06 06 06 THIS I LOVE - Guns N' Roses
08 16 05 05 LATAWCE - Żywiołak
09 13 10 09 ALL NIGHTMARE LONG - Metallica
10 07 56 56 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz, Dwa, Trzy (1)
11 09 02 02 PIEŚŃ GIROLAMY - Osjan
12 NN 01 01 DEFILADA - SBB
13 08 14 14 SZUKAŁEM CIĘ WŚRÓD JABŁEK - Grzegorz Tomczak i Iwona Loranc
14 21 29 23 PRZYJDŹ DO MNIE DWA - Elżbieta Adamiak
15 10 45 43 RIGHT IN TWO - Tool
16 15 24 18 CAPE COD KWASSA KWASSA - Vampire Weekend
17 11 07 06 COUNTING SHEEP - Bigelf
18 17 22 22 MY LOVE IS LIKE A RED RED ROSE - Eva Cassidy (2+1)
19 NN 01 01 KARDAMON I PIEPRZ - Mikromusic
20 12 03 03 18TH FLOOR BALCONY - Blue October
21 14 58 58 ZRÓB, CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
22 NN 01 01 THE GREENLESS WREATH - Sleepytime Gorilla Museum
23 18 14 14 ONE LAST GOODBYE - Anathema
24 20 36 36 SUMMERS LOST - Hurt
25 NN 01 01 PUPPET SHOW - Sleepytime Gorilla Museum
26 19 08 07 UNDERNEATH THE STARS - The Cure
27 22 05 05 1000000 DIED TO MAKE THIS SOUND - Thee Silver Mt. Zion Memorial Orchestra & Tra-La-La Band
28 29 05 04 BLACKBALL - Bigelf
29 23 07 07 CERULEAN SKIES - Maria Schneider
30 27 05 05 HOUSE OF THE RISING SUN - John Scofield

31 NN 01 00 PIEŚŃ AFRYKAŃSKIEGO POŁYKACZA OGNIA - Osjan
32 24 12 10 CAMINHO - Dorota Miśkiewicz
33 31 30 25 ZIELONA PANI ZIEMIO - Maryla Rodowicz i Seweryn Krajewski
34 33 03 00 CISZA I OGIEŃ - Coma
35 28 04 02 GUN - Emiliana Torrini
36 30 22 21 SUMMERTIME - Eva Cassidy
37 36 03 00 WIDOKÓWKA - Coma
38 34 35 31 ZBAWICIEL DIESEL - Lao Che
39 32 04 01 JESZCZE ZIMA - Nosowska
40 35 14 12 ZMYŚLENI - Grzegorz Tomczak i Lena Piękniewska
41 37 02 00 ALL KINDS OF STUFF - The Cure
42 38 47 31 SIEDMIU NIE ZAWSZE WSPANIAŁYCH - Lao Che
43 39 26 19 PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz, Dwa, Trzy (4)
44 NN 01 00 DUET - Rachael Yamagata & Ray LaMontagne
45 40 02 00 MARGARET Z JEDNOROŻCEM - Osjan
46 41 41 30 CZARNE KOWBOJE - Lao Che
47 42 28 17 DOWN TO EARTH - Peter Gabriel
48 26 06 04 SHOW ME THE MONEY - Buddy Guy
49 NN 01 00 ROBINSON - Wolna Grupa Bukowina
50 NN 01 00 TIME MUST HAVE A STOP - Votum

wypadły:
43 40 17 09 RICH KID BLUES - The Raconteurs
44 34 10 06 EVERYTHING COMES FROM YOU - Peter Gabriel & Richard Evans & Joji Hirota & Sevara Nazarkhan & Sinead O'Connor & Guo Yue
45 37 03 00 POWER TRIP BALLAD - Maria Mena
46 36 07 04 NIE MANIPULUJ - Voo Voo
47 49 05 00 TOY COLLECTION - Katie Melua
48 33 05 01 URODA - Nosowska
49 42 16 11 MALIN CZAR - Grzegorz Bukała
50 43 08 00 KTO TAM U CIEBIE JEST? - Nosowska

premiery - 4, bez zmian - 0, w dół - 20, do góry - 6

Podkreślone premiery, pogrubione nowości i zazielenione wszystkie awanse.

Od 30 minut nowości na chomiku. Tak długo pisałem?
15.02.2009 10:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
notowanie 54 z 15 Pozlotowego 2008 r.

1. Święty Mikołaj - zima. myśli. że. jesień.
2. Osjan - Po prostu
3. SBB - Iron Curtain
4. Sleepytime Gorilla Museum - In Glorious Times
5. VA - Świat wg. Nohavicy
6. Coma - Hipertrofia
7. Antony & The Johnsons - The Crying Light
8. Votum - Time Must Have A Stop
9. Contemporary Noise Sextet - Unaffected Thought Flow
10. Hanna Banaszak - Kofta

+ 2 płyty Porcupine Tree
15.02.2009 10:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Rewolucja Lutowa? Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):12 NN 01 01 DEFILADA - SBB
Wg. mnie nr 1 na płycie. U mnie tuż za listą w tym tygodniu. (płyta trochę jednak rozczarowuje)
abd3mz napisał(a):22 NN 01 01 THE GREENLESS WREATH - Sleepytime Gorilla Museum
To również tuż za moją listą. Icon_wink2

A liczbami przed czy po, nie ma się co przejmować. Icon_smile2
15.02.2009 11:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 806
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
abd3mz napisał(a):notowanie 54 z 15 Pozlotowego 2008 r.
4. Sleepytime Gorilla Museum - In Glorious Times
Czyżby Goryle miały w tym tygodniu wygrać w płytach na forum.lp3?
A poza tym krótko na temat listy. Dawno tak nie było, żebym znał większość nowości z Twojej 30. Nie znam tylko jednej, ale ściągnę sobie 2 utwory z Twojego chomika, bo jedna nowość totalnie mnie zaskoczyła. Skądżeś Ty wytrzasnął tą Bukowinę?
Czy muszę mówić, że nowości w Twoim zestawieniu niezmiernie mnie cieszą. Tylko dlatego nie zadebiutują w tym notowaniu 3, bo Kardamon i pieprz już u mnie jest. Nagranie po prostu przepiękne i po Senniku oraz Słoneczniku, które nie zwróciły na siebie mojej uwagi, czegoś takiego zupełnie się nie spodziewałem.
No i wszystko wskazuje na to, że w tym tygodniu na mojej liście będzie aż 6 Goryli, bo zadebiutują u mnie 2 od Ciebie i dwa od Aro. I tak na oko, to dwa z nich powinny załapać się do top10.
Nota bene na razie (przy założeniu że P.U.R.H. zapostuje w tym tygodniu listę i że Formicary utrzyma u niego miejsce) to Goryle zdobędą 94 punkty więcej w drużynówce niż tydzień temu. A co się będzie działo w kolejnym tygodniu to się nie da przewidzieć.
Właśnie słucham Defilady po dwóch dobrych nagraniach ściągniętych z innego chomika i podoba mi się na pewno bardziej niż Błogosławione dni.
Cieszy mnie bardzo, że na mojej liście Summertime załapało się ostatnio na top10, bo w tym tygodniu nie powędruje do leżakowni. Wprawdzie pewnie za tydzień to uczyni, ale zawszeć to tydzień więcej.
Bukowina jest bardzo OK.
16.02.2009 01:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 806
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Gary napisał(a):Rewolucja Lutowa? Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):12 NN 01 01 DEFILADA - SBB
Wg. mnie nr 1 na płycie. U mnie tuż za listą w tym tygodniu. (płyta trochę jednak rozczarowuje)
abd3mz napisał(a):22 NN 01 01 THE GREENLESS WREATH - Sleepytime Gorilla Museum
To również tuż za moją listą. Icon_wink2
12. Na razie znam dwa utwory i na razie jest co najmniej nieźle.
22. No cóż, u mnie to nie będzie przechodziło fazy tuż za moją listą Icon_wink2 tylko od razu na nią trafi.
16.02.2009 01:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #6
 
Uuuu... Buddy Guy jak w dół! Icon_frown

Cytat:44 NN 01 00 DUET - Rachael Yamagata & Ray LaMontagne
Można to gdzieś prosić, bo lubię Raya i ciekaw jestem tego duetu bardzo Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.02.2009 01:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 806
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
aaktt napisał(a):
Cytat:44 NN 01 00 DUET - Rachael Yamagata & Ray LaMontagne
Można to gdzieś prosić, bo lubię Raya i ciekaw jestem tego duetu bardzo Icon_smile2
Czasami warto przeczytać chociaż to:
Cytat:Od 30 minut nowości na chomiku.
16.02.2009 01:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #8
 
Przepraszam, nie zauważyłem tego pod listą, a przeczytałem dużą część opisu nad nią, więc już na sam dół nie zerkałem.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.02.2009 01:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 806
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
aaktt napisał(a):Przepraszam, nie zauważyłem tego pod listą, a przeczytałem dużą część opisu nad nią, więc już na sam dół nie zerkałem.
Na moje to nie masz za co przepraszać, każdemu zdarzają się przeoczenia. Teraz przynajmniej już wiesz gdzie szukać i pewnie nawet znalazłeś.
16.02.2009 04:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Przesłucham kilka nieznanych mi numerów. Najbardziej przypadł mi do gustu Kardamon i Pieprz oraz Robinson. Gorilla też całkiem ok...ale jak tak leciała i leciała to gdzieś po 30 minutach się dopiero zorientowałem, że posłuchałem wszystkich 3 kawałków plus jeszcze podobnie ustylizowanego numeru z listy kajmana Icon_biggrin SBB znalazłem w części progresywnej swojego katalogu, pewnie Tata zgrał, i odsłuchałem kilka numerów. Efekt dobry, ale nie pamiętam czy była tam Defilada. Odkąd polubiłem Blue October to spada on permanentnie Icon_sad Pechowo dla mnie, pozbyłeś się 5 bardzo dobrych utworów, które stanowiły w moim odczucie o sile tej listy - w jej dolnej połówce oczywiście.

Wreszcie jakaś znakomita pozycja na liście płyt - 6 ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.02.2009 02:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
kajman napisał(a):12. Na razie znam dwa utwory i na razie jest co najmniej nieźle.
22. No cóż, u mnie to nie będzie przechodziło fazy tuż za moją listą Icon_wink2 tylko od razu na nią trafi.
12. Może nieźle, ale na pewno spodziewałem się po nich trochę więcej
22. Gdybym publikował piosenki spoza pięćdziesiątki, tak jak Ty to robisz, to też by nie czekali. Icon_mrgreen
16.02.2009 07:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #12
 
1. Mam takie same zdanie co do SBB, ale i tak chyba się załapią na płytę miesiąca. Icon_wink2
Gary, coś ostatnio gusta nam się zbliżyły. Icon_smile2
kajman napisał(a):Czyżby Goryle miały w tym tygodniu wygrać w płytach na forum.lp3?
Tak. Icon_mrgreen
kajman napisał(a):A poza tym krótko na temat listy.
To jest krótko? Icon_wink2
kajman napisał(a):Skądżeś Ty wytrzasnął tą Bukowinę?
Zapomniałem o tym napisać w komentarzu i na liście płyt. Ze składanki Świat wg. Nohavicy.
Cytat:Bukowina jest bardzo OK.
Nie wiem jak Bukowina, ale Robinson tak. Icon_wink2
Cytat:Uuuu... Buddy Guy jak w dół! Icon_frown
Samego mnie to zaskoczyło. Myślę, że jeszcze się odbije ale na powrót do trzydziestki to bym raczej nie liczył.
kajman napisał(a):Na moje to nie masz za co przepraszać, każdemu zdarzają się przeoczenia. Teraz przynajmniej już wiesz gdzie szukać i pewnie nawet znalazłeś.
Pewnie, że masz rację. Przy okazji: kajmanie mógłbyś delikatniej zwracać uwagę na przeoczenia.
kajman napisał(a):Summertime załapało się ostatnio na top10 i w tym tygodniu nie powędruje do leżakowni. Wprawdzie pewnie za tydzień to uczyni.
Się okaże.
16.02.2009 07:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 806
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Skoro robię to wszędzie to i tutaj sobie nie odpuszczę. Z nowości z Twojej listy znam te 4 w top30 oraz Bukowinę i wychodzi mi ich średnia ocena 9,3.
17.02.2009 01:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 806
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
saferłel napisał(a):1. Przesłucham kilka nieznanych mi numerów. Najbardziej przypadł mi do gustu Kardamon i Pieprz oraz Robinson.
2. Gorilla też całkiem ok...ale jak tak leciała i leciała to gdzieś po 30 minutach się dopiero zorientowałem, że posłuchałem wszystkich 3 kawałków plus jeszcze podobnie ustylizowanego numeru z listy kajmana Icon_biggrin
3. SBB znalazłem w części progresywnej swojego katalogu, pewnie Tata zgrał, i odsłuchałem kilka numerów. Efekt dobry, ale nie pamiętam czy była tam Defilada.
4. Odkąd polubiłem Blue October to spada on permanentnie Icon_sad
1. Przyznam się, że to dla mnie jednak trochę niespodzianka, szczególnie nie spodziewałem się, że klimat Kardamonu może Ci podpasować, ale przyznam się, że bardzo mnie to cieszy.
2. Tak to czasem bywa. Mi też utwory w gatunkach, które słabiej znam i mniej lubię wydają mi się podobne (np Human i Spaceman).
3. Podejrzewam, że rzuciłaby Ci się na uszym gdybyś ją słyszał. To dosyć specyficzny utwór, a jego początek ma klimat defilady.
4. Mi na szczęście się nie spodobał, więc nie przeszkadza mi to, że spada. Zresztą dla mnie na tej liście jakiś nieciekawy spadek jest prawie zawsze rekompensowany jakimś pięknym awansem lub debiutem.
17.02.2009 02:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 806
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Gary napisał(a):
kajman napisał(a):12. Na razie znam dwa utwory i na razie jest co najmniej nieźle.
22. No cóż, u mnie to nie będzie przechodziło fazy tuż za moją listą Icon_wink2 tylko od razu na nią trafi.
12. Może nieźle, ale na pewno spodziewałem się po nich trochę więcej
22. Gdybym publikował piosenki spoza pięćdziesiątki, tak jak Ty to robisz, to też by nie czekali. Icon_mrgreen
12. Ja nie wszystkie ich utwory i nie wszystkie płyty lubiłem, więc może rozczarowanie nie jest aż tak duże. Cieszy mnie to, że nadal takie kawałki jak Defilada się na ich płytach zjawiają.
22. Tylko że u mnie w tej grupie poza 50 też się nie pojawią.
17.02.2009 02:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 806
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Czyżby Goryle miały w tym tygodniu wygrać w płytach na forum.lp3?
1. Tak. Icon_mrgreen
kajman napisał(a):A poza tym krótko na temat listy.
2. o jest krótko? Icon_wink2
Cytat:Bukowina jest bardzo OK.
3. Nie wiem jak Bukowina, ale Robinson tak. Icon_wink2
kajman napisał(a):Na moje to nie masz za co przepraszać, każdemu zdarzają się przeoczenia. Teraz przynajmniej już wiesz gdzie szukać i pewnie nawet znalazłeś.
4. Pewnie, że masz rację. Przy okazji: kajmanie mógłbyś delikatniej zwracać uwagę na przeoczenia.
kajman napisał(a):Summertime załapało się ostatnio na top10 i w tym tygodniu nie powędruje do leżakowni. Wprawdzie pewnie za tydzień to uczyni.
5. Się okaże.
1. Ja też tak myślę, ale zawsze jakiś zbieg okoliczności może wypromować coś innego.
2. Krótko, zobacz tylko jak się rozszalałem w wątku Aro.
3. Chyba muszę dać cynk do Krosna. Icon_wink2
4. Myślę, że aż tak ostro to nie było. Ale piszesz o tym chomiku za prawie każdym razem.
5. Ciekawe - wypadek z hukiem i zaraz potem efektowny powrót? A może załatwisz ten utwór w jakimś zestawie do głosowania. Przydałby się.
17.02.2009 02:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #17
 
kajman napisał(a):5. Ciekawe - wypadek z hukiem i zaraz potem efektowny powrót? A może załatwisz ten utwór w jakimś zestawie do głosowania. Przydałby się.
Póki co nie mam większego wpływu niż Ty na żaden zestaw do głosowania. Ale jeśli będę miał to możesz być spokojny, że jakąś Evę zaproponuję.
kajman napisał(a):Skoro robię to wszędzie to i tutaj sobie nie odpuszczę. Z nowości z Twojej listy znam te 4 w top30 oraz Bukowinę i wychodzi mi ich średnia ocena 9,3.
Cieszy mnie, że Bukowina też Ci się spodobała. Icon_smile2
kajman o Blue October napisał(a):4. Mi na szczęście się nie spodobał, więc nie przeszkadza mi to, że spada.
Nie spodobał tzn. jakie cyferki? Icon_wink2
kajman o SBB napisał(a):12. Ja nie wszystkie ich utwory i nie wszystkie płyty lubiłem, więc może rozczarowanie nie jest aż tak duże.
Ja mam takie same zdanie jak Gary. Do tej pory SBB odbierałem jako mega zespół, a ta płyta jest na siódemkę z plusem.
17.02.2009 05:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 806
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Skoro robię to wszędzie to i tutaj sobie nie odpuszczę. Z nowości z Twojej listy znam te 4 w top30 oraz Bukowinę i wychodzi mi ich średnia ocena 9,3.
1. Cieszy mnie, że Bukowina też Ci się spodobała. Icon_smile2
kajman o Blue October napisał(a):4. Mi na szczęście się nie spodobał, więc nie przeszkadza mi to, że spada.
Nie spodobał tzn. jakie cyferki? Icon_wink2
1. A skąd wiesz? No na pewno musiała się spodobać, bo jednak średnia jest jaka jest. Przecież teoretycznie ocena może nawet wynieść tylko 6,3 co jednak aż taką rewelacją nie jest.
4. No tak, zgubiłem Tak bardzo. A oceny nie podam, bo słuchałem raz, ale tak gdzieś między 5 a 7 pewnie wyjdzie.
17.02.2009 06:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
kajman napisał(a):
Gary napisał(a):
kajman napisał(a):12. Na razie znam dwa utwory i na razie jest co najmniej nieźle.
12. Może nieźle, ale na pewno spodziewałem się po nich trochę więcej
12. Ja nie wszystkie ich utwory i nie wszystkie płyty lubiłem, więc może rozczarowanie nie jest aż tak duże. Cieszy mnie to, że nadal takie kawałki jak Defilada się na ich płytach zjawiają.
A ja na odwrót, bo znam niewiele, ale wiele dobrego słyszałem, więc oczekiwania miałem duże, zwłaszcza, że "Defiladę" słyszałem już w grudniu w M-3 Kaczkowskiego, tylko nigdzie nie mogłem jej namierzyć w necie.
17.02.2009 06:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 806
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Gary napisał(a):
kajman napisał(a):12. Ja nie wszystkie ich utwory i nie wszystkie płyty lubiłem, więc może rozczarowanie nie jest aż tak duże. Cieszy mnie to, że nadal takie kawałki jak Defilada się na ich płytach zjawiają.
A ja na odwrót, bo znam niewiele, ale wiele dobrego słyszałem, więc oczekiwania miałem duże, zwłaszcza, że "Defiladę" słyszałem już w grudniu w M-3 Kaczkowskiego, tylko nigdzie nie mogłem jej namierzyć w necie.
No i zabrzmiało to tak, jakbym ich tak dobrze znał. Pewnie słyszałem więcej od Ciebie, ale też mam spore luki. A jak się zaczyna od Defilady, to faktycznie oczekiwania można mieć mocno rozbudzone. Ja chyba też słyszałem ją w tych samych warunkach, tylko że wtedy nie usłyszałem tytułu, no i w radełku to jednak nie brzmi aż tak dobrze.
17.02.2009 08:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości